úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Mont Dore - Výsledky/results

NEOFICIÁLNÍ výsledky závodu

 1.   1   REGAL Lionel                   Reynard 95 D                      DE       F30    4:36,355
 2.   2   VILARINO Ander                 Reynard                           DE        20    4:36,567
 3.   3   CHAMBEROD Bernard              Reynard 92 D                      DE       F30    4:38,256
 4.   4   PETIT Sébastien                Reynard 94 D                      DE       F30    4:43,571
 5.   5   FRANTZ Fabien                  Reynard 95 D                      DE       F30    4:46,193
 6.   6   PERNOT Eric                    Osella PA 20S                     CN        17    4:49,123
 7.   7   BAUDIN Stéphane                Reynard 92 D                      DE       F30    4:49,713
 8.   8   CASTELLANA Alain               Norma M20                         CN        17    4:50,768
 9.   9   IRLANDO Pasquale               Osella PA 21S                     CN        16    4:54,644
10.   10  REGOSA Giulio                  Osella PA 20S                     CN        17    4:57,969
11.   11  FAGGIOLI Simone                Osella PA 21S                     CN        16    4:58,659
12.   12  FRANTZ Cyrille                 Osella PA 20S                     CN        17    4:59,068
13.   13  VUILLERMOZ Benoît              Norma M20 Honda                   CN        16    4:59,861
14.   14  MERLI Christian                Osella PA 20S                     CN        17    5:00,989
15.   15  THOMAS Alban                   Duqueine                          DE        19    5:01,348
16.   16  ALLAIS Daniel                  Dallara F300                      DE       F3A    5:02,309
17.   17  BASSORA Daniel                 Norma M20                         CN        17    5:02,753
18.   18  KRAMSKY Otakar                 Osella BMW                        CN        17    5:04,055
19.   19  BOUCHE Benoit                  Dallara 396                       DE       F3A    5:05,172
20.   20  MALATESTE Christophe           Norma M20                         CN        16    5:05,903
21.   21  BORMOLINI Fausto               Osella PA 20S                     CN        17    5:06,449
22.   22  THOMAS Raynald                 Martini MK 79                     DE       F3A    5:07,630
23.   23  CHAUMONT Didier                Dallara 393                       DE       F3B    5:10,845
24.   24  RIEU Thibault                  Dallara 397                       DE       F3A    5:11,241
25.   25  PAIN Claude                    Dallara 396 Opel                  DE       F3A    5:13,026
26.   26  BARRAS Wladimir                Dallara                           DE       F3B    5:16,262
27.   27  VIARINO Gérard                 Lola 98                           DE       F30    5:16,899
28.   28  CARBONE Pascale                Dallara 393                       DE       F3B    5:18,152
29.   29  GASQUET Patrick                Reynard 93D                       DE       F30    5:18,261
30.   30  CANNATA Franck                 Osella PA 20S                     CN        17    5:19,859
31.   31  CHOUVIER Martine               Dallara 394                       DE       F3B    5:22,254
32.   32  UGHETTO Henri                  Norma M20                         CN        16    5:22,629
33.   33  CAVALIE Adrien                 Martini MK 30                     DE        18    5:26,699
34.   34  MOYON Sylvain                  Dallara 392 VW                    DE        19    5:27,036
35.   35  GUITART Josep Maria            BRC CM02                          CM        28    5:27,667
36.   36  VILARINO Angela                BRC                               CM        28    5:27,718
37.   37  REYNAUD Terence                Norma M20                         CM        28    5:29,590
38.   38  LHERMET Roger                  Scora AMD                         FC        4     5:30,704
39.   39  GERUS Noëlie                   Tatuus RC 99                      DE        FR    5:32,800
40.   40  VERDIER Nicolas                Dallara 396                       DE       F3B    5:32,938
41.   41  BRAGEOT Philippe               Martini MK 37                     DE        18    5:33,990
42.   42  SUAREZ LOPEZ Francisco         BRC CM02                          CM        28    5:35,189
43.   43  CARBONE Jean-Claude            Merlin                            CN        15    5:35,224
44.   44  MARIANI Joël                   Tatuus                            DE        FR    5:35,568
45.   45  VERN Daniel                    Lola T91/50                       DE        19    5:36,363
46.   46  DOSIERES Francis               BMW 320                           ST        9     5:36,558
47.   47  SABBIA Claude                  Dallara                           DE       F3B    5:36,659
48.   48  CAPMAL Nicolas                 Coloni Nissan                     DE        20    5:38,628
49.   49  FOROT Michaël                  Tatuus FR                         DE        FR    5:39,416
50.   50  DEBIAS Christian               Opel Astra                        A         10    5:40,293
51.   51  MARCELINO Jacky                Opel Vectra                       ST        9     5:43,000
52.   52  TOURILLON Robert               Reynard 913                       DE        19    5:43,004
53.   53  CHAMOT Bernard                 Renault 5 Turbo Maxi              FC        4     5:43,125
54.   54  BURGEVIN Xavier                Jidé Original                     FC        3     5:44,818
55.   55  MEGE Lilian                    Tatuus RC 99                      DE        FR    5:45,077
56.   56  APERTET Dominique              Merlin                            CN        16    5:46,818
57.   57  PENHALEUX Philippe             Dallara 393                       DE       F3B    5:46,849
58.   58  CARITEY Guillaume              Fun Boost                         CM        28    5:48,187
59.   59  BOUVIER Christian              Dallara 389                       DE       F3B    5:51,852
60.   60  MALY Jaromir                   Ford Escort Kit Car               A         8     5:52,038
61.   61  CHATENAY Pascal                BMW M3                            FA        9     5:52,646
62.   62  LISKA Vladimir                 BMW M3                            A         10    5:52,730
63.   63  JANIOUD Jean-Louis             BMW M3                            A         10    5:53,417
64.   64  FRITSCH Jean-Luc               Peugeot 306 Kit Car               A         8     5:53,444
65.   65  ASSENAULT Frédéric             Simca Rallye 2                    FC        2     5:53,887
66.   66  WEIDINGER Jorg                 BMW M3                            N         5     5:54,659
67.   67  MICHL Dan                      Skoda Octavia Kit Car             A         8     5:54,870
68.   68  TARRIER Christian              Lola                              C3        11    5:55,835
69.   69  LESOUDIER Ludovic              Renault Maxi Mégane               A         8     5:55,897
70.   70  BREYSSE Frédéric               CG 1600                           FC        2     5:56,196
71.   71  CAMPI Pascal                   BMW M3                            A         10    5:56,448
72.   72  SOUTRENON Georges              Porsche 993 RS                    GT        22    5:58,624
73.   73  CARIFI Dominique               CG 1300                           FC        1     5:59,393
74.   74  BONJEAN Eric                   Porsche GT3                       GT        22    6:00,792
75.   75  CHARLES Michel                 Ford Escort Cosworth              FA        10    6:02,413
76.   76  GORCE Vincent                  Formule Campus                    DE        18    6:02,742
77.   77  JURENA Peter                   Mitsubishi Lancer Evo. 7          N         5     6:02,756
78.   78  THIRAULT Jean-Claude           Scora Maxi                        FC        4     6:03,117
79.   79  CAT Pascal                     BMW M3                            N         5     6:04,621
80.   80  CAZALENS Joël                  Scora Type 2                      FC        3     6:05,513
81.   81  TESSIER Hervé                  Simca Rallye 3                    FC        2     6:05,732
82.   82  BALISSAT Philippe              Simca Rallye 2                    FC        1     6:06,026
83.   83  SIRI Eric                      Simca Rallye 2                    FC        1     6:07,451
84.   84  NICOLLE Olivier                BMW M3                            FN        4     6:07,836
85.   85  COLLIN Frédéric                BMW M3 E36                        FA        10    6:07,928
86.   86  MOUTON Dominique               Martini MK 78                     DE        FR    6:08,147
87.   87  GILLET Dominik                 BMW M3                            N         5     6:08,393
88.   88  LAMY Jacky                     Toyota Celica ST20S               FA        10    6:08,651
89.   89  PELAT Fabien                   Renault Clio RS                   SP        4     6:09,164
90.   90  BABY Rémi                      BMW M3                            FN        4     6:09,192
91.   91  VOVES Jiri                     Subaru Impreza                    N         5     6:09,373
92.   92  FAULLUMMEL Eric                Ford Escort Cosworth              FN        5     6:09,659
93.   93  WERVER Nicolas                 BMW M3                            FN        5     6:09,806
94.   94  RENZACCI Claude                Simca Rallye 2                    FC        1     6:10,101
95.   95  BRAZEY Jean-Claude             BMW M3 E36                        FN        5     6:10,141
96.   96  LAFUENTE Patrick               Simca Rallye 2                    FC        2     6:10,163
97.   97  PERIOLAT Olivier               BMW 318 TI                        F2        3.    6:10,270
98.   98  DOUBEK Vladimir                Peugeot 306 S16                   SP.       3     6:10,914
99.   99  DURASSIER Samuel               Citroën Saxo                      A         7     6:11,254
100. 100  CHASSAGNOL François            BMW 323 I                         F2        3.    6:11,672
101. 101  CHARVIN Jean-Marc              Mitsubishi Evo. 8                 N         5     6:12,027
102. 102  RUIZ Dominique                 Renault 5 Turbo 2                 FC        4     6:13,971
103. 103  TOILLON Dimitri                GFA                               CM        28    6:14,646
104. 104  MANFREDI Hervé                 Renault 11 Turbo                  FC        4     6:14,933
105. 105  MENARD Sébastien               Renault Clio RS                   N         3     6:15,329
106. 106  LOSMAN David                   Subaru Impreza WRX                N         5     6:15,391
107. 107  VERMERSCH Arnaud               CG                                FC        2     6:16,227
108. 108  SAURIN Claude                  Simca Rallye 2                    FC        1     6:16,727
109. 109  ROSSI Daniel                   Simca Rallye 3                    FC        2     6:16,751
110. 110  JANNY Jérôme                   Seat Leon Cupra                   N         5     6:17,153
111. 111  CHABRIERE Frédéric             Simca Rallye 2                    FC        1     6:17,162
112. 112  BERGER Thierry                 Simca                             FC        2     6:17,677
113. 113  POINSIGNON Philippe            BMW M3                            FN        5     6:18,506
114. 114  POPE Jean-Pierre               BMW M3                            FN        5     6:18,699
115. 115  MARIO Jean-Jacques             Simca 1000 Rallye                 FC        1     6:19,220
116. 116  LE GOFF Marc                   Simca Rallye 3                    FC        2     6:19,348
117. 117  VOJACEK Petr                   Opel Astra                        SP.       3     6:19,462
118. 118  BOUETE Jean-Yves               Barquette Debora                  C3        12    6:19,515
119. 119  BOUSCARY Bruno                 Hommell RS 2                      GT        21    6:19,802
120. 120  LAMISCARRE Michel              BMW Z3M                           GT        22    6:19,945
121. 121  LAMBLA Claude                  Mitsubishi Lancer Evo. 6          N         5     6:20,638
122. 122  VINCENT Cyril                  Simca Rallye 2                    FC        2     6:20,902
123. 123  DUBRANA Yves                   BMW M3                            FN        4     6:22,528
124. 124  FEL Philippe                   Simca Rallye 3                    FC        1     6:24,053
125. 125  JERMAN Martin                  Opel Astra                        SP.       3     6:24,188
126. 126  CURSOUX Delphine               Simca Rallye 3                    FC        2     6:25,397
127. 127  RICHARD Joël                   Hommell RS 2                      GT        21    6:25,790
128. 128  SELLIER Sébastien              Peugeot 205 GTI                   F2        2.    6:25,867
129. 129  MEYLEU Alain                   Seat Ibiza                        F2        3.    6:26,422
130. 130  MARCHAI Loudo                  Renault Clio Williams             FN        3     6:26,749
131. 131  DEMARE Daniel                  Honda Integra R                   N         3     6:28,088
132. 132  MILLET André                   Porsche 996                       GT        22    6:29,059
133. 133  SANGOUARD Guillaume            Citroën AX GTI                    FN        1     6:30,366
134. 134  KAZMIERSKI Philippe            Peugeot 106 S16                   N         2     6:30,810
135. 135  SAMEK Martin                   Ford Escort                       SP.       3     6:30,899
136. 136  ROUTIN Stéphane                Simca Talbot                      FC        1     6:31,078
137. 137  GAY Michel                     Ford Sierra Cosworth              FN        5     6:32,317
138. 138  CLAUDEPIERRE Jean-Noël         Honda                             N         2     6:32,608
139. 139  DEFOURS Pascal                 Peugeot 309 GTI 16S               F2        3.    6:33,117
140. 140  BELLIERES Franck               Jidé                              FC        4     6:33,466
141. 141  CORBEIL Emilien                Peugeot 106 Rallye                N         1     6:34,732
142. 142  REEB-GRUBER Frank              Simca Rallye 2                    FC        1     6:36,010
143. 143  KERLAUX Sébastien              Simca Rallye 2                    FC        1     6:36,520
144. 144  BINDER Patrick                 BMW M3                            FN        4     6:37,115
145. 145  WALTER Didier                  Lotus Elise                       GT        21    6:37,212
146. 146  PONTILLE Julien                Peugeot 106 S16                   N         2     6:38,884
147. 147  FERRANDO Jean-Louis            Simca Rallye 2                    FC        2     6:39,648
148. 148  LOISEAU Jean Michel            Alpine A 110                      FC        2     6:39,757
149. 149  JERMANOVA Gabina               Ford Escort RS 2000               SP.       3     6:41,033
150. 150  BAILLY Michel                  BMW 320 I                         FC        3     6:41,487
151. 151  DE NATTES Nicolas              Renault 5 GT Turbo                F2        3.    6:41,913
152. 152  RESSOUCHE Thierry              Volkswagen Polo 16S               A         6     6:41,999
153. 153  SAGOT Flavien                  BMW M3                            FN        4     6:42,269
154. 154  BRAILLON Steve                 Renault 5 GT Turbo                F2        3.    6:42,732
155. 155  VERDIER Bruno                  Peugeot 205 Rallye                FN        1     6:42,773
156. 156  PENET Richard                  Citroën Saxo                      A         7     6:44,634
157. 157  GAY Michel                     Hommell Berlinette RS             GT        21    6:44,979
158. 158  THORIN Didier                  Jidé Original                     FC        1     6:45,534
159. 159  AGLI Pascal                    Hommell RS 2                      GT        21    6:45,582
160. 160  CHAVOT Thomas                  Peugeot 205 Rallye                FN        1     6:46,175
161. 161  COGNIAUX Olivier               Renault 5 GT Turbo                FN        4     6:46,515
162. 162  GROSJEAN Patrick               Renault                           F2        3.    6:47,209
163. 163  SERE Christian                 Renault 5 GT Turbo                F2        3.    6:48,153
164. 164  GIBERT Frederic                Peugeot 106 Rallye                N         2     6:49,389
165. 165  NOUVEAU Julien                 Peugeot 205 Rallye                FA        6     6:50,257
166. 166  BEAUSEJOUR Alain               Renault Clio Sport                N         3     6:52,112
167. 167  GOETZ Franck                   Renault 5 GT Turbo                FN        4     6:54,448
168. 168  BARD Sébastien                 Peugeot 205 Rallye                FA        7     6:54,980
169. 169  DELAGRANGE Bruno               Renault 11 Turbo                  F2        3.    6:56,598
170. 170  HOUILLON Frédéric              Peugeot 106 Rallye                FN        1     6:56,603
171. 171  FUMEY Christophe               Citroën AX GTI                    FN        1     6:57,534
172. 172  GINARD Rudy                    Caterham Super 7                  GT        21    6:59,017
173. 173  BARDIN Aurélie                 Simca Rallye 2                    FC        2     7:00,417
174. 174  BARD Alain                     Peugeot 309 16S                   FA        8     7:04,792
175. 175  SANGOUARD Daniel               Alpine A 110                      FC        1     7:05,414
176. 176  MOREAU Roland                  Peugeot 206 XS                    A         7     7:06,098
177. 177  HOUSSAIS Mathias               Peugeot 205 GTI                   F2        2.    7:06,391
178. 178  BARDIN Fabien                  Peugeot 205 Rallye                FA        6     7:07,229
179. 179  LAUNEY Maurice                 Peugeot 205 GTI                   FC        3     7:08,900
180. 180  COUDERT Gérard                 Peugeot 205 Rallye                FN        1     7:08,931
181. 181  HOUSSAIS Benjamin              Peugeot 205 Rallye                FA        6     7:09,128
182. 182  GOUT Bérang?re                 Peugeot 205 Rallye                FN        1     7:09,473
183. 183  SIROUX Ronan                   Hommell Barquette                 GT        21    7:09,946
184. 184  VERGINES Thomas                Citroën Saxo                      A         7     7:16,274
185. 185  DURAND Thierry                 Simca Rallye 2                    FC        1     7:16,482
186. 186  BERTHET Magalie                Peugeot 106 Rallye                FN        1     7:16,908
187. 187  BERNARD Joël                   Peugeot 309 GTI 16S               FA        8     7:35,886
188. 188  JOURDY Nicolas                 Peugeot 104 ZS                    FC        1     7:43,694
189. 189  LELOUP Jean-Marc               Autobianchi A 112                 F2        1.    8:20,941



Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 7.8.2005
Přečteno: 3004 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist