úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

St. Ursanne - kompletní výsledky

Konečné absolutní výsledky


   1.    205 PLASA Georg                MSC Tegernsce          BMW 320 V8 Judd           2:21,85   2:19,45  4:41,30   132,303
   2.    172 IANNIELLO Bruno            Ec. Basilisk           Lancia Delta S4           2:23,54   2:18,91  4:42,45   131,764
   3.     3  FAGGIOLI Simone            Osella Engweer         Osella PA215              2:19,24   2:23,92  4:43,16   131,434
   4.    28  ZELLER Jo                  Jo Zeller Rac.         Dallara Opel 16V          2:23,46   2:22,00  4:45,46   130,375
   5.    27  SINOPOLI Anthony           GSG Racing C.          Dallara Opel 02           2:28,92   2:19,23  4:48,15   129,158
   6.    210 BÜELER Toni                F.R.C.                 Mitsubishi EVO 6          2:23,82   2:26,14  4:49,96   128,351
   7.    13  REGOSA Giulio              Regosa G.              Osella PA 20S BMW         2:26,70   2:23,77  4:50,47   128,126
   8.    58  BERGUERAND Eric            Team Anniviers         Lola T 96                 2:24,76   2:37,58  5:02,34   123,096
   9.    10  MERLI Christian            Tschager Motor         Osella PA 20S BMW         2:28,48   2:34,23  5:02,71   122,945
  10.    204 RUCH René                  S.H.R.T.               Ferrari 355 GT            2:33,79   2:29,53  5:03,32   122,698
  11.    161 KOCH Josef                 F.R.C.                 Opel Kadett 16V           2:33,75   2:29,75  5:03,50   122,625
  12.     9  KRAMSKY Otakar             Czech.Nat.Team         Osella K 05 BMW           2:29,92   2:34,07  5:03,99   122,428
  13.    61  SZASZ Laszlo               Szasz Racing           Reynard Zytek             2:25,02   2:40,35  5:05,37   121,874
  14.    33  DOUGOUD Nikolaj            Ec. Sporting           GDS Spyder                2:32,52   2:33,32  5:05,84   121,687
  15.    162 BRUGGER Albert             R.U'toggenburg         Opel Ascona 400           2:34,27   2:32,58  5:06,85   121,287
  16.     8  STEINER Marcel             Eq. Bernoise           Martini MK77 BMW          2:33,72   2:34,46  5:08,18   120,763
  17.    270 DYTKO Pawel                Dytko P.               Mitsubishi Lancer         2:33,89   2:34,91  5:08,80   120,521
  18.    169 NICOLAS Gerard             Ec. Sporting           Ford Sierra Cosw.         2:37,02   2:32,88  5:09,90   120,093
  19.    149 ROTH Marc                  Eq. Bernoise           Toyota Corolla            2:38,65   2:31,72  5:10,37   119,911
  20.    171 PFEFFERLE Alain            Ec. 13 Etoiles         Porsche 935 Turbo         2:36,97   2:33,47  5:10,44   119,884
  21.    47  SUOBODA Milan              Czech Nat.Team         Dallara F362              2:31,41   2:41,86  5:13,27   118,801
  22.    143 FARINE Benoit              Ec. des Ordons         VW Golf II                2:38,31   2:35,33  5:13,64   118,661
  23.    806 BRON Pascal                Rac. Club Jura         Renault Clio RS           2:34,27   2:41,48  5:15,75   117,868
  24.    185 HIRSCHI Pierre             Ec. 3 Chevrons         Honda Accord              2:40,85   2:34,99  5:15,84   117,834
  25.    129 ROHR Werner                Eq. Bernoise           Toyota Corolla            2:38,88   2:37,25  5:16,13   117,726
  26.    146 TENTI Thierry              Ec. des Ordons         VW Golf GTI               2:41,20   2:35,49  5:16,69   117,518
  27.    260 SALOMON Jean-              Ec. des Ordons         Opel Astra GSI            2:40,53   2:39,20  5:19,73   116,401
  28.    226 LAUBSCHER René             F.R.C.                 Honda Civic TypeR         2:42,21   2:38,98  5:21,19   115,872
  29.    46  BURGHOLD Andreas           Burghold A.            Tatuus Renault            2:37,45   2:44,25  5:21,70   115,688
  30.    245 BUEHRER Nicolas            F.R.C.                 Porsche 996 GT3           2:42,68   2:39,68  5:22,36   115,451
  31.    263 MALY Jaromir               Czech Nat.Team         FordEscort Kitcar         2:41,79   2:41,39  5:23,18   115,158
  32.    170 BECK Christof              OSK                    Lancia Integrale          2:42,47   2:40,92  5:23,39   115,083
  33.    200 GENINASCA Sacha            Geninasca S.           Lancia Delta S4           2:43,97   2:39,61  5:23,58   115,016
  34.    158 FISCHER Gérald             Ec. 3 Chevrons         Opel Kadett GT/E          2:48,40   2:35,34  5:23,74   114,959
  35.    235 JURENA Peter               MatadorPneuSp          Mitsu Lancer EVO7         2:45,87   2:38,08  5:23,95   114,884
  36.    258 CORBI David                Ec. des Ordons         Renault Clio              2:42,67   2:41,92  5:24,59   114,658
  37.    195 FLEURY Marc                S.Quadrifoglio         BMW M3                    2:41,39   2:43,48  5:24,87   114,559
  38.    261 MICHL Dan                  Czech Nat.Team         Skoda Octavia Kit         2:38,21   2:47,58  5:25,79   114,236
  39.    131 WILLENER Werner            Rac.T.Zäziwil          VW Golf GTI               2:46,09   2:40,51  5:26,60   113,952
  40.    157 LOMPA Flavio               S.Quadrifoglio         BMW M3                    2:49,09   2:37,67  5:26,76   113,896
  41.    23  MARUGG Peter               Jo Zeller Rac.         Dallara 399 Fiat          2:42,53   2:44,39  5:26,92   113,841
  42.    183 BITZ Christian             At. La Tzoumaz         Mitsubishi EVO 6          2:49,23   2:37,70  5:26,93   113,837
  43.    42  MARTIN Steve               Ec. des Lions          Van Diemen RF 94Z         2:43,97   2:43,32  5:27,29   113,712
  44.    25  GYSIN Fabian               Jo Zeller Rac.         Dallara Fiat 394          2:48,15   2:39,22  5:27,37   113,684
  45.    140 ANDREY Thomas              Eq. Bernoise           Renault Mégane            2:46,22   2:41,42  5:27,64   113,591
  46.    139 ZBINDEN P.-Alain           Zbinden P.-A.          Renault MéganeCup         2:45,00   2:43,23  5:28,23   113,386
  47.    150 ZUERCHER Urs               Eq. Bernoise           Opel Kadett GT/E          2:49,04   2:39,74  5:28,78   113,197
  48.    197 PAPAGNA David              Sc.Zero4 Piu           Renault Maxi 2            2:43,90   2:45,07  5:28,97   113,131
  49.    145 FAIGLE Rene                Rac.T.Zäziwil          VW Sirocco 16V            2:46,60   2:42,61  5:29,21   113,049
  50.    144 HOULMANN Fabien            Ec. des Ordons         Peugeot 205 GTI           2:46,58   2:43,11  5:29,69   112,884
  51.    179 WICKI Robert               S.A.R.                 Renault Clio 16 V         2:45,90   2:43,81  5:29,71   112,877
  52.    142 VALLAT Patrick             Ec. des Ordons         VW Golf GTI 16V           2:48,79   2:42,22  5:31,01   112,434
  53.    148 DARANI Christian           S.Quadrifoglio         VW Golf GTI               2:49,70   2:41,77  5:31,47   112,278
  54.    191 STECK Peter                Eq. Bernoise           BMW M3 STW                2:49,47   2:42,03  5:31,50   112,268
  55.    271 HILGER Alfred                                     BMW M3                    2:46,01   2:45,78  5:31,79    112,17
  56.    190 BRALLA Christian           S.Quadrifoglio         VW Golf 16V               2:51,04   2:41,23  5:32,27   112,008
  57.    165 DELETROZ Alain             At. La Tzoumaz         BMW M3                    2:48,90   2:43,59  5:32,49   111,934
  58.    232 LOSMAN David               Cardo Racing           Subaru ImprezaWRX         2:50,72   2:42,02  5:32,74   111,849
  59.    280 DOUBEK Vladimir            Czech Nat.Team         Peugeot 306 S16           2:46,04   2:47,67  5:33,71   111,524
  60.    233 VOVES Jiri                 Czech Nat.Team         Subaru Impreza            2:51,04   2:42,75  5:33,79   111,498
  61.    255 PIQUEREZ Alain             Ec. des Ordons         Peugeot 106               2:47,92   2:45,89  5:33,81   111,491
  62.    168 METRAL Laurent             At. La Tzoumaz         Ford Sierra Cosw.         2:48,50   2:45,66  5:34,16   111,374
  63.    178 JUFER Michael              Eq. Bernoise           Honda Civic               2:48,00   2:46,85  5:34,85   111,145
  64.    250 MAILLARD Michael           Ec. des Ordons         Citroën Saxo VTS          2:46,69   2:48,54  5:35,23   111,019
  65.    222 BOILLAT Xavier             Ec. des Ordons         Peugeot 106               2:48,92   2:46,67  5:35,59     110,9
  66.    147 FREIVOGEL Daniel           F.R.C.                 VW Golf                   2:49,90   2:46,37  5:36,27   110,675
  67.    254 BONVIN Yann                Ec. 13 Etoiles         Citoën Saxo VTS           2:48,92   2:47,43  5:36,35   110,649
  68.    227 GRIMALDI Romeo             Eq. Bernoise           Honda Civic Typ R         2:50,55   2:45,86  5:36,41   110,629
  69.    152 GRUENIG Hans-Rud.          Rac.T.Zäziwil          Opel Kadett GT/E          2:51,95   2:44,55  5:36,50     110,6
  70.    126 SCHOEPFER Stefan           Eq. Bernoise           Audi 50                   2:51,54   2:45,35  5:36,89   110,472
  71.    120 PETIGNAT Lionel            Ec. des Ordons         Peugeot 309 16V           2:49,88   2:47,21  5:37,09   110,406
  72.    138 TRUMPFHELLER Uwe           Eq. Bernoise           Renault Megane            2:50,58   2:47,31  5:37,89   110,145
  73.    223 CRUCHAUD Michel            Cruchaud M.            Peugeot 106 S16           2:51,92   2:46,77  5:38,69   109,885
  74.    201 CASTELLA David             E.Racing Fan's         BMW 325                   2:52,52   2:46,64  5:39,16   109,732
  75.    252 DUVOISIN Pierre            Ec. du Nord            Citroen Saxo Cup          2:52,86   2:47,57  5:40,43   109,323
  76.    234 CHARVIN J.-Marc            Charvin J.-M.          Mitsubishi EVO 8          2:56,43   2:44,43  5:40,86   109,185
  77.     6  MUELLER Urs                Mueller U.             Argo JM21                 2:47,75   2:53,41  5:41,16   109,089
  78.    163 NUSBAUMER Marcel           Ec. des Ordons         VW Golf                   2:52,14   2:49,83  5:41,97   108,831
  79.    137 SCHAFFNER Thomas           Eq. Bernoise           Renault MéganeCup         2:54,41   2:48,22  5:42,63   108,621
  80.    268 LISKA Vladimir             Czech Nat.Team         BMW M3                    2:49,35   2:53,29  5:42,64   108,618
  81.    253 BLOTTI Sergio              Lugano Racing          Peugeot 106 S16           2:50,65   2:52,41  5:43,06   108,485
  82.    118 ZBINDEN Jonathan           Lugano Racing          Renault Clio 16V          2:54,17   2:49,41  5:43,58   108,321
  83.    153 EHRBAR Rolf                R.U'toggenburg         Opel Kadett C             3:01,86   2:42,44  5:44,30   108,094
  84.    113 SCHAER Nicolas             Schär Nicolas          Opel Astra                2:52,52   2:51,84  5:44,36   108,075
  85.    155 BOSS Beat                  Eq. Bernoise           Renault MéganeCup         2:56,98   2:48,64  5:45,62   107,681
  86.    279 VOJACEK Petr                                      Alfa Roméo 147            2:53,08   2:52,81  5:45,89   107,597
  87.    225 BAILLIF Denis              Ec. des Ordons         Peugeot 206 RC            2:54,07   2:52,57  5:46,64   107,364
  88.    177 STUCKI Andreas             Ec. Basilisk           Renault Clio Spor         2:54,62   2:52,12  5:46,74   107,333
  89.    105 BUCHWALDER Pierre          Ec. des Ordons         Citroen AX GTI            2:54,88   2:53,29  5:48,17   106,893
  90.    136 KRAUSE Fabienne            F.R.C.                 Renault MéganeCup         2:58,96   2:49,44  5:48,40   106,822
  91.    175 HEDINGER Bernhard          F.R.C.                 Peugeot 206 RC            2:55,97   2:52,92  5:48,89   106,672
  92.    132 BIANCHINI Dom.             Ec. des Ordons         VW Golf 1                 2:58,54   2:50,45  5:48,99   106,641
  93.    180 KUHN Oskar                 R.U'toggenburg         Renault Clio RS           2:55,91   2:53,20  5:49,11   106,605
  94.    106 TSCHANNEN Joel             Ec. des Ordons         Citroën AX GTI            2:57,17   2:52,23  5:49,40   106,516
  95.    45  BALMER Christian           Bödeli Racing          Tatuus FR 2000            2:44,62   3:05,70  5:50,32   106,237
  96.    265 LOEBER Thorsten            DSK Motorsport         BMW 325i                  2:55,38   2:56,49  5:51,87   105,769
  97.    176 KAMM Petra                 Wüst Motorspor         Renault Clio Spor         2:57,38   2:55,15  5:52,53   105,571
  98.    198 RUSCA Alberto              NordOuestRally         Porsche 911 RS            3:01,71   2:51,71  5:53,42   105,305
  99.    278 JERMANN Martin             Auto Kelly Rac         Opel Astra OPC            2:57,09   2:57,53  5:54,62   104,948
  100.   251 BIZEAU Véronique           Ec. 13 Etoiles         Citroen C2                2:57,07   2:57,90  5:54,97   104,845
  101.   275 LOS Jiri                   Auto Kelly Rac         Opel Astra OPC            2:57,62   2:57,59  5:55,21   104,774
  102.   112 VUILLAUME Stanis           Ec. des Ordons         Peugeot 309 GTI           2:59,97   2:57,05  5:57,02   104,243
  103.   159 CARELLE Luca               S.Quadrifoglio         Opel Kadett GT/E          3:19,80   2:37,25  5:57,05   104,234
  104.   202 BISCHOF Patrick            ACFL STL               Porsche 911 Carre         3:04,70   2:52,53  5:57,23   104,182
  105.   154 BANZ Urs                   F.R.C.                 Opel Ascona B             3:04,36   2:53,46  5:57,82    104,01
  106.   208 JAUSSI Marc                Eq. Bernoise           Audi 80 RS2 Turbo         2:59,02   2:58,92  5:57,94   103,975
  107.   31  GALLAY Steve               At. La Tzoumaz         Arcobaleno                2:58,64   2:59,82  5:58,46   103,824
  108.   203 JENNI Willi                ACFL STL               Porsche 911               3:05,73   2:53,08  5:58,81   103,723
  109.   111 WILLEMIN Michel            Willemin M.            Peugeot 205 GTI           3:01,13   2:57,94  5:59,07   103,648
  110.   188 KUEPFER Patrick            Rac.T.Zäziwil          Opel Corsa KPC            3:05,36   2:55,46  6:00,82   103,145
  111.    2  BORMOLINI Luigi            Bormolini L.           Osella PA 9               2:59,21   3:03,27  6:02,48   102,673
  112.   35  TOILLON Dimitri            Toillon D.             GFA GT                    2:57,34   3:05,69  6:03,03   102,517
  113.   102 PETERMANN José             Ec. des Ordons         Peugeot 106 Rally         3:02,27   3:02,31  6:04,58   102,081
  114.   830 MARTIN Alain               Eq. Bernoise           Renault Clio RS           2:50,20   3:14,47  6:04,67   102,056
  115.   110 WEYENETH Daniel            Ec. Basilisk           Renault Clio 16V          3:05,13   2:59,94  6:05,07   101,944
  116.   39  BERGUERAND Louis           Team Anniviers         Martini MK 48             3:00,01   3:05,94  6:05,95   101,699
  117.   241 CAVALERO Ugo               Ec. 4 Anneaux          Porsche 911 SC            3:04,90   3:02,34  6:07,24   101,342
  118.   259 STRAUB Heinz René          S.A.R.                 Opel AstraG20 OPC         3:08,87   3:04,94  6:13,81    99,561
  119.   104 MISEREZ Raphael            Ec. des Ordons         Peugeot 106 XSI           3:07,43   3:10,20  6:17,63    98,554
  120.   101 BOLT Jeremias              R.U'toggenburg         Peugeot 106 Rally         3:10,24   3:08,87  6:19,11    98,169
  121.   19  VERMEILLE Xavier           ASA Fran Comte         Dallara Honda 94          3:06,74   3:12,44  6:19,18    98,151
  122.   115 HEUSLER Francis            Ec. des Ordons         BMW 325i                  3:12,73   3:07,30  6:20,03    97,931
  123.   277 JERMANOVA Gabina           Auto Kelly Rac         Ford Escort RS            3:17,16   3:03,20  6:20,36    97,846
  124.   34  BIAGGI Arnaud              Ec. des Ordons         Mini Westfield TR         3:18,85   3:02,50  6:21,35    97,592
  125.   50  GRUENENWALD Roman          Bödeli Racing          Dutton B-Plus             3:12,32   3:12,53  6:24,85    96,705
  126.   221 PERRIN Yann                Team Perrin            Citroen Saxo VTS          3:19,54   3:07,73  6:27,27      96,1
  127.   49  DIENER Marcus              F.R.C.                 Ford Fiesta               3:16,79   3:16,60  6:33,39    94,605
  128.   230 ESTEVE Bruno               Esteve B.              BMW M3                    3:25,51   3:08,11  6:33,62     94,55
  129.   107 FIGUS Angelo               S.Quadrifoglio         Citroen AX GTi            3:20,04   3:15,40  6:35,44    94,115
  130.   40  REY Roger                  Ec. 13 Etoiles         Ralt Valdor BMW           3:07,92   3:28,78  6:36,70    93,816
  131.   244 PROST Yves                 P.C.S.                 Porsche 996 GT3           3:20,44   3:27,58  6:48,02    91,213
  132.   32  RERAT Jean-Louis           Ec. des Ordons         PRM Fun Boost             3:30,41   3:24,32  6:54,73    89,737
  133.   187 SERVALLI Roberto           Servalli R.            Opel Kadet City           3:35,52   3:24,72  7:00,24    88,561
         62  MURISIER J.-D.             ASA Beaujolais         Reynard 92 Ford           2:22,51     NS
         12  BORMOLINI Fausto           Tschager Motor         Osella PA 20S BMW         2:25,19     AB
         65  FRANTZ Fabien              Frantz F.              Reynard 95D Ford          2:29,96     NS
         57  DEBRUNNER J.-Cl.           Jenzer Motors.         Dallara-Nissan V6         2:34,81     NS
         56  DUFAUX J.-Jacques          FX Racing              Reynard 91 Judd           2:35,43     NS
         55  FERRINI Olivier            FX Racing              Lola B99 Judd             2:35,75     NS
         209 DEL FANTE Stefano          Del Fante S.           BMW M3                    2:36,75     AB
         26  DEBRUNNER Hansrue          Debrunner H.           Dallara Opel 398          2:40,93     AB
          7  GAERTNER Adi               F.R.C.                 Martini Alfa              2:43,77     NS
         130 MEYLAN Christophe          Ec.Performance         VW Golf GTI 1             2:52,65     AB
         135 BUSER Lisbeth              R.U'toggenburg         Renault Mégane            3:00,42     AB
         18  BERREUR Olivier            ASA Sequanie           Dallara F396              3:22,23     NS
         51  HODEL Anton                F.R.C.                 Chevrolet Monte C         4:10,65     NS
         160 CERESA Fabrizio            S.Quadrifoglio         BMW M3                       AB     2:29,83
         193 JUILLARD Richard           At. La Tzoumaz         Opel Vectra                  AB     2:39,10
         192 BUERKI Martin              Rac.T.Zäziwil          VW Golf                      AB     2:39,48
         122 RAPPAZ Noel                Chablais Rac.T         BMW M3 E30                   NS     2:49,54
         103 WILLEMIN Jacques           Ec. des Ordons         Peugeot 106 Rally            NS     3:03,57
         199 DELEA Angelo               P.C.S.                 Porsche CarreraRS            AB     3:13,56
         43  ZINGG Geraud               ASA Franche-C.         Tatuus Renault               AB       AB
         236 WEIDINGER Jörg             MC Lauf                BMW M3                       AB       NS
         44  LACHAT Florian             Ec. des Ordons         Tatuus Renault               AB       NS
         64  BAUDIN Stephane            Baudin St.             Reynard 92D                  AB       NS
         63  NAPIONE Renzo              Tschager Motor         Reynard 01/L                 AB       NS
         141 LEUENBERGER Fred.          Ec. Basilisk           Renault MéganeCup            NS       NS
         164 BELTRAMI Andrea            S.Quadrifoglio         BMW M3                       NS       NS
         11  FRANTZ Cyrille             Frantz C.              Osella PA20S BMW             NS       NS
         22  VETTER Robert              Formel Vau CH          Dallara Opel F397            NS       NS
         21  CHARIATTE Alain            Ec. des Ordons         Dallara 394 Opel             NS       NS


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 23.8.2005
Přečteno: 3132 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist