úvod | hledej | debata | forum | MMÈR | MÈR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Rechberg 2009 - Kompletní výsledky/Race results

Neoficiální kompletní výsledky

    1       7   BORMOLINI Fausto               I    REYNARD 95D                      D,E2-3000      2:00,449  1:59,523  3:59,972
    2       8   KRAJCI Jaroslav               SK    LOLA B02 / 50                    D,E2-3000      2:01,805  2:02,333  4:04,138
    3      10   NAPIONE Renzo                  I    Formula Nippon Reynard K02       D,E2-3000      2:03,657  2:03,850  4:07,507
    4       6   KRAMSKY Otakar                CZ    REYNARD K 09                     D,E2-3000      2:05,758  2:05,388  4:11,146
    5      39   WEIDINGER Jörg                 D    OSELLA BMW PA20S                 E2 SC-3000     2:06,041  2:05,925  4:11,966
    6      11   STANKOVIC Vladimir            SLO   REYNARD F3000 K201               D,E2-3000      2:05,752  2:06,408  4:12,160
    7      60   PLASA Georg                    D    BMW 320 V8 Judd                  E2 SH+3000     2:07,866  2:04,964  4:12,830
    8      17   SVOBODA Milan                 CZ    DALLARA JSC 302                  D,E2-2000      2:06,614  2:07,940  4:14,554
    9      12   STEINER Bianca                 H    Formula Nippon Reynard F3000     D,E2-3000      2:06,553  2:08,743  4:15,296
   10      37   KOSTRUH David                 CZ    NORMA M 20F                      E2 SC-2000     2:09,987  2:10,434  4:20,421
   11      62   EDLINGER Erich                 A    BMW 320 IRL                      E2 SH+3000     2:12,781  2:10,767  4:23,548
   12      82   LABER Hans-Peter               A    Ford Gabat Cossi                 E1 OSK+2000    2:12,818  2:11,330  4:24,148
   13      36   PEDRAZZA Emanuel               A    PRC C/N                          CN FIA-2000    2:13,213  2:12,103  4:25,316
   14      80   PAILER Felix                   A    Lancia Integrale EVO             E1 OSK+2000    2:12,543  2:13,237  4:25,780
   15      40   ÖPPINGER Erich                 A    OSELLA PA 16                     E2 SC-3000     2:14,696  2:13,931  4:28,627
   16      101  KROISLEITNER Vinzenz           A    Ford Gabat Cosworth              E1 OSK+2000    2:15,543  2:17,878  4:33,421
   17      78   SCHWAIGER Rupert               A    Porsche 911 3,6 Biturbo          E1 OSK+2000    2:17,259  2:16,396  4:33,655
   18      22   STOLLNBERGER Andreas           A    Formel Opel Lotus                D,E2-2000      2:16,712  2:17,766  4:34,478
   19      85   ZINK Ernst                     A    Ford Gabat Cosworth              E1 OSK+2000    2:17,427  2:17,500  4:34,927
   20      94   SCHLEGL Reinhard               A    Ford Escort Cosworth             E1 OSK+2000    2:18,592  2:17,792  4:36,384
   21      32   ROASIO Maurizio                I    OSELLA PA 20P                    CN FIA-3000    2:18,546  2:17,896  4:36,442
   22      35   BEREITER Arno                  A    PRC-Honda 2L                     CN FIA-2000    2:19,051  2:17,883  4:36,934
   23      116  MARKO Andreas                  A    Audi A4 Quattro                  E1 OSK-2000    2:18,489  2:18,619  4:37,108
   24      86   NOWAK Franz                    A    Lancia Delta Integrale 16V       E1 OSK+2000    2:20,831  2:20,191  4:41,022
   25      66   PACHER Georg                   A    PRC-TR V                         E2 SH-3000     2:22,223  2:19,584  4:41,807
   26      44   BORMOLINI Luigi                I    OSELLA PA3                       E2 SC-2000     2:22,418  2:19,421  4:41,839
   27      103  JELINEK Michael                A    Subaru Imprezza GT               E1 OSK+2000    2:22,648  2:22,158  4:44,806
   28      129  LANDL Gerhard                  A    BMW 318 IS                       E1 OSK-2000    2:22,414  2:23,689  4:46,103
   29      18   PRASKOVA Edita                CZ    DALLARA JSC 301                  D,E2-2000      2:22,267  2:24,523  4:46,790
   30      162  JANIK Vaclav                  CZ    Mitsubischi Lancer EVO VIII      A+3000         2:23,885  2:23,894  4:47,779
   31      19   KEMPF Christian                A    Formel Renault 2000              D,E2-2000      2:27,028  2:22,950  4:49,978
   32      117  AUER Michael                   A    VW SIROCCO GTR                   E1 OSK-2000    2:25,959  2:25,732  4:51,691
   33      23   DVORAK Pavel                  CZ    Maritni F2                       D,E2-2000      2:27,120  2:24,717  4:51,837
   34      21   BENESCH Mario                  A    Opel Lotus Formula               D,E2-2000      2:26,743  2:25,652  4:52,395
   35      140  UNGER Robert                   A    VW Golf GTI 16V                  E1 OSK-1600    2:28,317  2:26,204  4:54,521
   36      171  SCHWEIGER Christian            A    VW GOLF IV KitCar                A-2000         2:26,988  2:27,588  4:54,576
   37      97   HOFER Werner                   A    Ford WRC Cosworth                E1 OSK+2000    2:24,652  2:30,043  4:54,695
   38      52   ROSENBERGER Kristopher         A    KTM X-BOW                        X-Bow          2:28,544  2:26,278  4:54,822
   39      98   BINDER Markus                  A    Ford Cosworth                    E1 OSK+2000    2:27,760  2:27,961  4:55,721
   40      112  EDER Roland                    A    VW Golf GTI 16V                  E1 OSK-2000    2:27,855  2:28,048  4:55,903
   41      139  MAIER Helmut                   A    VW Spiess Golf                   E1 OSK-1600    2:28,221  2:27,696  4:55,917
   42      96   PERMETINGER Bernhard           A    BMW E30 M3                       E1 OSK+2000    2:28,973  2:28,461  4:57,434
   43      100  CHLUPACEK Gernot               A    Ford BP Ultimate Cosworth WRC    E1 OSK+2000    2:28,725  2:28,719  4:57,444
   44      184  WANEK Roland                   D    Mitsubishi Lancer EVO IX         N+3000         2:28,286  2:29,483  4:57,769
   45      141  STRASSER Norbert Jun.          A    Toyota Corolla AE86              E1 OSK-1600    2:28,580  2:29,766  4:58,346
   46      163  KREIM Achim                    D    Mitsubischi EVO VIII             A+3000         2:29,342  2:29,162  4:58,504
   47      182  HOLZER Dieter                  A    Mitsubischi Evo VIII (8)         N+3000         2:29,608  2:29,372  4:58,980
   48      115  PROBST Franz                   A    VW Golf 1 16V                    E1 OSK-2000    2:29,725  2:29,264  4:58,989
   49      121  FISCHER Martin                 A    Peugeot 206                      E1 OSK-2000    2:29,935  2:29,227  4:59,162
   50      166  WIEDENHOFER Stefan             A    Mitsubischi Evo 6                A+3000         2:29,866  2:29,649  4:59,515
   51      164  HERNADI Laslo                  H    Mitsubischi Lancer EVO VIII      A+3000         2:31,590  2:28,967  5:00,557
   52      56   BUCHEGGER Siegfried            A    KTM X-BOW                        X-Bow          2:31,942  2:29,277  5:01,219
   53      195  HUBER Friedrich                A    LOLA T328 SV                     D2-1600        2:31,223  2:31,363  5:02,586
   54      105  FUCHS Manfred                  A    Lancia Delta HF Integrale 16V    E1 OSK+2000    2:32,066  2:30,618  5:02,684
   55      126  KÜBERL Christian               A    BMW M3 -320is                    E1 OSK-2000    2:34,689  2:28,511  5:03,200
   56      135  MICHALKO Manuel                A    Citroen SAXO                     E1 OSK-1600    2:31,303  2:32,207  5:03,510
   57      45   FELSER Catharina               A    KTM X-BOW                        X-Bow          2:32,784  2:31,007  5:03,791
   58      16   TARMANN Josef                  A    DALLARA F304                     D,E2-2000      2:32,770  2:31,107  5:03,877
   59      178  FISCHER Alfred                 A    VW Golf IV                       A-2000         2:32,888  2:31,154  5:04,042
   60      147  ALMER Johannes                 A    VW Polo 8V                       E1 OSK-1400    2:31,873  2:32,260  5:04,133
   61      118  BLASL Hermann                  A    Opel C Kadett 16V                E1 OSK-2000    2:31,456  2:32,722  5:04,178
   62      148  LATTNER Andreas                A    Suzuki Swift GTI                 E1 OSK-1400    2:33,327  2:31,604  5:04,931
   63      69   THALMAYR Johann                A    PRC-TR IV                        E2 SH-2000     2:32,817  2:32,466  5:05,283
   64      150  PUCHER Gerald                  A    Suzuki Swift                     E1 OSK-1400    2:33,356  2:32,053  5:05,409
   65      188  PREK Ales                     SLO   Honda Civic Type R               N-2000         2:32,929  2:33,119  5:06,048
   66      90   LENZ Bernhard                  A    BMW M3 E36 3.0                   E1 OSK+2000    2:32,309  2:34,268  5:06,577
   67      145  STROHMEIER Günter              A    Alfa Romeo                       E1 OSK-1400    2:34,348  2:33,106  5:07,454
   68      174  RITZBERGER Kurt                A    Peugeot 306                      A-2000         2:33,692  2:33,947  5:07,639
   69      202  STOITZNER Alfred               A    LOLA 497                         C4-2000        2:34,376  2:33,748  5:08,124
   70      46   GAKSCH Christoph               A    KTM X-BOW                        X-Bow          2:34,946  2:33,792  5:08,738
   71      134  EDER Erich                     A    VW Golf Gti 16V                  E1 OSK-1600    2:34,007  2:34,734  5:08,741
   72      95   KLINK Janos                    H    Ford Escord Cosworth 4x4         E1 OSK+2000    2:34,666  2:34,108  5:08,774
   73      181  VOVES Jiri                    CZ    Subaru Imprezza                  N+3000         2:35,246  2:33,687  5:08,933
   74      104  NAUSCHNEGG Reinhold            A    Opel CALIBRA Turbo 2WD           E1 OSK+2000    2:33,533  2:35,519  5:09,052
   75      57   KRIEGL Andreas                 A    KTM X-BOW                        X-Bow          2:35,197  2:34,566  5:09,763
   76      130  JUD Werner                     A    VW Golf II 16V                   E1 OSK-2000    2:35,292  2:34,786  5:10,078
   77      93   JESCHEK Gerd                   A    BMW M3 3,2                       E1 OSK+2000    2:34,145  2:36,022  5:10,167
   78      77   HÖLLERBAUER Gottfried          A    Lancia Integrale 16V             E1 OSK+2000    2:37,557  2:35,641  5:13,198
   79      51   ZANKER Günther                 A    KTM X-BOW                        X-Bow          2:37,273  2:36,096  5:13,369
   80      189  WALDY Hermann jun.             A    Honda Civic Type R               N-2000         2:36,706  2:36,804  5:13,510
   81      200  DE GAN Romano                  I    GI-PI Prototipo                  C4-2000        2:36,990  2:36,894  5:13,884
   82      25   LIENTSCHER Kurt                A    TATUUS Formel Renault            D,E2-2000      2:36,964  2:37,237  5:14,201
   83      179  KLAMMER Mario                  A    Suzuki Swift S1600               A-1600         2:37,904  2:37,677  5:15,581
   84      92   KAHR Franz                     A    Nissan Sunny GTI-R               E1 OSK+2000    2:39,357  2:36,332  5:15,689
   85      127  GOLLINGER Martin               A    Schotterwerk Marko - Golf E1     E1 OSK-2000    2:39,237  2:37,870  5:17,107
   86      207  HECHENLEITNER Alois            A    Ford Escort RS 2000 MKII         C2-2000        2:39,700  2:38,948  5:18,648
   87      223  THEURETSBACHER Leo             A    BMW 2002 ti                      B5-2000        2:39,727  2:39,406  5:19,133
   88      159  VOJACEK Lukas                 CZ    Opel Astra OPC SP                SP-2000        2:39,814  2:39,341  5:19,155
   89      113  PRATL Jürgen                   A    Renault Clio Williams            E1 OSK-2000    2:39,643  2:40,300  5:19,943
   90      169  HERZOG Helmut                  A    Renault Clio R3                  A-2000         2:40,863  2:39,637  5:20,500
   91      187  GASSLER Bernhard               A    Honda Civic Type R               N-2000         2:40,990  2:39,576  5:20,566
   92      155  HOLOCH Roman                  CZ    Alfa Romeo Typ 147 SP            SP-2000        2:41,861  2:38,831  5:20,692
   93      158  LOS Jiri                      CZ    Opel Astra OPC                   SP-2000        2:41,136  2:39,679  5:20,815
   94      173  BREI Hans                      A    Honda Civic Type R               A-2000         2:41,617  2:39,726  5:21,343
   95      114  ROSNER Christian               A    Honda Civic                      E1 OSK-2000    2:41,743  2:39,851  5:21,594
   96      235  KOLAR Pavel                   CZ    Skoda 130 RS                     C1-1300        2:41,473  2:40,988  5:22,461
   97      123  ORASCHE Patrick                A    VW Golf II GTI 16V               E1 OSK-2000    2:41,730  2:41,175  5:22,905
   98      49   HAUBNER Alexander              A    KTM X-BOW                        X-Bow          2:42,458  2:40,684  5:23,142
   99      55   WOLF Manfred                   A    KTM X-BOW                        X-Bow          2:40,086  2:45,122  5:25,208
   100     99   KARNER Hubert                  A    VW Käfer Typ 11                  E1 OSK+2000    2:49,274  2:36,228  5:25,502
   101     122  KAPFENBERGER Thomas            A    VW Golf I Type 17                E1 OSK-2000    2:43,968  2:42,369  5:26,337
   102     48   WOLF Mario                     A    KTM X-BOW                        X-Bow          2:42,923  2:43,619  5:26,542
   103     28   MANDL Anton                    A    Formel Ford Van Deimen RF 88     D,E2-1600      2:43,661  2:42,899  5:26,560
   104     237  MICHL Josef                   CZ    Skoda 130 RS                     B3-1300        2:43,690  2:43,007  5:26,697
   105     204  HOCHECKER Adi                  A    Opel Kadett C Coupe              Hist. J        2:44,182  2:42,930  5:27,112
   106     138  DE CILLIA Michael              A    Ford SEBAT Fiesta RS             E1 OSK-1600    2:43,736  2:43,727  5:27,463
   107     144  FUCHSBICHLER Peter             A    VW Polo 8V                       E1 OSK-1400    2:44,694  2:44,291  5:28,985
   108     156  PATOCKA Karel                 CZ    Peugeot 306 165                  SP-2000        2:46,263  2:44,148  5:30,411
   109     73   LOS Jiri                      CZ    Skoda PICK UP KLBR               E1 Int-1600    2:48,983  2:44,380  5:33,363
   110     29   FRANK Alexander                A    BMW Formel ADAC Junior           D,E2-1600      2:48,838  2:44,971  5:33,809
   111     210  STERNAD Diethard               A    Alfa Romeo Giulia Veloce 1,5     C2-2000        2:46,501  2:47,527  5:34,028
   112     205  DOBLHOFER Hannes               A    Porsche 911 Carrera              C3+2000        2:48,417  2:45,987  5:34,404
   113     65   DALDOSS Werner                 I    PRC Abarth                       E2 SH-3000     2:51,044  2:45,724  5:36,768
   114     197  TYKAL Petr                    CZ    Formula Easter MTX 1-03          D2-1600        2:54,859  2:44,685  5:39,544
   115     61   ADELBRECHT Otto                A    BMW 318 TDS Compact              E2 SH+3000     2:52,583  2:46,966  5:39,549
   116     183  PUCHLEITNER Arno               A    Mitsubishi Lancer EVO VII        N+3000         2:52,807  2:48,381  5:41,188
   117     209  OBERMOSER Josef                A    Alfa Romeo Sprint Veloce 1,5     C2-2000        2:51,618  2:50,436  5:42,054
   118     124  GEIHSLER Christian             A    VW Golf GTI                      E1 OSK-2000    2:50,872  2:51,762  5:42,634
   119     212  VALKO Lubomir                 CZ    Skoda 130RS                      C1-1300        2:52,087  2:51,832  5:43,919
   120     192  WINDSTEIG Werner               A    Citroen Saxo VTS                 N-1600         2:52,480  2:51,562  5:44,042
   121     160  MÜHLBACHER Friedrich           A    Seat Ibiza                       SP-2000        2:53,831  2:50,633  5:44,464
   122     191  ALLMER Andreas                 A    Suzuki Swift Sport               N-1600         2:52,359  2:53,550  5:45,909
   123     245  SCHALLENBERG Christian         A    Ford Falcon Sprint V EE 8        A6+2000        2:52,436  2:53,647  5:46,083
   124     79   SCHAUPERL Karl Heinz           A    VW Käfer                         E1 OSK+2000    2:53,570  2:53,593  5:47,163
   125     222  KONICAR Vladimir              CZ    BMW 2002 ti                      A5-2000        2:55,825  2:53,077  5:48,902
   126     111  SCHUTTING Wolfgang             A    Renault Clio C57-16V             E1 OSK-2000    2:55,378  2:53,678  5:49,056
   127     238  INDRA Jindrich                CZ    Skoda 120S                       B3-1300        2:55,397  2:53,951  5:49,348
   128     220  BERTOZZI Lino                  A    Ford Escort RS                   B5-2000        2:58,971  2:57,864  5:56,835
   129     226  PAPEZ Metod                   SLO   Ford Escort RS 2000              B5-2000        2:58,938  2:58,988  5:57,926
   130     230  PENZ Michael                   A    VW Golf 17                       C2-2000        3:00,794  2:57,881  5:58,675
   131     242  DUBSKY Peter                   A    Jaguar D-Type R                  A6+2000        2:51,641  3:09,333  6:00,974
   132     228  FREUDENSCHUSS Willi            A    BMW 323i                         Hist. I+H      3:00,428  3:01,749  6:02,177
   133     206  DLOUHY Petr                   CZ    Skoda 130 RS                     C1-1300        3:00,067  3:02,434  6:02,501
   134     256  HOLZER Christian               A    Steyr Puch 650 TR                A1-850         3:05,499  3:04,170  6:09,669
   135     233  ENZBERGER Erich                A    Ford Escort 1300GT               B3-1300        3:08,636  3:07,845  6:16,481
   136     234  FISCHER Gerd                   A    Ford Escort GT                   B3-1300        3:11,509  3:07,583  6:19,092
   137     255  PACHTEU Jürgen                 A    Steyr Puch 650 TR                A1-850         3:11,574  3:08,841  6:20,415
   138     231  STIETKA Walther                A    VW 1302 S                        B4-1600        3:11,019  3:10,206  6:21,225
   139     198  STARA Kamila                  CZ    Formula Easter MTX 1-03          D2-1600        3:17,885  3:09,404  6:27,289
   140     253  DEUTSCH Thomas                 A    Steyr Puch 650 TR                A1-850         3:14,240  3:13,924  6:28,164
   141     249  BELLI Guido                    I    Lancia Fulvia Zagato             A3-1300        3:15,339  3:16,573  6:31,912
   142     214  KOTLUSEK Igor                 SLO   Autobianchi Abarth 70hp          C1-1300        3:20,027  3:19,278  6:39,305
   143     252  VALA Wolfgang                  A    Steyr Puch 650 TR                A1-850         3:22,646  3:16,934  6:39,580
   144     254  KNES Norbert                   A    Steyr Puch 650 TR                A1-850         3:18,176  3:30,626  6:48,802
   145     243  LABNER Reinhard                A    Ferrari 250 GTE                  A6+2000        3:30,814  3:26,190  6:57,004
   146     244  JUD Hans                       A    Jaguar XK 120 Roadster           A6+2000        3:55,150  3:58,984  7:54,134
   147     241  GRESSL Engelbert               A    Bentley 4 1/4 Litre Tourer       A6+2000        4:00,558  4:05,506  8:06,064
   OUT     14   NEVERIL Dusan                 CZ    LOLA B03 / 50                    D,E2-3000      2:10,539    OUT        OUT
   OUT     87   STROBL Alexander               A    Ford Gabat Cosworth              E1 OSK+2000    2:15,040    OUT        OUT
   OUT     136  HOLZMANN Thomas                A    Alfa Romeo 33                    E1 OSK-1600    2:28,398    OUT        OUT
   OUT     54   GREEN Roger David             GB    KTM X-BOW                        X-Bow            OUT     2:29,982     OUT
   OUT     146  STRASSER Thomas jun.           A    VW Polo                          E1 OSK-1400    2:32,270    OUT        OUT
   OUT     119  BURGHART Markus                A    VW KaWe Golf2 GTI 16V            E1 OSK-2000    2:44,347    OUT        OUT
   OUT     177  HINTERHOFER Heimo              A    VW Polo GTI 16V                  A-1600         3:01,911    OUT        OUT
   OUT      1   WALDY Hermann                  A    REYNARD F3000 94D                E2 SS+3000       OUT                  OUT
   OUT      5   SZASZ Laszlo                   H    REYNARD Zytek F3000              D,E2-3000        OUT                  OUT
   OUT     70   KOPP Helmut                    A    PRC TR III                       E2 SH-2000                 OUT        OUT
   OUT     106  KARL Werner                    A    VW Golf 1 16V Turbo              E1 OSK+2000      OUT                  OUT
   OUT     125  FIAUSCH Heiko                  A    Opel Gabat Astra 16V             E1 OSK-2000      OUT                  OUT
   OUT     157  VOJACEK Petr                  CZ    Alfa Romeo 147 SP                SP-2000          OUT                  OUT
   OUT     248  FRÖTSCHER Gregor               A    MORRIS Mini Cooper S             A3-1300        2:47,480    OUT        OUT
   OUT     251  DEUTSCH Bernhard               A    Steyr Puch 650 TR                A1-850         3:19,487    OUT        OUT
   OUT     221  MARTINELLI Walter              A    Alfa GTV Bertone                 Hist. J          OUT                  OUT
   OUT     225  LAMPELMAIER Max                A    Ford Escort 1800                 B5-2000          OUT                  OUT
   DNS     176  WURMBRAND Manuel               A    Seat Ibiza Kit Car               A-2000 
   DNS     218  MITTERER Michael               A    Mitu Mazda RX 3                  B6+2000 
   DNS     84   GABAT Andreas                  A    Ford Gabat Cosworth              E1 OSK+2000                           DNS
   DNS     102  TRAINTINGER Gottfried          A    Opel Kadett C GTE                E1 OSK+2000                           DNS
   DNS     109  WALLNER Hannes                 A    Ford MKI                         E1 OSK-2000                           DNS
   DNS     120  KOGLER Werner                  A    VW Golf 1 Typ 17                 E1 OSK-2000                           DNS
   DNS     133  KRAMMER Jo                     A    Alfa Romeo 33 16V                E1 OSK-1600                           DNS
   DNS     151  FASERL Michael                 A    VW Polo                          E1 OSK-1400                           DNS
   DNS     168  MARTINEK Rene                  A    Honda Civic Type R               A-2000                                DNS
   DNS     194  PRASEK Jaroslav               CZ    CHEVRON B42                      D3-2000                               DNS
   DNS     216  MAYER Chris Andre              A    Mercedes Benz 2,3/16V            Hist. I+H                             DNS




Literatura, odkazy, zdroje

www.stamk-muerztal.at

Autor: Roman Krejèí  (Všechny èlánky autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny èlánky rubriky)




Èlánek publikován: 26.4.2009
Pøeèteno: 4281 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související èlánky:



REDAKCE: Roman Krejèí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informaèním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist