úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Mont Dore 2007 - Results

Neoficiální výsledky závodu

1.      11   VILARINO Ander                Reynard F3000              DE 6   4:33,012  CEM
2.       1   REGAL Lionel                  Reynard 1KL F3000 Nippon   DE 6   4:35,038  CEM CFM
3.       6   FRANTZ Fabien                 Reynard 95D                DE 6   4:43,030  CEM CFM
4.      19   BERGUERAND Eric               Lola T96                   DE 6   4:43,319  CEM
5.      15   BORMOLINI Fausto              Reynard 95D                DE 6   4:43,811  CEM
6.       4   PETIT Sébastien               Reynard 95D                DE 6   4:45,362  CEM CFM
7.       5   FRANTZ Cyrille                Osella PA 20S              CN 3   4:48,895  CFM
8.      14   THOMAS Alban                  Lola B 99.50               DE 6   4:49,159  CFM
9.      20   SCHATZ Nicolas                Lola T94.50                DE 6   4:50,725  CFM
10.      2   PERNOT Eric                   Osella PA 20S              CN 3   4:50,877  CFM
11.     26   MARTINEZ Luis                 Reynard 93D                DE 6   4:51,110  CEM
12.     12   MALATESTE Christophe          Norma M20                  CN 2   4:52,665  CFM
13.     21   BASSORA Daniel                Norma M20                  CN 3   4:52,718  CFM
14.      3   CASTELLANA Alain              Norma M20                  CN 3   4:53,630  CFM
15.     17   NAPIONE Renzo                 Reynard F. Nippon          DE 6   4:54,870  CEM
16.     25   BOUCHE Benoit                 Dallara 399 Opel           DE 5   5:00,991  CFM
17.     18   SVOBODA Milan                 Dallara STV                DE 4   5:01,636  CEM
18.     48   LE MAITRE Colin               Dallara 300                DE 4   5:01,717  CFM
19.     16   SZASZ Laszlo                  Reynard F3000              DE 6   5:02,339  CEM
20.     37   PAIN Claude                   Dallara 396 Opel           DE 5   5:04,377  CFM
21.     71   VILARINO Andres               Norma M20                  CN 2   5:04,558  CEM
22.     69   EVANS Lanfranco               Osella PA 20S              CN 3   5:06,124  CEM
23.     47   THOMAS Raynald                Martini MK 79 Opel         DE 5   5:06,797  CFM
24.     45   PIERRE Sébastien              Dallara F3A                DE 5   5:07,136  CFM
25.     35   RITCHEN Billy                 Tatuus FR 2000             DE 3   5:08,520  CFM
26.     77   MASSU Nicolas                 Norma M20                  CN 2   5:09,320  CFM
27.     30   CHAUMONT Didier               Dallara 393 F3B            DE 3   5:10,573  CFM
28.     44   ROUSSEL Jo                    Dallara F301               DE 5   5:14,123  CFM
29.     68   KRAMSKY Otakar                Osella BMW                 CN 3   5:14,479  CEM
30.     36   FOROT Micha                   Tatuus FR 2000             DE 3   5:15,252  CFM
31.     38   UGHETTO Henri                 Norma M20                  C3 2   5:15,271  CFM
32.     70   BELLIERES Franck              Osella PA 20S              CN 3   5:17,214  CFM
33.     59   BUREAU Pierre Alain           Reynard 903                DE 2   5:17,765  CFM
34.     31   CARBONE Pascale               Dallara 393                DE 3   5:20,215  CEM CFM
35.     50   GERUS Noie                    Dallara F395               DE 3   5:20,604  CFM
36.     91   CRUZ RAMOS Enrique            BRC                       CM CM   5:21,118  CFM
37.     42   BARNES Duncan                 Dallara F301               DE 5   5:21,708  CEM
38.     72   CHAMPELOVIER Lionel           Norma M20 2B               CN 2   5:21,969  CEM CFM
39.     57   GHIDINI Nino                  Ghipard                    DE 1   5:22,303  CEM
40.     80   NEEL Sandrine                 Norma M20                  CN 2   5:23,047  CFM
41.     60   MOYON Sylvain                 Dallara 392 VW             DE 2   5:23,986  CFM
42.     61   WIJCKMANS Jéróme              Dallara                    DE 1   5:24,521  CFM
43.     51   MARIANI Jo                    Tatuus FR2000              DE 3   5:25,788  CEM CFM
44.     33   LABROSSE Sandrine             Dallara 392 F3B            DE 3   5:26,490  CFM
45.     75   TOILLON Dimitri               Norma M20                  CN 2   5:27,451  CEM CFM
46.     34   NUGUET Paul                   Tatuus FR                  DE 3   5:28,508  CFM
47.     32   CANTE Cecile                  Dallara 393 F3B            DE 3   5:29,310  CFM
48.     49   TROMP Roland                  Martini MK 79              DE 4   5:29,991  CFM
49.     100  PUIGRENIER Hervé              Ferrari                   GT. 1   5:32,669  CEM
50.     29   JONCOUX Thierry               Lola T98.50                DE 6   5:33,823  CFM
51.      8   LHERMET Roger                 Scora AMD                  FC 4   5:33,975  CFM
52.     81   DUMAS Richard                 Peugeot 905 Spyder         C3 2   5:34,760  CFM
53.     83   ROSSIGNOL Lucien              Merlin MP 97               C3 1   5:35,876  CFM
54.     73   LATREILLE Yannick             Evora RA001                CN 2   5:36,010  CFM
55.     90   GUITART Josep Maria           BRC CM02                  CM CM   5:36,416  CFM
56.     74   TOURILLON Robert              Norma M20                  CN 2   5:37,031  CFM
57.     197  BURGEVIN Xavier               Jidé                       FC 3   5:37,283  CFM
58.     46   MALLOT Alain                  Dallara F399               DE 5   5:37,313  CFM
59.      7   DOSIERES Francis              BMW 320 ST                 ST 4   5:38,363  CFM
60.     87   AUTUCHE Jean-Marie            Jema 630 GT               CM CM   5:38,921  CFM
61.     88   SUAREZ LOPEZ Francisco        BRC CM02                  CM CM   5:40,195  CFM
62.     139  PULIC Niko                    BMW M3                     A 4    5:42,367  CEM
63.     55   BERNEY Damien                 Tatuus FR 03               DE 3   5:42,511  CFM
64.     136  ROUDET Daniel                 Audi A4                    ST 4   5:42,545  CFM
65.     97   CHARBONNIER Jean Philippe     PRM Fun Boost             CM CM   5:44,671  CFM
66.     52   MEGE Lilian                   Tatuus RC 99               DE 3   5:45,448  CFM
67.     108  DEBIAS Christian              Porsche GT3                GT 2   5:45,607  CFM
68.     43   BOUVIER Christian             Dallara F301               DE 5   5:45,966  CFM
69.     41   HABOUZIT Marc                 Dallara F3A                DE 5   5:46,456  CFM
70.     170  JURENA Peter                  Mitsubishi Lancer Evo. 9   N 4    5:46,477  CEM
71.     134  AZNAR Jose                    Audi A4                    ST 4   5:47,063  CFM
72.     76   RITZENTHALER Michel           Norma M20                  CN 2   5:47,223  CFM
73.     65   BRUTTI Jean-Marc              Dallara F388               DE 1   5:47,534  CFM
74.     110  VUILLAUME Dominique           Porsche 996 GT3            GT 2   5:47,853  CFM
75.     215  JANUEL Christian              CG 1600                    FC 2   5:49,229  CFM
76.     86   SUDRE Remi                    Jema 630 GT               CM CM   5:49,957  CFM
77.     196  CAZALENS Jo                   Scora Type 2               FC 4   5:50,321  CFM
78.     62   GUEUDRY Anthony               AGS JH14                   DE 1   5:50,696  CFM
79.     174  JAKES Miroslav                Mitsubishi Lancer Evo. 9   N 4    5:50,876  CEM
80.     135  BORREGUERO Raul               Audi A4                    ST 4   5:51,095  CFM
81.     216  ASSENAULT Frédéric            Simca Rallye 2             FC 2   5:51,345  CFM
82.     63   DANTONNET Damien              Formule Campus             DE 1   5:51,411  CFM
83.     111  SANTARELLI Frédéric           Porsche 993 Bi Turbo       GT 2   5:52,343  CFM
84.     107  WERVER Nicolas                BMW M3 E36                 FN 4   5:53,144  CFM
85.      9   SOUTRENON Georges             Porsche 996 GT3            GT 2   5:53,836  CFM
86.     112  CHAMBON Frédéric              Porsche 911 Turbo          GT 2   5:53,985  CFM
87.     104  FRITSCH Jean-Luc              Peugeot 306 Maxi           A 3    5:53,987  CEM CFM
88.     168  COMPAIN Steve                 BMW M3                     FN 4   5:54,138  CFM
89.     140  JANIOUD Jean-Louis            BMW M3                     FA 4   5:54,551  CFM
90.     133  JANIK Vaclav                  BMW M3                     A 4    5:54,805  CEM
91.     92   BARRIERE Christophe           GFA R410 GT               CM CM   5:55,602  CFM
92.     103  NICOLLE Olivier               BMW M3                     FN 4   5:56,578  CFM
93.     120  ROSSEL Frédéric               Catheram Super Seven       GT 1   5:56,621  CFM
94.     190  VOVES Jiri                    Subaru Impreza             N 4    5:57,708  CEM
95.     82   TARRIER Christian             Lola RP B100               C3 1   5:57,755  CFM
96.     84   HERVE Gérald                  Geri RB 10                 C3 1   5:57,764  CFM
97.     217  ROSSI Daniel                  Talbot Rallye 3            FC 2   5:58,569  CFM
98.     167  DOUBEK Vladimir               BMW M3                     N 4    5:58,612  CEM
99.     230  THOLY Yves                    Simca Rallye 3             FC 1   5:59,196  CFM
100.    96   COGNIAUX Olivier              PRM Fun Boost             CM CM   5:59,274  CFM
101.    98   JUNG Jean Marie               Proto VLJ                 CM CM   5:59,350  CFM
102.    101  CAT Pascal                    BMW M3 E 36                FN 4   6:00,017  CFM
103.    93   VALKRE Yvan                   PRM Fun Boost             CM CM   6:01,845  CFM
104.    191  SANTARELLI Fernand            Porsche 959 RSR            FC 4   6:02,488  CFM
105.    143  DESBREE Pascal                BMW M3                     FA 4   6:02,518  CFM
106.    172  GRANJON Louis                 BMW M3 E36                 FN 4   6:03,398  CFM
107.    94   SERRE Jéróme                  PRM Fun Boost             CM CM   6:03,644  CFM
108.    151  CHAVOT Thomas                 Renault Clio Cup           A 3    6:03,759  CFM
109.    210  VERMERSCH Arnaud              CG B1200 Mod               FC 3   6:04,645  CFM
110.    148  POPE Jean-Pierre              Renault Clio Cup           A 3    6:05,658  CFM
111.    152  CAILLOT Thierry               Renault Clio Cup           A 3    6:07,665  CFM
112.    206  VIOUGEAS Paul                 Volkswagen Golf III       F2 3.   6:07,734  CFM
113.    218  VILLE Jacques                 Talbot Samba               FC 2   6:08,002  CFM
114.    207  DEBARRE Etienne               Alpine A 110               FC 3   6:08,039  CFM
115.    203  ETIE Laurent                  Peugeot 306 XSI           F2 3.   6:08,323  CFM
116.    162  DURASSIER Samuel              Citroën Saxo VTS           A 2    6:10,435  CFM
117.    161  BONVIN Yann                   Citroën Saxo VTS           A 2    6:10,524  CEM
118.    155  TRIPLET Didier                Peugeot 306 Maxi           FA 3   6:10,978  CFM
119.    229  THORIN Didier                 Marcadier                  FC 1   6:11,318  CFM
120.    124  VOJACEK Petr                  Alfa Roméo                SP. 3   6:11,329  CEM
121.    119  NUGUE Dimitry                 Peugeot 106 XSI           F2 2.   6:12,811  CFM
122.    129  JERMAN Martin                 Alfa Roméo                SP. 3   6:13,863  CEM
123.    145  ECHAUBARD Patrick             Ford Escort Cosworth       FA 4   6:14,333  CFM
124.    105  JANNY Jéróme                  Seat Leon Cupra-R          N 4    6:14,745  CEM CFM
125.    156  BERNIERE Francis              Renault Clio Williams      FA 3   6:14,913  CFM
126.    201  SAUTEUR Eric                  Renault Clio RS           F2 3.   6:15,302  CFM
127.    227  RENZACCI Claude               Simca Rallye 2             FC 1   6:15,916  CFM
128.    115  LAMISCARRE Michel             BMW Z3 M                   GT 2   6:15,919  CFM
129.    194  THIRAULT Jean-Claude          Scora Maxi                 FC 4   6:16,176  CFM
130.    220  LE GOFF Marc                  Simca Rallye 3             FC 2   6:16,596  CFM
131.    128  LOSMAN David                  Peugeot 306 S16           SP. 3   6:17,121  CEM
132.    214  VIAILLY Gilles                Peugeot 106 XS            F2 2.   6:17,244  CFM
133.    147  RESSOUCHE Thierry             Renault Clio Cup           A 3    6:17,321  CFM
134.    222  BERGER Thierry                Simca Rallye 2             FC 2   6:17,353  CFM
135.    209  MORAINES Jéróme               Jidé Scora                 FC 3   6:19,522  CFM
136.    130  JERMANOVA Gabriela            Opel Astra                SP. 3   6:20,593  CEM
137.    142  DURAND Didier                 BMW 325 i                  FA 4   6:20,600  CFM
138.    177  GLEY Micha                    Renault Clio Ragnotti      N 3    6:21,727  CFM
139.    53   GIET Christopher              Van Diemen FF              DE 3   6:21,731  CFM
140.    64   DANSLER Carol                 Dallara 389                DE 1   6:21,920  CFM
141.    211  SELLIER Sébastien             Peugeot 205 GTI           F2 2.   6:23,225  CFM
142.    56   BERTHET Magalie               Argo FR                    DE 3   6:24,651  CFM
143.    195  TOURTEL Micka                 Volkswagen Coccinelle      FC 4   6:24,838  CFM
144.    118  PRUDENT Micka                 Citroën Saxo VTS           A 2    6:26,769  CFM
145.    226  FRANCAIS Alain                Alpine A 110               FC 1   6:27,632  CFM
146.    212  THORIN David                  Matra Djet                F2 2.   6:28,020  CFM
147.    150  DELAGRANGE Bruno              Renault Clio Cup           A 3    6:28,322  CFM
148.    154  ZOLDAN Jean Marie             Renault Clio Ragnotti      A 3    6:29,646  CFM
149.    193  BRET Patrice                  BMW 323 i                  FC 4   6:30,378  CFM
150.    228  KERLAUX Sébastien             Simca Rallye 2             FC 1   6:30,436  CFM
151.    149  NARBONA Diego                 Renault Clio Cup           A 3    6:30,442  CEM
152.    176  DEMARE Daniel                 Honda Integra Type R       FN 3   6:30,460  CFM
153.    122  WALTER Didier                 Lotus Exige                GT 1   6:30,627  CFM
154.    200  BONHOMME Didier               BMW 320                   F2 3.   6:30,924  CFM
155.    224  MARCHAND Yann                 Simca Rallye 2            F2 1.   6:31,416  CFM
156.    183  CLAUDEPIERRE Jean-No          Honda Civic VTI EG6        FN 2   6:32,846  CFM
157.    121  TANVET Michel                 Hommell RS                 GT 1   6:33,051  CFM
158.    204  DEFOURS Pascal                Peugeot 309 GTI           F2 3.   6:33,493  CFM
159.    153  RUIZ Dominique                Renault Clio Cup           A 3    6:34,130  CFM
160.    160  BONNET Gaetan                 Peugeot 206 CC             A 2    6:35,762  CEM CFM
161.    182  DELAMARE Gil                  Peugeot 106 S16            FN 2   6:38,206  CFM
162.    54   BONANNI Jean-Roch             Tatuus RC 99               DE 3   6:38,207  CFM
163.    199  BENAT Rémy                    Renault Clio RS           F2 3.   6:38,389  CFM
164.    157  BARD Alain                    Renault Mégane Cup         FA 3   6:39,342  CFM
165.    171  HAAG Jean-David               BMW M3 E30                 FN 4   6:40,135  CFM
166.    205  TRIAIRE Daniel                Renault 19 16S            F2 3.   6:40,289  CFM
167.    180  GALFRE Michel                 Citroën Saxo               N 2    6:40,916  CFM
168.    221  FERRANDO Jean-Louis           Simca JLF                  FC 2   6:41,401  CFM
169.    219  DAS NEVES David               Simca Rallye 3             FC 2   6:43,033  CFM
170.    159  SANJUAN Gabriel               Peugeot 106 Kit Car        A 2    6:45,381  CEM
171.    208  GONTIER Remy                  Volkswagen Coccinelle      FC 3   6:48,644  CFM
172.    179  GUILLEROT Romain              Citroën Saxo               N 2    6:49,830  CFM
173.    144  LAFONT Marc                   BMW 325 i                  FA 4   6:49,834  CFM
174.    213  PAIRE Michel                  Peugeot 306 XS            F2 2.   6:51,097  CFM
175.    164  CHAVEROT Nicolas              Citroën AX Sport           FA 1   6:51,683  CFM
176.    202  SCHOTT Jean-Marc              Opel Manta GSI            F2 3.   6:53,227  CFM
177.    163  VERGINES Thomas               Citroën Saxo VTS           A 2    6:53,697  CFM
178.    186  PASSEMARD Lionel              Peugeot 106 Rallye         FN 1   6:59,530  CFM
179.    175  MOREAU Roland                 Mitsubishi Lancer Evo. 6   N 4    7:01,054  CFM
180.    188  DUFOUR Lionel                 Peugeot 106 Rallye         FN 1   7:02,470  CFM
181.    189  POITTEVIN Rachel              Peugeot 106 Rallye         FN 1   7:02,694  CFM
182.    184  AYEL Jerome                   Peugeot 106 XSI            FN 1   7:06,838  CFM
183.    185  ROUGERIE Gilles               Citroën AX GTI             FN 1   7:06,961  CFM
184.    187  COUDERT Gérard                Peugeot 205 Rallye         FN 1   7:14,333  CFM
185.    173  MALGUY Anne-Marie             Renault 5 GT Turbo         FN 4   7:14,979  CFM
186.    181  JANNY Guy                     Suzuki Swift               N 2    7:21,694  CFM
187.    138  FLEURY Marc                   BMW 318 i                  FA 4   7:22,331  CFM
188.    225  LELOUP Jean-Marc              Autobianchi A112 Abarth   F2 1.   8:09,642  CFM


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 13.8.2007
Přečteno: 4564 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist