úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Trier 2010 - tréninkové časy

Neoficiální výsledky trénink

  1     1   FAGGIOLI Simone               Osella FA 30            I  01:45.760   01:34.417   01:34.247     01:34.247
  2     10  DEMUTH Guy                    G-Force Nippon          L  01:53.624   01:40.878   01:38.787     01:38.787
  3     71  STEINER Marcel                Martini MK 77-01        CH 01:44.571   01:39.123   01:39.544     01:39.123
  4     4   BORMOLINI Fausto              Reynard K02             I  01:48.377   01:41.852   01:39.388     01:39.388
  5     70  LANG Uwe                      Osella PA 20/S          D  01:47.603   01:40.095   01:41.151     01:40.095
  6     9   KRÁMSKY Otakar                Reynard K 10            CZ 01:53.472   01:41.152   01:40.229     01:40.229
  7     2   SZASZ Laszlo                  Reynard Zytek F3000     H  01:47.550   01:40.844   01:40.559     01:40.559
  8     3   NAPIONE Renzo                 Reynard K2              I  01:52.809   01:43.864   01:40.570     01:40.570
  9     20  LACHAT Florian                Tatuus Honda s2000      CH 01:51.332   01:44.065   01:41.197     01:41.197
  10    8   SVOBODA Milan                 Lola T 9650             CZ 01:50.641   01:54.271   01:41.836     01:41.836
  11    15  ZERLA Adriano                 Osella FA 30            I  02:01.204   01:46.264   01:42.901     01:42.901
  12    65  ZAJELSNIK Patrik              Osella-BMW PA 20/S     SLO 01:57.827   01:44.046   01:44.511     01:44.046
  13    12  BENES Milos                   Ralt RT 23 F 3000       CZ 02:02.859   01:44.334   04:27.530     01:44.334
  14    57  OLBRICH Georg                 Osella PA 21P           D  01:57.967   01:47.138   01:47.952     01:47.138
  15    11  VACLAV Janik                  Lola B02/50             CZ 02:09.945   01:50.462   01:47.811     01:47.811
  16    19  RÖSSLER Thomas                Dallara 305             D  02:01.893   01:51.192   01:48.754     01:48.754
  17    60  BEREITER Arno                 PRC- Honda              A  01:56.828   01:48.771   10:02.230     01:48.771
  18   499  HANDA Norbert                 Lancia Delta Integrale  D  01:59.721   01:52.566   01:50.068     01:50.068
  19    59  BOBINGER Martin               Osella PA 21            D  01:59.657   01:51.576   02:42.451     01:51.576
  20    67  MÜLLER Urs                    Argo JM 21 CN           D  02:00.091   01:53.038   01:53.751     01:53.038
  21   498  STOLZ Herbert                 Porsche 935 DP II       D  02:11.331   01:54.225   01:53.176     01:53.176
  22    62  WOLPERT Uwe-P.                UWR WFK 07              D  02:01.678   01:54.695   01:54.439     01:54.439
  23    17  SAINTMARD Gilles              Dallara 393             B  02:05.608   01:58.022   01:55.747     01:55.747
  24    18  LINDEN Leon                   Dallara F 304           L  02:09.777   01:56.805   01:59.350     01:56.805
  25   100  KREIM Achim                   Mitsubishi Lancer EVO 8 D  02:13.496   01:59.528   01:57.110     01:57.110
  26   497  PFEIL Lutz                    BMW M3 E46 HPR          D  02:16.188   02:00.003   01:57.235     01:57.235
  27   114  WIEBE Björn                   Renault Clio Williams   D  02:23.631   01:58.804   01:57.271     01:57.271
  28   101  SCHWEIGER Christian           Mitsubishi Lancer EVO 7 A  02:07.523   02:00.464   01:57.574     01:57.574
  29    34  WIEBE Andre                   Renault Megane Maxi     D  02:19.038   01:58.507   01:57.716     01:57.716
  30   102  JAROMIR Malý                  Subaru Impreza STI      CZ 02:07.015   02:04.525   01:58.034     01:58.034
  31   103  VOJÁCEK Petr                  Mitsubishi Lancer EVO 8 CZ 02:10.066   02:00.989   01:58.251     01:58.251
  32    99  WANEK Roland                  Mitsubishi Lancer EVO 9 D  02:06.224   01:59.239   01:59.000     01:59.000
  33   112  FAATH Sascha                  Opel Kadett C Coupe     D  02:11.172   02:03.337   01:59.564     01:59.564
  34    73  VITEK Petr                    Osella-BMW PA 20/S      CZ 01:59.843   A           *             01:59.843
  35    97  LOS ML. Jirí                  Subaru Impreza WRX STI  CZ 02:14.225   A           02:01.435     02:01.435
  36   496  BODSON Yannik                 VW Veytal Golf I        B  02:13.132   02:05.378   02:02.784     02:02.784
  37    36  BLÄSIUS Manfred               BMW E21 320 i           D  02:17.018   02:05.712   02:02.792     02:02.792
  38    33  KLEINSORG Ralf                BMW 316                 D  02:16.035   02:03.941   02:02.980     02:02.980
  39   648  REIN Richard                  Ford Capri RS           D  02:22.092   02:04.978   02:03.400     02:03.400
  40    98  FERNANDEZ ALCAZAR Jose JoaquinMitsubishi Lancer EVO 9 ES 02:11.977   02:04.435   02:03.823     02:03.823
  40   108  VOJÁCEK Lukas                 Alfa Romeo 147 TS 16V   CZ 02:14.421   02:05.075   02:03.823     02:03.823
  42    94  LUDWIG Harald                 BMW M3                  D  02:12.410   02:06.004   02:04.934     02:04.934
  43   637  RYPKA Rene                    Opel Kadett C-GTE       D  02:23.673   02:06.444   02:05.048     02:05.048
  44    56  LETMADE Bernd                 Norma M 20              D  02:18.625   02:05.726   02:05.875     02:05.726
  45    37  SCHUH Dirk                    Opel Corsa A            D  02:15.464   02:06.425   02:05.863     02:05.863
  46    93  MEIERS Robert                 Mitsubishi Lancer EVO 8 D  02:13.560   02:08.991   02:06.551     02:06.551
  47    88  BRÖKER Lars                   Honda Civic             D  02:19.774   02:10.020   02:07.067     02:07.067
  48    38  KREMER Yves                   Subaru Impreza GT       L  *           *           02:07.618     02:07.618
  49    90  ALES Prek                     Honda Civic Type R     SLO 02:19.993   02:08.834   02:08.105     02:08.105
  50   510  HOFMANN Stefen                NSU TT                  D  02:22.790   02:15.650   02:11.425     02:11.425
  51   115  STRUCKANN Normann             Ford Escort Cosworth    D  02:22.642   02:14.147   02:12.741     02:12.741
  52   704  KIÉNERT Francis               Porsche 27 RS           L  02:26.318   02:14.963   02:12.999     02:12.999
  53    96  SEGUIN Mann                   Subaru Impreza          L  *           *           02:13.322     02:13.322
  54   703  STOSCHEK Michael              Porsche 911 RS 3.0      D  02:34.582   02:14.173   02:13.329     02:13.329
  55   107  YEVHEN Kozar                  Opel Astra OPC          CZ 02:22.317   02:28.061   02:13.346     02:13.346
  56   505  SCHITTENHELM Jochen           NSU TT                  D  02:33.528   02:26.140   02:13.651     02:13.651
  57   519  DAVIDOVIC Jörg                NSU TT                  D  02:28.711   02:15.851   02:13.966     02:13.966
  58    26  MARCHIONE Canio               Fiat 127                L  02:29.864   02:14.050   02:26.866     02:14.050
  59    80  COLLISI Stephan               Behnke Condor Cosworth  D  02:17.687   02:14.117   *             02:14.117
  60   116  OSTERMANN Thomas              BMW E 30                D  02:25.817   02:15.560   02:15.404     02:15.404
  61   707  PAULI Walter                  Renault Alpine A 110    CH 02:27.553   02:19.735   02:15.459     02:15.459
  62    25  STELBERG Thomas               Opel Corsa 16V          D  02:37.582   02:19.795   02:15.541     02:15.541
  63    31  CIUCA Romain                  Ople Kadett C           L  02:29.838   02:16.781   02:19.738     02:16.781
  64    27  HASENSTAB Franz               Peugeot 106             D  02:34.266   02:19.384   02:16.951     02:16.951
  65   516  HÖBER Jörg                    NSU 67 TT-Einfalt       D  *           08:03.687   02:17.070     02:17.070
  66   500  KASPÁREK Milan                Audi TT-R DTM           CZ 02:23.656   08:23.872   02:17.129     02:17.129
  67   515  SCHINDLER Uwe                 NSU KWR                 D  02:26.139   02:17.502   02:22.499     02:17.502
  68   518  HÖLLERICH Nicola              NSU TT                  D  02:34.151   02:27.660   02:20.309     02:20.309
  69   617  BÜHLER Reiner                 Peugeot 205 Rallye      D  02:36.801   02:22.472   02:21.088     02:21.088
  70   513  FASSBENDER Walter             NSU Grewe               D  02:29.844   02:21.158   03:01.308     02:21.158
  71   620  GMEINDER Andreas              VW Passat (Typ 32)      D  02:37.283   02:25.197   02:22.401     02:22.401
  72   509  MEURER Karlheinz              NSU TT                  D  02:41.014   02:29.229   02:23.999     02:23.999
  73   521  VOIGT Walter                  NSU TT                  D  02:35.489   02:26.668   02:24.560     02:24.560
  74   508  HOFMANN Gerhard               NSU TT                  D  02:38.859   02:49.767   02:25.483     02:25.483
  75    32  MARQUES Pedro                 Renault Clio            L  02:38.081   02:29.051   02:25.884     02:25.884
  76    63  BEECKMAN Marc                 Funyo Barquette         B  02:35.560   02:26.637   02:34.799     02:26.637
  77   635  WESTENHÖFER Armin             VW Scirocco 53 B        D  02:35.814   02:27.918   02:27.399     02:27.399
  78    23  SEIWERT Edmund                Opel Astra              D  02:42.606   02:27.514   *             02:27.514
  79   524  SCHWALBE Wolfgang             NSU TT                  A  02:48.161   02:34.730   02:27.937     02:27.937
  80    30  BECKER Sandra                 BMW 318 IS E 36         L  02:57.563   02:29.869   02:28.137     02:28.137
  81    29  SOISSON Claude                Honda Civic             L  04:47.883   *           02:29.600     02:29.600
  82   512  NEUNER Bernhard               NSU TT                  D  02:38.561   02:32.814   02:30.112     02:30.112
  83   708  JENE Ute                      Morris Cooper S         D  02:49.044   02:32.464   02:30.170     02:30.170
  84   709  KIÉNERT Paule                 Austin Cooper S         L  02:44.192   02:31.625   02:33.583     02:31.625
  85   525  MARX Wolfgang                 NSU Prinz 1000          D  02:44.587   02:36.622   02:33.075     02:33.075
  86   506  SCHABACKER Pit                NSU TT-Davidovic        D  02:41.028   02:37.159   02:33.242     02:33.242
  87    22  POHLMANN Axel                 Alfa Romer 75 2.0 TS    D  02:56.766   02:41.691   02:33.809     02:33.809
  88    21  KNIPPEL Sascha                BMW 318 iS E 36         D  02:50.552   02:39.531   02:41.296     02:39.531
  89    35  WEIS Jean-Marie               Opel Kadett C-Coupe     L  02:49.538   02:43.465   *             02:43.465
  90   111  SIEBERT Laura                 Fiat Abart Autobianchi  D  *           02:57.105   02:45.978     02:45.978
  91   711  KLICHA Ivan                   Volvo 544 Sport         CZ 03:04.400   02:55.997   02:51.738     02:51.738
  92   712  BURCKHARDT Philippe           BMW 328                 CH 03:12.275   02:59.549   02:53.334     02:53.334
  93   113  HETZEL Andreas                VW Golf I 8V            D  *           *           07:44.751     07:44.751



Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 12.6.2010
Přečteno: 2636 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist