úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Trento Bondone 2008 - Race results

Neoficiální výsledky

 Poř. Číslo Jezdec                    Stát Vůz                                 Čas Skupina/TřídPoř.sk.Poř.tř

  1.    1   Lionel REGAL               F   Reynard 01L V8 Mugen             9:44.29  D/E2 3000   1.     1.
  2.    8   Christian MERLI            I   Lola Zytek B99/50                9:51.93  D/E2 3000   2.     2.
  3.    9   David BALDI                I   Lola B02/50                      9:57.16  D/E2 3000   3.     3.
  4.    11  Franco CINELLI             I   Lola T99/50 V8 Mugen Arm.        10:03.9  D/E2 3000   4.     4.
  5.    12  Rosario IAQUINTA           I   Lola Zytek                       10:04.0  D/E2 3000   5.     5.
  6.    51  Omar MAGLIONA              I   Osella PA 21/s Honda             10:13.4    CN 2000   1.     1.
  7.    52  Pasquale IRLANDO           I   Osella PA 27 Honda               10:17.7    CN 2000   2.     2.
  8.    7   Luigi BRUCCOLERI           I   Lola B99/50                      10:19.8  D/E2 3000   6.     6.
  9.    24  Milan SVOBODA              CZ  Dallara Stv 302                  10:20.7  D/E2 2000   7.     1.
 10.    28  Thomas PICHLER             I   Osella PA 21/s Honda             10:26.2  D/E2 2000   8.     2.
 11.    34  Nino GHIDINI               I   Monoposto Ghipard                10:28.2  D/E2 1600   9.     1.
 12.    6   Renzo NAPIONE              I   Reynard F. Nippon                10:28.6  D/E2 3000   10.    7.
 13.    4   Laszlo SZASZ               H   Reynard Zytek                    10:29.8  D/E2 3000   11.    8.
 14.    49  Filippo MAROZZI            I   Osella PA 21/s Honda             10:30.8    CN 2000   3.     3.
 15.    43  Evans LANFRANCO            I   Osella PA 20/s Bmw               10:32.4    CN 3000   4.     1.
 16.    53  Alberto CHINNICI           I   Osella PA 21/s Honda             10:36.6    CN 2000   5.     4.
 17.    14  Otakar KRAMSKY             CZ  Reynard K 08                     10:42.8  D/E2 3000   12.    9.
 18.    35  Giovanni CUOMO             I   Gloria B5M Suzuki                10:48.0  D/E2 1600   13.    2.
 19.    54  Adriano ZERLA              I   Osella PA 21/s Honda             10:50.2    CN 2000   6.     5.
 20.   111  Eugenio MOLINARO           I   Alfa Romeo 155 Gta               10:51.8   E1 3000+   1.     1.
 21.   113  Fabrizio PANDOLFI          I   Alfa Romeo 155 V6 Ti             10:56.6    E1 3000   2.     1.
 22.   155  Rudi BICCIATO              I   Mitsubishi Lancer Evo VI         11:01.7    A 3000+   1.     1.
 23.    44  Renzo MAGGIANI             I   Osella PA 20/s Bmw               11:02.5    CN 3000   7.     2.
 24.    37  Corrado CUSI               I   Predator's Pc 008 Suzuki         11:03.3  D/E2 1600   14.    3.
 25.    98  Roberto DI GIUSEPPE        I   Alfa Romeo 155 Gta               11:03.6   E1 3000+   3.     2.
 26.    36  Federico LIBER             I   Formula Gloria Kit 2003          11:04.4  D/E2 1600   15.    4.
 27.    77  Stefano PIERDOMENICO       I   Ferrari 360 N-GT                 11:06.0   GT 3000+   1.     1.
 28.   311  Mauro NESTI                I   Osella Pa 9/90 Bmw               11:06.1   3-BC2000   1.     1.
 29.    85  Antonio FORATO             I   Ferrari F430                     11:07.2  GT4 3000+   2.     1.
 30.   124  Giorgio LEONARDI           I   Audi A4 St                       11:08.2    E1 2000   4.     1.
 31.    76  Leonardo ISOLANI           I   Ferrari 575 GTC                  11:09.0   GT 3000+   3.     2.
 32.    15  Gabriella PEDRONI          I   Lola B99/50                      11:09.6  D/E2 3000   16.    10.
 33.   117  Stefano LOVATO             I   Alfa Romeo 155 V6 Ti             11:13.1    E1 3000   5.     2.
 34.    27  Adolfo BOTTURA             I   Osella PA 21/s Honda             11:13.6  D/E2 2000   17.    3.
 35.   172  Alfred HILGER              D   Bmw E36 M3                       11:18.8    A 3000+   2.     2.
 36.   159  Tiziano NONES              I   Peugeot 206 WRC                  11:22.3    A 3000+   3.     3.
 37.   171  Pio NICOLINI               I   Skoda Fabia WRC                  11:24.0    A 3000+   4.     4.
 38.    55  Lionel CHAMPELOVIER        F   Norma M20 FIA Honda              11:24.6    CN 2000   8.     6.
 39.    71  Gianclaudio DESSI          I   Osella PA 21 Junior Honda        11:26.0    CN 1600   9.     1.
 40.   156  Vaclav JANIK               CZ  Mitsubishi Lancer Evo VIII       11:26.7    A 3000+   5.     5.
 41.    78  "RAGASTAS"                 I   Ferrari 360                      11:27.5   GT 3000+   4.     3.
 42.    86  Roberto RAGAZZI            I   Ferrari F430 Challenge           11:27.9  GT4 3000+   5.     2.
 43.   157  Armin HAFNER               I   Bmw M3                           11:28.1    A 3000+   6.     6.
 44.   312  Uberto BONUCCI             I   Osella Pa 9 Bmw                  11:30.7   3-BC2000   2.     2.
 45.   218  Maurizio PIONER            I   Mitsubishi Lancer Evo VIII       11:31.4    N 3000+   1.     1.
 46.   215  Miroslav JAKES             CZ  Mitsubishi Lancer Evo IX         11:32.3    N 3000+   2.     2.
 47.   114  Silvano LASCHINO           I   Alfa Romeo 155 V6 Ti             11:32.6    E1 3000   6.     3.
 48.   216  Lino VARDANEGA             I   Bmw M3 E36                       11:36.7    N 3000+   3.     3.
 49.    91  Christian REUTER           D   Bmw M3 E30 V8                    11:38.8   E1 3000+   7.     3.
 50.   189  Gianni PEDERGNANA          I   Renault Clio S1600               11:40.1     A 1600   7.     1.
 51.    18  Andrea OLCESE              I   Lucchini Sp 91 Alfa R.           11:40.2  D/E2 3000   18.    11.
 52.   116  Giuseppe ZARPELLON         I   Bmw M3                           11:41.4    E1 3000   8.     4.
 53.   126  Riccardo RAGAZZI           I   Alfa Romeo 147 Cup               11:42.1    E1 2000   9.     2.
 54.   187  Michele GHIRARDO           I   Honda Civic Vti Ek4              11:42.1     A 1600   8.     2.
 55.   186  Luigi SAMBUCO              I   Peugeot 106                      11:44.2     A 1600   9.     3.
 56.    25  Antoine BETZEL             F   Fr Tatuus                        11:44.6  D/E2 2000   19.    4.
 57.    92  Enzo BOTTECCHIA            CH  Renault 5 GT Turbo               11:46.0    E1 3000   10.    5.
 58.    96  Egidio PISANO              D   Spiess Golf 16v                  11:51.8    E1 1600   11.    1.
 59.   141  Tiziano TURRIN             I   Citroën Saxo                     11:53.2    E1 1600   12.    2.
 60.    31  Marco BOGGIANO             I   Erberth R3 Honda                 11:53.7  D/E2 1600   20.    5.
 61.   185  Lorenzo BINDI              I   Peugeot 106                      11:54.5     A 1600   10.    4.
 62.   188  Diego DE GASPERI           I   Suzuki Ignis                     11:56.8     A 1600   11.    5.
 63.   134  Fabrizio BOMMARTINI        I   Renault Clio Cup                 11:58.0    E1 2000   13.    3.
 64.   224  Giovanni REGIS             I   Renault Clio Rs                  11:58.0     N 2000   4.     1.
 65.   184  Marios XANTHAKOS           GR  Honda Civic Type R               11:58.1     N 2000   5.     2.
 66.   222  Romy DALL'ANTONIA          I   Honda Civic Type R               11:58.6     N 2000   6.     3.
 67.    56  Giovanni ANGELINI          I   Osella PA 21 Junior A.R.         11:58.8    CN 2000   10.    7.
 68.   139  Stefano DE GAN             I   Honda Civic Vti                  11:59.6    E1 1600   14.    3.
 69.   227  Tiziano BIASIOLI           I   Renault Clio Rs Light            11:59.7     N 2000   7.     4.
 70.   223  Achille LOMBARDI           I   Renault Clio Rs                  12:01.6     N 2000   8.     5.
 71.   349  Michael STOSCHEK           D   Porsche 911 Rsr                  12:04.3       2-B6   1.     1.
 72.   176  Christian SCHWEIGER        A   VW Golf IV Kit Car               12:05.7     A 2000   12.    1.
 73.    94  Roland EDER                A   VW Golf GTI 16v                  12:05.9    E1 2000   15.    4.
 74.   173  Achim KREIM                D   Mitsubishi Lancer Evo VIII       12:08.7    A 3000+   13.    7.
 75.   315  Bernard FOREL              F   JPE Formule Renault Europe       12:10.0       4-D2   1.     1.
 76.   221  Roberto CHIAVAROLI         I   Honda Civic Type R               12:14.6     N 2000   9.     6.
 77.   133  Stefan KLAMMER             A   Renault Clio Cup                 12:15.0    E1 2000   16.    5.
 78.    57  Flavio GASPERIN            I   Osella PA 21 Junior A.R.         12:15.2    CN 2000   11.    8.
 79.   136  Andrea LOMBARDI            I   Renault Clio Cup                 12:16.8    E1 2000   17.    6.
 80.   178  Rino DE LUCA               I   Peugeot 306                      12:18.9     A 2000   14.    2.
 81.   347  Michele MOREALE            I   Porsche 911 S                    12:19.4       2-B6   2.     2.
 82.   121  "PIER8"                    I   Renault 5 GT Turbo               12:19.5    E1 3000   18.    6.
 83.   344  Roberto ZAVARINI           I   Porsche 911 Rs                   12:20.9       2-B6   3.     3.
 84.   319  Romano DE GAN              I   Gi-Pi Sport Cosworth             12:23.0       3-C4   3.     1.
 85.   194  Alfonso DALSASS            I   Citroën Saxo                     12:23.9     A 1600   15.    6.
 86.   196  Devis RAVANELLI            I   Peugeot 106                      12:24.3     A 1600   16.    7.
 87.   175  Paolo PARLATO              I   Honda Civic Type R               12:25.0     A 2000   17.    3.
 88.   244  Michele BUIATTI            I   Honda Civic Vti Ek4              12:25.8     N 1600   10.    1.
 89.   225  Antonio CARDONE            I   Honda Civic Type R               12:27.1     N 2000   11.    7.
 90.    38  Francesco CANCEMI          I   Ghipard                          12:27.2  D/E2 1600   21.    6.
 91.   238  Alessio ARMENI             I   Renault Clio Rs                  12:29.3     N 2000   12.    8.
 92.   245  Emanuele SPOSETTI          I   Peugeot 106 Rally 16v            12:29.4     N 1600   13.    2.
 93.   153  Roman HOLOC                CZ  Alfa Romeo 147 SP                12:31.7    SP 2000   1.     1.
 94.    32  Gianluca DE CAMILLIS       I   Lola Erberth T590 Peugeot        12:31.7  D/E2 1600   22.    7.
 95.    84  Giacomo FIERTLER           I   Ferrari 360                      12:32.1  GT4 3000+   6.     3.
 96.   325  Andrea BIASIOTTO           I   Opel Ascona 400                  12:32.4       3-C3   4.     1.
 97.   129  Manuel MOROCUTTI           I   Renault New Clio                 12:32.6    E1 2000   19.    7.
 98.   348  Massimo RONCONI            I   W Porsche 914/6                  12:32.8       2-B6   4.     4.
 99.   235  Fabio ROSA                 I   Renault Clio Rs                  12:34.1     N 2000   14.    9.
 100.  226  Michele DA ROS             I   Renault Clio Rs                  12:34.5     N 2000   15.    10.
 101.  199  Fulvio BOLFELLI            I   Peugeot 106                      12:37.6     A 1600   18.    8.
 102.  195  Rino TINELLA               I   Peugeot 106                      12:37.9     A 1600   19.    9.
 103.   82  Guido SGHERI               I   Porsche 993                      12:39.8   GT 3000+   7.     4.
 104.  243  Antonino MIGLIUOLO         I   Peugeot 106                      12:40.0     N 1600   16.    3.
 105.  197  Mauro VALENTINI            I   Peugeot 106                      12:40.3     A 1600   20.    10.
 106.  253  Luca PIFFER                I   Honda Civic Vti Ek4              12:40.3     N 1600   17.    4.
 107.  237  Michael MATTIVI            I   Renault Clio Rs                  12:40.4     N 2000   18.    11.
 108.  246  Riccardo VEDOVELLO         I   Peugeot 106 Rally 16v            12:42.6     N 1600   19.    5.
 109.  392  Harald MOESSLER            I   Steyr Puch Konig Be-sp.          12:43.7       1-A7   1.     1.
 110.  314  Ondrej MIKOV               CZ  Mtx 1-03                         12:44.0       4-D2   2.     2.
 111.  373  Emanuele ARALLA            I   Renault Alpine A110              12:45.3       2-B3   5.     1.
 112.  353  Michael MITTERER           A   Mitu Mazda RX3 S 124 A           12:45.7       2-B6   6.     5.
 113.  328  Ubaldo SMITTARELLO         I   Porsche 911 Carrera              12:48.7       3-C3   5.     2.
 114.  356  Alessandro MARCHESI        I   Lancia Fulvia Hf                 12:50.7       2-B4   7.     1.
 115.  234  Massimo GRACCI             I   Renault Clio Rs                  12:50.9     N 2000   20.    12.
 116.  145  Antonino ODDO              I   Peugeot 106 Rally                12:51.0    E1 1400   20.    1.
 117.  337  Roberto PIATTO             I   Fiat Ritmo 75                    12:51.2       3-C2   6.     1.
 118.   74  Walter GOTTARDI            I   Gi-Pi Sport Honda                12:52.8    CN 1600   12.    2.
 119.  329  Giancarlo TESSAROLO        I   Porsche 930 Turbo                12:53.4 3-GT 3000+   7.     1.
 120.  354  Leo THEURETSBACHER         A   Bmw 2002 Ti                      12:56.9       2-B5   8.     1.
 121.  239  Rosario DAVOLI             I   Alfa Romeo 156                   12:57.2     A 2000   21.    4.
 122.  233  Lorenzo CANDIAN            I   Honda Civic Type R               12:58.3     N 2000   21.    13.
 123.   39  Marco ZAVATTIERI           I   Predator's Pc 008 Honda          13:00.4  D/E2 1600   23.    8.
 124.  318  Sandro LIPPARINI           I   Osella Pa 8 Bmw                  13:02.0       3-C4   8.     2.
 125.  147  Roberto CHIARATO           I   Peugeot 106 1.4 16v              13:02.4    E1 1400   21.    2.
 126.  118  Sebastiano FRIJO           I   Renault Clio V6                  13:02.4    E1 3000   22.    7.
 127.  149  Petr VOJACEK               CZ  Alfa Romeo 147                   13:02.7    SP 2000   2.     2.
 128.  351  Marco PIZZINI              I   Porsche 911 Carrera 3.0          13:03.8       2-B6   9.     6.
 129.  326  Roberto BIGONI             I   Talbot Lotus                     13:04.2       3-C3   9.     3.
 130.  212  Mauro ALBERTI              I   Mg 105 2R                        13:04.5     A 1400   22.    1.
 131.  339  Ciro RICCIO                I   Alfa Romeo GT 2000               13:04.5  3-SIL2000   10.    1.
 132.  231  Federico CHECCUCCI LISI    I   Renault Clio Rs Light            13:04.6     N 2000   22.    14.
 133.  252  Marco TAMBURLINI           I   Citroën Saxo Vts                 13:05.6     N 1600   23.    6.
 134.  128  Domenico NOBILE            I   Renault New Clio                 13:07.4    E1 2000   23.    8.
 135.  255  Luciano AVESANI            I   Peugeot 106 16v                  13:09.2     N 1600   24.    7.
 136.  183  Francesco BARESI           I   Honda Civic Type R               13:12.4     A 2000   23.    5.
 137.  336  Stefano BAILONI            I   Opel Kadett Gte                  13:12.5       3-C2   11.    2.
 138.  213  Domenico ANESI             I   Fiat Seicento Kit Car            13:13.9     A 1400   24.    2.
 139.  248  Bruno DEMATT?              I   Citroën Saxo                     13:15.0     N 1600   25.    8.
 140.  341  Marco ZORZI                I   Volkswagen Scirocco GT           13:15.4       3-C2   12.    3.
 141.  251  Michele LEONARDI           I   Peugeot 106 Rally                13:16.3     N 1600   26.    9.
 142.  396  Bruno BONORA               I   Lotus Elan S3                    13:16.7       1-A4   2.     1.
 143.  397  Giovanni SAMBO             I   Alfa Romeo Giulia GTA            13:17.0       1-A4   3.     2.
 144.  345  Roberto GIOVANNELLI        I   Porsche 911 Rsr                  13:17.8       2-B6   10.    7.
 145.  182  Mirko SALA                 I   Opel Astra Gsi                   13:18.0     A 2000   25.    6.
 146.  177  Alberto MARCHESINI         I   Renault Clio Rs                  13:21.1     A 2000   26.    7.
 147.  179  Maurizio BOSCHI            I   Opel Astra Gsi 16v               13:23.1     A 2000   27.    8.
 148.  122  Claudio ZUCOL              I   Fiat Uno Turbo                   13:23.4    E1 3000   24.    8.
 149.  346  Gianfranco MARCONCINI      I   Porsche 911 S 2.4                13:24.3       2-B6   11.    8.
 150.  334  August GRATZER             A   Lancia Beta Coupé                13:26.8       3-C2   13.    4.
 151.  146  Raffaele TERLIZZI          I   Peugeot 106 Rally                13:29.9    E1 1400   25.    3.
 152.  383  James BARDINI              I   Fiat 128 Rallye                  13:30.4       2-B3   12.    2.
 153.  413  Andrea BURINI              I   Austin/M. Mini Cooper S          13:34.0       1-A3   4.     1.
 154.  256  Roberto PARISI             I   Peugeot 106                      13:38.8     N 1600   27.    10.
 155.  142  "SPEEDY"                   I   Honda Civic Vti                  13:39.8    E1 1600   26.    4.
 156.  381  Fabrizio BIZZARINI         I   Fiat 128                         13:43.6       2-B2   13.    1.
 157.  357  Enrico LENA                I   Lancia Fulvia Hf                 13:43.9       2-B4   14.    2.
 158.  421  Luciano REBASTI            I   Fiat Abarth 1000 Tc              13:44.4       1-A2   5.     1.
 159.  378  Radames POLGA              I   Fiat 128 Coupé                   13:46.6       2-B3   15.    3.
 160.  152  Lukas VOJACEK              CZ  Opel Astra Opc                   13:46.9    SP 2000   3.     3.
 161.  143  Ruggero POLTINO            I   Opel Corsa Gsi 8v                13:47.6    E1 1600   27.    5.
 162.  232  Edoardo ROSSI              I   Renault Clio Rs                  13:51.0     N 2000   28.    15.
 163.  398  Valter CANZIAN             I   Ford Consul Cortina Lotus        13:55.6       1-A4   6.     3.
 164.  335  Francesco PERA             I   Opel Kadett Gte                  13:56.2       3-C2   14.    5.
 165.  259  Giorgio MARZARI            I   Citroën Saxo                     14:10.2     N 1600   29.    11.
 166.  258  Lorenzo SACCOMAN           I   Citroën Saxo                     14:11.9     N 1600   30.    12.
 167.  359  Sandro SANTANGELO          I   Lancia Hf Fanalone               14:21.4       2-B4   16.    3.
 168.  331  Silvano BRANDI             I   Alfa Romeo GT V6 2500            14:22.0       3-C3   15.    4.
 169.  338  Stefano MEGGIORIN          I   Volkswagen Scirocco              14:22.9       3-C2   16.    6.
 170.  385  Massimo FRONZA             I   Abarth 695 SS                    14:27.7       2-B1   17.    1.
 171.  371  Loris MINEN                I   Lancia Fulvia Hf                 14:35.4       1-A4   7.     4.
 172.  355  Walter MARELLI             I   Alfa Romeo Berlina               14:35.6       2-B5   18.    2.
 173.  375  Michele PIZZINI            I   Innocenti Mini Cooper            14:36.4       2-B3   19.    4.
 174.  391  Marino FOCHESATO           I   Fiat Abarth 1000 Tc              14:37.8       1-A7   8.     2.
 175.  322  Luigi ZARDINI              I   Fiat 126                         14:46.1       3-C4   17.    3.
 176.  272  Christian LARICCHIA        I   Skoda Fabia                      14:47.7     N 1600   31.    13.
 177.  358  Ezio QUAGLIOTTI            I   Bmw 1602                         14:49.7       2-B4   20.    4.
 178.  277  Mario TACCHINI             I   Fiat Punto Sporting 1.2 16v      15:01.7    R.Start   1.     1.
 179.  274  Roberto ACCARINO           I   Rover Mg 105 Zr                  15:02.0     N 1400   32.    1.
 180.  415  Bruno MORELLO              I   Alfa Romeo Giulietta Sp.V.       15:12.0       1-A3   9.     2.
 181.  342  Romeo DE ROSSI             I   Alfa Romeo Alfasud Ti            15:28.0       3-C1   18.    1.
 182.  376  Guido BELLI                I   Lancia Fulvia Zagato             15:43.2       1-A3   10.    3.
 183.  323  Gino LORENZI               I   Giannini 650 Np                  15:43.6       3-C4   19.    4.
 184.  377  Gabriele POLGA             I   Fiat 128 Coupé                   15:46.3       2-B3   21.    5.
 185.  417  Nicol? BASILE              I   Alfa Romeo Giulietta SZ          15:49.0       1-A3   11.    4.
 186.  214  Valentino MATTIVI          I   Fiat 500                         15:49.3     A 1400   28.    3.
 187.  414  Paolo GONELLA              I   Fiat 128 Rally                   16:02.7       2-B3   22.    6.
 188.  424  Roberto TROSSELLO          I   Fiat Abarth 850 Tc               16:05.5       1-A1   12.    1.
 189.  416  Mauro MANENTE              I   Alfa Romeo Giulietta             16:06.1       1-A3   13.    5.
 190.  411  Georg PRUGGER              I   Frazer Nash Tt                   16:13.9       1-A4   14.    5.
 191.  372  Maurizio BERLANDA          I   Alfa Romeo Giulia Super          16:17.4       2-B4   23.    5.
 192.   33  Claudio GULLO              I   Elia Avrio St 08                 16:17.4  D/E2 1600   24.    9.
 193.  321  Giovanni AMBROSO           I   Ams 176                          16:23.5       3-C4   20.    5.
 194.  389  Lars SIEGMANN              D   Lotus Elan                       16:31.0       1-A8   15.    1.
 195.  394  Alessandro FEDERICO        I   Lea Francis Sport Hyper          16:43.3       1-A6   16.    1.







       271  S.NADALINI                 I   Peugeot 106                                       N
       257  G.MATUSALI                 I   Peugeot 106 Rally                                 N
       254  L.ACCORSI                  I   Peugeot 106 Rally 1.6 16v                         N
       249  H.WINKLER                  I   Citroën Saxo                                      N
       247  O.RAFFETTI                 I   Honda Civic Vti Ek4                               N
       242  S.MORANDELL                I   Peugeot 106                                       N
       236  R.PELL?                    I   Honda Civic Type R                                N
       229  F.CURATOLO                 I   Alfa Romeo 156 16v Ts                             N
       228  U.DE FLORIAN               I   Renault Clio Williams 2                           N
       219  M.MURGIA                   I   Mitsubishi Lancer Evo VIII                        N
       217  J.VOVES                    CZ  Subaru Impreza                                    N
       211  M.DA RIN SPALLETTA         I   Mg Zr 105                                         A
       198  F.FEDEL                    I   Citroën C2                                        A
       193  "SARBA"                    I   Peugeot 106 1600 16v                              A
       192  M.BONELLO                  I   Peugeot 106 Gti                                   A
       191  P.GILLI                    I   Citroën Saxo                                      A
       181  F.STEFENELLI               I   Honda Integra Type R                              A
       158  G.DE TISI                  I   Subaru Impreza WRC                                A
       154  M.RYONICEK                 CZ  Opel Astra OPC                                   SP
       151  P.ZIZKOVSKY                CZ  Ford Escort Rs 2000                              SP
       138  F.SENTINELLI               I   Honda Civic Vti Ek4                              E1
       135  H.STEINER                  A   Renault Clio Cup                                 E1
       132  N.ZUCOL                    I   Peugeot 205 1900 Gti                             E1
       131  S.BERNAB?                  I   Opel Kadett                                      E1
       127  A.LONGHI                   I   Ford Mondeo Superturismo                         E1
       125  G.BRASI                    I   Opel Astra Opc 2.0                               E1
       119  L.CORRADINI                I   Renault 5 GT Turbo                               E1
       115  M.IACOANGELI               I   Bmw 320i                                         E1
       112  R.FLORIAN                  I   Ford Escort Cosworth                             E1
        99  F.GIULIANI                 I   Lancia Delta HF Int.                             E1
        89  G.PLASA                    D   Bmw 320 V8 Judd                                  E1
        87  D.BAITA                    I   Lotus Exige Sport                                GT
        81  M.CRISTOFORETTI            I   Porsche 996 Rsr                                  GT
        73  F.SIVORI                   I   Erberth R3 Honda                                 CN
        72  M.CAPUCCI                  I   Osella PA 21 Junior Honda                        CN
        48  G.REGOSA                   I   Osella PA 21/s Honda                             CN
        29  M.CAMARLINGHI              I   Osella PA 21 Jun. Honda                        D/E2
        26  L.MAZZALAI                 I   Osella PA 21/s Honda                           D/E2
        16  S.VITALE                   I   Osella PA 20/s Bmw                             D/E2
        5   F.BORMOLINI                I   Reynard 95/D V8 Mugen F3000                    D/E2
        3   D.ZARDO                    I   Reynard V8 Mugen F.Nipp.                       D/E2
        2   S.FAGGIOLI                 I   Osella PA 27 Bmw                               D/E2

       425  D.CAMPARM?                 I   Fiat 850 Coupé                                   HA
       412  G.FRÖTSCHER                A   Morris Mini Cooper S                             HA
       393  F.DUBBINI                  I   Ferrari 250 Swb                                  HA
       388  F.BORTOLAMI                I   Merlyn Mk VI                                     HA
       386  M.LEONARDELLI              I   Giannini 650 Np                                  HA
       382  E.DAL BIANCO               I   Abarth 1000 Tc                                   HA
       379  S.FOCHESATO                I   Mini Cooper                                      HA
       374  E.ARMELLINI                I   Fiat 128 Coupé                                   HA
       352  P.GRASSETTO                I   Porsche Carrera 2.7                              HA
       333  W.FORSTINGER               A   Ford Escort Rs 2000                              HA
       327  G.AMBROSO                  I   Bmw 323                                          HA


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 29.6.2008
Přečteno: 4897 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist