úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Rechberg 07 - Entrylist

Seznam přihlášených na druhý závod ME

 D/E2     1   WALDY Hermann/A                MSC Rottenegg                  REYNARD F3000 94D
 D/E2     2   GALLI  Hubert/A                derselbe                       REYNARD BMW CanAm Typ 1
 D/E2     3   Ing. PRANDL Wolfgang/A         derselbe                       LOLA T96 / 50
 D/E2     4   STANKOVIC Vladimir/SLO         Insport                        LOLA F3000
 D/E2     5   VILARINO Ander/E               Vilarino Motorsport            Reynard Mugen F3000
 D/E2     6   SZASZ Laszlo/H                 Szasz Motorsport KFT           REYNARD Zytek F3000
 D/E2     7   BORMOLINI Fausto/I             derselbe                       REYNARD 95D
 D/E2     8   KRAMSKY Otakar/CZ              Chech National Team            REYNARD K - 07
 D/E2     9   NAPIONE Renzo/I                derselbe                       Formula Nippon Reynard K02
 D/E2    10   NEVERIL Dusan/CZ               Speedmaster Racing             LOLA JUDD T96 / 50
 D/E2    11   DePELLEGRINI Ivano/I           Tschager Motorsport            LOLA F3000
 D/E2    12   CINELLI Franco/I               derselbe                       LOLA Mugen Formel 3000
 D/E2    13   ROASIO Maurizio/I              Tschager Motorsport            LOLA F3000
 D/E2    14   TERSCHL Wolfgang/A             MSC Molln                      Pro Sport 3000
 D/E2    15   MANGINI Armando/I              derselbe                       LOLA Zytek F3000
 D/E2    16   KRAJCI Jaroslav/SZ             KRAJCI Racing                  Reynard Mugen F3000
 D/E2    18   SVOBODA Milan/CZ               Czech National Team            DALLARA STV 2000
 D/E2    19   STEINER Bianca/H               Steiner Motorsport             RENAULT F 2000
 D/E2    20   PRASKOVA Edita/CZ              JSC Racing Pelhrimov           DALLARA 301
 D/E2    21   TARMANN Josef/A                Neuhauser Racing               DALLARA F304
 D/E2    22   TOTH Jozef/CZ                  JSC Racing Pelhrimov           DALLARA STV 302
 D/E2    23   STOLLNBERGER Andreas/A         derselbe                       Formel OPEL LOTUS
 D/E2    24   EIBL Erich/A                   derselbe                       Renault F2000
 D/E2    25   KORB Wolfgang/A                derselbe                       Reynard Formel Ford
 D/E2    26   WIPFLER Anton/A                derselbe                       Renault F2000
 D/E2    27   PACHER Georg/A                 derselbe                       Eco Tech Power Pucherl
 D/E2    28   TSCHAGER Franz/A               Tschager Motorsport            Formula Gloria S7P
  CN     31   VILARINO Andres/E              Vilarino Motorsport            NORMA N20 FIA 2007
  CN     32   CHAMPELOVIER Lionel/F          derselbe                       NORMA N20 FIA 2007
   C     33   STENGER Herbert/D              MSC RÖHN                       Equipe Stenger BMW CN
   C     34   ÖPPINGER Erich/D               Scuderia München               OSELLA PA 16
   C     35   BREBSOM Nicolas/LUX            derselbe                       OSELLA PA 20 S
   C     36   HOFFMANN Klaus/D               ADAC Team Nordbayern           Equipe Stenger BMW CN
   C     37   EVANS Lanfranco/I              derselbe                       OSELLA PA 20 S
   C     38   WEIDINGER Jörg/D               ADAC Team Nordbayern           OSELLA BMW P20S
   C     39   PERHOFER Peter/A               derselbe                       Tiga FZR 2000
   C     40   BORMOLINI Luigi/I              derselbe                       OSELLA PA 9
 H/E1    42   PAILER Felix/A                 derselbe                       LANCIA Delta Integrale Turbo
 H/E1    43   HÖLLER Dieter/A                derselbe                       FORD Gabat Cosworth
 H/E1    44   PREGARTNER Herbert/A           MSC Rottenegg                  FERSTL Porsche 911 Turbo
 H/E1    45   LABER Hans-Peter/A             derselbe                       FORD Gabat Cosworth
 H/E1    46   Ing. GABAT Andreas/A           derselbe                       FORD Gabat Cosworth
 H/E1    47   ZINK Ernst/A                   derselbe                       FORD Gabat Cosworth
 H/E1    48   NOWAK Franz/A                  derselbe                       LANCIA Delta Integrale 16V
 H/E1    49   MUZIO Gianfranco/I                                            RENAULT R5 Maxi Turbo
 H/E1    50   KOSCIUSZKO Jan /PL             derselbe                       MITSUBISHI Lancer EVO
 H/E1    51   BINDER Karl-Heinz/A            derselbe                       FORD Sierra RS 500
 H/E1    52   LUGER Roland/A                 derselbe                       OPEL Omega EVO 500
 H/E1    53   KROISLEITNER Vinzenz/A         derselbe                       FORD Gabat Cosworth
 H/E1    54   KLINK Janos/H                  LOERO Autos es Lovasport       FORD Escort Cosworth Turbo
 H/E1    55   TRAINTINGER Gottfried/A        derselbe                       OPEL Kadett C GT/E
 H/E1    56   HÄHNEL  Helmut/A               derselbe                       LANCIA Delta HF Integrale
 H/E1    57   SCHLEGL Reinhard/A             derselbe                       FORD Escort Cosworth Turbo
 H/E1    58   WIEDENHOFER Stefan/A           derselbe                       MAZDA 323 GTR
 H/E1    59   PERMETINGER Bernhard/A         derselbe                       BMW E30 M3
 H/E1    60   KARL Werner/A                  ZKW Racingteam                 VW Golf 1 Turbo
 H/E1    61   HOFER Werner/A                 derselbe                       FORD Escort Cosworth Turbo
 H/E1    62   FRANK Alexander/A              derselbe                       LANCIA Delta Integrale
 H/E1    63   JELINEK Michael/A              derselbe                       SUBARU Imprezza WRX GT
 H/E1    64   KARNER Hubert/A                derselbe                       VW Käfer
 H/E1    65   HANDLECHNER Georg/A            derselbe                       FORD Sierra Cosworth 4x4
 H/E1    66   NAUSCHNEGG Reinhold/A          derselbe                       OPEL CALIBRA Turbo
 H/E1    67   LANDMANN Jochen/A              MSC Molln                      BMW 325i
 H/E1    68   FUCHS Manfred/A                derselbe                       LANCIA Delta HF Integrale 16V
 H/E1    69   DEINBACHER Peter/A             MSRR Neulengbach               FORD SIERRA Cosworth
 H/E1    71   EDER Roland/A                  PÖLZGUTER                      VW Golf GTI 16V
 H/E1    72   WELS Michael/A                 derselbe                       VW SIROCCO 16V
 H/E1    73   Dr. BRANDT Markus/A            derselbe                       FORD Puma
 H/E1    74   FIAUSCH Heiko/A                derselbe                       OPEL Astra 16V
 H/E1    75   PROBST Franz/A                 derselbe                       VW Golf 1 16V
 H/E1    76   URBAN Bohuslav/CZ              Camurra S.R.O.                 SKODA Fabia KitCar
 H/E1    77   ENDRESS Michael/A              MSC Rottenegg                  AUDI 80 Coupe
 H/E1    78   GROSSAUER Jürgen/A             derselbe                       SUZUKI Baleno
 H/E1    79   BLASL Hermann/A                derselbe                       OPEL Kadett C
 H/E1    80   KÜBERL  Christian/A            MSFP Putzmannsdorf             BMW M3
 H/E1    81   GOLLINGER Martin/A             derselbe                       VW Automeister Golf 1
 H/E1    82   JUD Werner/A                   derselbe                       VW Golf 2 GTI 16V
 H/E1    83   LEINHOLZ Robert/A              derselbe                       RENAUT Megane
 H/E1    84   BURGHART Markus/A              ZKW Racingteam                 VW Golf 2 GTI 16V
 H/E1    85   KOGLER Werner/A                derselbe                       VW Golf 1  Typ 17
 H/E1    86   ORASCHE Patrick/A              derselbe                       VW Golf 2 GTI 16V
 H/E1    87   WERNLE Adi/A                   derselbe                       DAIHATSU Charade GTTI Turbo
 H/E1    88   HAIDER  Franz/A                derselbe                       VW Golf 1  Typ 17
 H/E1    89   SCHAUPERL Karl Heinz/A         derselbe                       VW Käfer
 H/E1    90   PÖLZGUTER Andreas/A            derselbe                       OPEL Kadett E GSI
 H/E1    91   RAMIC Fadil/A                  derselbe                       RENAULT Clio RS
 H/E1    92   LANDL Gerhard/A                derselbe                       BMW 318 iS
 H/E1    93   MARKO  Andreas/A               derselbe                       LEDINEGG GOLF GTI 16V
 H/E1    94   EDER Erich/A                   derselbe                       VW Golf GTI 16V
 H/E1    95   STRASSER Norbert/A             derselbe                       Toyota Corolla AE 86
 H/E1    96   ROIDER Franz/A                 derselbe                       FORD Fiesta RS
 H/E1    97   HOLZMANN Thomas/A              derselbe                       ALFA ROMEO 145 16V
 H/E1    98   NÖMAYR Erich/A                 derselbe                       OPEL Kadett C GT/E
 H/E1    99   KARL August/A                  derselbe                       VW Käfer
 H/E1    100  LEHNER Gerhard/A               derselbe                       VW Golf
 H/E1    101  LEITNER Josef/A                derselbe                       VW Golf GTI 16V
 H/E1    102  KRAMMER Jo /A                  derselbe                       ALFA ROMEO 33 16V
 H/E1    104  AFLENZER Manfred/A             derselbe                       VW Polo 16V
 H/E1    105  UNGER Robert/A                 derselbe                       SUZUKI Swift
 H/E1    106  RETSCHITZEGGER Johann/A        MSC Rottenegg                  PEUGEOT 205
 H/E1    107  GLANTSCHNIG Christian/A        derselbe                       VW Polo
 H/E1    108  PUCHER Gerald/A                derselbe                       SUZUKI Swift GTI 16V
 H/E1    109  FASERL Michael/A               derselbe                       VW Polo
 H/E1    110  LATTNER Andreas/A              MSC Molln                      SUZUKI Swift GTI
 H/E1    111  FUCHSBICHLER Peter/A           ZKW Racingteam                 VW Polo 86
 H/E1    112  LUDWIG Alfred/A                derselbe                       SUZUKI Swift GTI 16V
  S20    113  GIOBBI Claudio/I               derselbe                       ALFA ROMEO 156 GTA
  SP     114  LOSMANN David/CZ               Czech National Team            PEUGEOT 306 S16
  SP     115  VOJACEK Lukas/CZ               Auto Kelly Racing              OPEL Astra OPC SP
  SP     116  JERMANOVA Gabriela/CZ          Auto Kelly Racing              OPEL Astra OPC SP
  SP     117  VOJACEK Petr/CZ                Czech National Team            ALFA ROMEO 147 SP
  SP     118  LOS Jiri/CZ                    Auto Kelly Racing              OPEL Astra OPC SP
  SP     119  JERMAN Martin/CZ               Czech National Team            ALFA ROMEO 147 SP
  GT     121  BRANDI Silvano/I               derselbe                       CHEVROLETTE CORVETE C5R
   A     122  JANIK Vaclav/CZ                Czech National Team            BMW M3
   A     123  PULIC Nico/HR                  BMW Team Kramsky               BMW  M3
   A     124  HILGER Alfred/D                derselbe                       BMW E36 M3
   A     125  LISKA Vladimir/CZ              Klub Fox Racing                BMW M3 E36
   A     126  BICCIATO Rudi/I                derselbe                       MITSUBISHI Lancer EVO
   A     128  SCHWEIGER Christian/A          VW Motorsport Team Austria     VW GOLF IV KitCar
   A     129  MARTINEK Rene/A                MSC Rottenegg                  HONDA Civic Type R
   A     130  HERZOG Helmut/A                derselbe                       RENAULT Megane Coupe
   A     131  KREMAIER Rainer/A              MSC Rottenegg                  PEUGEOT 306
   A     132  PRATL Jürgen/A                 derselbe                       RENAULT Clio Williams
   A     133  MÜHLBACHER  Friedrich/A        derselbe                       SEAT Ibiza
   A     134  GRASMUGG Heribert/A            derselbe                       RENAULT Megane Coupe
   A     135  RABELHOFER Stefan/A            ZKW Racingteam                 RENAULT Megane Coupe
   A     136  RITZBERGER Kurt/A              MSC Rottenegg                  PEUGEOT 306
   A     138  WEBER Erich/A                  VW Motorsport Team Austria     VW GOLF 5  Diesel
   A     139  HOLZER Dieter/A                VW Motorsport Team Austria     VW GOLF 5  Diesel
   A     140  FISCHER Martin/A               MSC Rottenegg                  PEUGEOT 106 KitCar
   A     141  MICHALKO Manuel/A              ZKW Racingteam                 CITROEN Saxo VTS
   A     142  FISCHER Alfred/A               MSC Rottenegg                  PEUGEOT 106 KitCar
   N     143  VODICKA Richard/CZ             BUGGYRA                        BMW M3
   N     144  DOUBEK Vladimir/CZ             Czech National Team            BMW M3
   N     145  VOVES Jiri/CZ                  JV Autosport                   SUBARU Imprezza
   N     146  JAKES Miroslav/CZ              Karel Jakes                    MITSUBISHI Lancer EVO 9
   N     147  JESCHEK Gerd/A                 derselbe                       BMW E 36-2 3,2
   N     148  STRNAD Anton/SK                Autopark S.R.O.                MITSUBISHI Lancer EVO 7
   N     149  KRUG Rainer/D                  derselbe                       BMW M3
   N     150  JURENA Peter/SK                Matador Autosport              MITSUBISHI Lancer EVO IX
   N     151  WANEK Roland/D                 MSC Ruhr-Blitz                 BMW M3 Coupe´
   N     153  BUTORAC Dino/HR                AMD Matuij Racing              RENAULT Clio Williams
   N     154  DIMITRIJEVIC Dejan/HR          AK Dubrava                     RENAULT Clio Williams
   N     155  De FLORIAN Umberto/A           derselbe                       RENAULT Clio Williams
   N     156  BREI Hans /A                   derselbe                       HONDA Civic Type R
   N     157  ZAUNER Johann/A                MSC Rottenegg                  HONDA Civic Type R
   N     158  PREK Ales/SLO                                                 HONDA Civic Type R
   N     159  AUER Micheal/A                 derselbe                       HONDA Civic Type R
   N     160  WALDY Hermann jun./A           derselbe                       HONDA Civic Type R
   N     161  WINTER  Patrick/A              FORD Racing Austria            FORD Fiesta ST
   N     162  WOLLINGER  Daniel/A            FORD Racing Austria            FORD Fiesta ST
   N     163  KRAPESCH Alexander/A           FORD Racing Austria            Ford Fiesta ST
   N     164  LEITGEB Christoph/A            FORD Racing Austria            Ford Fiesta ST
   N     166  WINDSTEIG Werner/A             derselbe                       CITROEN Saxo VTS
  HA     168  PONGRATZ Bernhard/A            derselbe                       Maco Toyota F3                     1978
  HA     169  HUBER Friedrich/A              Hist.RacingTeamAustria         LOLA T328 Super                    1977
  HA     170  FORAL Lubomir/CZ               Czech National Team            Metalex Plzen MXT 1-02             1973
  HA     171  RENNER Karin/A                 Hist.RacingTeamAustria         Formel Ford Van Diemen             1976
  HA     172  KOMORNIK Walter/A              derselbe                       Mc Namara Formel V                 1970
  HA     173  RENNER Franz/A                 Hist.RacingTeamAustria         Formel Ford HAWKE                  1971
  HA     174  TYKAL Petr/CZ                  Stara Kamila                   Formula Easter MTX1-03             1975
  HA     175  STARA Kamila/CZ                Stara Kamila                   Formula Easter MTX1-03             1975
  HA     176  GRATZER August/A               derselbe                       LANCIA Beta Coupe                  1977
  HA     177  HOCHECKER Adi/A                Hist.RacingTeamAustria         OPEL Kadett C GT/E                 1978
  HA     178  KLEINER  Thomas/A              derselbe                       FORD ESCORT RS 2000                1976
  HA     179  KERSCHBAUMER Gert/A            Sebat - Racing                 FORD ESCORT RS 2000                1976
  HA     180  NEUHAUSER Helmut/A             Hist.RacingTeamAustria         VW Golf GTI                        1976
  HA     181  OBERMOSER Josef/A              derselbe                       ALFA ROMEO Sprint Cup              1979
  HA     182  GINET Pierre/F                 derselbe                       ALFA ROMEO 2000 GT Veloce          1976
  HA     183  SORMAN Jozef/CZ                Racing Team Sorman             SKODA RS 130                       1978
  HA     184  KRAL Oskar/CZ                  Czech National Team            SKODA RS 130                       1976
  HA     185  DOBLHOFER Hannes/A             Hist.RacingTeamAustria         PORSCHE 911 RSR                    1975
  HA     186  DERLER Johann/A                derselbe                       BMW 2002 ti
  HA     188  THEURETSBACHER Leo/A           Hist.RacingTeamAustria         BMW 2002 ti                        1971
  HA     189  PICHLER Horst/A                derselbe                       FIAT Abarth 2000                   1971
  HA     190  Dipl.Ing. STIETKA Walther/A    derselbe                       VW 1302                            1971
  HA     191  BOCK Friedrich/A               Hist.RacingTeamAustria         FORD Escort GT                     1971
  HA     192  Dr. PÖGL Dieter/A              derselbe                       OPEL Kadett C GT/E                 1975
  HA     193  ENZBERGER Erich/A              Hist.RacingTeamAustria         FORD Ecsort 1300 GT                1971
  HA     194  PATERA Michal/CZ               Czech National Team            FIAT 128 VC                        1972
  HA     195  MICHL Josef/CZ                 Czech National Team            SKODA 130 RS                       1975
  HA     196  KÖNIG Hans-Anton/CH            MSC Fränk.-Schweiz             AUDI 50                            1975
  HA     197  STEJSKAL Milan/CZ              Czech National Team            FIAT 128 VC                        1972
  HA     200  KONICAR Vladimir/CZ            Kamila Stara                   BMW 2002 ti                        1969
  HA     201  GUERRA Massimo/I               derselbe                       ALFA ROMEO Giulia GTA              1965
  HA     203  BELLI Guido/I                  derselbe                       LANCIA Fulvia Zagato
  HA     205  BELLI Andrea/I                 derselbe                       AUSTIN Mini Coupe S                1965
  HA     207  PACHTEU Jürgen/A               derselbe                       Steyr Puch 650 TR                  1969
  HA     208  KREMEL Günther/A               Hist.RacingTeamAustria         Steyr Puch 650 TR                  1965
  HA     210  CECIL Frantisek/CZ             Czech National Team            HAKAR                              1950



Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 29.4.2007
Přečteno: 5542 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist