english version èeská verze navigation française navigazione italiana      FIA European Hill Climb Championship 1957-2007 presented by www.vrchy.com/vrchy.com       deutsch navigation navegación espanol  

 
 
úvod | hledej | debata | forum | MÈR | MÈR HA | foto | foto Fryba | video | proto-cup | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Mont Dore - Entrylist

Pøedbìžná startovní listina

   1    REGAL Lionel               REGAL Lionel                  Reynard 95 D              DE    5
   3    CASTELLANA Alain           CASTELLANA Alain              Norma M21                 CN    3
   4    PERNOT Eric                PERNOT Eric                   Osella PA 20 S            CN    3
   5    PETIT Sébastien            PETIT Sébastien               Reynard 2 KL              DE    5
   6    FRANTZ Cyrille             FRANTZ Cyrille                Osella PA 20 S            CN    3
   7    DOSIERES Francis           DOSIERES Francis              BMW 320 ST                ST    3
   8    DEBIAS Christian           DEBIAS Christian              Porsche GT 3 RS           GT    2
   9    LHERMET Roger              LHERMET Roger                 Scora AMD                 FC    3
   11   REGOSA Giulio              TSCHAGER MOTORSPORT           Lola Cosworth F3000       DE    5
   14   FRANTZ Fabien              FRANTZ Fabien                 Reynard 95 D              DE    5
   15   BORMOLINI Fausto           TSCHAGER MOTORSPORT           Lola Cosworth F3000       DE    5
   16   NAPIONE Renzo              TSCHAGER MOTORSPORT           Reynard F3000             DE    5
   17   NEVEU Anthony              NEVEU Anthony                 Ralt RT 23                DE    5
   18   VIARINO Gérard             VIARINO Gérard                Lola T96/50               DE    5
   19   NEVEU Jean-Louis           NEVEU Jean-Louis              Reynard 93 D              DE    5
   21   BASSORA Daniel             BASSORA Daniel                Norma M20                 CN    3
   22   KRAMSKY Otakar             CZECH NATIONAL TEAM           Reynard                   DE    5
   23   SZASZ Laszlo               SZASZ MOTORSPORT              Reynard                   DE    5
   24   COLOMEDA Alain             COLOMEDA Alain                Dallara 303               DE    4
   25   BOUCHE Benoit              BOUCHE Benoit                 Dallara F396              DE    4
   26   THOMAS Raynald             THOMAS Raynald                Martini MK 79             DE    4
   27   CANNATA Franck             CANNATA Franck                Osella PA 20S             CN    3
   28   BERGUERAND Eric            FX RACING SUISSE              Lola T96                  DE    5
   29   ALLAIS Daniel              ALLAIS Daniel                 Reynard 91 D              DE    5
   30   JONCOUX Thierry            JONCOUX Thierry               Reynard 01 L              DE    5
   31   CARBONE Pascale            CARBONE Pascale               Dallara 393               DE    3
   32   CANTE Cécile               CANTE Cécile                  Dallara 393               DE    3
   34   NUGUET Paul                NUGUET Paul                   Tatuus FR 2003            DE    3
   35   RITCHEN Billy              RITCHEN Billy                 Tatuus FR 2000            DE    3
   36   PAIN Claude                PAIN Claude                   Dallara                   DE    4
   37   SCHATZ Nicolas             SCHATZ Nicolas                Dallara 389               DE    2
   39   REYNAUD Térence            REYNAUD Térence               Norma M20                 CM    1
   40   RIEU Thibaut               RIEU Thibaut                  Dallara F397              DE    4
   41   BERREUR Olivier            BERREUR Olivier               Dallara F396              DE    4
   42   BARNES Duncan              BARNES Duncan                 Dallara F 301             DE    4
   43   CHAUMONT Didier            CHAUMONT Didier               Dallara 393               DE    3
   44   GERUS Noëlie               GERUS Noëlie                  Dallara F395              DE    3
   45   BOUVIER Christian          BOUVIER Christian             Tattus                    DE    3
   46   MEGE Lilian                MEGE Lilian                   Tatuus RC 99              DE    3
   47   CHOUVIER Martine           CHOUVIER Martine              Dallara 394               DE    3
   48   SABBIA Claude              SABBIA Claude                 Dallara 91                DE    3
   49   BADY Eric                  BADY Eric                     Dallara 389               DE    3
   50   DI CIOCCIO Serge           DI CIOCCIO Serge              Martini MK 49             DE    3
   51   MARIANI Joël               MARIANI Joël                  Tatuus FR2000             DE    3
   52   VILARINO Angela            VILARINO Angela               Coloni                    DE    2
   53   DINI Dominique             DINI Dominique                Ralt RT3                  DE    2
   54   TROMP Roland               TROMP Roland                  Martini MK 79             DE    2
   55   MOYON Sylvain              MOYON Sylvain                 Dallara 392 VW            DE    2
   56   BRESSON Florian            BRESSON Florian               Renault Formule Campus    DE    2
   57   IRLANDO Pasquale           OSELLA ENGINEERING            Osella PA 21S Honda       CN    2
   58   CHAMPELOVIER Lionel        CHAMPELOVIER Lionel           Norma M20 2B              CN    2
   59   VUILLERMOZ Benoît          VUILLERMOZ Benoît             Norma M20                 CN    2
   60   MALATESTE Christophe       MALATESTE Christophe          Norma M 20                CN    2
   61   CARBONE Jean-Claude        CARBONE Jean-Claude           Merlin                    CN    2
   62   RITZENTHALER Michel        RITZENTHALER Michel           Norma M20                 CN    2
   63   TOURILLON Robert           TOURILLON Robert              Norma M 20                CN    2
   64   ZIGANOFF Pascal            ZIGANOFF Pascal               Merlin MP 23              CN    2
   65   LATREILLE Yannick          LATREILLE Yannick             Evora                     CN    2
   66   PINET Jean-Paul            PINET Jean-Paul               Lucchini 280              CN    2
   67   HERVE Gérald               HERVE Gérald                  Geri RB 10                C3    2
   68   REMACLE Dominique          ECURIE LES VOLANTS            Osella PA 9               C3    2
   69   ROSSIGNOL Lucien           ROSSIGNOL Lucien              Merlin MP 97              C3    2
   70   SUDRE Remi                 SUDRE Remi                    Jema 630 GT               CM    1
   71   PLACEAU Christophe         PLACEAU Christophe            GFA R240 GT               CM    1
   72   DUTOUR Bernard             DUTOUR Bernard                PRM Fun Boost             CM    1
   73   CHARBONNIER Jean Philippe  CHARBONNIER Jean Philippe     PRM Fun Boost             CM    1
   74   FEL Philippe               FEL Philippe                  PRM Fun Boost             CM    1
  100   BRANDI Silvano             BRANDI Silvano                Chevrolet Corvette        GT.   1
  101   CAT Pascal                 CAT Pascal                    BMW M3                    FN    3
  102   COLLIN Frédéric            COLLIN Frédéric               BMW M3 E36                FA    3
  103   SOUTRENON Georges          SOUTRENON Georges             Porsche 996 GT 3          GT    2
  104   FRITSCH Jean-Luc           FRITSCH Jean-Luc              Peugeot 306 Kit Car        A    2
  105   JANNY Jérôme               JANNY Jérôme                  Seat Leon Cupra R          N    3
  106   POINSIGNON Philippe        POINSIGNON Philippe           BMW M3 E36                FA    3
  107   LAMISCARRE Michel          LAMISCARRE Michel             BMW Z 3 M                 GT    2
  108   VUILLAUME Dominique        VUILLAUME Dominique           Porsche 964 RS            GT    2
  109   BOURGUIGNON Patrick        BOURGUIGNON Patrick           Porsche 993               GT    2
  110   BRAZEY Jean-Claude         BRAZEY Jean-Claude            BMW M3 E36                FN    3
  111   SANTARELLI Frédéric        SANTARELLI Frédéric           Porsche 993 4 TC          GT    2
  112   BARRAS Vladimir            BARRAS Vladimir               Ferrari 365 Challenge     GT    2
  113   MILLET André               MILLET André                  Porsche 996 GT3           GT    2
  114   HARDY Alain                HARDY Alain                   Lotus Exige 240 R         GT    2
  115   SANTARELLI Fernand         SANTARELLI Fernand            Porsche 959 RSR Turbo     FC    3
  118   PRUDENT Mickaël            PRUDENT Mickaël               Peugeot 205 Rallye        FA    1
  119   ROSSEL Frédéric            ROSSEL Frédéric               Caterham Super Seven      GT    1
  121   RICHARD Joël               RICHARD Joël                  Hommell RS2               GT    1
  122   TANVET Michel              TANVET Michel                 Hommel Berlinette RS      GT    1
  123   COURROYE Michel            COURROYE Michel               Hommell RS2               GT    1
  124   DEL VOLGO Jean Louis       DEL VOLGO Jean Louis          Hommell RS 2              GT    1
  125   AGLI Pascal                AGLI Pascal                   Hommell RS 2              GT    1
  126   FASSIO Bertrand            FASSIO Bertrand               Hommell RS 2              GT    1
  127   CANNATA Robert             CANNATA Robert                Jidé Maxi                 FC    2
  128   WALTER Didier              WALTER Didier                 Lotus Elise               GT    1
  130   BEDINI Pier Giorgio        BEDINI Pier Giorgio           Alfa Roméo                SP.   3
  131   VOJACEK Petr               CZECH NATIONAL TEAM           Alfa Roméo                SP.   3
  132   LOSMAN David               CARDO RACING                  Peugeot 306               SP.   3
  133   VOJACEK Lukas              AUTO KELLY RACING             Opel Astra                SP.   3
  134   JERMAN Martin              CZECH NATIONAL TEAM           Alfa Roméo                SP.   3
  135   JERMANOVA Gabina           AUTO KELLY RACING             Opel Astra                SP.   3
  136   VILARINO Andres            VILARINO MOTORSPORT           Audi A4                   ST    3
  137   LOEBER Thorsten            LOEBER Thorsten               BMW 325 I                  A    3
  138   FERNANDEZ REQUEJO Javi     AUTO MERCADO ASTUR            Audi A4                   ST    3
  139   LOPEZ FOMBONA Jose Antonio AUTO MERCADO ASTUR            Audi A4                   ST    3
  140   DIAZ GONZALEZ Sergio       AUTO MERCADO ASTUR            Audi A4                   ST    3
  141   ROUDET Daniel              ROUDET Daniel                 Audi A4                   ST    3
  142   MOLINARO Eugenio           MOLINARO Eugenio              Alfa Roméo 155 GTA        FA    3
  143   JANIOUD Jean-Louis         JANIOUD Jean-Louis            BMW M3                    FA    3
  144   DURAND Didier              DURAND Didier                 BMW 325 I                 FA    3
  145   CHATENAY Pascal            CHATENAY Pascal               BMW M3                    FA    3
  146   FLEURY Marc                SQUAD. CORSE QUADRIFOGLIO     BMW M3                    FA    3
  147   CHARLES Michel             CHARLES Michel                Ford Escort Cosworth      FA    3
  148   ECHAUBARD Patrick          ECHAUBARD Patrick             Ford Escort Cosworth      FA    3
  149   LAFONT Marc                LAFONT Marc                   BMW 325 i                 FA    3
  150   FORAL Lubomir              MICHL Josef                   Skoda Octavia Kit Car      A    2
  151   SVOBODA Jiri               MICHL Josef                                              A    2
  152   MICHL Dan                  CZECH NATIONAL TEAM           Skoda Octavia Kit Car      A    2
  153   VRATNICEK Zdenek           MICHL Josef                   Skoda Felicia              A    2
  154   AZNAR Jose                 AZNAR Jose                    Audi A4                    A    2
  155   CHARVIN Jean-Marc          CHARVIN Jean-Marc             Ford Sierra ST             A    2
  156   BLAHOUT Filip              HONDA KLUB V ACR              Honda Civic VTI            A    2
  157   MALY Jaromir               CZECH NATIONAL TEAM           Ford Escort Kit Car        A    2
  158   VERGINES Thomas            VERGINES Thomas               Citroën Saxo               A    2
  159   DURASSIER Samuel           DURASSIER Samuel              Citroën Saxo VTS           A    2
  160   LAMY Jacky                 LAMY Jacky                    Toyota Celica             FA    3
  161   LORGNET Jean-Luc           LORGNET Jean-Luc              Peugeot 206 CC Cup         A    2
  162   BERNARD Joël               BERNARD Joël                  Peugeot 309 GTI 16S       FA    2
  163   BARD Alain                 BARD Alain                    Renault Mégane Cup        FA    2
  164   BARD Frederic              BARD Frederic                 Peugeot 309 GTI 16S       FA    2
  165   BARD Sébastien             BARD Sébastien                Peugeot 205 GTI           FA    2
  166   BLANC Yves                 BLANC Yves                    Citroën Saxo VTS           A    2
  167   RESSOUCHE Thierry          RESSOUCHE Thierry             Volkswagen Polo 16v        A    1
  168   LORGNET Fabrice            LORGNET Fabrice               Peugeot 106 Rallye        FA    1
  169   PIC Sébastien              PIC Sébastien                 Peugeot 106 Rallye        FA    1
  170   PROMEYRAT Olivier          PROMEYRAT Olivier             Peugeot 205 Rallye        FA    1
  171   FAVEZ Jacqueline           FAVEZ Jacqueline              Peugeot 106 Rallye        FA    1
  172   WEIDINGER Jorg             ADAC TEAM NORD BAYERN         BMW M3                     N    3
  173   DOUBEK Vladimir            CZECH NATIONAL TEAM           BMW M3                     N    3
  174   JURENA Peter               MATADOR MOTORSPORT            Mitsubishi Lancer Evo. 7   N    3
  175   VOVES Jiri                 CZECH NATIONAL TEAM           Subaru Impreza             N    3
  176   MENARD Sébastien           MENARD Sébastien              Mitsubishi Lancer Evo 7    N    3
  177   MARCHAL Fabrice            MARCHAL Fabrice               BMW M3                    FN    3
  178   ABADIE Robert              ABADIE Robert                 Mitsubishi Lancer Evo 9    N    3
  179   NICOLLE Olivier            NICOLLE Olivier               BMW M3                    FN    3
  180   WERVER Nicolas             WERVER Nicolas                BMW M3 E36                FN    3
  181   GRANJON Louis              GRANJON Louis                 BMW M3 E36                FN    3
  182   POPE Jean-Pierre           POPE Jean-Pierre              BMW M3                    FN    3
  183   GIL Eric                   GIL Eric                      BMW M3                    FN    3
  184   LAILLET Jean David         LAILLET Jean David            Renault 5 GT Turbo        FN    3
  185   GOETZ Franck               GOETZ Franck                  Renault 5 GT Turbo        FN    3
  186   BRUN Olivier               BRUN Olivier                  BMW M3 E36                FN    3
  187   CAILLOT Thierry            CAILLOT Thierry               BMW M3                    FN    3
  188   SAGOT Flavien              SAGOT Flavien                 BMW M3                    FN    3
  189   MALGUY Anne-Marie          MALGUY Anne-Marie             Renault 5 GT Turbo        FN    3
  190   DEMARE Daniel              DEMARE Daniel                 Honda Integra Type R       N    2
  191   BERNIERE Francis           BERNIERE Francis              Renault Clio Ragnotti      N    2
  192   CLAUDEPIERRE Jean-Noël     CLAUDEPIERRE Jean-Noël        Honda Civic VTI           FN    2
  193   GIBERT Frederic            GIBERT Frederic               Peugeot 106 Rallye        FN    2
  194   SANGOUARD Guillaume        SANGOUARD Guillaume           Citroën AX GTI            FN    1
  195   HOUILLON Frédéric          HOUILLON Frédéric             Peugeot 106 Rallye        FN    1
  196   BERTHET Magalie            BERTHET Magalie               Peugeot 106 Rallye        FN    1
  197   DUCOTE Olivier             DUCOTE Olivier                Peugeot 106 XSI           FN    1
  198   MONTBOBIER Mickael         MONTBOBIER Mickael            Peugeot 205 Rallye        FN    1
  199   COUDERT Gérard             COUDERT Gérard                Peugeot 205 Rallye        FN    1
  200   ANDREY Cyril               ANDREY Cyril                  Peugeot 205 Rallye        FN    1
  201   MICHAUD Frédéric           MICHAUD Frédéric              Peugeot 205 Rallye        FN    1
  202   BINDER Patrick             BINDER Patrick                Renault Clio V6 Trophy    FC    3
  203   THIRAULT Jean-Claude       THIRAULT Jean-Claude          Scora Maxi                FC    3
  204   MANFRIEDY Herve            MANFRIEDY Herve               Renault 11 Turbo          FC    3
  205   BURGEVIN Xavier            BURGEVIN Xavier               Jidé                      FC    2
  206   JANUEL Christian           JANUEL Christian              CG 1600                   FC    2
  207   CAZALENS Joël              CAZALENS Joël                 Scora II                  FC    2
  208   BREYSSE Frédéric           BREYSSE Frédéric              Jidé                      FC    2
  209   VERMERSCH Arnaud           VERMERSCH Arnaud              CG 1200 MOD               FC    2
  210   BAILLY Michel              BAILLY Michel                 BMW 320I                  FC    2
  211   DEBARRE Etienne            DEBARRE Etienne               Alpine A110               FC    2
  212   BOUCHER Nicolas            BOUCHER Nicolas               Scora Maxi                FC    2
  213   CARIFI Dominique           CARIFI Dominique              Simca CG                  FC    2
  214   ASSENAULT Frédéric         ASSENAULT Frédéric            Simca Rallye 2            FC    2
  215   ROSSI Daniel               ROSSI Daniel                  Simca Rallye 3            FC    2
  216   CHASSAGNOL Francois        CHASSAGNOL Francois           BMW 323 I                 F2   2.
  217   LAMBLA Claude              LAMBLA Claude                 Renault Clio Maxi         F2   2.
  218   ETIE Laurent               ETIE Laurent                  Peugeot 306 XSI           F2   2.
  219   DEFOURS Pascal             DEFOURS Pascal                Peugeot 309 GTI 16S       F2   2.
  220   HOUSSAIS Mathias           HOUSSAIS Mathias              Peugeot 205 GTI           FC    2
  221   ANNE Franck                ANNE Franck                   Peugeot 306 XSI           F2   2.
  222   MARCON Guy                 MARCON Guy                    Peugeot 306 XSI           F2   2.
  223   SERE Christian             SERE Christian                Renault 5 GT Turbo        F2   2.
  224   MEYLEU Alain               MEYLEU Alain                  Seat Ibiza                F2   2.
  225   DELAGRANGE Bruno           DELAGRANGE Bruno              Renault 11 Turbo          F2   2.
  226   BARDIN Patrick             BARDIN Patrick                Opel Kadett City          FC    2
  227   THEOHARIS Antoine          THEOHARIS Antoine             Simca Rallye 3            FC    2
  228   BARRE Eric                 BARRE Eric                    Renault 5 Turbo           FC    2
  229   LE GOFF Marc               LE GOFF Marc                  Simca Rallye 3            FC    2
  230   PERSICI Rudy               PERSICI Rudy                  Opel Kadett               FC    2
  231   THEOHARIS Yannis           THEOHARIS Yannis              Simca Rallye 2            FC    2
  232   BRIS Jérôme                BRIS Jérôme                   Peugeot 205 GTI           F2   2.
  233   VILLE Jacques              VILLE Jacques                 Talbot Samba              FC    2
  234   CARPINELLI Alain           CARPINELLI Alain              Simca Rallye 3            FC    2
  235   THORIN Didier              THORIN Didier                 Jidé                      FC    1
  236   FRANCAIS Alain             FRANCAIS Alain                Alpine A 110              FC    1
  237   BONNEFOY Frédéric          BONNEFOY Frédéric             Peugeot 205 Rallye        F2   1.
  238   GAUTRON Marcel             GAUTRON Marcel                Citroën AX GTI            F2   1.
  239   ROUGERIE Gilles            ROUGERIE Gilles               Citroën AX GTI            F2   1.
  240   THORIN David               THORIN David                  Matra Djet                F2   1.
  241   SAUSSE Christophe          SAUSSE Christophe             Peugeot 205 GTI           F2   1.
  242   SELLIER Sébastien          SELLIER Sébastien             Peugeot 205 GTI           F2   1.
  243   PAYRE Michel               PAYRE Michel                  Peugeot 306 XSI           F2   1.
  244   CURSOUX Gilles             CURSOUX Gilles                Simca Rallye 3            F2   1.
  245   GUEUDRY Anthony            GUEUDRY Anthony               Simca Rallye 2            FC    1
  246   KERLAUX Sebastien          KERLAUX Sebastien             Simca Rallye 2            FC    1
  247   BERGER Thierry             BERGER Thierry                Simca Rallye 2            FC    1
  248   RENZACCI Claude            RENZACCI Claude               Simca Rallye 2            FC    1
  249   RENZACCI Philippe          RENZACCI Philippe             Simca Rallye 2            FC    1
  250   DURAND Thierry             DURAND Thierry                Simca Rallye 2            FC    1
  251   SIRI Eric                  SIRI Eric                     Simca Rallye 2            FC    1
  252   MARCHAND Yann              MARCHAND Yann                 Simca 1000 Rallye 2       FC    1
  253   BALISSAT Philippe          BALISSAT Philippe             Simca Rallye              FC    1
  254   ROUTIN Stéphane            ROUTIN Stéphane               Simca Rallye 3            FC    1
  255   THOLY Yves                 THOLY Yves                    Simca Rallye 3            FC    1
  256   AMEDEO Lionel              AMEDEO Lionel                 Simca Rallye 3            FC    1
  257   ESBAIN Henri-Michel        ESBAIN Henri-Michel           Simca Rallye 2            F2   1.
  258   GENESTIER Frederic         GENESTIER Frederic            Renault Twingo            F2   1.

Autor: Roman Krejèí  (Všechny èlánky autora)
Rubrika: Mistrovství ÈR  (Všechny èlánky rubriky)

Èlánek publikován: 7.8.2006
Pøeèteno: 3827 x
Stránka aktualizována: 10.8.2006

REDAKCE: Roman Krejèí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informaèním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist