úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Kohoutovice 2007 - Výsledky neděle

Neoficiální výsledky závodu

1.   3  Nevěřil Dušan        Speedmaster Racing Team  Lola Judd              E2  E2nad 2000  00:55,23  00:55,58  00:55,19  02:46,00
2.   6  Komárek David        KOMVET Racing            Mitsubishi Colt EVO     M   Mnad2000   01:00,80  01:00,02  00:59,70  03:00,52
3.  113 Fried Marek          Šenkýř Motosport         BMW M3 GTR              M   Mnad2000   01:00,32  01:00,52  01:00,11  03:00,95
4.  241 Vondrák Petr         Petr Vondrák             March 752              S3      H20     01:00,38  01:01,92  01:03,02  03:05,32
5.   8  Komárek Josef MVDr.  KOMVET Racing            Mitsubishi Lancer EVO   A   Anad2000   01:02,74  01:02,38  01:01,38  03:06,50
6.  15  Janík Václav         Buggyra International    BMW 320 JSP             M   Mnad2000   01:02,98  01:02,91  01:02,51  03:08,40
7.  11  Rybníček Marek       Křenek Motorsport        Škoda Octavia           M    Mdo2000   01:03,24  01:02,99  01:02,97  03:09,20
8.  16  Vítek Petr           AG Motosport Opava       PRC Opel                C    Cdo2000   01:03,69  01:03,19  01:03,36  03:10,24
9.  43  Líbal Petr           Šenkýř Motorsport        BMW M3                  A   Anad2000   01:04,01  01:03,45  01:03,82  03:11,28
10. 20  Jakeš Miroslav       Karel Jakeš              Mitubishi Lancer EVO I  N   Nnad2000   01:04,75  01:04,22  01:04,34  03:13,31
11. 92  Vojáček Lukáš        Auto Kelly Racing Team   Opel Astra OPC         SP              01:07,26  01:07,64  01:07,65  03:22,55
12. 91  Jerman Martin        Auto Kelly Racing Team   Alfa Romeo 147         SP              01:08,11  01:08,09  01:08,87  03:25,07
13. 99  Kusý Tomáš           Kart Arena Brno          Peugeot 306            SP              01:09,14  01:09,10  01:08,25  03:26,49
14. 50  Samek Martin         Auto Kelly Racing Team   Ford Escort RS 2000     A    Ado2000   01:09,27  01:08,77  01:09,14  03:27,18
15. 26  Blahout Filip        František Blahout        Mitubishi Lancer EVO V  N   Nnad2000   01:09,47  01:09,36  01:09,02  03:27,85
16. 93  Jermanová Gabriela   Auto Kelly Racing Team   Opel Astra OPC         SP              01:10,01  01:09,87  01:09,52  03:29,40
17. 313 Meixner Richard      Camurra Racing Team      Škoda Octavia KitCar   E1H   Hdo2000   01:10,80  01:08,74  01:09,90  03:29,44
18. 320 Štilec Roman         RRT s.r.o.               Honda Civic            E1H   Hdo2000   01:10,29  01:09,49  01:09,95  03:29,73
19. 201 Kolář Pavel          Autosport Pegas          Škoda 130RS            S1      C1      01:10,56  01:10,58  01:09,38  03:30,52
20. 200 Král Oskar           Czech National Team      Škoda 130RS            S1      C1      01:10,97  01:10,91  01:10,93  03:32,81
21. 203 Sekyrka Zdeněk       Šenkýř Motorsport        Škoda 130 RS           S1      C5      01:11,37  01:11,25  01:11,54  03:34,16
22. 206 Galáš Milan          Klub Racing Team Znojmo  BMW 2002Ti             S1      B5      01:11,86  01:11,28  01:11,99  03:35,13
23. 46  Braun Milan          Braun Milan              BMW M3                  N   Nnad2000   01:12,77  01:11,01  01:12,53  03:36,31
24. 139 Trnka Jan            SUNOCO Racing            Škoda Felicia           M    Mdo1400   01:13,54  01:13,33  01:13,62  03:40,49
25. 211 Adámek Miroslav      Miroslav Adámek          NSU TT                 S1      B3      01:14,37  01:14,76  01:15,13  03:44,26
26. 271 Klesnil Dan          AG Motorsport            Metalex MTX 1-06       S3      H19     01:14,80  01:14,61  01:15,36  03:44,77
27. 208 Táborský Radovan     GMS Racing Team          Fiat 128A Rally        S1      B3      01:16,24  01:16,08  01:16,37  03:48,69
28. 96  Vacek Oldřich        Auto Kelly Racing Team   Ford Escort RS 2000    SP              01:14,86  01:16,19  01:17,85  03:48,90
29. 140 Ježek Radim          ARC Prostějov            Škoda Favorit           M    Mdo1400   01:16,59  01:16,16  01:17,33  03:50,08
30. 310 Schwan Roman         AG Motorsport Opava      Renault Clio Williams  E1H   Hdo2000   01:14,74  01:18,59  01:17,96  03:51,29
31. 217 Dlouhý Petr          Autosport Pegas          Škoda 130RS            S1      C1      01:18,49  01:17,68  01:17,47  03:53,64
32. 312 Fried Tomáš                                   Ford Puma              E1H   Hdo2000   01:17,33  01:18,69  01:17,82  03:53,84
33. 351 Očenáš Jiří                                   Ford Puma               M    Mdo1400   01:18,27  01:18,95  01:18,84  03:56,06
34. 225 Jelínek Libor        Motorsport Válek         BMW 3.0 CSL            S1      B6      01:19,64  01:18,97  01:18,31  03:56,92
35. 204 Raška Stanislav      Václav Štěrba            VW Golf Gti            S1      B4      01:22,26  01:21,67  01:21,57  04:05,50
36. 118 Vonšák Jakub         Vonka Racing             BMW E30                 M    Mdo2000   01:25,97  01:25,74  01:22,87  04:14,58
37. 269 Mikov Ondřej         Ondřej Mikov             MTX 1-03               S3      H19     01:15,74  01:33,08  01:43,18  04:32,00
    98  Zahradníček Milan    Kart Arena Brno          Peugeot 306            SP                DNF       DNS       DNS        N
    124 Patočka Karel        AMK Jesenný              Škoda VW Caddy          M    Mdo1600     DNF       DNS       DNS        N
    84  Rokyta Petr          Alfa Klub Olomouc        Martini F2             E2   E2do2000     DNF       DNS       DNS        N
     2  Beneš Miloš          GSM Racing Team          Ralt RT 23             E2  E2nad 2000  00:56,82    DNF       DNS        N
    65  Ponížil Petr         Petr Ponížil             Ford Escort RS          A   Anad2000   01:06,76  01:26,93    DNS        N


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 25.6.2007
Přečteno: 3591 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist