úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

SuperSprint Challenge v Mostě

Češi bojovali v závodě spiderů

Nakonec se sobotního a nedělního závodu zúčastnili celkem 3 čeští jezdci ve sportovních vozech. V početném poli to neměli jednoduché a jejich úsilí bylo nejednou odměněno hodinami, které se podepsaly na přeci jen horším umístění, než jsme viděli u nich v Brně při Jarní ceně. Oba závody se staly v rámci české účasti kořistí Michala Doláka. V sobotu byl druhý Michal Pavlík, který musel na chvíli zastavit i v boxech a třetí klasifikovaný byl Martin Vondrák, který se s vozem trápil a nakonec nespatřil ani cílovou čáru. V neděli Vondrák porazil Pavlíka, když pro změnu cíl neviděl Pavlík. V absolutním pořadí bojoval speciál PRC s motorem s formule 1 a za volantem s Emanuelem Pedrazzou s vozy formule 3000, kterých bylo v Mostě k vidění poměrně slušný počet. V září by se měl jet další podnik opět v Brně, jak jsme již dříve informovali. Bez zajímavosti není to, že se ho hodlá zúčastnil i Miloš Beneš na voze Lucchini, který je dnes jedním z nejrychlejších vrchařů se sportovním voze v Evropě.

Hodnocení Proto-Cupu 

1.  DOLÁK Michal    PRC BMW         9   9   9   AB   9   9        45
2.  VONDRÁK Martin  PRC Alfa Romeo  6   6   4   9    4   6        35
3.  PAVLÍK Michal   PRC BMW         NT  NT  6   AB   6   4        16
4.  STARÁ Kamila    PRC Opel        AB  4       NS   P             4
5.  PRÁŠKOVÁ Edita  Baghira Škoda   4   NS       P   P             4


Výsledky:
Super Sprint Sports Car Challenge                               12:10:15  -  14. 8.2004

1.ZAVOD                                                                                                                 PAGE :   1

START:       KLASIFIKOVANO:       NEKLASIFIKOVANO:          START V: 
START:  28        GEWERTET:  24    NICHT GEWERTET:   4     START IN: 11:47
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
POZ StC JEZDEC                              ZEM STROJ                KOL          CAS    km/h        DIF     N.CAS   V   km/h    B
POS ST. NAME                               LAND FAHRZEUG          RUNDEN   GESAMTZEIT  SCHNITT       DIF SCHNELLSTE IN SCHNITT   P
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1.  8 PRC - Sports Car Racing                 
        Emanuel    PEDRAZZA                /A   PRC - Ford            13    18:34.391  174.200            1:24.461   2 176.801    
  2. 60 GP Racing Team                          
        Peter      MILAVEC                 /A   Lola-Ford Cosworth    13    18:36.250  173.910     1.859  1:23.772  10 178.255    
  3. 61 Arnold     WAGNER                  /D   Reynard               13    18:46.705  172.296    12.314  1:24.165   2 177.423    
  4. 63 Henry      BUETTNER                /D   Reynard Mader Coswor  13    19:12.036  168.508    37.645  1:25.795   3 174.052    
  5.  1 PRC - Sports Car Racing                 
        Wolfgang   PAYR                    /F   PRC - BMW             13    19:17.475  167.716    43.084  1:27.127   3 171.391    
  6. 62 G.M. Racing Team                        
        Jean-Claud MONBARON                /CH  Reynard Judd          13    19:30.895  165.794    56.504  1:27.504   5 170.653    
  7. 16 Tony       SINCLAIR                /GB  Jade - Chrysler       13    19:42.781  164.128  1:08.390  1:28.868   2 168.033    
  8. 10 Cardo Racing                            
        Michal     DOLAK                   /CZ  PRC - BMW             13    19:49.552  163.193  1:15.161  1:29.381   4 167.069    
  9. 79 Bernd      RUEBIG                  /A   Formel VW             13    20:06.805  160.860  1:32.414  1:31.097   5 163.922    
 10. 14 Mike       ROBERTS                 /GB  Jade - Nissan         12    18:46.592  159.059  -  1 LAP  1:30.690   2 164.658    
 11. 33 Tessitore Racing                        
        "TESSITORE"                        /SLO PRC - Opel            12    18:55.931  157.751  -  1 LAP  1:33.556   5 159.613    
 12.  7 Michal     PAVLIK                  /CZ  PRC - BMW             12    19:01.862  156.932  -  1 LAP  1:33.074   7 160.440    
 13. 31 Burkhard   STRICKER                /CH  PRC - Opel            12    19:18.973  154.615  -  1 LAP  1:35.178  10 156.893    
 14. 84 Heinz      BALTENSPERGER           /D   Dallara Opel          12    19:26.086  153.671  -  1 LAP  1:34.483   9 158.047    
 15. 88 Klaus      TANZMANN                /D   Reynard Opel          12    19:26.428  153.626  -  1 LAP  1:34.613   2 157.830    
 16. 38 AMS Foerderkreis e.V.                   
        Peter      KORMANN                 /D   PRC - Opel            12    19:53.097  150.192  -  1 LAP  1:37.473   2 153.199    
 17. 37 AMS Foerderkreis e.V.                   
        Georg      HALLAU                  /D   PRC - Opel            12    19:54.095  150.067  -  1 LAP  1:36.531   6 154.694    
 18. 80 Scuderia Avus                           
        Manfred    KUHN                    /D   Reynard BMW           12    20:00.496  149.267  -  1 LAP  1:38.084  11 152.245    
 19. 32 Pink Shark Motorsport                   
        Wolfgang   DIETMANN                /A   Argo - Alfa           12    20:07.980  148.342  -  1 LAP  1:38.466   2 151.654    
 20. 83 Lubomir    GLOGAR                  /CZ  Eufra                 12    20:10.115  148.080  -  1 LAP  1:38.202   3 152.062    
 21. 82 Helmut     ROKITTA                 /D   Formel Renault Tatuu  11    18:39.552  146.721  -  2 LAPS 1:38.935   7 150.935    
 22. 81 Marcel     BAIERLE                 /D   Formel Koenig         11    18:57.293  144.432  -  2 LAPS 1:40.976   2 147.885    
 23. 86 AMS Foerderkreis e.V.                   
        Thomas     WOLFERT                 /D   Formel Koenig         11    19:50.154  138.017  -  2 LAPS 1:42.704   6 145.396    
 24. 41 Vondrak Zednek                          
        Martin     VONDRAK                 /CZ  PRC - Alfa            10    16:59.813  146.427  -  3 LAPS 1:36.301   5 155.064    

NEKLASIFIKOVANI.  NICHT GEWERTET.  
 25.  3 Gerd       BEISEL                  /D   PRC - Mugen            7    11:09.843  156.051  -  6 LAPS 1:29.621   2 166.622 
 26. 30 PRC - Sports Car Racing                 
        Pius       TRUFFER                 /CH  PRC - Opel             6    12:31.033  119.299  -  7 LAPS 1:34.837   5 157.458 
 27. 89 Mario      MUEHLE                  /D   Renault Martini        1     2:04.374  120.064  - 12 LAPS                    
 28. 36 AMS Foerderkreis e.V.                   
        Klaus      ESSIG                   /D   PRC - Opel             1     2:28.167  100.784  - 12 LAPS                    

    NEJLEPSI CAS:               StC:       V KOLE:     RYCHLOST:
SCHNELLSTE RUNDE:     1:23.772   ST:  60 IN RUNDE:  10  SCHNITT: 178.255

VYVESENO: AUSHANG:                                PARC FERME: OTEVRENI:  GEOEFNET:  
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Reditel zavodu                                      Sportovni komisar                                   Hlavni casomeric
Gerhard ITTNER                                      Ing.Josef OUVIN                                     Miroslav MIK    

Computer & Timekeeping: CaTiS + Miksoft s.r.o., M.Cibulkove 22, 140 00 Praha 4, Tel.: +420 241 407 598


Super Sprint Sports Car Challenge                               14:06:59  -  15. 8.2004

2.ZAVOD/RENNEN                    NEOFICIALNI                                                                           PAGE :   1

START:       KLASIFIKOVANO:       NEKLASIFIKOVANO:          START V: 
START:  26        GEWERTET:  24    NICHT GEWERTET:   2     START IN: 13:33
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
POZ StC JEZDEC                              ZEM STROJ                KOL          CAS    km/h        DIF     N.CAS   V   km/h    B
POS ST. NAME                               LAND FAHRZEUG          RUNDEN   GESAMTZEIT  SCHNITT       DIF SCHNELLSTE IN SCHNITT   P
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. 60 GP Racing Team                          
        Peter      MILAVEC                 /A   Lola-Ford Cosworth    13    18:39.950  173.335            1:24.287  10 177.166    
  2.  8 PRC - Sports Car Racing                 
        Emanuel    PEDRAZZA                /A   PRC - Ford            13    18:58.671  170.486    18.721  1:23.606   2 178.609    
  3. 61 Arnold     WAGNER                  /D   Reynard               13    19:06.005  169.395    26.055  1:23.049   2 179.807    
  4. 63 Henry      BUETTNER                /D   Reynard Mader Coswor  13    19:09.224  168.920    29.274  1:25.215   3 175.237    
  5.  1 PRC - Sports Car Racing                 
        Wolfgang   PAYR                    /F   PRC - BMW             13    19:24.262  166.738    44.312  1:27.542   6 170.579    
  6. 16 Tony       SINCLAIR                /GB  Jade - Chrysler       13    19:26.721  166.387    46.771  1:27.630   3 170.407    
  7. 10 Cardo Racing                            
        Michal     DOLAK                   /CZ  PRC - BMW             13    19:28.757  166.097    48.807  1:28.264   3 169.183    
  8. 62 G.M. Racing Team                        
        Jean-Claud MONBARON                /CH  Reynard Judd          13    20:29.779  157.855  1:49.829  1:28.320  12 169.076    
  9. 14 Mike       ROBERTS                 /GB  Jade - Nissan         12    18:48.552  158.782  -  1 LAP  1:32.757   7 160.988    
 10. 31 Burkhard   STRICKER                /CH  PRC - Opel            12    18:51.569  158.359  -  1 LAP  1:33.281   8 160.084    
 11. 33 Tessitore Racing                        
        "TESSITORE"                        /SLO PRC - Opel            12    18:55.424  157.821  -  1 LAP  1:33.261   8 160.118    
 12. 88 Klaus      TANZMANN                /D   Reynard Opel          12    19:24.410  153.893  -  1 LAP  1:34.573   7 157.897    
 13. 84 Heinz      BALTENSPERGER           /D   Dallara Opel          12    19:34.970  152.510  -  1 LAP  1:34.735   7 157.627    
 14. 80 Scuderia Avus                           
        Manfred    KUHN                    /D   Reynard BMW           12    19:35.210  152.478  -  1 LAP  1:35.810   4 155.858    
 15. 37 AMS Foerderkreis e.V.                   
        Georg      HALLAU                  /D   PRC - Opel            12    19:59.024  149.450  -  1 LAP  1:37.522   5 153.122    
 16. 82 Helmut     ROKITTA                 /D   Formel Renault Tatuu  12    20:05.258  148.677  -  1 LAP  1:38.182   8 152.093    
 17. 41 Vondrak Zednek                          
        Martin     VONDRAK                 /CZ  PRC - Alfa            12    20:08.021  148.337  -  1 LAP  1:37.932   7 152.481    
 18. 38 AMS Foerderkreis e.V.                   
        Peter      KORMANN                 /D   PRC - Opel            12    20:08.623  148.263  -  1 LAP  1:37.610   5 152.984    
 19. 32 Pink Shark Motorsport                   
        Wolfgang   DIETMANN                /A   Argo - Alfa           12    20:09.272  148.184  -  1 LAP  1:37.577   5 153.036    
 20. 81 Marcel     BAIERLE                 /D   Formel Koenig         11    18:42.014  146.399  -  2 LAPS 1:39.561  10 149.986    
 21. 83 Lubomir    GLOGAR                  /CZ  Eufra                 11    18:48.408  145.569  -  2 LAPS 1:39.580   9 149.958    
 22. 86 AMS Foerderkreis e.V.                   
        Thomas     WOLFERT                 /D   Formel Koenig         11    19:19.875  141.620  -  2 LAPS 1:42.706  10 145.394    
 23.  7 Michal     PAVLIK                  /CZ  PRC - BMW             10    16:34.679  150.127  -  3 LAPS 1:32.981   7 160.601    
 24. 89 Mario      MUEHLE                  /D   Renault Martini       10    20:14.861  122.918  -  3 LAPS 1:59.280   7 125.191    
NEKLASIFIKOVANI.  NICHT GEWERTET.  
 25.  3 Gerd       BEISEL                  /D   PRC - Mugen            7    10:28.570  166.298  -  6 LAPS 1:28.357   4 169.005 
 26. 79 Bernd      RUEBIG                  /A   Formel VW              5     7:49.217  159.125  -  8 LAPS 1:31.475   4 163.245 
NESTARTOVALI.  NICHT GESTARTET.  
 27. 36 AMS Foerderkreis e.V.                   
        Klaus      ESSIG                   /D   PRC - Opel             0                                                     

St.N. 8, 61, 62 -  +25 sec - PREDJIZDENI NA ZLUTE / UEBERHOLUNG GELBE FLAGGE

    NEJLEPSI CAS:               StC:       V KOLE:     RYCHLOST:
SCHNELLSTE RUNDE:     1:23.049   ST:  61 IN RUNDE:   2  SCHNITT: 179.807

VYVESENO: AUSHANG:                                PARC FERME: OTEVRENI:  GEOEFNET:  
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Reditel zavodu                                      Sportovni komisar                                   Hlavni casomeric
Gerhard ITTNER                                      Ing.Josef OUVIN                                     Miroslav MIK    
Computer & Timekeeping: CaTiS + Miksoft s.r.o., M.Cibulkove 22, 140 00 Praha 4, Tel.: +420 241 407 598




Literatura, odkazy, zdroje

Výsledky jsou ze stránek mosteckého autodromu www.autodrom-most.cz

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: PROTO-CUP  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 16.8.2004
Přečteno: 2856 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist