úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Pořadí MR2003 ZAV

Konečné neoficiální pořadí MR 2003

Mistrovství ČR ZAV - Skupina A

1. ŠENKÝŘ Robert Matador Hectora Team BMW M3 A>2000 257 2. OTTO Ludvík Otto Ludvík Toyota Celica GT Four A>2000 220 3. PATERA Eduard Sunoco Racing Team Subaru Impreza A>2000 171 4. JANÍK Václav BMW Krámský Team BMW M3 A>2000 149 5. FARNÍK Petr, Ing. AK Škoda Škoda Felicia A<1400 71 6. ŠNAJDR Vladimír AMK Mariánské Lázně v AČR Suzuki Swift GTi A<1400 69 7. BAŽANT Michal Resl Racing Škoda Fabia A<1400 68 8. SRNSKÝ Josef, jr. Srnský Josef Škoda Felicia Kit car A<1400 55 9. LIŠKA Vladimír Matrix Motorsport BMW M3 A>2000 49 10. ŠORM Daniel SportCasinos Mitsubishi Lancer EVO VI. A>2000 47 11. NEŠPOR Radoslav Nešpor Radoslav Ford Escort RS 2000 Maxi A<2000 42 12. KRAMPOTA Ivo Krampota Ivo BMW M3 A>2000 32 13. TRNKA Jan Resl Racing Škoda Felicia A<1400 27 14. JAKEŠ Miroslav Jakeš Karel Škoda Felicia A<1400 26 15. VITHA Zdeněk ČSAO Praha a.s. Škoda Felicia A<1400 16 16. THEIMER Jiří Theimer Jiří Peugeot 2,0 A<2000 15 17. KAŠPÁREK Milan ÚAMK Hanušovice Škoda Felicia A<1400 11 18. SCHWARZER Pavel ÚAMK Hanušovice Škoda Felicia A<1400 4 19. VINKLER Libor BMW Profi Klub v AČR Citroen Xsara A<2000 1 VOTAVOVÁ Michaela Klub Fox Racing Team v AČR Toyota Celica GT Four A>2000 STOČES Josef Sunoco Racing Team Škoda Felicia A<1400

Mistrovství ČR ZAV - Třída A+2000

1. OTTO Ludvík Otto Ludvík Toyota Celica GT Four 115 2. ŠENKÝŘ Robert Matador Hectora Team BMW M3 102 3. JANÍK Václav BMW Krámský Team BMW M3 56 4. PATERA Eduard Sunoco Racing Team Subaru Impreza 54 5. ŠORM Daniel SportCasinos Mitsubishi Lancer EVO VI. 47 6. LIŠKA Vladimír Matrix Motorsport BMW M3 37 7. KRAMPOTA Ivo Krampota Ivo BMW M3 16 VOTAVOVÁ Michaela Klub Fox Racing Team v AČR Toyota Celica GT Four RYBNÍČEK Marek ASK Náměšť n. Osl. v AČR Toyota Celica GT Four NOVOTNÝ Bohdan Novotný Bohdan Subaru Impreza

Mistrovství ČR ZAV - Třída A-1400

1. FARNÍK Petr, Ing. AK Škoda Škoda Felicia 207 2. ŠNAJDR Vladimír AMK Mariánské Lázně v AČR Suzuki Swift GTi 199 3. BAŽANT Michal Resl Racing Škoda Fabia 198 4. SRNSKÝ Josef, jr. Srnský Josef Škoda Felicia Kit car 173 5. TRNKA Jan Resl Racing Škoda Felicia 124 6. JAKEŠ Miroslav Jakeš Karel Škoda Felicia 116 7. VITHA Zdeněk ČSAO Praha a.s. Škoda Felicia 69 8. SCHWARZER Pavel ÚAMK Hanušovice Škoda Felicia 49 9. KAŠPÁREK Milan ÚAMK Hanušovice Škoda Felicia 42 10. JEŽEK Radim ARC Prostějov v AČR Škoda Felicia 25 STOČES Josef Sunoco Racing Team Škoda Felicia KOCH Richard Resl Racing Škoda Felicia PICEK Luboš Resl Racing Škoda Felicia

Mistrovství ČR ZAV - Absolutní pořadí

1. KRÁMSKÝ Otakar, Ing BMW Krámský Team Osella BMW K-03 CN 270 2. BENEŠ Miloš GMS Racing Team Lucchini P3 96M CN 190 3. SVOBODA Milan J.S.C. Motorsport Reynard 032 E<2000 173 4. NEVĚŘIL Dušan Incar RALT RT D 128 5. KOMÁREK David Komvet Racing Team Mitsubishi Lancer EVO 500 M>2000 99 6. VAVŘINEC Tomáš, JUDr. Motorsport Vavřinec Lancia Delkta HF Integrale M>2000 97 7. FAJKUS Miroslav Fajkus Miroslav Dallara 393 F E<2000 64 8. SEMLBAUER Patrik Czech National Team Opel Lotus E<2000 58 9. ŠENKÝŘ Robert Matador Hectora Team BMW M3 A>2000 54 10. DOUBEK Vladimír AMK Česká Brána Osella PA 20/5 CN 44 11. KOMÁREK Josef, MVDr. Komvet Racing Team Mitsubishi Lancer EVO 500 M>2000 43 12. ZMEŠKAL Miloš Zmeškal Miloš Ralt 032 E<2000 43 13. OTTO Ludvík Otto Ludvík Toyota Celica GT Four A>2000 39 14. MICHL Dan Michl Motorsport Škoda Fabia M<2000 27 15. BENEŠ Oskar BP Visco Team Ford Escort RS Cosworth N>2000 9 16. PATERA Eduard Sunoco Racing Team Ford Escort RS 2000 Maxi A<2000 8 17. NOVOTNÝ Martin Novotný Martin VW Golf IV. M<2000 6 18. ŠORM Daniel SportCasinos Mitsubishi Lancer EVO VI. A>2000 5 18. LIŠKA Vladimír Matrix Motorsport BMW M3 A>2000 2 18. MALÝ Jaromír BR Visco Team Ford Escort RS Cosworth N>2000 2 21. SUCHÝ Dan, Ing. Matrix Motorsport BMW M3 M>2000 2 22. VOVES Jiří JV Autosport Subaru Impreza WRX N>2000 1 22. JANÍK Václav BMW Krámský Team BMW M3 A>2000 1 LEŠÍNSKÝ Igor ASK Formule Havířov v AČR VŽ 91 NF PLAČEK Lubomír Plaček Lubomír Formule Ford E<2000 JUPA Jiří Křenek Motorsport Škoda Octavia A<2000

Mistrovství ČR ZAV - Divize M

1. KOMÁREK David Komvet Racing Team Mitsubishi Lancer EVO 500 M>2000 235 2. VAVŘINEC Tomáš, JUDr. Motorsport Vavřinec Lancia Delta HF Integrale M>2000 226 3. KOMÁREK Josef, MVDr. Komvet Racing Team Mitsubishi Lancer EVO 500 M>2000 188 4. MICHL Dan Michl Motorsport Škoda Fabia M<2000 156 5. NOVOTNÝ Martin Novotný Martin VW Golf IV. M<2000 119 6. SUCHÝ Dan, Ing. Matrix Motorsport BMW M3 M>2000 89 7. PATOČKA Karel Cardo Racing Team Škoda Pick-up M<2000 69 8. FIŠER Petr Autosport Pegas Škoda Pick-up M<2000 58 9. VÁVRA Jan ACJV Honda Civic M<2000 54 10. NETERDA Aleš Neterda Aleš Lancia Delta HF Integrale M>2000 34 11. SEDLÁČEK Jiří Ecce Homo Šternberk BMW M3 M>2000 31 12. MACHALÍK Ladislav Autosport Pegas Škoda Pick-up M<2000 29 13. JANÁK Jiří Auto Janák Škoda Pick-up M<2000 22 14. LOS Jiří, Ing. ASK Náměšť n. Osl. BMW M3 M>2000 13 15. FORAL Martin Honda Klub v AČR Škoda Pick-up M<2000 9 16. POPOV Georgi Popov Georgi Škoda Pick-up M<2000 7 17. SZÖKE Štefan Szöke Štefan Škoda Pick-up M<2000 5 18. STRAKOVÁ Martina Jaster Sport Klub Škoda Pick-up M<2000 2 19. CHAROUS Hynek Pfeifer Bohumil Ford Puma M<2000 1 JUPA Jiří Křenek Motorsport Škoda Octavia A<2000 KLIMEŠ Zbyněk Alfa Klub Olomouc Lada VFTS M<2000 PFEIFER Bohumil Pfeifer Bohumil Ford Puma M<2000 KRAMPOTA Ivo Krampota Ivo BMW M3 M>2000

Mistrovství ČR ZAV - Třída M+2000

1. KOMÁREK David Komvet Racing Team Mitsubishi Lancer EVO 500 160 2. KOMÁREK Josef, MVDr. Komvet Racing Team Mitsubishi Lancer EVO 500 110 3. VAVŘINEC Tomáš, JUDr. Motorsport Vavřinec Lancia Delta HF Integrale 100 4. SUCHÝ Dan, Ing. Matrix Motorsport BMW M3 59 5. NETERDA Aleš Neterda Aleš Lancia Delta HF Integrale 52 6. SEDLÁČEK Jiří Ecce Homo Šternberk BMW M3 50 7. LOS Jiří, Ing. ASK Náměšť n. Osl. BMW M3 26 KRAMPOTA Ivo Krampota Ivo BMW M3

Mistrovství ČR ZAV - Třída M-2000

1. MICHL Dan Michl Motorsport Škoda Fabia 240 2. NOVOTNÝ Martin Novotný Martin VW Golf IV. 186 3. FIŠER Petr Autosport Pegas Škoda Pick-up 137 4. PATOČKA Karel Cardo Racing Team Škoda Pick-up 134 5. VÁVRA Jan ACJV Honda Civic 120 6. MACHALÍK Ladislav Autosport Pegas Škoda Pick-up 89 7. FORAL Martin Honda Klub v AČR Škoda Pick-up 47 8. JANÁK Jiří Auto Janák Škoda Pick-up 45 9. POPOV Georgi Popov Georgi Škoda Pick-up 44 10. SZÖKE Štefan Szöke Štefan Škoda Pick-up 31 11. STRAKOVÁ Martina Jaster Sport Klub Škoda Pick-up 28 12. CHAROUS Hynek Pfeifer Bohumil Ford Puma 15 13. UDRŽAL Ladislav Popov Georgi Ford Fiesta 11 14. FRIED Marek Pfeifer Bohumil Ford Fiesta 5 15. OČENÁŠ Jiří Honda Klub v AČR Škoda Pick-up 4 16. HONZÍK Jaroslav Sopúch Martin Ford Fiesta 1 16. RUMLENA Tomáš Matrix Motorsport Ford Fiesta 1 ZAHRADNÍČEK Milan Zahradníček Milan Škoda Pick-up FRIED Radek Pfeifer Bohumil Ford Fiesta JUPA Jiří Křenek Motorsport Škoda Octavia KLIMEŠ Zbyněk Alfa Klub Olomouc Lada VFTS PFEIFER Bohumil Pfeifer Bohumil Ford Puma ZIMOLA Jaroslav Sunoco Racing Team Ford Puma BOUŠEK Pavel Popov Georgi Škoda Pick-up FORAL Lubomír Honda Klub v AČR Škoda Pick-up FORMAN Miroslav AMK Most v AČR Škoda Pick-up ŘEBÍČEK Tomáš Sopúch Martin Ford Puma VOJÁČEK Lukáš Pfeifer Bohumil Ford Fiesta

Mistrovství ČR ZAV - Skupina N

1. BENEŠ Oskar BP Visco Team Ford Escort RS Cosworth N>2000 242 2. VOVES Jiří JV Autosport Subaru Impreza WRX N>2000 200 3. KESTLER Pavel, jr. Klub Fox Racing Team v AČR Proton Pert N>2000 141 4. VEJRAŽKA Marek Vejražka Marek Ford Escort RS Cosworth N>2000 123 5. MEDO Rudolf Vonka Racing BMW M3 N>2000 114 6. BOHÁČ Milan Renault Boháč Renault Clio N<2000 94 7. ŠLAJCHRT Václav Šlajchrt Václav Honda Integra R N<2000 50 8. ŠLAJCHRT Václav, jr. Šlajchrt Václav Ford Escort RS Cosworth N>2000 48 9. HANK Tomáš Sunoco Team Praha Renault Clio Williams N<2000 29 10. MALÝ Jaromír BR Visco Team Ford Escort RS Cosworth N>2000 28 11. KNORR Evžen ASK Náměšť nad Oslavou Seat Ibiza GTi 2,0 16V N<2000 10 12. GRUND Ondřej Grund Ondřej Ford Escort RS 2000 N<2000 10 KOMÁREK David Komvet Racing Team Mitsubishi Lancer EVO 500 M>2000 MAREK David M+M Kovo Marek Mitsubishi Lancer EVO VI. N>2000 KLESTIL Ivo Krcha Radek Subaru Impreza WRX N>2000 MIKULAŠTÍK Silvestr AMK Rally Klub Vsetín Subaru Impreza WRX N>2000 JANČÍK Miroslav Barvík Vladimír Honda Civic 1,6 VTi N<2000 MADER Mojmír SAS Zlín Nissan Almera GTi N<2000 BARTONČÍK Josef, Mgr. Barvík Vladimír Honda Civic 1,6 VTi N<2000

Mistrovství ČR ZAV - Třída N+2000

1. BENEŠ Oskar BP Visco Team Ford Escort RS Cosworth 152 2. VOVES Jiří JV Autosport Subaru Impreza WRX 105 3. VEJRAŽKA Marek Vejražka Marek Ford Escort RS Cosworth 105 4. KESTLER Pavel, jr. Klub Fox Racing Team v AČR Proton Pert 87 5. MEDO Rudolf Vonka Racing BMW M3 71 6. ŠLAJCHRT Václav, jr. Šlajchrt Václav Ford Escort RS Cosworth 40 MAREK David M+M Kovo Marek Mitsubishi Lancer EVO VI. KLESTIL Ivo Krcha Radek Subaru Impreza WRX KOMÁREK David Komvet Racing Team Mitsubishi Lancer EVO 500 MALÝ Jaromír BR Visco Team Ford Escort RS Cosworth MIKULAŠTÍK Silvestr AMK Rally Klub Vsetín Subaru Impreza WRX ŠLAJCHRT Václav Šlajchrt Václav Ford Escort RS Cosworth

Mistrovství ČR ZAV - Třída N-2000

1. HANK Tomáš Sunoco Team Praha Renault Clio Williams 40 2. ŠLAJCHRT Václav Šlajchrt Václav Honda Integra R 30 3. BOHÁČ Milan Renault Boháč Renault Clio 24 4. GRUND Ondřej Grund Ondřej Ford Escort RS 2000 18 KNORR Evžen ASK Náměšť nad Oslavou Seat Ibiza GTi 2,0 16V JANČÍK Miroslav Barvík Vladimír Honda Civic 1,6 VTi BARTONČÍK Josef, Mgr. Barvík Vladimír Honda Civic 1,6 VTi MADER Mojmír SAS Zlín Nissan Almera GTi ŠLAJCHRT Václav, jr. Šlajchrt Václav Honda Integra R MALÝ Jaromír BR Visco Team Seat Ibiza GTi 2,0 16V

Mistrovství ČR ZAV - Volná formule E2

1. SVOBODA Milan J.S.C. Racing Reynard 032 E<2000 95 2. ZMEŠKAL Miloš Zmeškal Miloš RALT 032 E<2000 61 3. FAJKUS Miroslav Fajkus Miroslav Dallara 393 F E<2000 57 4. SVOBODA Jakub AK Tišnov Formule Ford E<1600 28 5. SEMLBAUER Patrik Czech National Team Opel Lotus E<2000 PLAČEK Lubomír Plaček Lubomír Formule Ford E<1600 PALMI David Palmi Ivo Formule Ford E<1600 ULMANN Silvestr, Ing. Elsev Racinr Team Ford Van Diemen E<1600 LAZAR Martin ANK Trading Lazar Formule Ford E<1600 ROMOF Lukáš Fajkus Miroslav Delta III E<1600 MORÁVEK Petr Elsev Racinr Team Ford Van Diemen E<1600 PALMI Ivo, Ing. Palmi Ivo Eufra E<2000

Mistrovství ČR ZAV - Skupina SP

1. VOJÁČEK Petr ASK Náměšť n. Osl. v AČR Opel Astra OPC 182 2. RYBNÍČEK Martin ASK Náměšť n. Osl. v AČR Ford Escort RS 2000 174 3. KUSÝ Tomáš, Mgr. Kart Arena Brno Peugeot 306 S16 146 4. BENEDIKT Petr Patera Racing Team Opel Astra GSi 2,0 121 5. RYBNÍČEK Marek ASK Náměšť n. Osl. v AČR Ford Escort RS 2000 81 6. KUBA Zdeněk Kuba Zdeněk Ford Focus 74 7. LOSMAN David, Ing. Cardo Racing Team Opel Astra GSi 2,0 50 8. JERMAN Martin ASK Náměšť n. Osl. v AČR Ford Escort RS 2000 30 9. VOTAVOVÁ Michaela Klub Fox Racing Team v AČR Ford Escort RS 2000 22 10. PATOČKA Karel BMW Krámský Team BMW 320 20 11. RAJDL Libor, Ing. ASK Náměšť n. Osl. v AČR Ford Escort RS 2000 20 12. ŠLAJCHRT Václav Šlajchrt Václav Opel Astra OPC 13 13. JANÍČEK Jiří BMW Krámský Team BMW 320 2




Literatura, odkazy, zdroje

Skupina A a A1400 jsou otevřené a čeká se na rozhodnutí ohledně diskvalifikace Michal Bažanta při posledním závodním víkendu.

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 16.10.2003
Přečteno: 7152 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist