úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Rieti - výsledky závodu

Neoficiální výsledky závodu

Pro špatné počasí závod nedojeli všichni jezdci....

  1.   444  IRLANDO Pasquale          I                              OSELLA PA 21 HONDA          1.   CN  1.  2000   6'04.62
  2.   429  PLASA Georg               D  MSC TEGERNSEE               BMW M3 3.2                  1.   E1  1.  FIA    6'14.72
  3.   426  ISOLANI Leonardo          I  ISOLANI R.T.                FERRARI 575                 1.   GT  1.  3000   6'24.62
  4.   450  INGRASSIA Renzo           I  ESSE TECH SRL               PICCHIO LIGHT               2.   CN  2.  2000   6'26.06
  5.   428  NAPPI Piero               I  AUTOSPORT SORRENTO          FERRARI 550 MARANELL        2.   GT  2.  3000   6'26.33
  6.   412  IACOANGELI Marco          I  VIMOTOR SPORT               BMW 320 I                   2.   E1  1.  3000   6'34.70
  7.   416  DI GIUSEPPE Roberto       I  AB MOTORSPORT               ALFA R. 155 GTA             3.   E1  3.  3000   6'37.95
  8.   417  MOLINARO Eugenio          I  TEBE RACING                 ALFA R. 155 GTA             4.   E1  4.  3000   6'42.97
  9.   437  CICCAGLIONI Matteo        I  MARANGONI J.T.              OSELLA PA 21 JUNIOR         3.   CN  3.  2000   6'45.51
 10.   418  GIULIANI Fulvio           I  AB MOTORSPORT               LANCIA DELTA EVO            5.   E1  5.  3000   6'48.49
 11.   438  MAIONE Enrico             I  PROGETTO CORSA              OSELLA PA 21 JUNIOR         4.   CN  4.  2000   6'48.70
 12.   439  SCOLA Domenico            I                              OSELLA PA/21                5.   CN  5.  2000   6'49.51
 13.   443  BIANCHINI Maurizio        I  G.S. ASCOLI PICENO          MERLIN HONDA                6.   CN  6.  2000   6'52.65
 14.   435  BRAGAGNI Ennio            I  MARANGONI J.T.              OSELLA PA 21 JUNIOR         7.   CN  7.  2000   6'54.73
 15.   511  CINELLI Franco            I  SPORT CARS R.               OSELLA PA20/S               8.   CN  2.  3000   6'55.43
 16.   427  GRAMENZI Marco            I  AB MOTORSPORT               CHRYSLER VIPER              3.   GT  6.  3000   6'57.01
 17.   231  BICCIATO Rudi             I                              MITSUBISHI LANCER EV        1.   A   7.  3000   7'01.50
 18.   436  SCOTTI Lorenzo            I  MARANGONI J.T.              OSELLA PA 21 JUNIOR         9.   CN  8.  2000   7'04.87
 19.   179  WEIDINGER Jorg            D  ADAC T. N.B.                BMW M3 E36 3.2              1.   N   8.  3000   7'05.16
 20.   423  PERINI Franco             I                              PORSCHE GT                  4.   GT  9.  2000   7'10.67
 21.   501  BRUCCOLERI Luigi          I  ATENEO                      OSELLA PA 21/S              10.  CN 10.  2000   7'11.69
 22.   503  MERLI Cristian            I  VIMOTOR SPORT               OSELLA PA21/S               11.  CN 11.  2000   7'12.40
 23.   410  DEL COTTO Maurizio        I  STAR SERVICE                BMW M3                      6.   E1  3.  3000   7'12.77
 24.   222  MALY Jaromir             CZ  CZECH NATIONAL T            FORD ESCORT RST             2.   A  12.  2000   7'12.84
 25.   447  BIGAZZI Giancarlo         I  G.B. MOTORSPORT             OSELLA PA20 BMW             12.  CN  4.  3000   7'14.89
 26.   303  BEDINI Piergiorgio       MC                              ALFA R. 147                 1.   SP 13.  2000   7'15.03
 27.   234  TORBI Fabrizio            I                              PEUGEOT 306 16S             2.   SP 14.  2000   7'15.64
 28.   229  SANDRONI Sauro            I                              BMW M3 E36 3.2              3.   A   9.  3000   7'16.57
 29.   230  IACOANGELI Maurizio       I  VIMOTOR SPORT               BMW M3                      4.   A  10.  3000   7'17.04
 30.   177  RAGAZZI Riccardo          I  SUPERCHALLENGE              BMW M3 E36 3.2              2.   N  11.  3000   7'18.71
 31.   408  DE BELLIS Riccardo        I  ETRURIA                     BMW M3 3.2                  7.   E1 15.  2000   7'19.19
 32.   414  NATTONI Gianluca          I  LA. MA.                     FERRARI 550 MAR.            8.   E1 12.  3000   7'21.60
 33.   413  MARCHESE Gennaro          I  PROGETTO CORSA              FORD ESCORT WRC             9.   E1 13.  3000   7'21.82
 34.   178  VOVES Jiri               CZ  CZECH NATIONAL T            SUBARU IMPREZA              3.   N  14.  3000   7'26.02
 35.   421  PIETTI Edgardo            I  SUPERCHALLENGE              FERRARI 360 MODENA          1.  GT4 15.  3000   7'26.66
 36.   420  VALENTINI Massimo         I                              PORSCHE 933 GT              2.  GT4 16.  3000   7'28.31
 37.   204  BINDI Lorenzo             I  RALLY POINT                 PEUGEOT 106                 5.   A   1.  1600   7'29.65
 38.   406  SALVATORE Attilio M.      I  STAR SERVICE                ALFA R. 147                 10.  E1 16.  2000   7'31.08
 39.   218  PANCOTTI Amedeo           I                              ALFA R. 156                 6.   A  17.  2000   7'31.43
 40.   404  BUTTOLETTI Graziano       I  ACN FORZE DI POLIZIA        ALFA R. 147 GTA             11.  E1 18.  2000   7'32.47
 41.   173  BUIATTI Michele           I  FRIULI                      HONDA CIVIC R.              4.   N  19.  2000   7'33.77
 42.   207  GIAMPIETRI Emiliano       I  POMOZZI TEAM                OPEL ASTRA GSI              7.   A  20.  2000   7'39.68
 43.   180  DE GASPERI Diego          I  VIMOTOR SPORT               VW POLO                     8.   A   1.  1400   7'40.28
 44.   186  LOFFREDO Giovanni         I  A.C. FORZE POLIZIA          PEUGEOT 106 XSI             9.   A   2.  1400   7'41.91
 45.   137  ANGELINI Giovanni         I  CIARCELLUTI                 PEUGEOT 106 1.6 16V         5.   N   2.  1600   7'43.57
 46.   407  COLLIA Perry              I  EFFECI SPORT                RENAULT CLIO RS             12.  E1 21.  2000   7'44.54
 47.   160  PEROTTI Antonio           I  POMOZZI TEAM                OPEL ASTRA                  6.   N  22.  2000   7'45.05
 48.   217  CINELLI Roberto           I  CRONO RACE                  RENAULT CLIO                10.  A  23.  2000   7'46.03
 49.   190  GIRALDI Andrea            I  RALLY POINT                 PEUGEOT 106 1.6 16V         11.  A   3.  1600   7'46.44
 50.   148  CHIAVAROLI Roberto        I  STAR SERVICE                CITROEN SAXO VTS            7.   N   4.  1600   7'46.78
 51.   212  D'AMICO Salvatore         I  ETNA C.                     RENAULT CLIO                12.  A  24.  2000   7'46.99
 52.   185  RUSSO Walter              I  CARLO BENELLI               PEUGEOT 106 R               13.  A   3.  1400   7'47.16
 53.   163  CATALANO Paolo            I                              RENAULT CLIO W              8.   N  25.  2000   7'47.73
 54.   149  SCAPPA Antonio            I  POMOZZI TEAM                PEUGEOT 106 1.6 16V         9.   N   5.  1600   7'48.03
 55.   235  TAVANI Giuliano           I  SKA MOTORSPORT              BMW 320I                    3.   SP 26.  2000   7'48.73
 56.   150  GHIZZONI Serafino         I  STAR SERVICE                PEUGEOT 106                 10.  N   6.  1600   7'49.03
 57.   308  GABRIELLI Davide          I  POMOZZI TEAM                VW POLO                     13.  E1  4.  1400   7'49.86
 58.   138  MISTRETTA Bartolomeo      I  CIARCELLUTI                 PEUGEOT 106 R               11.  N   7.  1600   7'49.86
 59.   187  ROMOLI Cristiano          I  POMOZZI TEAM                PEUGEOT 106 XSI             14.  A   5.  1400   7'51.78
 60.   181  REA Giovanni              I  TIRRENO M.S.                PEUGEOT 106 XSI             15.  A   6.  1400   7'54.47
 61.   208  LORE' Giuseppe            I  CRONO RACE                  RENAULT CLIO RS             16.  A  27.  2000   7'55.13
 62.   165  CINELLI Claudio           I  CRONO RACE                  HONDA CIVIC R.              12.  N  28.  2000   7'56.06
 63.   307  GANDINI Angelo            I  GS AC ASCOLI PICENO         PEUGEOT 205                 14.  E1  7.  1400   7'56.31
 64.   209  DAINI Ferdinando          I                              RENAULT CLIO                17.  A  29.  2000   7'56.64
 65.   152  MERCATI Lorenzo           I  ETRURIA                     PEUGEOT 106 1.6 16V         13.  N   8.  1600   7'59.57
 66.   312  GORI Fabio                I                              RENAULT CLIO RS             15.  E1 30.  2000   7'59.58
 67.   168  FORTI Antonio             I  GS AC ASCOLI PICENO         OPEL ASTRA GSI              14.  N  31.  2000   8'00.35
 68.   164  RAMACOGI Maurizio         I  POMOZZI TEAM                OPEL ASTRA GSI              15.  N  32.  2000   8'00.69
 69.   183  FABRIZI Tito              I  POMOZZI TEAM                PEUGEOT 106 R               18.  A   8.  1400   8'01.54
 70.   158  MARCHIONI Tiziano         I                              RENAULT CLIO RS             16.  N  33.  2000   8'02.44
 71.   227  LOEBER Thorsten           D  DSK                         BMW 325                     19.  A   5.  3000   8'03.17
 72.   135  AIELLO Marco              I  AS PROGETTO CORSE           PEUGEOT 106 R               17.  N   9.  1600   8'03.19
 73.   306  FOSSATO Antonio           I                              PEUGEOT 106 R               16.  E1  9.  1400   8'03.48
 74.   145  SPACCO Roberto            I  PESCARA C.                  PEUGEOT 106                 18.  N  10.  1600   8'03.99
 75.   142  RODINO Gianluca           I  COSENZA C.                  PEUGEOT 106 R               19.  N  11.  1600   8'04.22
 76.   445  DE NICOLA Francesco       I                              SYMBOL SPORT                1.  E2-3 6.  3000   8'06.46
 77.   219  SBROLLINI Claudio         I                              OPEL VECTRA                 20.  A  34.  2000   8'08.20
 78.   171  CAMPOGIANI Massimo        I  CARLO BENELLI               OPEL ASTRA GSI              20.  N  35.  2000   8'11.89
 79.   430  SASSA ROLL-BAR            I  SASSA R.                    OSELLA PA 21 HONDA          1.  E2-112.  1600   8'12.22
 80.   162  CIOGLI Luigino            I  TODI CORSE                  RENAULT CLIO W              21.  N  36.  2000   8'12.79
 81.   122  DIONISI Giuliano          I  SKA MOTORSPORT              PEUGEOT 106 R               22.  N  10.  1400   8'14.90
 82.   120  MARINO Angelo             I  TIRRENO M.S.                PEUGEOT 106 R               23.  N  11.  1400   8'15.08
 83.   146  LELLI Paolo               I  STAR SERVICE                CITROEN SAXO VTS            24.  N  13.  1600   8'16.52
 84.   132  GIARDINI Gabriele         I  AS SCUDERIA FABRIANO        PEUGEOT 106 R               25.  N  12.  1400   8'16.54
 85.   123  CUOCO Maurizio            I  ACN FORZE DI POLIZIA        PEUGEOT 106 R               26.  N  13.  1400   8'17.41
 86.   172  LUNARI Fabrizio           I  POMOZZI TEAM                RENAULT CLIO W              27.  N  37.  2000   8'18.60
 87.   189  FINESTAURI Emanuele       I                              PEUGEOT 106 1.6 16V         21.  A  14.  1600   8'20.43
 88.   133  CICALESE Francesco Paolo  I  A.C. FORZE POLIZIA          PEUGEOT 106 R               28.  N  14.  1400   8'20.85
 89.   176  MARSILIA Antonino         I                              BMW M3                      29.  N  17.  3000   8'23.81
 90.   184  ZAINO Adamo               I  A.S.T. ROSSI SPORT          PEUGEOT 106 XSI             22.  A  15.  1400   8'24.28
 91.   139  DI DOMIZIO Massimo        I  A.S.T. ROSSI SPORT          CITROEN SAXO                30.  N  15.  1600   8'25.15
 92.   153  BALDIERI Germano          I                              OPEL ASTRA                  31.  N  38.  2000   8'25.28
 93.   211  TOMASSETTI Roberto        I                              ALFA R. 145                 23.  A  39.  2000   8'25.63
 94.   130  GIGLIARELLI Achille       I  POMOZZI TEAM                PEUGEOT 106 R               32.  N  16.  1400   8'25.94
 95.   166  SANTULLI Domenico         I                              RENAULT CLIO W              33.  N  40.  2000   8'26.41
 96.   143  PARISE Gaetano            I  COSENZA C.                  PEUGEOT 106                 34.  N  16.  1600   8'28.95
 97.   127  GELIDI Nicola             I  A.S.T. ROSSI SPORT          PEUGEOT 106 R               35.  N  17.  1400   8'34.90
 98.   311  OSTUNI Sante              I                              PEUGEOT 106 R               36.  N  18.  1400   8'37.56
 99.   147  PROVARONI Luciano         I  POMOZZI TEAM                PEUGEOT 106                 37.  N  17.  1600   8'41.23
 100.  167  BULDRIGHINI Gianfranco    I  CATRIA                      OPEL ASTRA                  38.  N  41.  2000   8'41.82
 101.  157  BENEDETTI Giovanni        I  POMOZZI TEAM                OPEL ASTRA GSI              39.  N  42.  2000   8'46.25
 102.  155  GUNNELLA Giovanni         I                              RENAULT CLIO W              40.  N  43.  2000   8'50.48
 103.  126  MANCINI Giorgio           I  PESCARA C.                  PEUGEOT 106 R               41.  N  19.  1400   8'50.53
 104.  131  SPADONI Valentino         I  POMOZZI TEAM                PEUGEOT 106 R               42.  N  20.  1400   8'54.58
 105.  129  AIELLO Giovanni           I  AS PROGETTO CORSE           PEUGEOT 106 R               43.  N  21.  1400   8'55.36
 106.  119  GANDINI Davide            I  POMOZZI TEAM                PEUGEOT 106 R               44.  N  22.  1400   8'58.96


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 9.7.2006
Přečteno: 3914 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist