úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Laudon 07 - Entrylist na závod v Lanškrouně

Předběžný seznam přihlášených k 26.8.2007

  N-2000
#          Jezdec                 Vůz                       Team                                      Den
       32  Hank Tomáš              Renault Clio              Sunoco Racing                         So+Ne 

  N+2000
#          Jezdec                 Vůz                       Team                                      Den
       20  Jakeš Miroslav          Mitsubishi Lancer EVO IX  Karel Jakeš                           So+Ne 
       21  Vodička Richard         Mitsubishi Lancer EVO IX  Buggyra international racing system   So+Ne 
       26  Blahout Filip           Mitsubishi Lancer EVO VI  František Blahout                     So+Ne 
       28  Klestil Ivo             Subaru Impreza STI        Ivo Klestil                           So+Ne 
       46  Braun Milan             BMW M3                    Braun racing Znojmo                   So+Ne 
      370  Sedláček Michal         Mitsubishi Lancer Evo VII Auto Kožmín                           So+Ne 
      371  Kožmín Martin           Mitsubishi Lancer EVO VI  Auto Kožmín                           So+Ne 

  A-2000
#          Jezdec                 Vůz                       Team                                      Den
       50  Samek Martin            Ford Escort RS 2000       Auto Kelly Racing Team                So+Ne 
       53  Theimer Jiří            Peugeot 306 Maxi          Jiří Theimer                          So+Ne 
      103  Hodan Miroslav          Opel Astra GSi            Sunoco Racing                            Ne 

  A+2000
#          Jezdec                 Vůz                       Team                                      Den
        8  Komárek Josef           Mitsubishi Lancer Evo 6   KOMVET Racing                         So+Ne 
       40  Patera Eduard           Subaru Impreza 555        Sunoco Racing                         So+Ne 
       42  Liška Vladimír          BMW M3                    Klub Fox Racing v AČR                 So+Ne 
       43  Líbal Petr              BMW M3                    Šenkýř Motorsport                     So+Ne 
       47  Malý Jaromír            Subaru Impreza STi        Jaromír Malý                          So+Ne 
       65  Ponížil Petr            Ford Escort RS Cosworth   Petr Ponížil Racing Go System         So+Ne 

  SP
#          Jezdec                 Vůz                       Team                                      Den
       91  Jerman Martin           Alfa Romeo 147            Auto Kelly Racing Team                So+Ne 
       92  Vojáček Lukáš           Alfa Romeo 147            Auto Kelly Racing Team                So+Ne 
       93  Jermanová Gabriela      Opel Astra OPC            Auto Kelly Racing Team                So+Ne 
       94  Los Jiří st.            Opel Astra OPC            Auto Kelly Racing Team                So+Ne 
       96  Holoch Roman            Alfa Romeo 147            MUDr Petr Žižkovský                   So+Ne 
       97  Žižkovský Petr          Ford Escort RS 2000       MUDr Petr Žižkovský                   So+Ne 
       98  Zahradníček Milan       Peugeot 306               Kart Arena Brno                       So+Ne 
       99  Kusý Tomáš              Peugeot 306               Kart Arena Brno                       So+Ne 
      100  Losman David            Peugeot 306               Czech National Team                   So+Ne 
      101  Šuda Petr               Ford Escort RS 2000       MUDr Petr Žižkovský                   So+Ne 
      103  Benedikt Petr           Opel Astra GSi            Sunoco Racing                            So 

  M-1400
#          Jezdec                 Vůz                       Team                                      Den
      137  Pecháček Jiří           Škoda Favorit 136L        Jiří Pecháček                         So+Ne 
      139  Trnka Jan               Škoda Felicia             Sunoco Racing                         So+Ne 
      140  Ježek Radim             Škoda Favorit             ARC Prostějov                         So+Ne 
      143  Kašpárek Jan            Škoda Fabia               Mediasport Team                       So+Ne 

  M-1600
#          Jezdec                 Vůz                       Team                                      Den
      124  Patočka Karel           Škoda VW Caddy            AMK Jesenný                           So+Ne 
      125  Chlum Pavel             Škoda Felicia PickUp      AMK Jesenný                           So+Ne 
      126  Popov Georgi            Škoda Felicia PickUp      Georgi Popov                          So+Ne 
      127  Udržal Ladislav         Škoda Felicia PickUp      Georgi Popov                          So+Ne 

  M-2000
#          Jezdec                 Vůz                       Team                                      Den
       11  Rybníček Marek          Škoda Octavia KM -2000    Křenek Motorsport                     So+Ne 
       12  Kašpárek Milan          Škoda Fabia MK 1          Mediasport Team                          So 
      118  Vonšák Jakub            BMW E30 320i              Vonka Racing                          So+Ne 
      122  Novotný Martin          Opel Speedster            AQ Racing Team                        So+Ne 
      141  Urban Bohuslav          Škoda Fabia KitCar        Camurra Racing Team                   So+Ne 
      142  Kašpárek Tomáš          VW GOLF                   Mediasport Team                       So+Ne 

  M+2000
#          Jezdec                 Vůz                       Team                                      Den
        6  Komárek David           Mitsubishi Colt Evo       KOMVET Racing                         So+Ne 
       15  Janík Václav            BMW 320 JSP               Buggyra international racing system   So+Ne 
       17  Krampota Ivo            BMW M3                    AK Vsetín-v AČR                       So+Ne 
      111  Los Jiří ml.            BMW M3                    Auto Kelly Racing Team                So+Ne 
      113  Fried Marek             BMW M3 GTR                Šenkýř Motorsport                     So+Ne 
      115  Tomášek Petr            Subaru Enterprise         Petr Tomášek                          So+Ne 

  C
#          Jezdec                 Vůz                       Team                                      Den
        4  Fajkus Miroslav         Lucchini                  Miroslav Fajkus Racing                So+Ne 
       16  Vítek Petr              PRC Opel 2000             AG Motorsport                         So+Ne 
       17  Burian Vladimír         Lucchini P3B              GMS Racing Team                       So+Ne 

  E2-2000
#          Jezdec                 Vůz                       Team                                      Den
        1  Svoboda Milan           Dallara STV 2000          JSC Racing Pelhřimov                  So+Ne 
        7  Kostruh David           Dallara F393              Miroslav Fajkus Racing                   So 
       10  Zmeškal Miloš           Dallara 399               Miloš Zmeškal                         So+Ne 
       12  Kašpárek Milan          Dallara F393              AMK Ecce Homo                            Ne 
       13  Prášková Edita          Dallara STV 302           JSC Racing Pelhřimov                  So+Ne 
       82  Krakovič Radek          Reynard 032               Kovosteel Novitech                    So+Ne 
       83  Tóth Josef              Dallara STV 302           JSC Racing Pelhřimov                  So+Ne 
       84  Rokyta Petr             Martini F2                Alfa Klub Olomouc                     So+Ne 
       88  Moural Karel            Ralt F3                   Zmeškal Motorsport                    So+Ne 

  E2+2000
#          Jezdec                 Vůz                       Team                                      Den
        2  Beneš Miloš             Ralt RT 23                GMS Racing Team                       So+Ne 
        3  Nevěřil Dušan           Lola Judd                 Speedmaster Racing Team               So+Ne 

  HA-S1
#          Jezdec                 Vůz                       Team                                      Den
      200  Král Oskar              Škoda 130 RS              Czech National Team                   So+Ne 
      201  Kolář Pavel             Škoda 130RS               Autosport Pegas                       So+Ne 
      203  Sekyrka Zdeněk          Škoda 130RS               Šenkýř Motorsport                     So+Ne 
      204  Raška Stanislav         VW Golg 1.6 GTi           Václav Štěrba                         So+Ne 
      206  Galáš Milan             BMW 2002 TI               Klub Racing Team Znojmo               So+Ne 
      208  Táborský Radovan        Fiat 128 A Rally          GMS Racing Team                       So+Ne 
      215  Štěrba Václav           Fiat 127                  Václav Štěrba                            So 
      217  Dlouhý Petr             Škoda 130RS               Autosport Pegas                       So+Ne 
      222  Kolář Petr              Škoda 110R                Autosport Pegas                       So+Ne 
      225  Jelínek Libor           BMW 3.0 CSL               Válek-autosport                       So+Ne 
      226  Zátopek Radim           Fiat 127                  Václav Štěrba                            Ne 
      309  Patera Michal           Fiat 128 SC               Czech National Team                   So+Ne 

  HA-S2
#          Jezdec                 Vůz                       Team                                      Den
      242  Vondrák Pavel           Dangel 820 JRD            Vondrák Petr                          So+Ne 

  HA-S3
#          Jezdec                 Vůz                       Team                                      Den
      241  Vondrák Petr            March 752                 Vondrák Petr                          So+Ne 
      260  Mikov Ondřej            MTX 1-03                  Ondřej Mikov                          So+Ne 
      261  Klus Adam               Avia AE2                  Klus Adam                             So+Ne 
      263  Prášek Jaroslav         Chevron B-42              Klub Racing Team Znojmo               So+Ne 
      271  Klesnil Dan             Metalex MTX 1-06          AG Motorsport                         So+Ne 

  E1H-2000
#          Jezdec                 Vůz                       Team                                      Den
      313  Meixner Richard         Škoda Octavia KitCar      Camurra Racing Team                   So+Ne 
      316  Hosnedl Jan             Renault Clio Sport        Sunoco Racing                         So+Ne 
      320  Štilec Roman            Honda Civic VTi           RRT s.r.o.                            So+Ne 
      321  Honců Josef             Škoda Felicia Pick-Up     RRT s.r.o.                            So+Ne 


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 27.8.2007
Přečteno: 4057 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist