úvod | hledej | debata | forum | MMÈR | MÈR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Mont Dore - Entrylist

Seznam pøihlášených

    N°    Nom                                 code ASA                       Voiture                         Groupe      classe
   124    PRUDENT Dominique                    07 26                         Peugeot 205 Rallye                A           1
          DANCETTE Didier                      14 14                         Citroën AX GTI                    A           1
          GREZES Yannick                       12 09                         Saxo                              A           2
          TORRES Cédric                        13 07                         Peugeot 106 S16                   A           2
   104    FRISTCH Jean Luc                     03 19                         Peugeot 306 Maxi                  A           3
   109    Lamarche Michel                                                    Golf GTI                          A           3
   110    PRAT Richard                         04 02                         BMW M3                            A           3
   120    BONNET Gaëtan                        09 06                         Renault Clio Cup                  A           3
   129    PESENTI Mickaël                      05 11                         Renault Clio Cup                  A           3
   130    RESSOUCHE Thierry                    08 05                         Renault Clio Cup                  A           3
   131    MARTINEZ Jean François               08 12                         Renault Clio Cup                  A           3
   134    DERRE Pascal                         16 03                         Renault Clio Cup                  A           3
          BARD Alain                           16 02                         Renault Clio Cup                  A           3
          BARD Sébastien                       16 02                         Renault Clio Cup                  A           3
          BELLOCQ Damien                       09 14                         Mégane DTC                        A           3
          BOUVIER Kevin                        08 11                         Clio Cup                          A           3
          CHAVOT Thomas                        04 03                         Renault Clio  Williams            A           3
          COMPAIN Steve                        04 17                         Renault Clio Cup                  A           3
          CORSIN Jérémy                        04 14                         Renault Clio Cup                  A           3
          COUDERT Gérard                       16 07                         Peugeot 206 S16                   A           3
          COUTAUD Sébastien                    16 13                         Peugeot 206 S16                   A           3
          VOJACEK Lukas                          CZ                          Alfa Romeo 147 TS                 A           3
          DIAZ Matthieu                        04 03                         Peugeot 206 RCC                   A           3
          GOETZ Franck                         03 19                         Seat Ibiza                        A           3
   126    VILLOZ Hervé                           CH     Gruy?re Racing Team  Renault Clio Cup                  A           3
          HAY Endrick                          09 04                         Renault Clio Cup                  A           3
          LEIOA RACING TALDEA                                                Renault Clio                      A           3
          MOUILLEVOIS Christian                01 17                         Renault Clio Cup                  A           3
          PEYRARD Eric                         17 22                         Renault Clio Cup                  A           3
          POMARET Sébastien                    16 10                         Renault Clio Cup                  A           3
          TIERCE Thierry                       15 05                         Renault Clio Cup                  A           3
          BEAL Pierre                          05 07                         BMW M3                            A           4
          VOJACEK Petr                           CZ                          Mitsubishi                        A           4
          DUBRANA Yves                         09 10                         BMW M3                            A           4
          ECHAUBARD Patrick                    16 02                         Ford Escort Cosworth              A           4
          GSELL Frédéric                       14 38                         Subaru Impreza                    A           4
          SCHWEIGER Christian                   OSK                          Mitsubishi  Evo VII               A           4
          CAMBON Olivier                       08 11                         Fonyo B4                          C3          1
          CAMPI Pascal                         09 10                         Osella PA 20S                     C3          2
          AUTUCHE Jean Marie                   16 02                         Jema 630GT                        CM          1
          DOUSSET Hervé                        16 02                         PRM                               CM          1
          JUNG Jean Marie                      16 03                         V.L.J.                            CM          1
          PEYREPLANE Jean Pierre               08 12                         BRC CM05                          CM          1
          RECORDIER Jean Marie                 07 62                         BRC                               CM          1
    49    SCHATZ Geoffrey                      04 14                         JEMA 630 GT                       CM          2
          BARRIERE Christophe                                                GFA                               CM          2
          BERGER Thierry                       08 11                         Jema 630 GT                       CM          2
          MANSON Stef                          09 14                         EMA                               CM          2
          NOGRET Alain                         09 43                         JEMA                              CM          2
          PONTILLE Jacky                       16 03                         Jema 630 GT                       CM          2
          AUTUCHE Samuel                       16 02                         JEMA                              CM          3
          DOREE Jean Yves                      13 18                         Grac MT 14 S                      CN          1
    25    BERREUR Olivier                      04 12                         Ligier JS49                       CN          2
    31    BELLIERES Franck                     09 10                         Osella PA 20S                     CN          2
    34    NUGUET Paul                          04 12                         Osella PA 21                      CN          2
    50    ?NEEL Sandrine                       04 09                         Norma M20                         CN          2
          BARRAS Vladimir                      15 04                         Norma M20                         CN          2
          CLAUSI Thomas                        07 05                         Normam M20                        CN          2
          MAITRE Jean Jacques                                                Norma M20                         CN          2
          MASSU Nicolas                        08 11                         Norma M20                         CN          2
          PAIRE Pascal                         04 03                         Funyo 6                           CN          2
          TOURILLON Robert                     12 06                         Norma 20                          CN          2
    3     FRANTZ Cyrille                       04 12                         Osella PA 27                      CN          3
    5     CASTELLANA Alain                     07 29                         Norma M20                         CN          3
    21    BASSORA Daniel                       02 02                         Norma M20                         CN          3
    27    CANNATA Franck                       07 01                         Norma M20                         CN          3
    28    LATREILLE Yannick                    16 02                         Osella PA 20S                     CN          3
    29    REYNAUD Terence                      08 12                         Norma M20                         CN          3
    30    MILESI Jordan                        08 08                         Norma M20                         CN          3
          BARRIERE Robert                      09 14                         BG Concept                        DE          1
          MOYON Sylvain                        14 04                         Dallara 392                       DE          2
          RENOUF Francis                       13 05                         Dallara 389                       DE          2
          SEBASTIAN Jean-Jacques               08 01                         Van Diemen                        DE          2
    37    Berney Damien                          FR                          Tatuus FR2002                     DE          3
    40    Berthet Magalie                        FR                          Tatuus FR2000                     DE          3
    41    MOULIN Ana?s                         05 11                         Renault FR                        DE          3
    42    GUTH Samy                            04 05                         Tatuus FR                         DE          3
    43    CHOMET Jean Philippe                 05 07                         Tatuus FR                         DE          3
    44    FOREL Bernard                        05 03                         Tatuus FR                         DE          3
          ?CANTE Cécile                        05 03                         Dallara F300                      DE          3
          BOUVIER Christian                    05 07                         Tatuus FR2000                     DE          3
          CHAUMONT Didier                      04 10                         Tatuus FR 2000                    DE          3
          DEBARRE Etienne                      01 12                         Tatuus FR 2000                    DE          3
          DEBARRE Jérôme                       01 12                         Tatuus FR2000                     DE          3
          GALLO Fabrice                        09 14                         Dallara 392                       DE          3
          GIET Christopher                     16 02                         Formule Renault FR                DE          3
          MARIANI Joël                         06 05                         Tatuus FR2000                     DE          3
          MEGE Lilian                          16 02                         Tatuus FR RC 99                   DE          3
          PIAU Jean François                   13 18                         Tatuus FR 2000                    DE          3
    24    COLOMEDA Alain                       08 12                         Dallara 307                       DE          5
    26    THOMAS Raynald                       03 21                         Lola B06 30                       DE          5
    32    Cante Cécile                          F3A                          Dallara 300 F3                    DE          5
    35    BUCKINGHAM Paul                       MSA                          Dallara F394                      DE          5
    36    Reynouard Sonia                                                    Dallara 399 F3                    DE          5
           REYNOUARD Sonia                     16 10                         Dallara F3                        DE          5
          ?BERTHET Magalie                     05 21                         Tatuus FR                         DE          5
    1     REGAL Lionel                         05 03                         Reynard 1KL                       DE          6
    2     PETIT Sébastien                      03 19                         Reynard 95 D                      DE          6
    4     SCHATZ Nicolas                       04 03                         Lola T 94/50                      DE          6
    7     BAUDIN Stéphane                      04 09                         Reynard 1KL                       DE          6
    8     THOMAS Alban                         03 12                         Lola B 99                         DE          6
    11    Frantz Fabien                         3000                         Lola F3000/B05                    DE          6
    15    BOUCHE Benoit                        16 02                         Reynard 99 L                      DE          6
    17    RITCHEN Billy                        03 19                         Lola B 99/50                      DE          6
    19    ROUSSEL Joël                         08 01                         Lola B02  50                      DE          6
          BOREE Michaël                        13 18                         Dallara 398                       DE          6
          PIERRE Sébastien                     08 08                         Dallara Fiat                      DE          6
          WATIN Patrick                        01 08                         Lola B 99 50                      DE          6
    18    LE MAITRE Colin                        GB                          Lola B02 50                       DE          SS
    39    CRENIAULT Vincent                    04 54                         Martini MK 79                     DE          SS
          BORMOLINI Fausto                       A                           Reynard K02                       DE          SS
          NAPIONE Renzo                          A                           Osella FA 30                      DE          SS
          SAINTMARD Gilles                       B      Narchin AC           Dallara 393                       DE          SS
          FAGGIOLI Simone                      INT PG   Osella engineering   Osella FA 30                      DE          SS
          JANIK Vaclav                           CZ     CZ National team     Lola 302/50                      DE2          6
          KRAMSKI Otakar                         CZ     CZ National team     Reynard K09                      DE2          6
          BERARD Romain                        16 10                         Peugeot 205                     F2000         1
          BRECHET Philippe                     09 01                         Peugeot 106 XSI                 F2000         1
          HOUILLON Frédéric                    16 02                         VW Polo 1300 gt                 F2000         1
          LELOUP Jean Marc                     12 01                         Autobianchi A 112 A.            F2000         1
          RAOUX Patrice                        08 05                         Citroën Visa                    F2000         1
   105    JANNY Jérôme                         03 02                         Honda Civic                     F2000         2
   119    NUGUE Dimitry                        05 03                         Peugeot 106 XSI                 F2000         2
   121    DURASSIER Samuel                     10 09                         Citroën Saxo VTS                F2000         2
   132    THORIN David                         14 22                         Citroën C2                      F2000         2
   135    PRUDENT Mickaël                      07 26                         Citroën Saxo VTS                F2000         2
          BARD Alain                           16 02                         Golf GTI                        F2000         2
          BOREE Mo?se                          13 18                         Peugeot 206 CC                  F2000         2
          MOLAC Jérôme                         13 15                         Peugeot 106 Maxi                F2000         2
          PONTILLE Julien                      16 03                         Peugeot 106 S 16                F2000         2
          SAUSSE Christophe                    13 08                         Peugeot 205                     F2000         2
          APPARAILLY David                     16 03                         Opel Ascona                     F2000         3
          CHARLES Michel                       16 03                         Ford Escort Cosworth            F2000         3
          DELAVERGNE Hugo                      12 08                         Peugeot 205 Rallye              F2000         3
          DONGER Thomas                        05 11                         Renault Mégane                  F2000         3
          DOUARRE Christian                    16 02                         Seat Ibiza                      F2000         3
          FERREYROLLES Maximilien              16 13                         Peugeot 205 RS                  F2000         3
          KRUGER Guillaume                     17 08                         Renault Clio 1600 S             F2000         3
          NOMBALAIS Franck                     12 08                         Peugeot 306 Maxi                F2000         3
          SANCHEZ Bruno                        07 04                         Peugeot 306 maxi                F2000         3
          SERE Christian                       10 05                         Renault 5 GT Turbo              F2000         3
          BAGNOL Hervé                         07 25                         Simca Rallye 3                    FC          1
          SEGUIN Anthony                       07 24                         Simca Rallye 2                    FC          1
          VERMERSCH Arnaud                     01 12                         Simca 1000                        FC          1
          ASSENAULT Frédéric                   16 10                         CG                                FC          2
          CORDONNIER Antoine                   01 12                         Simca Rallye 3                    FC          2
          FEL Jean Sébastien                   16 13                         Simca                             FC          2
          JANUEL Christian                     05 21                         CG 1600                           FC          2
          LE GOFF Marc                         12 08                         Simca Rallye 3                    FC          2
          PIC Sébastien                        16 06                         Simca Rallye 3                    FC          2
          ROSSI Daniel                         16 07                         Simca Rallye 3                    FC          2
          THOLY Yves                           16 13                         Simca Rallye 3                    FC          2
          VIELMI Benjamin                      05 10                         CG                                FC          2
          VILLE Jacques                        16 66                         Talbot Samba                      FC          2
   127    CANNATA Robert                       07 01                         Jidé                              FC          3
   137    TOURTEL Mickaël                      07 26                         VW COC                            FC          3
          ARAUD Christian                      16 14                         BMW 320 I                         FC          3
          DESMEREAU Renaud                     11 13                         Jidé original                     FC          3
          CAZALENS Joël                        08 05                         Scora Type 2                      FC          4
          DENISET Didier                       04 08                         Renault 5 TDC                     FC          4
          THIRAULT Jean Claude                 14 05                         Maxi Scora                        FC          4
   111    WALTER Didier                        03 19                         Lotus Exige                       GT          1
    10    VUILLAUME Dominique                  04 09                         Porsche 996 GT3                   GT          2
   113    MILLET André                         07 15                         Porsche 996 Cup                   GT          2
   133    SCHMITTER Christian                  03 19                         Porsche Cayman Cup                GT          2
   136    KIRMANN Daniel                       03 19                         Ferrari F 355 Challenge           GT          2
   164    Lamiscarre                          2L plus                        Michel                            GT          2
   164    LAMISCARRE Michel                    09 14                         Porsche Cayman S                  GT          2
          LAMY Jacky                           12 10                         Porsche 997                       GT          2
          LEROY Jacques                        12 10                         Porsche Cayman "S"                GT          2
    6     DOSIERES Francis                     08 08                         Porsche 997 Cup                  GTTS         3
    9     COSSON Anthony                       11 11                         Porsche 997 GT Cup               GTTS         3
   100    ROUDET Daniel                        16 03                         Audi A4                          GTTS         3
   101    BOURGEON Daniel                      04 54                         Opel Astra DTM                   GTTS         3
   106    JANIOUD Jean Louis                   07 21                         BMW M3 GTR                       GTTS         3
   116    SCHMITTER Philippe                   03 19                         Ferrari 355 Challenge            GTTS         3
          PUIGRENIER Hervé                     16 09                         Ferrari                          GTTS         3
          BORREGUERO Raoul                              Escuderia Bengala    Audi A4                          GTTS         3
   103    WERVER Nicolas                       03 07                         Porsche 997 GT 3 Cup            GTTS          3
   155    JANNY Guy                            03 02                         Peugeot 106 XSI                   N           1
          DIEULANGARD François                 16 03                         Citroën AX GTI                    N           1
          FEZAY Mickaël                        16 10                         Peugeot 106 Rallye                N           1
          PASSEMARD Lionel                     16 02                         Peugeot 106 Rallye                N           1
          NOUVEAU Julien                       07 21                         Honda Civic                       N           2
          CLAUDEPIERRE Jean Noël               03 07                         Honda Civic                       N           3
          DEMARE Daniel                        05 03                         Honda Integra R                   N           3
          GLEY Michaël                         05 11                         HONDA Civic Type R                N           3
   102    CAT Pascal                           04 08                         BMW M3                            N           4
   112    BRAZEY Jean-Claude                   15 04                         BMW M3                            N           4
   114    POINSIGNON Philippe                  05 05                         BMW M3                            N           4
   118    MOUCHE Guillaume                     04 17                         BMW M3                            N           4
          FERNANDEZ ALCAZARD José                E      AC Ibiza             Mitsubshi Evo IX                  N           4
          DURAND Didier                        05 08                         Subaru Impreza                    N           4
          GANEVAT Jean-François                04 01                         BMW                               N           4
          GRANJON Louis                        05 15                         BMW M3                            N           4
          MALGUY Anne Marie                    16 02                         Renault 5 GT Turbo                N           4
          MSC RUHT BLITZ                        DMSB                         Mitsubshi Evo IX                  N           4
   302    Almeras Jean-Marie                    811                          Porsche 935                       VH          3
   304    Michon René                                                        Ford GT 40                        VH
   310    Demessine Jean-Claude                 811                          Alpine A110 1800                  VH          2
   320    Daumet Jacques                        0811                         Ford Escort RS 2L                 VH          3
          GASNOT Jean-Pierre                    1201                         Autobianchi A 112 A.              VH          3
          DURAT François                        0417                         Simca 1100                        VH          2
          NOWACZYK Pierre                       1428                         Volvo Amazone                     VH          1
          HOCQUART Michel                       1607                         BMW 323 I                         VH          3
          PRATLONG Michel                       0812                         Formule Ford HURON                VH          4
          GUE Michel                            1609                         Martini MK 30                     VH          4
          CURSOUX Delphine                      1610                         Marcadier                         VH          4
          PERRON Jacques                        1603                         Porsche 914                       VH          2
          BOUZIGE Jacques                       0811                         R5 Turbo                          VH          3
          BESCH Gérard                          1428                         JPE FR 81                         VH          4
          GALLET Nicolas                        0505                         Martini MK 18                     VH          4
          AMZALLAG Alain                        0725                         Ford Mustang                      VH          1
          BONVARLET Christian                   1609                         March FRE                         VH          4
          BOURGUIGNON Patrick                   1607                         Lotus Elan S3                     VH          2
          LOUIS Daniel                          1428                         Porsche 911 SC                    VH          3
          MOSNIER Michel                                                     Alpine A110                       VH          2
          HERAUDEAU Frédéric                    0502                         Formule Ford Van Diemen           VH          4
          LENAUD                                1602                         Simca 1000 rallye 2            Classic
          MAYER Alain                           0811                         Martini MK 14                  Classic
          ROSSI Giovani                         0105                         BMW M1                         Classic
    94    GROUGON Lo?c                         16 01                         Mit'jet Hemdé                VIP challenge
    95    DESBOUIS Frédéric                    16 01                         Mitjet                       VIP challenge
    96    Invité                                                             Mit'jet                      VIP challenge
    98    DAYRAULT Jean Philippe               09 14                         Mitjet                       VIP challenge
          RAYMONDIS Gregor                     09 14                         Mitjet                       VIP challenge





Autor: Roman Krejèí  (Všechny èlánky autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny èlánky rubriky)




Èlánek publikován: 3.8.2010
Pøeèteno: 2637 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související èlánky:



REDAKCE: Roman Krejèí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informaèním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist