úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Trier 2011 - Results/ výsledky

Předběžné přihlášky na závod ME

1.        2   STEINER Marcel          Osella/Zytek FA30        CH  1:32,656 1:31,657 1:33,060 4:37,373    E2-SS
2.        4   BORMOLINI Fausto        Reynard K02               I  1:36,378 1:35,398 1:36,964 4:48,740    E2-SS
3.        9   KRÁMSKY Otakar          Reynard K11              CZ  1:39,007 1:37,068 1:35,589 4:51,664    E2-SS
4.        84  ZERLA Adriano           Osella PA30               I  1:39,176 1:37,142 1:35,434 4:51,752    E2-SC
5.        7   KRAJCI Jaroslav         Lola B02/50              CZ  1:38,237 1:38,634 1:37,226 4:54,097    E2-SS
6.        10  VACLAV Janik            Lola B02/50              CZ  1:39,344 1:38,440 1:38,007 4:55,791    E2-SS
7.        71  LANG Uwe                Osella PA20/S             D  1:39,638 1:38,701 1:38,502 4:56,841    E2-SC
8.        8   RITCHEN Billy           Lola F3000 99B/50         F  1:42,248 1:38,596 1:37,797 4:58,641    E2-SS
9.       155  PLASA Georg             BMW 134 Judd              D  1:40,146 1:38,783 1:39,933 4:58,862    E2-SH
10.       5   NAPIONE Renzo           Reynard K02               I  1:42,087 1:39,544 1:39,590 5:01,221    E2-SS
11.       6   BENES Milos             Ralt RT23 F3000          CZ  1:45,812 1:38,000 1:38,344 5:02,156    E2-SS
12.       83  VITEK Petr              Osella-BMW PA20/S        CZ  1:44,348 1:41,610 1:42,422 5:08,380    E2-SC
13.       82  ROASIO Maurizio         Osella PA30               I  1:45,281 1:42,620 1:41,409 5:09,310    E2-SC
14.      154  MEISEL Reto             Mercedes Benz 190 RM1 V8  D  1:44,187 1:43,905 1:42,333 5:10,425    E2-SH
15.       14  ROLLINGER Tommy         Lola B02/50               L  1:48,045 1:44,192 1:44,135 5:16,372    E2-SS
16.       19  RÖSSLER Thomas          Dallara 305/07            D  1:46,416 1:46,307 1:44,371 5:17,094    E2-SS
17.       60  BEREITER Arno           PRC Honda                 A  1:46,545 1:45,213 1:46,147 5:17,905    E2-SC
18.       37  OLBRICH Georg           Osella PA21/P             D  1:45,729 1:47,233 1:45,447 5:18,409    E2-SC
19.       65  SCHMITZ Joe             Radical SR8               L  1:46,951 1:45,669 1:46,524 5:19,144    E2-SC
20.       81  MÜLLER Urs              Osella PA30              CH  1:50,702 1:48,954 1:46,448 5:26,104    E2-SC
21.      153  STOLZ Herbert           Porsche 935 DP II         D  1:51,613 1:48,318 1:47,006 5:26,937    E2-SH
22.       18  DEBRUYNE Frank          Dallara F300              D  1:53,429 1:47,928 1:47,871 5:29,228
23.      152  HANDA Norbert           Lancia Delta Integrale EV D  1:51,530 1:49,133 1:48,706 5:29,369
24.      151  HOFFMANN Klaus          Opel Astra DTM V8         D  1:51,484 1:49,696 1:48,590 5:29,770
25.       99  PREK Ales               Mitsubishi Lancer EVO    SLO 1:51,018 1:50,459 1:50,927 5:32,404
26.      100  BORKOVIC Dusan          Mitsubishi Lancer EVO 9  RS  1:51,682 1:50,997 1:51,857 5:34,536
27.       57  BLUM Mario              PRC Honda                 A  1:54,191 1:52,305 1:53,547 5:40,043
28.       59  LETMADE Bernd           Norma M20                 D  1:54,801 1:53,978 1:52,963 5:41,742
29.      141  WIEBE Björn             Renault Clio Williams     D  1:55,117 1:52,990 1:54,746 5:42,853
30.      134  ROTTENBERGER Dieter     BMW 318i E36 STW          D  1:54,828 1:54,641 1:53,508 5:42,977
31.       3   DEMUTH Guy              Osella FA30               L  1:34,537 2:35,424 1:34,557 5:44,518
32.       17  H?CHE Jann              Renault FR 2000          CH  1:56,372 1:55,222 1:53,243 5:44,837
33.       16  BOUVIER Christian       Renault FR 2000           F  1:57,663 1:54,293 1:54,475 5:46,431
34.       68  KÖPPEL Rolf             Norma M14                 D  1:57,626 1:54,859 1:54,816 5:47,301
35.      101  WANEK Roland            Mitsubishi Lancer EVO 9   D  1:57,312 1:55,918 1:55,426 5:48,656
36.       98  DYTKO Pawel             Mitsubishi Lancer EVO X  PL  1:56,077 1:56,506 1:56,146 5:48,729
37.      110  VOJÁCEK Lukas           Mitsubishi Lancer EVO 8  CZ  1:58,494 1:56,535 1:56,912 5:51,941
38.      144  WIEBE André             Renault Megane Maxi       D  1:55,246 1:54,822 2:02,260 5:52,328
39.      107  MALÝ Jaromir            Subaru Impreza STI       CZ  1:57,273 1:58,373 1:56,806 5:52,452
40.      106  SCHNELLMANN Roger       Mitsubishi Lancer EVO VIICH  1:54,651 2:02,628 1:55,501 5:52,780
41.      139  FLIK Thomas             Renault Clio 16S Williams D  1:59,441 1:57,011 1:56,496 5:52,948
42.       95  BENES Oskar             Mitsubishi Lancer EVO X  CZ  1:58,403 1:57,749 1:57,635 5:53,787
43.       96  JERMAN Martin           Mitsubishi Lancer EVO X  CZ  1:58,320 1:58,776 1:58,312 5:55,408
44.       38  AMANN Peter             PRC Honda                 A  2:01,281 1:59,879 1:59,296 6:00,456
45.      140  ORTH Patrik             BMW E30 320is             D  2:00,171 2:05,011 1:58,811 6:03,993
46.      713  ALMERAS Jean Marie      Porsche 935               F  2:04,671 2:00,025 1:59,826 6:04,522
47.       94  SAJLEROVA Gabriela      Mitsubishi Lancer EVO X  CZ  2:02,912 2:00,693 2:01,649 6:05,254
48.      439  STRUCKMANN Norman       Ford Escort Cosworth      D  2:07,837 1:59,742 1:58,351 6:05,930
49.      647  FRANK René              BMW M3                    D  2:04,623 2:00,953 2:02,361 6:07,937
50.      145  BLÄSIUS Manfred         BMW E21 320i              D  2:03,283 2:04,806 2:02,797 6:10,886
51.       92  LUDWIG Harald           BMW M3 E36                D  2:05,139 2:04,169 2:03,190 6:12,498
52.      109  PEDRONI Gabriela        Mitsubishi Lancer EVO 8   I  2:06,724 2:02,660 2:03,558 6:12,942
53.      648  REIN Richard            Ford Capri RS             D  2:05,366 2:04,657 2:03,235 6:13,258
54.      137  SCHUSTER Jürgen         Mazda RX-7                D  2:05,286 2:04,113 2:04,704 6:14,103
55.       20  LINDEN Leon             Dallara F304              L  1:52,165 1:51,692 2:31,809 6:15,666
56.      438  HERGET Roland           Mitsubishi Lancer         D  2:06,658 2:04,722 2:05,334 6:16,714
57.      150  KREMER Yves             Subaru Impreza STI        L  2:07,487 2:06,587 2:03,440 6:17,514
58.       91  STOLL Jochen            Peugeot 306 S16           D  2:06,640 2:05,482 2:06,083 6:18,205
59.      138  FLIK Beatrice           Renault Megane Coupe      D  2:10,151 2:08,499 2:07,896 6:26,546
60.      636  HERL Andreas            Ford Escort RS 2000       D  2:10,763 2:08,732 2:09,737 6:29,232
61.      105  BLAHO Dan               Alfa Romeo 147           CZ  2:09,513 2:09,433 2:10,558 6:29,504
62.      218  HEßBERGER Jürgen        Fiat 127 Sport Martini Ra D  2:11,944 2:08,716 2:10,285 6:30,945
63.      705  KRÁL Oskar              Skoda 130 RS             CZ  2:12,766 2:09,655 2:09,076 6:31,497
64.      437  OSTERMANN Thomas        BMW E30                   D  2:12,384 2:09,049 2:10,452 6:31,885
65.      706  PAULI Walter            Renault Alpine A110      CH  2:11,455 2:09,912 2:10,704 6:32,071
66.      129  GONCALVES Rui           Honda Civic               L  2:14,053 2:09,222 2:09,173 6:32,448
67.      515  SCHINDLER Uwe           NSU KWR                   D  2:11,700 2:10,671 2:10,226 6:32,597
68.      519  DAVIDOVIC Jörg          NSU TT                    D  2:12,256 2:09,952 2:10,817 6:33,025
69.       93  DREYFÜRST Ludger        Mitsubishi Lancer CTO     D  2:14,186 2:11,042 2:09,934 6:35,162
70.      130  SOISSON Claude          Honda Civic               L  2:12,170 2:11,635 2:12,218 6:36,023
71.      149  SEGUIN Manu             Subaru Impreza GT Turbo   L  2:14,845 2:14,450 2:13,227 6:42,522
72.       40  SIEBERT Gerhard         Osella PA18               D  2:16,006 2:17,485 2:12,979 6:46,470
73.      518  HÖLLERICH Nicola        NSU TT                    D  2:15,372 2:15,213 2:15,974 6:46,559
74.      710  KIÉNERT Francis         Porsche 2,7 RS            L  2:20,674 2:13,273 2:14,700 6:48,647
75.      510  HOFMANN Stefen          NSU TT                    D  2:16,928 2:13,239 2:20,009 6:50,176
76.      104  BENESOVA Dominika       Alfa Romeo 147           CZ  2:23,165 2:12,998 2:14,682 6:50,845
77.      620  GMEINDER Andreas        VW Passat                 D  2:18,144 2:16,483 2:16,805 6:51,432
78.      711  MICHL Josef             Porsche 911S             CZ  2:20,167 2:15,967 2:15,429 6:51,563
79.      709  KONICAR Vladimir        BMW 2002ti               CZ  2:19,729 2:16,781 2:16,555 6:53,065
80.      708  THEURETSBACHER Leo      BMW 2002ti                A  2:20,637 2:16,417 2:16,141 6:53,195
81.      619  BURGHART Michael        VW Polo I                 D  2:17,619 2:18,056 2:20,584 6:56,259
82.      509  MEURER Karlheinz        NSU TT                    D  2:23,269 2:15,497 2:17,554 6:56,320
83.      517  VOGEL Michael           NSU TT Davidovic          D  2:23,498 2:20,020 2:19,161 7:02,679
84.      635  WESTENHÖFER Armin       VW Scirocco II            D  2:23,554 2:22,103 2:21,151 7:06,808
85.       90  GLAESENER Tom           Honda Civic Type R        L  2:21,027 2:26,814 2:20,448 7:08,289
86.      702  ADAMEK Miroslav         NSU TT                   CZ  2:30,690 2:16,665 2:23,859 7:11,214
87.       23  SEIWERT Edmund          Opel Astra                D  2:25,448 2:22,191 2:24,175 7:11,814
88.      131  TORDY Marc              Honda Civic               L  2:27,028 2:22,558 2:24,234 7:13,820
89.      525  MARX Wolfgang           NSU Prinz 1000            D  2:27,259 2:26,317 2:24,990 7:18,566
90.      524  SCHWALBE Wolfgang       NSU TT                    D  2:29,765 2:26,906 2:25,879 7:22,550
91.       89  WINDSTEIG Werner        Citroen Saxo VTS          A  2:29,458 2:27,667 2:27,791 7:24,916
92.      126  BODTLÄNDER Lukas        Peugeot 106 Rallye        D  2:32,037 2:29,581 2:28,858 7:30,476
93.      703  JENE Ute                Morris Mini Cooper S      D  2:38,716 2:27,697 2:30,018 7:36,431
94.      512  NEUNER Bernhard         NSU TT                    D  2:34,951 2:32,429 2:33,662 7:41,042
95.      704  KIÉNERT Paule           Austin Cooper S           L  2:38,130 2:32,554 2:30,987 7:41,671
96.       24  KNIPPEL Sascha          BMW 318iS E36             D  2:38,494 2:37,418 2:37,069 7:52,981
97.      701  PACHTEU Jürgen          Steyr-Puch 650 TR         A  2:41,364 2:38,341 2:36,769 7:56,474
98.      222  SIEBERT Laura           Fiat Abarth Autobianchi A D  2:41,620 2:36,032 2:39,826 7:57,478
99.      102  HEISCHBOURG Andy        Peugeot 206 XS            L  2:38,069 2:38,570 2:56,453 8:13,092
100.     712  TYKAL Petr              F-Easter MTX 1-03        CZ  4:11,914 2:12,082 2:12,559 8:36,555
101.     146  WEIS Jean-Marie         Opel Kadett C             L  2:25,676 2:25,621 4:50,971 9:42,268
         132  HASENSTAB Franz         Peugeot 206               D  2:15,492 2:10,137
         522  KRYSTOFIAK Thomas       NSU 1200c KWR             D  2:18,349 2:14,337
         504  SZOTT Roman             NSU TT                    D           2:32,024 2:29,963
         142  LORIG Ingo              VW Golf                   D  2:06,834 2:05,608
         143  HOVEMANN Holger         Opel Risse Kadett 16V     D  1:51,254
         135  DONKELS Daniel          BMW 318iS E36             L  2:19,991
         124  VERHOEVEN Tim           Citroen AX GTI            D  2:17,165
         616  SCHRÖDER Detlef         VW Polo                   D  2:19,439
         521  VOIGT Walter            NSU 1300TT                D  2:24,328
          12  ZÜRCHER Thomas          Martini MK69             CH
         270  BODTLÄNDER Thomas       Peugeot 205 Rallye        D


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 6.6.2011
Přečteno: 1990 x
Stránka aktualizována: 8.6.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2011


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist