úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Rechberg - Entrylist

Předběžná startovní listina
Provisional Entrylist

 1  WALDY Hermann                A  MSC Rottenegg                Reynard 94D                      D+E2  +3.0
 2  KRAJCI Jaroslav             SK  INCAR Motorsportteam         Lola Zytec F 3000                D+E2   3.0
 3  SZASZ Laszlo                 H  Szasz Racing Team            Reynard Zytec Nippon 2001        D+E2   3.0
 4  VILARINO Ander               E  Vilarino Motorsport          Formel 3000 Mugen Honda          D+E2   3.0
 5  NAPIONE Renzo                I  Tschager Motorsport          Reynard 01/L                     D+E2   3.0
 6  EGOZKUE  Pancho              E  Egouzki Motorsport           Reynard F3000  93 D              D+E2   3.0
 7  DE PELLEGRINI Ivano          I  Tschager Motorsport          Lola T96 / 50                    D+E2   3.0
 8  MARTINEC Inigo               E  Vilarino Motorsport          Formel 3000                      D+E2   3.0
 10 STANKOVIC Vladimir          SLO Insport Slowenien            Coloni Formel 3                  D+E2   2.0
 11 TARMANN Josef                A  Neuhauser Racing             Dallara F 3                      D+E2   2.0
 12 BLUMAUER Werner " Blumi"     A  derselbe                     MW Eigenbau Ford Remus MW 90     D+E2   2.0
 13 MAUHART Florian              A  derselbe                     Ermolly Formel Renault FRE 080   D+E2   2.0
 14 WIPFLER Anton                A  derselbe                     Renault Formel 2000              D+E2   2.0
 15 SVOBODA Milan               CZ  Czech National Team          Dallara F302                     D+E2   2.0
 16 SLADECKA Juraj              SK  Incar Motorsport Team        Opel Lotus 2000                  D+E2   2.0
 17 STOLLNBERGER Andreas         A  derselbe                     Swift Renault 2000               D+E2   2.0
 18 STEINER Bianca               A  SZASZ Racing Team            Lotus Formel Renault Monza 1.6   D+E2   1.6
 20 REGOSA Giulio                I  Tschager Motorsport          Osella PA20/S                      CN   3.0
 21 KRAMSKY Otakar              CZ  Czech National Team          Osella  BMW K - 05                 CN   3.0
 22 CESTARO Gianni               I  derselbe                     Osella   PA20/S                    CN   3.0
 23 MERLI Christian              I  Tschager Motorsport          Osella PA20/S                      CN   3.0
 24 CINELLI Franco               I  derselbe                     Osella BMW PA20/S                  CN   3.0
 25 BORMOLINI Fausto             I  Tschager Motorsport          Osella PA20/S                      CN   3.0
 26 SARTORETTO Renato            I  derselbe                     Osella PA20/S                      CN   3.0
 28 FAGGIOLI Simone              I  OSELLA Engineering SRL       Osella PA21/S                      CN   2.0
 29 CALDANI Gian Luca            I  derselbe                     Osella Honda PA21/S                CN   2.0
 30 BALLATORI Pietro-Angelo      I  derselbe                     Osella PA21/S                      CN   2.0
 31 ZARDO Denny                  I  derselbe                     Osella Honda PA21/S                CN   2.0
 32 ZERLA Adriano                I  OSELLA Engineering SRL       Osella PA21/S                      CN   2.0
 33 ZAUNER Johann                A  Martin Krisam Rennsport      Osella Honda PA21/P                CN   2.0
 35 PASQUALE Irlando             I  OSELLA Engineering SRL       Osella Honda PA21 Junior           CN   1.6
 37 ÖPPINGER Erich               D  Scuderia München             Osella PA16                     CN+C3
 38 BREBSOM Nicolas             LUX derselbe                     Osella PA20/S                   CN+C3
 39 STENGER Herbert              D  MSC Rhön                     Equipe Stenger CN               CN+C3
 40 LANG Uwe                     D  derselbe                     Osella PA20/S                   CN+C3
 41 LEIBACH Herbert              D  ADAC Pfalz e.V./ ADAC        Faust P 94                      CN+C3
 42 MÜLLER Urs                  CH  derselbe                     Argo JM 21                      CN+C3
 43 KRISAM Martin jun.           D  derselbe                     Osella PA20/P                   CN+C3
 44 WINKLER Bruno                D  ADAC Team Nordbayern         Stenger Cn BMW                  CN+C3
 46 BREBSOM Nicolas             LUX derselbe                     Osella PA9                      CN+C3
 47 SILBERBERGER Stefan          A  MSC Wildschönau              Prc C 3                         CN+C3
 48 PERHOFER Peter               A  derselbe                     Tiga Sc Tiga FZR 2000           CN+C3
 50 PLASA Georg                  D  MSC a. Tegernsee             BMW 320 V 8 Judd                E1Int
 52 PAILER Felix                 A  derselbe                     Lancia Delta Integrale           H+E1  +2.0
 53 LABER Hans-Peter             A  derselbe                     Ford Gabat Cosworth              H+E1  +2.0
 54 IANIELLO Bruno              CH  Ecuri Basilisk Pfeffingen    Lancia Delta S 4                 H+E1  +2.0
 55 ZINK Enst                    A  derselbe                     Ford Cosworth WRC                H+E1  +2.0
 56 GABAT Günther                A  MSC - Rottenegg              Ford Gabat Turbo                 H+E1  +2.0
 57 PREGARTNER Herbert           A  derselbe                     Porsche Weitec GT2               H+E1  +2.0
 58 KROISLEITNER Vincenz         A  derselbe                     Ford  Gabat Cosworth             H+E1  +2.0
 59 NOWAK Fanz                   A  derselbe                     Lancia Delta Integrale           H+E1  +2.0
 60 SCHLEGL Reinhard             A  derselbe                     Ford Escort Cosworth             H+E1  +2.0
 61 TAROZZI Roberto              I  derselbe                     Alfa Romeo 75 Amerika            H+E1  +2.0
 62 RAJNOHA Marjan              SK  Autosport Rajnoha            Ford Cosworth  4x4               H+E1  +2.0
 63 BRANDI Silvano               I  derselbe                     Mazda XR 7                       H+E1  +2.0
 64 HÖLLER Dieter                A  derselbe                     Ford Gabat Escort C.RS           H+E1  +2.0
 65 TRAINTINGER Gottfried        A  derselbe                     Opel  Kadett GTE                 H+E1  +2.0
 66 KOIS Martin                 SK  Auto Kois                    Ford Escort Cosworth             H+E1  +2.0
 67 KUNZE Anton                  A  derselbe                     Renault Clio V 6                 H+E1  +2.0
 68 DEINBACHER Peter             A  MSRR Neulengbach             Ford Sierra Cosworth RS          H+E1  +2.0
 69 HÄHNEL Helmut                A  derselbe                     Lancia Delta Integrale           H+E1  +2.0
 70 HOFER Werner                 A  derselbe                     Ford  Escort Cosworth WRC        H+E1  +2.0
 71 HOBACHER Raimund             A  derselbe                     Ford Sierra Cosworth 4x4         H+E1  +2.0
 73 TRAZZI Giordano              I  derselbe                     Fiat Ritmo Abarth 130 TC         H+E1   2.0
 74 EDLINGER Erich               A  derselbe                     BMW  318 iS                      H+E1   2.0
 75 ENDRESS Michael              D  MSC - Rottenegg              Audi Coupe 80 C                  H+E1   2.0
 76 PROBST Franz                 A  derselbe                     Vw Golf GTI 16 V                 H+E1   2.0
 77 BLASL Hermann                A  derselbe                     Opel Kadett C  16V               H+E1   2.0
 78 PLATZER Manfred              A  derselbe                     BMW  320 F2                      H+E1   2.0
 79 JUD Werner                   A  derselbe                     Vw Golf                          H+E1   2.0
 80 WERNLE Adi                   A  derselbe                     Daihatsu Charade GTI Turbo       H+E1   2.0
 81 WELS Michael                 A  MSC Gleisdorf                Vw Golf GTI                      H+E1   2.0
 82 HAIDER Franz                 A  derselbe                     Vw Golf 17                       H+E1   2.0
 83 LINDL Christian              A  derselbe                     Vw Golf 1  8V                    H+E1   2.0
 84 LAFFER Josef                 A  derselbe                     Vw Golf 2 GTI                    H+E1   2.0
 85 BENEDIKT Hannes              A  derselbe                     Opel Kadett C-Coupe              H+E1   2.0
 86 GRATZER August               A  derselbe                     Lancia Beta Coupe                H+E1   2.0
 87 GOLLINGER Martin             A  derselbe                     Vw Golf 1 GTI 16V                H+E1   2.0
 88 EDER Erich                   A  derselbe                     Vw Golf GTI 16 V                 H+E1   2.0
 89 MUCK Michael                 A  derselbe                     Mg BGT                           H+E1   2.0
 90 GROSSAUER Jürgen             A  derselbe                     Suzuki  Balleno                  H+E1   2.0
 91 FIAUSCH Heiko                A  derselbe                     Opel Kadett GSI 16 V             H+E1   2.0
 92 RIEGLER Leo                  A  derselbe                     Ford  Sierra Cosworth            H+E1   2.0
 93 LEINHOLZ Robert              A  derselbe                     Vw Golf                          H+E1   2.0
 95 MARKO Andreas                A  derselbe                     Ledinegg  Golf GTI 16 V          H+E1   1.6
 96 PACHER Georg                 A  ECO Master Power Tech Team   Steyr Puch Power Tech            H+E1   1.6
 97 MAIER Helmut                 D  MSC - Rottenegg              Vw Spiess Golf                   H+E1   1.6
 98 NÖMAYR Erich                 A  derselbe                     Opel Kadett C Coupe              H+E1   1.6
 99 STRASSER Norbert             A  derselbe                     Toyota Corolla GT                H+E1   1.6
100 PFEIFER Christian            A  derselbe                     Fiat Ritmo Abarth 16V            H+E1   1.6
101 KRAMMER Joe                  A  derselbe                     Alfa Romeo 33 16V EVO            H+E1   1.6
102 EDER Roland                  A  derselbe                     Vw Golf GTI 16V                  H+E1   1.6
103 HOLZMANN Thomas              A  derselbe                     Alfa Romeo 145 16 V              H+E1   1.6
104 ROIDER Franz                 A  derselbe                     Ford Fiesta XR 2                 H+E1   1.6
105 KOHLBACHER Thomas            A  derselbe                     Honda Civic 1,6i                 H+E1   1.6
106 PISANO Egidio                I  derselbe                     Vw  Spiess Golf 16 V             H+E1   1.6
108 PUCHER Gerald                A  derselbe                     Suzuki  Swift GTI 16 V           H+E1   1.4
109 RETSCHITZEGGER Johann        A  MSC Rottenegg                Peugeot  205                     H+E1   1.4
110 PREHSL Peter                 A  derselbe                     Suzuki  Swift                    H+E1   1.4
111 BERGAMINI Claudio            I  derselbe                     Opel  Corsa GSI                  H+E1   1.4
112 HANDSTANGER Oliver           A  derselbe                     Suzuki  Swift                    H+E1   1.4
113 FASERL Michael               A  derselbe                     Vw Polo                          H+E1   1.4
115 JAKES Miroslav              CZ  Cardo Racing                 Peugeot  306 S16                   SP
116 JERMAN Martin               CZ  Auto Kelly Racing Team       Opel Astra OPC                     SP
117 VOJACEK Petr                CZ  Czech National Team          BMW  320 i                         SP
118 ZAHRADNICEK Milan           CZ  Kusy Thomas                  Peugeot  306 SP                    SP
119 VOJACEK Lukas               CZ  Auto Kelly Racing Team       Opel Astra OPC                     SP
120 KUSY Tomas                  CZ  derselbe                     Peugeot  306                       SP
121 DOUBEK Vladimir             CZ  Czech National Team          Ford Escort RS 2000                SP
122 DINOSIEVSKI Alex            MK  Castrol Racing               Renault Clio Sport                 SP
123 LOS Jiri                    CZ  Auto Kelly Racing Team       Opel Astra OPC                     SP
124 JERMANOVA Gabriela          CZ  Auto Kelly Racing Team       Ford Escort RS 2000                SP
125 MICHEL Dan                  CZ  derselbe                     Peugeot  306                       SP
128 THEILER Max                 CH  derselbe                     Porsche 996 GT3 Clubsport          GT  +3.0
129 VONKA Jan                   CZ  derselbe                     Porsche GT3 RS                     GT  +3.0
132 BRADARIC Robert             HR  BMW Kramsky Team             BMW M 3                             A  +3.0
133 DYTKO Pawel                 PL  derselbe                     Mitsubishi EVO 6                    A  +3.0
134 LISKA Vladimir              CZ  Czech National Team          BMW M 3                             A  +3.0
135 VOTAVOVA Michaela           CZ  Fox Club Racing              Skoda Fabia RS                      A  +3.0
136 HERNADY Laszlo               H  Fönix Motorsport             BMW M 3                             A  +3.0
137 KOSCIUSZKO Jan              PL  GM Engineering               Ford Focus WRC RS                   A  +3.0
140 KNAUS Karl                   A  derselbe                     Ford  Puma                          A   2.0
141 WALDY Hermann jun.           A  Waldy Motorsport             Renault Megane                      A   2.0
142 RITZBERGER Kurt              A  MSC - Rottenegg              Peugeot 306 GTI                     A   2.0
143 MALY Jaromir                CZ  Czech National Team          Ford Escort Maxi Kit Car            A   2.0
144 MÜHLBACHER Friedrich         A  derselbe                     Seat Ibiza                          A   2.0
145 FISCHER Martin               A  derselbe                     Opel Astra GSI 16 V                 A   2.0
146 MARTINEK Rene                A  MSC - Rottenegg              Renault Clio RS                     A   2.0
147 HOLZER Dieter                A  derselbe                     Vw Golf III 16 V                    A   2.0
148 SCHWEIGER Christian          A  derselbe                     Renault Megane Coupe                A   2.0
150 RIGOLET Andre                A  MSC - Rottenegg              Peugeot 106 S 16                    A   1.6
151 FRANZONI Gianantonio         I  derselbe                     Citroen Saxo VTS                    A   1.6
152 FISCHER Alfred               A  MSC - Rottenegg              Peugeot 106 Kit Car                 A   1.6
154 HOHENWARTER Mario            A  derselbe                     Vw Golf 3 TDI                       A Diesel
156 KRUG Rainer                  D  DSK Karlsdorf                BMW M 3                             N  +3.0
157 VOVES Jiri                  CZ  JV Autosport                 Subaru Imprezza                     N  +3.0
158 MEDO Rudolf                 CZ  Vonka Racing                 BMW M 3                             N  +3.0
159 LOSMANN David               CZ  Cardo Racing                 Subaru Imprezza WRX                 N  +3.0
160 WEIDINGER Jörg               D  Motorsportclub Lauf e.v. ADACBMW M 3                             N  +3.0
161 LISKA Milan                 CZ  Fox Club Racing              Mitsubishi  Lancer EVO 8            N  +3.0
163 ESTEVE Bruno                 F  derselbe                     BMW M 3   E36                       N   3.0
165 VRPCIC Almir                BIH AMK Novigrad                 Honda  Integra Typ R                N   2.0
166 AUER Michael                 A  derselbe                     Renault Clio Williams               N   2.0
167 GASSLER Bernhard             A  MSC-Rottenegg                Peugeot 306 S16 Base                N   2.0
168 PRATL Jürgen                 A  derselbe                     Renault Clio Williams               N   2.0
169 BREI Hans                    A  derselbe                     Opel Astra GSI 16V                  N   2.0
170 DE FLORIAN Umberto           I  derselbe                     Renault Clio Williams 2             N   2.0
171 STRUCKMANN Walter            A  derselbe                     Honda Civic Type R                  N   2.0
174 KLAMMER Mario                A  derselbe                     Suzuki Ignis Sport                  N   1.6
175 MEINDL Manfred               A  derselbe                     Citroen  Saxo VTS                   N   1.6
176 WINDSTEIG Werner             A  derselbe                     Citroen  Saxo VTS                   N   1.6
178 STARA Kamila                SK  SK Industrietechnik          Formel Easter MTX 1 / 03           HA    RW
179 BOSCH Hermann                A  derselbe                     Lotus 69 Formel 2                  HA    RW
180 PONGRATZ Bernhard            A  MSC - Bruck/Mur              Maco Toyota  F 3                   HA    RW
181 LIENTSCHER Kurt              A  derselbe                     Prs RH 02                          HA    RW
182 HUBER Friedrich              A  Historic Racing Team Austria Lola T-328 SV                      HA    RW
183 KOMORNIK Walter              A  Historic Racing Team Austria Mc Namara Sebring FV MK1           HA    RW
184 KULT Gottfried               A  derselbe                     Modus  Formel 3                    HA    RW
185 STOITZNER Alfred             A  derselbe                     Lotus 41 / Formel 2                HA    RW
186 RENNER Franz                 A  Historic Racing Team Austria Formula Ford Van Diemen RF 77      HA    RW
188 Dipl.Ing. STIETKU Walther    A  derselbe                     Vw Käfer 1302 S                    HA   1.6
190 NEUMAYR Gerald               A  derselbe                     Ford Escort2000                    HA   2.5
191 HOCHEGGER Adi                A  Historic Racing Team Austria Opel Kadett C                      HA   2.5
192 NEUHAUSER Helmut             A  Historic Racing Team Austria Vw Golf GTI Classic                HA   1.6
194 MARTINELLI Walter            A  derselbe                     Alfa Romeo GTV                     HA   2.5
195 DOBLHOFER Hannes             A  Historic Racing Team         Porsche 911 Carrera RS             HA  +2.5
197 OBERMOSER Josef              A  derselbe                     Alfa Romeo Sud Sprint              HA   1.6
198 KLEINER Thomas               A  derselbe                     Ford Escort RS 2000                HA   2.5
199 EISENHUT Ueli               FL  GHS Schweiz Möhlin           Lola T 492                         HA   2.5
200 VALKO Lubomir               SK  derselbe                     Skoda 130 RS                       HA   1.3
201 HECHENLEITNER Alois          A  derselbe                     Ford  Escort RS 2000 MK            HA   2.5
202 VAZZOLA Giorgio              I  derselbe                     Ferrari 308 GTB                    HA  +2.5
204 KÖNIG Hans-Anton             D  MSC Fränk. Schweiz           Audi 50 GLS                        HA   1.3
205 THEURETSBACHER Leo           A  Historic Racing Team Austria BMW 2002 TI                        HA   2.5
206 BRUNNER Franz                A  derselbe                     Opel Kadett B                      HA   1.3
207 KONICAR Vladimir            CZ  SK Industrietechnik Modrice  BMW 2002 TI                        HA   2.5
208 PÖGL Dieter                  A  derselbe                     Opel Kadett C                      HA   1.3
209 GLEICHWEIT Erich             A  derselbe                     Fiat 124 Spezial                   HA   1.6
210 SPIEGELSBERGER Toni          D  RG Rosenheim                 Opel Kadett B                      HA   2.5
212 ANTONIAZZI Vittorio          I  derselbe                     Alfa Romeo 2000 GT Veloce          HA   2.5
213 ENZBERGER Erich              A  Historic Racing Team Austria Ford Escort 1300 GT                HA   1.3
214 BOCK Friedrich               A  Historic Racing Team Austria Ford Escort 1300 GT                HA   1.3
215 FRANCESCON Amedeo            I  derselbe                     Abarth Record Monza                HA  0.85
217 COLLISI Stephan              D  derselbe                     Behnke Kondor                      HA   1.6
218 PACHTEU Jürgen               A  derselbe                     Steyr Puch 650 TR                  HA  0.85
219 VAZZOLA Enrico               I  derselbe                     Steyr Puch 650 TR                  HA  0.85
220 HOLZER Christian             A  derselbe                     Steyr Puch 650 TR                  HA  0.85
221 KREMEL Günther               A  HISTORIC Racing Team Austria Steyr Puch 650 TR                  HA  0.85
222 TAUBLÄNDER Heinrich          A  Historic Racing Team Austria Steyr Puch 500 DH                  HA  0.85


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 22.4.2005
Přečteno: 4434 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist