úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

St. Ursanne - Les Rangiers - výsledky ME

Kompletní pořadí závodu

   1.      58   REGAL Lionel              Regal L.                   Reynard 01L          3000   3:50.94  1:48.83  2:13.24  2:02.11
   2.      57   SZASZ Laszlo              Szasz Motorsport           Reynard Zytek        2998   3:51.64  1:51.33  2:19.18  2:00.31
   3.      54   FRANTZ Fabien             Frantz F.                  Reynard 1992D        3000   3:52.35  1:48.50  2:21.77  2:03.85
   4.      56   BORMOLINI Fausto          Bormolini F.               Reynard 95D          2996   4:01.13  1:54.31  2:13.51  2:06.82
   5.      55   NAPIONE Renzo             Napione R.                 Reynard Cosw.        3000   4:04.81  1:54.95  2:15.15  2:09.86
   6.      10   FRANTZ Cyrille            Frantz C.                  Norma M 20           3000   4:08.76  1:56.75  2:36.56  2:12.01
   7.      52   KRAMSKY Otakar            Czech Nat. Team            Reynard K 08         3000   4:08.87  1:56.47  2:23.09  2:12.40
   8.      25   THOMAS Alban              Thomas A.                  Dallara F300         2000   4:11.04  2:00.21  2:26.52  2:10.83
   9.      42   BALMER Christian          Bödeli Racing Club         Tatuus Renault       2000   4:16.99  2:02.57  2:29.38  2:14.42
  10.      2    RIVA Tiziano              Sq. Corse Quadrifoglio     Rebo BMW             2000   4:19.33  2:01.06  2:42.02  2:18.27
  11.      11   EVANS Lanfranco           Evans L.                   Osella PA 20 S       2996   4:23.59  2:01.76  2:21.83    DNS
  12.     135   IANNIELLO Bruno           Ecurie Basilisk            Lancia Delta S4      3349   4:24.46  2:13.51  2:10.95  2:36.00
  13.      21   VERMEILLE Xavier          ASA Franche-Comté          Dallara Honda F394   2000   4:24.98  2:05.05  2:27.82  2:19.93
  14.      38   BERNEY Damien             Berney D.                  Tatuus Renault       1998   4:24.99  2:08.22  2:30.99  2:16.77
  15.      24   CHAUMONT Didier           Chaumont D.                Dallara 393          1999   4:26.10  2:09.30  2:38.97  2:16.80
  16.     134   PFEFFERLÉ Alain           Pfefferlé A.               Porsche 935 Turbo    4990   4:26.79  2:14.15  2:12.64  2:54.51
  17.     132   KOCH Josef                FRC Formel Rennensport     Opel Kadett C        2485   4:27.70  2:13.96  2:13.74  3:16.06
  18.      39   NUGUET Paul               Nuguet P.                  Tatuus Renault       1998   4:27.84  2:08.37  2:47.76  2:19.47
  19.      18   DEBRUNNER Hansruedi       Debrunner H.               Dallara 398          2000   4:29.88  2:05.70  2:39.47  2:24.18
  20.      16   CHARIATTE Alain           Ecurie des Ordons          Dallara F394 Opel    2000   4:31.18  2:05.02  2:33.26  2:26.16
  21.     185   CREVOISERAT Raphaël       Ecurie des Ordons          Mazda 323 GTX        3126   4:32.02  2:15.34  2:16.68  2:31.19
  22.      23   CHOLLEY Patrick           Cholley P.                 Dallara 394          1998   4:32.21  2:10.29  2:51.58  2:21.92
  23.     186   RUCH René                 Swiss Historic RT          Ferrari 355GT        3500   4:32.69  2:17.81  2:14.88    DNS
  24.      17   GYSIN Fabian              Jo Zeller - Racing         Dallara 399 Fiat     2000   4:33.90  2:05.68  2:38.46  2:28.22
  25.     171   NEFF Frédéric             Atelier de la Tzoumaz      BMW E30              2860   4:34.98  2:17.97  2:17.01  2:27.60
  26.      40   GUTH Samy                 Guth S.                    Tatuus FR 2000       1998   4:35.31  2:10.93  2:35.74  2:24.38
  27.     125   MARTY Roman               W.M. Racing Car            Opel Kadett C GTE    1998   4:36.16  2:18.17  2:17.99  3:38.68
  28.     115   ROHR Werner               Equipe Bernoise            Toyota Corolla       1600   4:36.85  2:18.11  2:18.74  3:21.30
  29.     161   STECK Peter               Equipe Bernoise            BMW M3 STW           2000   4:36.98  2:18.47  2:18.51  3:33.82
  30.     187   BECK Christof             Team Ianniello             Lancia Delta S4      3349   4:37.16  2:19.21  2:17.95  2:46.66
  31.     128   BOTTECCHIA Enzo           Sq. Corse Quadrifoglio     Renault 5 Turbo      2380   4:37.25  2:18.87  2:18.38  3:18.91
  32.     160   PAPAGNA David             Scuderia Zero4pi?          Fiat X1/9            2000   4:37.51  2:19.08  2:18.43  3:50.53
  33.     284   JANIK Vaclav              Czech Nat. Team            Mitsubishi EVO       3395   4:38.38  2:16.29  2:28.93  2:22.09
  34.      37   PERRIN Simon              Perrin S.                  Tatuus FR 2000       2000   4:38.79  2:12.94  2:40.95  2:25.85
  35.     129   ZWAHLEN Christoph         Equipe Bernoise            Opel Kadett C        2499   4:39.10  2:20.60  2:18.50  4:10.18
  36.     184   LAUBSCHER René            FRC Formel Rennensport     Mitsubishi EVO       3394   4:39.91  2:19.83  2:20.08  2:40.20
  37.     189   NICOLAS Gérard            Ecurie Sporting            Ford Sierra Cosw.    3500   4:40.53  2:19.09  2:21.44  2:38.83
  38.     267   BÜHRER Nicolas            SAR Autorennsport-Club     Porsche 996 GT3      3600   4:40.73  2:16.05  2:41.09  2:24.68
  39.     113   CHARIATTE Jean-Franç      Ecurie des Ordons          Fiat X1/9            1600   4:41.35  2:20.34  2:21.01  2:45.63
  40.     285   HILGER Alfred             Hilger A.                  BMW E36 M3           3201   4:41.60  2:16.69  2:33.23  2:24.91
  41.     281   DOSIERES Francis          Dosi?res F.                BMW 320 ST           1991   4:41.69  2:14.57  2:38.55  2:27.12
  42.     131   BANZ Armin                FRC Formel Rennensport     Opel Kadett C        2486   4:42.90  2:23.05  2:19.85    DNS
  43.     124   BANZ Urs                  FRC Formel Rennensport     Opel Ascona B        1998   4:43.54  2:22.35  2:21.19  3:00.00
  44.     141   KAMM Edy                  Kamm E.                    VW Polo              1400   4:44.13  2:20.79  2:23.34  3:12.31
  45.     188   JUILLARD Richard          Atelier de la Tzoumaz      BMW Compact          3200   4:44.86  2:22.04  2:22.82  2:41.71
  46.     166   ROSAIRE Cédric            Sq. Corse Quadrifoglio     BMW 325i             2301   4:45.21  2:22.53  2:22.68  2:37.35
  47.      35   SERVALLI Roberto          Sq. Corse Quadrifoglio     Tatuus Renault       2000   4:45.44  2:17.18  2:40.09  2:28.26
  48.     133   MÉTRAL Laurent            Atelier de la Tzoumaz      Ford Sierra Cosw.    3388   4:45.69  2:25.01  2:20.68  2:42.77
  49.     257   JAKES Miroslav            Czech Nat. Team            Mitsubishi EVO       3400   4:47.61  2:20.52  2:36.25  2:27.09
  50.     112   CHARIATTE Sylvain         Ecurie des Ordons          VW Golf GTI          1588   4:47.89  2:24.27  2:23.62  3:06.60
  51.     158   BIGLER Eric               Ecurie du Jorat            Renault Clio RS      1998   4:48.85  2:24.37  2:24.48  2:40.92
  52.      1    TOILLON Dimitri           Toillon D.                 Norma M 20           1998   4:49.11  2:18.45  2:38.96  2:30.66
  53.      31   MARTIN Steve              Ecurie des Lions           Formule BMW          1100   4:49.28  2:18.32  2:43.10  2:30.96
  54.     109   SCHÖPFER Stefan           Equipe Bernoise            Audi 50              1396   4:49.32  2:25.10  2:24.22  3:03.46
  55.     159   FARINE Benoît             Ecurie des Ordons          VW Golf 2 16V        1781   4:49.62  2:24.43  2:25.19  2:47.49
  56.     121   HOULMANN Fabien           Ecurie des Ordons          Peugeot 205 GTI      1904   4:49.80  2:25.02  2:24.78  3:07.52
  57.      36   BERGUERAND Louis          Chablais Racing Team       Tatuus Renault RC99  2000   4:50.20  2:17.68  2:49.69  2:32.52
  58.     183   JENNI Willi               AFCL Sport T. Liechtenste  Porsche 911Carrera   3600   4:50.71  2:25.19  2:25.52    DNS
  59.     122   GRÜNIG Hans-Rudolf        Racing Team Zäziwil        Opel Kadett          1998   4:51.03  2:26.45  2:24.58  3:03.06
  60.     261   ISOLANI Leonardo          Isolani Racing Team srl    Ferrari 360 N-GT     3600   4:51.08  2:17.51  2:44.94  2:33.57
  61.      22   CANTE Cécile              Conte C.                   Dallara 394          2000   4:51.39  2:17.26    AB.    2:34.13
  62.     155   ROTHENBERGER S.           SAR Autorennsport-Club     Opel Kadett VTEC     1997   4:51.48  2:26.13  2:25.35  3:06.58
  63.     853   BRON Pascal               Racing Club Jurassien      Renault Clio RS      1998   4:54.16  2:26.85  2:27.31  2:38.79
  64.     256   VOVES Jiri                Czech Nat. Team            Subaru Impreza       3390   4:54.20  2:23.37  2:47.99  2:30.83
  65.     118   TENTI Thierry             Ecurie des Ordons          VW Golf              1993   4:54.60  2:28.23  2:26.37  2:56.80
  66.     130   DÉLÉTROZ Alain            Atelier de la Tzoumaz      BMW M3               2500   4:54.68  2:28.10  2:26.58  3:29.50
  67.     860   LEUENBERGER Frédéric      Ecurie Basilisk            Renault Clio RS      1998   4:54.80  2:26.93  2:27.87  2:33.51
  68.     178   BISCHOF Patrick           AFCL Sport T. Liechtenste  Porsche 911 Carrera  3600   4:55.27  2:28.06  2:27.21    DNS
  69.     182   GENOUD Alexandre          Ecurie des Lions           BMW 320              3535   4:56.08  2:28.58  2:27.50  2:58.35
  70.     180   LATTION Joël              Atelier de la Tzoumaz      Ford Sierra Cosw.    3388   4:56.57  2:29.36  2:27.21    DNS
  71.     156   CRUCHAUD Michel           Cruchaud M.                Renault Clio RS      1998   4:56.90  2:28.50  2:28.40  2:51.06
  72.     119   ZÜRCHER Urs               Equipe Bernoise            Opel Kadett GT/      1997   4:57.15  2:28.69  2:28.46  3:30.95
  73.     114   LANZ Andreas              Equipe Bernoise            Toyota Corolla GT    1587   4:58.35  2:30.63  2:27.72  3:48.17
  74.     165   WARIDEL Yohan             Atelier de la Tzoumaz      BMW 325i E30         2300   5:00.81  2:31.78  2:29.03  3:08.94
  75.     175   VUILLAUME Stan            Ecurie des Ordons          Subaru Impreza       3388   5:01.34  2:31.42  2:29.92  2:43.14
  76.     157   BRUCHEZ Lo?c              Atelier de la Tzoumaz      Toyota Corolla       1997   5:02.45  2:36.47  2:25.98    DNS
  77.     107   MÄCHLER Albin             Mächler A.                 BMW 135i             5064   5:03.14  2:32.18  2:30.96  2:46.07
  78.     152   CASSET Stéphane           Ecurie des Ordons          Opel Kadett GT/      1978   5:03.47  2:32.40  2:31.07  3:00.27
  79.     177   SCHÄR Nicolas             Atelier de la Tzoumaz      Opel Astra           3400   5:03.66  2:31.39  2:32.27  2:38.31
  80.     293   VOJACEK Petr              Czech Nat. Team            Alfa Romeo 147       1998   5:04.73  2:30.75  2:47.33  2:33.98
  81.     154   VILLOZ Hervé              Gruy?re Racing Team        Renault Clio RS      1998   5:05.28  2:33.64  2:31.64  2:55.73
  82.     253   SALOMON Jean-Marc         Ecurie des Ordons          Honda Civic R        1998   5:06.19  2:31.47  2:39.94  2:34.72
  83.     151   KÜPFER Patrick            Racing Team Zäziwil        Opel Corsa KPC       1998   5:06.66  2:34.22  2:32.44  2:51.82
  84.     275   PETERMANN José            Ecurie des Ordons          Peugeot 106 S16      1587   5:08.48  2:32.50  2:40.41  2:35.98
  85.     273   BAILAT Olivier            Ecurie des Ordons          Peugeot 206 XS       1587   5:08.53  2:32.35  2:43.17  2:36.18
  86.     223   PETIGNAT Lionel           Ecurie des Ordons          Peugeot 309 16V      1927   5:09.08  2:34.23  2:35.30  2:34.85
  87.     147   MÜHLEMANN Roger           Bödeli Racing Club         Citroen Saxo VTS     1587   5:09.34  2:35.23  2:34.11  3:19.96
  88.     173   WIEDMER Olivier           Wiedmer O.                 Subaru Impreza       3400   5:11.64  2:36.24  2:35.40  2:40.35
  89.     272   PÉRIAT David              Ecurie des Ordons          Peugeot 106          1587   5:12.73  2:35.43  2:44.17  2:37.30
  90.     289   HOLOCH Roman              Zizkovsky P.               Alfa Romeo 147       1998   5:12.81  2:33.40  2:44.98  2:39.41
  91.     105   JUNOD Cédric              Junod C.                   Mitsubishi EVO       3395   5:13.17  2:38.62  2:34.55  2:41.41
  92.     291   VOJACEK Lukas             Dekra Racing               Opel Astra OPC       1998   5:13.71  2:32.31  2:43.64  2:41.40
  93.     292   JERMANN Martin            Czech Nat. Team            Alfa Romeo 147       1998   5:14.54  2:32.88  2:53.87  2:41.66
  94.     266   SCHMID Herbert            FRC Formel Rennensport     Porsche 911 GT3      3600   5:14.58  2:26.20  2:48.38  3:00.93
  95.     116   SCHMID Ruedi              Equipe Bernoise            VW Golf RSR          1588   5:15.70  2:39.07  2:36.63  3:16.82
  96.      48   BÜCHI Daniel              Büchi D.                   Chevrolet Camaro     6500   5:15.86  2:26.43    DNS    2:49.43
  97.      32   MAURER Jacques            Maurer Jacques             Honda John Corbyn    1137   5:16.86  2:35.01  2:50.96  2:41.85
  98.     290   JERMANOVA Gabriela        Dekra Racing               Opel Astra OPC       1998   5:17.47  2:32.84  2:55.52  2:44.63
  99.     101   HULMANN Val?re            Hulmann V.                 Renault Clio 16V     1998   5:17.83  2:38.64  2:39.19  2:53.53
  100.    271   WILLEMIN Jacques          Ecurie des Ordons          Peugeot 106 16V      1587   5:18.24  2:36.40  2:47.99  2:41.84
  101.    210   BOILLAT Xavier            Ecurie des Ordons          Peugeot 106 16V      1587   5:19.89  2:35.20  3:07.95  2:44.69
  102.    150   BIAGGI Gaëtan             Ecurie des Ordons          VW Golf 1            1995   5:20.59  2:41.51  2:39.08  3:05.88
  103.    103   SCAPOZZA Matteo           Sq. Corse Quadrifoglio     Renault Clio RS      1998   5:20.79  2:41.40  2:39.39  2:54.87
  104.    264   ZUCCATTI Eric             Porsche Sports Cup Suisse  Porsche 997 GT3      3600   5:20.80  2:38.93  3:07.36  2:41.87
  105.    104   HEDINGER Bernhard         FRC Formel Rennensport     Peugeot 206 RC       1997   5:20.84  2:43.38  2:37.46  3:07.78
  106.    102   KUHN Oski                 Rennclub U-Toggenburg      Renault Clio RS      1998   5:21.58  2:40.69  2:40.89    DNS
  107.    217   CRETEGNY Jean-            Ecurie Performance         Ford Sierra Cosw.    3389   5:22.33  2:38.26  2:55.07  2:44.07
  108.    145   ENGEL Peter               MB Motorsport              Opel Corsa MLP       1420   5:23.27  2:42.48  2:40.79  3:21.50
  109.    110   LACHAT Didier             Ecurie des Ordons          VW Golf GTI          1588   5:23.61  2:42.15  2:41.46  3:01.52
  110.    225   BROSY Clovis              Ecurie des Ordons          BMW M3               2989   5:23.85  2:31.18  2:52.67    AB.
  111.    216   LAMBERT Philippe          Scuderia Taifyn            BMW M3 E36           2989   5:24.84  2:34.48  3:01.40  2:50.36
  112.    288   PATOCKA Karel             Dekra Racing               Peugeot 306 GTI      1998   5:25.97  2:34.99  2:51.40  2:50.98
  113.    276   SCHMID Sébastien          Racing Club Jurassien      Citroen Saxo VTS     1587   5:26.08  2:38.14  2:47.94  2:58.92
  114.    149   WÄLTI Antony              Scuderia Taifyn            VW Golf 1 16V        1781   5:26.48  2:45.22  2:41.26  3:20.11
  115.    209   PRALONG Christian         Atelier de la Tzoumaz      Peugeot 106 16V      1587   5:29.87  2:40.65  2:53.14  2:49.22
  116.    164   FLEURY Jean-Louis         Ecurie des Ordons          BMW E21              2500   5:30.08  2:45.46  2:44.62  3:13.18
  117.    212   BARTHE Nicolas            Racing Club Jurassien      Renault Clio Will    1997   5:31.20  2:45.25  3:03.68  2:45.95
  118.    170   KRIEG Dieter              Equipe Bernoise            VW New Beetle        2792   5:31.96  2:48.30  2:43.66  3:20.25
  119.    221   SCIBOZ Eric               Sciboz E.                  Peugeot 106 16V      1587   5:33.54  2:41.88  3:13.09  2:51.66
  120.    208   ROHRBACH Patrick          Rohrbach P.                Peugeot 106 GTI      1587   5:33.65  2:43.98  3:00.88  2:49.67
  121.    214   JORAY Sébastien           Racing Club Jurassien      BMW 325i             2493   5:33.83  2:40.44  3:02.14  2:53.39
  122.    255   DREYFUERST Ludger         Dreyfuerst L.              Mitsubishi EVO       3395   5:35.13  2:44.30  2:59.71  2:50.83
  123.    861   LICHSTEINER Marco         SAR Autorennsport-Club     Renault Clio RS      1998   5:35.45  2:47.30  2:48.15  2:54.78
  124.    111   BIANCHINI Dominique       Ecurie des Ordons          VW Golf              1598   5:36.07  2:49.40  2:46.67  3:02.84
  125.    148   BERNHARD Diego            Bernhard D                 Alfa Romeo GTV       1962   5:36.93  2:49.42  2:47.51    DNS
  126.    146   SCHMIDLIN Jörg            Ecurie Basilisk            Honda Civic SIR      1595   5:38.59  2:48.95  2:49.64    DNS
  127.    207   PRALONG Garry             Atelier de la Tzoumaz      Peugeot 106 GTI      1587   5:40.70  2:46.48  3:12.28  2:54.22
  128.    213   MARCHAND Nicolas          Marchand N.                Opel Astra GSI       1997   5:40.89  2:46.53  2:58.89  2:54.36
  129.     47   HODEL Toni                Hodel T.                   Chevy Monte-Carlo    5900   5:41.11  2:35.40    DNS    3:05.71
  130.    204   FAVRE Bertrand            Favre B.                   Suzuki Swift         1298   5:41.57  2:46.41  3:00.27  2:55.16
  131.    206   CORNUZ Claude-            Team Trajectoire           Peugeot 106 16V      1587   5:44.27  2:49.62  3:00.45  2:54.65
  132.    144   AMREIN Nicolas            Amrein N.                  Toyota Corolla       1587   5:46.13  2:55.24  2:50.89    DNS
  133.    201   ROHR Christoph            MB Motorsport              Suzuki Swift RS      1298   5:46.65  2:47.31  3:26.92  2:59.34
  134.    251   KILCHENMANN Alphonse      Racing Club Jurassien      Opel Corsa B         1598   5:47.60  2:51.25  3:12.23  2:56.35
  135.     46   RÜEDE Alain               Rüede A.                   Chevrolet Race       5732   5:51.25  2:41.57    DNS    3:09.68
  136.    202   ESTOPPEY Tristan          Ecurie la Meute            Peugeot 106 Rallye   1292   5:55.00  2:54.18  3:09.68  3:00.82
  137.    167   FLEURY Marc               Sq. Corse Quadrifoglio     BMW 318i             2500   5:55.12  2:54.03  3:01.09    DNS
  138.     7    NERI Jean-Luc             Neri J.-L.                 Evora RA001          1998   5:56.48  2:49.97  3:26.75  3:06.51
  139.    174   WÄLTI Xavier              Scuderia Taifyn            BMW 320i E30         3050   6:01.11  3:00.72  3:00.39  3:02.64
  140.    203   RENO Marc-Antoine         Reno M.A.                  Peugeot 106 Rallye   1294   6:01.45  2:50.04  3:19.30  3:11.41




Literatura, odkazy, zdroje

www.rangiers.com

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 19.8.2008
Přečteno: 3613 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist