úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Trier 2007 - Race results/výsledky

Neoficiální výsledky závodu

   1.      1   Vilarino       Ander            E     Reynard F 3000                1:33,946   1:32,425   1:34,207   4:40,578          E2
   2.      4   Bormolini      Fausto           I     Reynard 95 D                  1:38,141   1:38,016   1:37,057   4:53,214          E2
   3.      5   Napione        Renzo            I     Reynard K02 F. Nippon         1:39,290   1:38,182   1:37,118   4:54,590          E2
   4.     69   Lang           Uwe              D     Osella P 20/S                 1:37,914   1:39,253   1:38,836   4:56,003          CN3
   5.     71   Stenger        Herbert          D     Stenger CN BMW                1:37,687   1:38,622   1:40,226   4:56,535          CN3
   6.      3   Szasz          Laszlo           H     Reynard F3000                 1:40,338   1:39,514   1:38,140   4:57,992          E2
   7.     70   Steiner        Marcel           D     Martini MK-77/BMW             1:40,581   1:40,344   1:39,958   5:00,883          CN3
   8.      8   Svoboda        Milan            CZ    Dallara STV 302               1:41,006   1:40,769   1:40,094   5:01,869          E2
   9.     62   Weidinger      Jörg             D     Osella-BMW PA 20/S            1:40,092   1:41,449   1:40,521   5:02,062          CN3
  10.     109  Meisel         Reto             D     Merceds Benz 190 E V8         1:41,454   1:42,314   1:42,529   5:06,297          E1
  11.     54   Krámsky        Otakar           CZ    Osella BMW K-05               1:45,727   1:46,413   1:44,138   5:16,278          CN
  12.     52   Vilarino       Andres           E     Norma CN 2                    1:47,044   1:45,659   1:44,904   5:17,607          CN
  13.     106  Brenner        Norbert          D     Opel Astra V8                 1:48,584   1:48,644   1:48,454   5:25,682          E1
  14.     108  Handa          Norbert          D     Lancia Delta Integrale        1:49,746   1:48,263   1:48,779   5:26,788          E1
  15.     42   Olbrich        Georg            D     Osella PA 9 C3 Junior         1:49,891   1:49,592   1:48,961   5:28,444          C3
  16.     107  Stolz          Herbert          D     Porsche 935 DP II             1:51,191   1:50,606   1:50,394   5:32,191          E1
  17.     53   Evans          Lanfranco        I     Osella PA 20                  1:51,285   1:51,630   1:50,365   5:33,280          CN
  18.     51   Champelovier   Lionel           F     Norma M20                     1:52,644   1:50,698   1:50,213   5:33,555          CN
  19.     65   Müller         Urs              D     Argo JM 21 CN                 1:53,776   1:53,116   1:51,460   5:38,352          CN3
  20.     39   Hovemann       Holger           D     Opel Risse Kadett 16V         1:52,350   1:53,594   1:52,532   5:38,476          H
  21.     85   Jurena         Peter            SK    Mitsubishi Lancer Evo 9       1:53,578   1:54,355   1:54,126   5:42,059          N
  22.     105  Reuter         Christian        D     BMW M3 V8                     1:55,399   1:53,777   1:52,994   5:42,170          E1
  23.     38   Preisser       Dirk             D     Opel Kadett 16V               1:55,921   1:55,725   1:54,390   5:46,036          H
  24.     37   Kokor          Andreas          D     Ford Escort RS 2000 MKI       1:55,693   1:55,943   1:55,437   5:47,073          H
  25.     81   Jakes          Miroslav         CZ    Mitsubishi Lancer Evo 9       1:56,588   1:55,738   1:55,454   5:47,780          N
  26.      9   Köppel         Rolf             D     Martini MK 42                 1:54,241   1:51,473   2:02,157   5:47,871          E2
  27.     40   Kerber         Michael          D     URD C 394                     1:56,837   1:57,824   1:55,054   5:49,715          C3
  28.     33   Wiebe          Björn            D     Renault Clio Williams BWR     1:56,484   1:56,780   1:57,074   5:50,338          H
  29.     91   Janik          Vaclav           CZ    BMW M3                        1:57,154   1:57,234   1:58,761   5:53,149          A
  30.     30   Rost           Olaf             D     VW Golf                       1:57,627   1:58,322   1:58,401   5:54,350          H
  31.     84   Doubek         Vladimir         CZ    BMW M3                        2:00,126   1:59,136   1:58,639   5:57,901          N
  32.     83   Voves          Jiri             CZ    Subaru Impreza                2:00,251   1:58,769   1:59,977   5:58,997          N
  33.     41   Siebert        Gerhard          D     URD-BMW 772                   1:59,756   2:00,483   1:59,250   5:59,489          C3
  34.     82   Krug           Rainer           D     BMW M3                        2:01,306   1:59,850   1:59,569   6:00,725          N
  35.     88   Kreim          Achim            D     Mitsubishi EVO 8              1:59,965   1:59,604   2:01,976   6:01,545          A
  36.     31   Rypka          René             D     Opel Kadett C GTE 8V          2:02,435   2:03,736   2:01,303   6:07,474          H
  37.     86   Fink           Marco            D     BMW 320i                      2:02,361   2:03,106   2:02,120   6:07,587          A
  38.     28   Maier          Helmut           D     VW Spiess Golf                2:03,736   2:02,277   2:01,666   6:07,679          H
  39.     102  Kleinsorg      Ralf             D     BMW 316i                      2:03,915   2:02,083   2:02,242   6:08,240          H
  40.     32   Fröhlich       Werner           D     BMW 320is                     2:03,242   2:04,081   2:02,127   6:09,450          H
  41.     646  Rein           Richard          D     Ford Capri                    2:04,083   2:04,146   2:03,013   6:11,242          CBC
  42.     80   Bröker         Lars             D     Honda Civic                   2:05,215   2:03,766   2:03,462   6:12,443          N
  43.     98   Vojácek        Petr             CZ    Opel Astra OPC                2:03,115   2:05,027   2:04,617   6:12,759          SP
  44.     634  Bläsius        Manfred          D     BMW 320i                      2:04,179   2:04,468   2:04,802   6:13,449          CBC
  45.     97   Jerman         Martin           CZ    Alfa Romeo 147                2:02,596   2:05,941   2:05,624   6:14,161          SP
  46.     10   Debruyne       Frank            D     Dallara F 392                 2:05,755   2:05,443   2:05,615   6:16,813          E2
  47.     94   Losman         David            CZ    Peugeot 306 S16               2:06,002   2:07,846   2:06,048   6:19,896          SP
  48.     631  Herl           Andreas          D     Ford, Escort RS 2000          2:07,699   2:06,957   2:06,519   6:21,175          CBC
  49.     96   Jermanova      Gabriela         CZ    Opel Astra OPC                2:07,312   2:08,155   2:05,852   6:21,319          SP
  50.     621  Pesch          Dirk             D     VW-Audi 86                    2:09,244   2:08,731   2:08,487   6:26,462          CBC
  51.     23   Ludwig         Harald           D     BMW M3                        2:10,542   2:08,799   2:07,883   6:27,224          G
  52.     35   Wiebe          Horst            D     Renault Megane HWR            2:08,746   2:09,659   2:09,324   6:27,729          H
  53.     27   Nowaczyk       Uwe              D     VW Mesczyk Golf I 8V          2:08,821   2:10,470   2:08,942   6:28,233          H
  54.     79   Kost           Artur            D     BMW 320is                     2:07,403   2:11,878   2:10,369   6:29,650          N
  55.     29   Bernhard       Rüdiger          D     VW Golf                       2:10,050   2:10,746   2:09,611   6:30,407          H
  56.     43   Kaufel         Uwe              D     PRC C3 M 92                   2:28,259   2:03,468   2:03,812   6:35,539          C3
  57.     36   Gürtzgen       Friedhelm        D     BMW 2002tii                   2:09,920   2:11,229   2:16,137   6:37,286          H
  58.     669  Tossing        Achim            D     BMW 318i                      2:12,343   2:12,061   2:12,894   6:37,298          CBC
  59.     78   Kilp           Heinz            D     Opel Calibra                  2:12,515   2:13,477   2:13,636   6:39,628          N
  60.     615  Rost           Siegfried        D     VW Polo-Audi Typ 86           2:24,520   2:09,954   2:09,782   6:44,256          CBC
  61.     619  Burghard       Michael          D     VW Typ 86                     2:19,012   2:15,952   2:19,242   6:54,206          CBC
  62.     672  Ostermann      Thomas           D     BMW E 30 Hartge               2:18,718   2:18,774   2:18,061   6:55,553          CBC
  63.     21   Dreyfürst      Ludger           D     Mitsubishi CTO Lancer         2:21,812   2:18,091   2:17,291   6:57,194          G
  64.     655  Bühler         Reiner           D     Peugeot 205 Rallye            2:20,137   2:20,666   2:20,745   7:01,548          CBC
  65.     688  Thier          Michael          D     Porsche 911                   2:21,498   2:20,660   2:21,783   7:03,941          CBC
  66.     22   Gehring        Raymund          D     Ford Sierra                   2:28,190   2:27,028   2:26,769   7:21,987          G
  67.     618  Eirich         Raimund          D     VW Polo Typ 86C               2:28,787   2:28,922   2:27,697   7:25,406          CBC
  68.     75   Bodtländer     Thomas           D     Peugeot 205 Rallye            2:26,704   2:28,889   2:30,257   7:25,850          N
  69.     76   Betzen         Mario            D     VW Polo GT                    2:29,386   2:31,036   2:30,682   7:31,104          N
          90   Pulic          Nico            CRO    BMW M3                        1:54,224   1:53,332      DNF                       A
          26   Wiebe          Hans-Peter       D     Renault 8 Gordini             2:09,731      DNF        DNS                       H
          34   Rottenberger   Dieter           D     BMW E 36 318is                   DNF        DNS        DNS                       H
          104  Hoffmann       Klaus            D     Ford Escort Cosworth          1:56,458      DNS        DNS                       E1
          77   Stoll          Jochen           D     Peugeot 306 S16               2:31,593      DNF        DNS                       N
          87   Petera         Ed               CZ    Ford Escort Kit Car           2:01,747   2:06,308      DNS                       A
          92   Hohloch        Roman            CZ    Ford Escort RS 2000           2:09,216   2:23,439      DNS                       SP
          61   Wolpert        Uwe              D     UWR WFK 07                    1:56,772      DNF        DNS                       CN3
           2   Regal          Lionel           F     Reynard 0I L.                 14:25,114     DNS        DNS                       E2


Autor: Milan Schembera/CZ  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 24.6.2007
Přečteno: 2985 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist