úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Trento Bondone 2006 - Trainings

Tréninkové časy současných vozů

 1.   578  Simone FAGGIOLI          I   Osella Pa 21/s Fia          10:16.66   1.    CN 2000     1.
 2.   539  Pasquale IRLANDO         I   Osella Pa 21/s Honda        10:18.06   2.    CN 2000     2.
 3.   582  Franco CINELLI           I   Osella Pa 20/s Bmw          10:20.63   3.    CN 3000     1.
 4.   572  Andrea DE BIASI          I   Norma M 20                  10:24.28   4.    CN 2000     3.
 5.   577  Christian MERLI          I   Osella Pa 21/s              10:25.07   5.    CN 2000     4.
 6.    71  Giulio REGOSA            I   Lola Metra Cosworth         10:26.74   1.  D/E2 3000     1.
 7.    56  Lionel REGAL             F   Reynard                     10:27.46   2.  D/E2 3000     2.
 8.   576  David BALDI              I   Osella Pa 21/s              10:27.86   6.    CN 2000     5.
 9.   575  Luigi BRUCCOLERI         I   Osella Pa 20/s              10:34.12   7.    CN 2000     6.
 10.   59  Fausto BORMOLINI         I   Lola Cosworth               10:37.43   3.  D/E2 3000     3.
 11.  574  Aldo ROMANO              I   Osella                      10:40.05   8.    CN 2000     7.
 12.  573  Fabrizio FATTORINI       I   Osella Pa 21/s Honda        10:41.30   9.    CN 2000     8.
 13.  514  Georg PLASA              D   Bmw 320 V8 Judd             10:46.68   1.   E1 3000+     1.
 14.   72  Renzo NAPIONE            I   Reynard Cosworth            10:50.08   4.  D/E2 3000     4.
 15.  556  Armando MANGINI          I   Osella Pa 20/s              10:52.17   10.   CN 2000     9.
 16.  549  Andrea PICCHI            I   Osella Pa 20/s              10:54.12   11.   CN 3000     2.
 17.   53  Milan SVOBODA            CZ  Dallara F 302               10:55.72   5.  D/E2 2000     1.
 18.  571  Alan GOMBOSO             I   Osella                      10:56.33   12.   CN 2000    10.
 19.  547  Matteo MORATELLI         I   Breda Bmw                   10:59.09   13.   CN 3000     3.
 20.   57  Laszlo SZASZ             H   Reynard                     11:02.24   6.  D/E2 3000     5.
 21.   58  Otakar KRAMSKY           CZ  Reynard                     11:05.60   7.  D/E2 3000     6.
 22.  526  Pietro NAPPI             I   Ferrari 550 Maranello       11:16.17   1.   GT 3000+     1.
 23.   51  Nino GHIDINI             I   Ghipard Monoposto           11:16.87   8.  D/E2 1600     1.
 24.  581  Renzo MAGGIANI           I   Osella                      11:17.72   14.   CN 3000     4.
 25.  499  Eugenio MOLINARO         I   Alfa Romeo 155 Gta          11:18.51   2.   E1 3000+     2.
 26.  555  Uberto BONUCCI           I   Osella Pa 21/s Fia          11:19.03   15.   CN 2000    11.
 27.  496  Roberto DI GIUSEPPE      I   Alfa Romeo 155 Gta          11:19.21   3.   E1 3000+     3.
 28.  524  Marco GRAMENZI           I   Chrysler Viper Gt Rs        11:21.61   2.   GT 3000+     2.
 29.  494  Marco IACOANGELI         I   Bmw 320 J                   11:24.07   4.    E1 3000     1.
 30.  449  Giorgio DE TISI          I   Toyota Corolla Wrc          11:28.96   1.     A3000+     1.
 31.  453  Rudi BICCIATO            I   Mitsubishi Lancer Evo       11:29.35   2.     A3000+     2.
 32.  435  Tiziano NONES            I   Renault Clio Maxi           11:29.68   3.      A2000     1.
 33.  511  Fulvio GIULIANI          I   Lancia Delta Int.           11:29.84   5.   E1 3000+     4.
 34.  533  Ennio BRAGAGNI           I   Osella Pa 21/s Junior       11:31.60   16.   CN 2000    12.
 35.  541  Luca MAZZALAI            I   Osella Pa 21/s Honda        11:33.16   17.   CN 2000    13.
 36.  522  Franco PERINI            I   Porsche Gt3                 11:38.55   3.   GT 3000+     3.
 37.  495  Roland FLORIAN           I   Ford Escort Cosworth        11:40.29   6.   E1 3000+     5.
 38.  498  Pietro ZUMERLE           I   Lancia Delta S4             11:40.35   7.   E1 3000+     6.
 39.  517  Mirko ZANARDINI          I   Porsche Gt Cup              11:43.17   8.   E1 3000+     7.
 40.  552  Andrea RAITI             I   Osella Pa 21/s              11:43.18   18.   CN 1600     1.
 41.  438  Dan MICHL                CZ  Skoda Octavia Kit Car       11:43.27   4.      A2000     2.
 42.  554  Carlino RANZATO          I   Osella Pa 21/s Honda        11:43.37   19.   CN 2000    14.
 43.  452  Alfred HILGER            D   Bmw E36 M3                  11:47.57   5.     A3000+     3.
 44.  431  Graziano PASSERINI       I   Renault Clio Maxi           11:51.65   6.      A2000     3.
 45.  513  Egidio PISANO            D   Spiess Golf 16 V            11:52.23   9.    E1 1600     1.
 46.  454  Armin HAFNER             I   Bmw M3                      11:52.71   7.     A3000+     4.
 47.  523  Stefano PIERDOMENICO     I   Ferrari 360 N Gt            11:53.51   4.   GT 3000+     4.
 48.  532  Luca TOSINI              I   Osella Pa 21/s Junior       11:54.99   20.   CN 2000    15.
 49.  421  Fabrizio FERRARI         I   Renault Clio                11:55.75   8.      A1600     1.
 50.  416  Silvano PINTARELLI       I   Renault Clio Super 1.6      11:57.03   9.      A1600     2.
 51.  383  Jörg WEIDINGER           D   Bmw M3                      12:01.49   1.     N3000+     1.
 52.  484  Giuseppe CAMANINI        I   Renault Moc                 12:03.25   10.   E1 3000     2.
 53.  521  Ivano GIULIANI           I   Porsche 993 Gt 2            12:06.86   5.   GT 3000+     5.
 54.  535  Lorenzo SCOTTI           I   Osella Pa 21/s Junior       12:07.26   21.   CN 2000    16.
 55.  492  Giuseppe ZARPELLON       I   Bmw M3                      12:07.38   11.   E1 3000     3.
 56.  448  Stefano DELLA ROSSA      I   Subaru Impreza Wrc          12:07.70   10.    A3000+     5.
 57.  493  Silvano LASCHINO         I   Alfa Romeo 155 V6ti         12:08.19   12.   E1 3000     4.
 58.  537  Enrico MAIONE            I   Osella Pa 21/s Junior       12:08.89   22.   CN 2000    17.
 59.  489  Luca CARELLE             CH  Opel Kadett-c Gt/s          12:11.34   13.   E1 3000     5.
 60.  531  Gianclaudio DESS?        I   Osella Pa 21/s Junior       12:12.50   23.   CN 2000    18.
 61.  423  Michele GHIRARDO         I   Honda Civic Ek4             12:13.16   11.     A1600     3.
 62.  382  Lino VARDANEGA           I   Bmw M3 E36                  12:13.57   2.     N3000+     2.
 63.  487  Enzo BOTTECCHIO          CH  Renault 5 Turbo             12:14.20   14.   E1 3000     6.
 64.  437  Gianni MARCHIOL          I   Honda Type R                12:15.82   12.     A2000     4.
 65.  412  Roberto SPADAFORA        I   Peugeot 106                 12:16.25   13.     A1600     4.
 66.  376  Romy DALL'ANTONIA        I   Honda Civic Type R          12:17.90   3.      N2000     1.
 67.  455  Jaromir MALY             CZ  Ford Escort Kit Car         12:19.27   14.     A2000     5.
 68.  525  Leonardo ISOLANI         I   Ferrari 575                 12:19.78   6.   GT 3000+     6.
 69.  474  Stefano DE GAN           I   Honda Civic Vti             12:19.88   15.   E1 1600     2.
 70.  557  Alberto ALBANTI          I   Norma M 20                  12:21.81   24.   CN 2000    19.
 71.  516  Edgardo PIETTI           I   Ferrari 360 Modena          12:24.98   16.  E1 3000+     8.
 72.  447  Guido VALLE              I   Mitsubishi Evo 6            12:28.02   15.    A3000+     6.
 73.  485  Stefan KLAMMER           A   Renault Clio Rs Cup         12:28.76   17.   E1 2000     1.
 74.  432  Pio NICOLINI             I   Renault Clio                12:29.47   16.     A2000     6.
 75.  375  Michele BUIATTI          I   Honda Civic Type R          12:31.68   4.      N2000     2.
 76.  422  Rino DE LUCA             I   Peugeot 106 Rallye 16v      12:31.87   17.     A1600     5.
 77.  481  Helmut STEINER           A   Renault Clio Rs Cup         12:31.88   18.   E1 2000     2.
 78.  419  Alfonso DALSASS          I   Citroën Saxo                12:33.39   18.     A1600     6.
 79.  415  Tiziano TURRIN           I   Citroën Saxo                12:33.82   19.     A1600     7.
 80.  374  Tiziano BIASIOLI         I   Renault Clio Williams       12:34.13   5.      N2000     3.
 81.  381  Jiri VOVES               CZ  Subaru Impreza              12:34.19   6.     N3000+     3.
 82.  536  Matteo CICCAGLIONI       I   Osella Pa 21/s Junior       12:34.22   25.   CN 2000    20.
 83.  343  Giovanni REGIS           I   Peugeot 106 Rallye 16 V     12:34.44   7.      N1600     1.
 84.  445  Maurizio PIONER          I   Mitsubishi Lancer Evo       12:35.13   20.    A3000+     7.
 85.  479  Michele LONARDI          I   Alfa Romeo 147 Cup Gta      12:35.75   19.   E1 2000     3.
 86.  491  Stefano FORTUNA          I   Bmw M3                      12:36.47   20.   E1 3000     7.
 87.  544  Roberto TOMASI           I   Bogani Alfa Romeo           12:37.26   26.   CN 3000     5.
 88.  482  Gino BUIATTI             I   Renault Clio Rs Cup         12:38.00   21.   E1 2000     4.
 89.  372  Helmuth WINKLER          I   Renault Clio Williams       12:39.09   8.      N2000     4.
 90.  414  Giuliano RATTIN          I   Opel Corsa Gsi              12:39.39   21.     A1600     8.
 91.  425  Corrado CIAGHI           I   Renault Clio Williams       12:41.11   22.     A2000     7.
 92.  342  Stefano MASO             I   Peugeot 106 Rallye          12:42.08   9.      N1600     2.
 93.  442  Francesco FERRETTI       I   Bmw M3                      12:42.73   23.     A3000     1.
 94.  359  Michele DA ROS           I   Renault Clio                12:43.56   10.     N2000     5.
 95.  394  Diego DEGASPERI          I   Volkswagen Polo             12:44.89   24.     A1400     1.
 96.  338  Simon MORANDELL          I   Peugeot 106                 12:45.68   11.     N1600     3.
 97.  428  Maurizio BOSCHI          I   Opel Astra Gti 16v          12:45.73   25.     A2000     8.
 98.  348  Alessandro BISOFFI       I   Renault Clio                12:46.04   12.     N2000     6.
 99.  354  Ubmerto DE FLORIAN       I   Renault Clio Williams       12:46.14   13.     N2000     7.
100.  327  Roberto CHIAVAROLI       I   Citroën Saxo Vts            12:46.53   14.     N1600     4.
101.  429  Gianni PEDERGNANA        I   Opel Astra Gsi              12:47.03   26.     A2000     9.
102.  336  Giuseppe ARAGONA         I   Peugeot 106 16 V            12:47.54   15.     N1600     5.
103.  393  Giovanni REA             I   Peugeot 106 Xsi             12:50.10   27.     A1400     2.
104.  483  Dario BAITA              I   Renault Clio Rs Cup         12:51.22   22.   E1 2000     5.
105.  337  Luigi PEDRETTI           I   Peugeot 106 Rallye          12:51.59   16.     N1600     6.
106.  341  Antonino MIGLIUOLO       I   Peugeot 106 Rallye          12:51.66   17.     N1600     7.
107.  433  Amedeo PANCOTTI          I   Alfa Romeo 156 Ts           12:53.11   28.     A2000    10.
108.  529  Gianluca DE CAMILLIS     I   Lola Peugeot T590           12:54.07   27.   CN 1600     2.
109.  551  Franco SIVORI            I   Erberth                     12:54.10   28.   CN 1600     3.
110.  396  Alfonso COVELLI          I   Citroën C2                  12:54.28   29.     A1600     9.
111.  518  Maurizio TOMASONI        I   Lotus Elise Cup             12:56.10   7.   GT4 2000     1.
112.  345  Rosario PARRINO          I   Renault Clio Williams       12:57.70   18.     N2000     8.
113.  528  Walter GOTTARDI          I   Gi.Pi. Sport                12:57.98   29.   CN 1600     4.
114.   55  Gabriella PEDRONI        I   Lola B 99/50                12:58.39   9.  D/E2 3000     7.
115.  335  Nicola SQUASSINA         I   Peugeot 106 Rallye          12:58.73   19.     N1600     8.
116.  473  Francesco BARESI         I   Honda Civic Vtec            12:59.85   23.   E1 1600     3.
117.  459  David LOSMAN             CZ  Peugeot 306                 13:01.57   1.     SP2000     1.
118.  417  Paolo GILLI              I   Citroën Saxo                13:03.80   30.     A1600    10.
119.  349  Mario VIGGIANI           I   Renault Clio Williams       13:03.95   20.     N2000     9.
120.  333  Roberto PELL?            I   Peugeot 106 Rallye          13:03.97   21.     N1600     9.
121.  543  Andrea OLCESE            I   Lucchini Sp 91              13:04.14   30.   CN 3000     6.
122.  355  Federico SPROCATTI       I   Renault Clio Williams       13:06.48   22.     N2000    10.
123.  339  Enzo ARMELLINI           I   Citroën Saxo                13:06.49   23.     N1600    10.
124.  329  Andrea MANICA            I   Citroën Saxo Vts            13:06.75   24.     N1600    11.
125.  371  Lukas MORANDELL          I   Renault Clio Williams       13:07.99   25.     N2000    11.
126.  418  Bernd WOHLSCHLAGER       D   Ford Puma Kitcar            13:08.21   31.     A1600    11.
127.  471  Petr VOJACEK             CZ  Alfa Romeo 147              13:10.14   2.     SP2000     2.
128.  386  Domenico ANESI           I   Citroën Ax Gti              13:12.63   32.     A1400     3.
129.  559  Lionel CHAMPELOVIER      F   Norma M 20                  13:13.65   31.   CN 2000    21.
130.  346  Marco BOLOGNINI          I   Renault Clio Rs             13:13.99   26.     N2000    12.
131.  397  Lorenzo FILIPPI          I   Citroën C2                  13:14.15   33.     A1600    12.
132.  328  Giosu? LEOCATA           I   Citroën Saxo                13:17.37   27.     N1600    12.
133.  488  Carlo DEMATTIO           I   Renault Super 5 Gt Turbo    13:19.98   24.   E1 3000     8.
134.  388  Alessandro BELTRAMINI    I   Peugeot 106                 13:22.42   34.     A1400     4.
135.  475  Aldo LONGHI              I   Ford Mondeo                 13:22.64   25.   E1 2000     6.
136.  347  Roberto REINO            I   Peugeot 206 Rc              13:31.41   28.     N2000    13.
137.  324  Thomas SPARER            I   Peugeot 106 Rallye          13:31.99   29.     N1400     1.
138.  387  Antonino ODDO            I   Peugeot 106 Rallye          13:34.32   35.     A1400     5.
139.  379  Antonello BORDIGNON      I   Fiat Uno Turbo              13:35.52   30.     N3000     1.
140.  317  Mauro ALBERTI            I   Rover 105 Zr                13:36.73   31.     N1400     2.
141.  446  Silvano BRANDI           I   Mitsubishi Evo 6            13:37.32   32.    N3000+     4.
142.  384  Riccardo RAGAZZI         I   Bmw M3                      13:38.45   33.    N3000+     5.
143.  322  Franc Paolo CICALESE     I   Peugeot 106 Rallye          13:39.56   34.     N1400     3.
144.  357  David ANESI              I   Opel Astra F Gsi            13:39.81   35.     N2000    14.
145.  323  Paul NIEDERSTATTER       I   Peugeot 106 Rallye          13:42.53   36.     N1400     4.
146.  392  Isidoro ALASTRA          I   Peugeot 106 Rallye          13:48.11   36.     A1400     6.
147.  398  Carlo VOLPI              I   Peugeot 106                 13:49.49   37.     A1600    13.
148.  478  Carlo TOZZI              I   Peugeot 405 Mi 16           13:52.46   26.   E1 2000     7.
149.  315  Raffaele TERLIZZI        I   Peugeot 106 Rallye          13:53.49   37.     N1400     5.
150.  318  Fabrizio VETTOREL        I   Peugeot 106 Rallye          13:54.57   38.     N1400     6.
151.  353  Sergio BORELLA           I   Renault Clio Rs             13:55.43   39.     N2000    15.
152.  325  Franco FEDEL             I   Citroën Saxo                13:55.45   40.     N1600    13.
153.  443  Thorsten LOEBER          D   Bmw 325i                    13:57.35   38.     A3000     2.
154.  319  Mario DE VECCHI          I   Peugeot 106 Rallye          14:13.22   41.     N1400     7.
155.  331  Filippo FACCENDA         I   Peugeot 106 Rallye          14:17.97   42.     N1600    14.
156.  326  Andrea BELLORTI          I   Citroën Saxo Uts            14:19.30   43.     N1600    15.
157.  313  Francesco CANCEMI        I   Peugeot 106                 14:31.60   44.     N1400     8.
158.  352  Marco G.M. BORTOLASO     I   Alfa Romeo 156 A.C.         14:35.86   45.     N2000    16.
159.  314  Matteo BOMMARTINI        I   Peugeot 106                 14:37.74   46.     N1400     9.
160.  389  Massimiliano GIURGEVICH  I   Peugeot 106 Xsi             14:58.45   39.     A1400     7.
161.  477  Aldo FAUSTINI            I   Opel Astra Gsi              15:01.81   27.   E1 2000     8.
162.  311  Mario TACCHINI           I   Fiat Punto Sporting 1.2     15:32.08   1.   F. Start     1.
163.  434  Friedrich PALLER         I   Renault Clio Williams       16:28.96   40.     A2000    11.
164.  334  Paolo RAVELLI DAMIOLI    I   Peugeot 106 16 V            56:22.97   47.     N1600    16.


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 2.7.2006
Přečteno: 4767 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist