úvod | hledej | debata | forum | MMÈR | MÈR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Al Fito 2008 - Results

Výsledky závodu ME

Subida Internacional al Fito 11.5.2008

Al Fito - EHC

Race: Position NO Driver / Nationality Car Entrant Time 1.heat 2.heat 3.heat Group Class EM Practice
Classified: 1. 70 Oscar Arias Palacio / E SilverCar Gaitero Competición 5:58,534 2:59,950 3:02,259 1. CM 3:19,787 2. 20 Jose Antonio Lopez Audi A4 ST B9 Racing 6:09,106 A2 13 3:26,241 3. 80 Javier Somoano Otero / E SpeedCar GT 1000 Gaitero Competición 6:09,662 3:07,266 3:05,719 2. CM 3:30,041 4. 78 Roberto Fueyo / E SilverCar Auto Mercado Astur 6:12,190 3:05,554 3. CM 3:38,247 5. 94 Cristian Villar SilverCar Gaitero Competición 6:13,793 3:06,558 3:11,898 4. CM 3:32,222 6. 81 Jose Maria Iglesias Castro / SilverCar Turón Arráss 6:17,040 3:11,321 3:08,928 5. CM 3:29,828 7. 88 Jesus Alvarez SpeedCar GT 1000 Gaitero Competición 6:19,530 3:11,727 3:05,474 6. CM 3:37,025 8. 39 Luis Rodriguez Flores / E Peugeot 206 WRC Automóvil Club Alcalans 6:21,994 3:11,347 4:08,410 1. A 10 1. 3:33,871 9. 23 Jesus Fernandez Audi A4 ST B9 Racing 6:22,954 3:11,843 3:09,615 A2 13 3:22,109 10. 37 Václav Janík / CZ Mitsubishi Lancer Evo VIII Czech National Team 6:24,882 3:14,466 3:09,969 2. A 10 2. 3:31,661 11. 95 Rafael Armas SpeedCar GT R Gaitero Competición 6:26,105 3:14,207 3:16,124 7. CM 3:55,748 12. 36 Niko Puliè / CR BMW M3 BMW Kramsky Team 6:26,837 3:16,868 3:11,209 3. A 10 3. 3:32,451 13. 42 Juan Cruz Luis / E Subaru Impreza WRC Rocky Sport 6:27,352 3:16,117 3:19,902 4. A 10 4. 3:28,697 14. 35 Alfred Hilger / D BMW M3 Alfred Hilger 6:28,317 3:17,108 5. A 10 5. 3:38,700 15. 8 Victor Gutierrez Abraham / E Gould GR 37 Orbayu Competición 6:28,685 3:18,702 3:09,983 1. E2 26 6. 3:50,167 16. 57 Rainer Krug / D BMW M3 MSC Ehlhalten 6:30,779 3:15,675 3:18,390 1. N 4 7. 3:38,322 17. 59 Miroslav Jakeš / CZ Mitsubishi Lancer Evo IX Czech National Team 6:32,387 3:17,890 3:15,203 2. N 5 8. 3:26,928 18. 46 Julio Cesar Castrillo Renault Maxi Megane A. C. P. A. 6:34,543 3:19,956 3:14,587 6. A 8 9. 3:27,708 19. 60 Jose Joaquin Fernandez Mitsubishi Lancer Evo IX Automóvil Club Ibiza 6:35,628 3:20,425 3:27,143 3. N 5 10. 3:33,649 20. 93 Jose Aguilar SpeedCar GT 1000 A. C. P. A. 6:36,040 3:18,519 3:07,235 8. CM 3:38,451 21. 17 Angel Castro / E Porsche 996 GT3 Auto Mercado Astur 6:38,108 3:20,810 3:17,298 1. GT 20 11. 3:38,037 22. 62 Jose Ivan Suarez / E Mitsubishi Lancer Evo IX A. C. P. A. 6:39,824 3:26,484 3:34,175 4. N 5 12. 3:22,737 23. 49 Felix Alvarez Mitsubishi Lancer Evo VIII Auto Mercado Astur 6:40,794 3:20,833 3:19,961 7. A 10 13. 3:32,076 24. 58 Jiøí Voves / CZ Subaru Impreza Czech National Team 6:41,239 3:22,849 3:14,497 5. N 5 14. 3:33,014 25. 105 Ruben Bulnes Citroen AX Sport Gaitero Competición 6:44,817 3:35,851 3:20,552 A1/2 10 3:36,333 26. 97 Antonio Suarez Casal / E SilverCar Mallacina Sport 6:46,016 3:23,685 9. CM 4:00,351 27. 41 Manuel Maldonado Seat Ibiza Kit Car Automóvil Club Almería 6:49,231 3:29,329 3:22,967 8. A 8 15. 3:38,589 28. 28 Isaac Rio Moro / E Renault Clio Sport Cup B9 Racing 6:49,371 3:24,895 3:44,736 A2 13 3:38,744 29. 40 Jose Carlos Lirola BMW M3 Automóvil Club Almería 6:50,527 3:27,560 3:10,647 9. A 9 16. 3:27,537 30. 48 Ruben Gonzalez Mitsubishi Lancer Evo VII Mallacina Sport 6:52,113 3:27,683 3:24,430 6. N 5 17. 3:32,758 31. 61 José Rosales Blanco / E Mitsubishi Lancer Evo IX Mijas Racing 6:57,535 3:30,392 3:13,340 7. N 5 18. 3:44,133 32. 50 Cesar Fernandez Gutierrez / Ford Escort Cosworth Valdés Racing 6:59,383 3:32,725 3:26,658 10. A 10 19. 3:42,238 33. 18 Sergio Glez Diaz / E Porsche 996 GT3 Auto Mercado Astur 6:59,731 2. GT 20 20. 34. 110 David Caldevilla Renault Megane Coupé ARJ Motorsport 6:59,980 3:33,021 3:26,959 XS 8 3:47,054 35. 45 Antonio Ortuno Mitsubishi Lancer Evo VI Automóvil Club Arnedo 7:00,249 3:32,489 3:27,760 11. A 10 21. 3:43,722 36. 109 Alberto Ordonez Renault 5 GT Turbo Nava Racing 7:03,448 3:28,502 XS 9 3:49,744 37. 65 David Ardions Renault Clio 2.0 Escudería Eibar 7:06,186 3:33,888 3:57,290 8. N 2 22. 3:40,102 38. 122 Isidoro Beteta Ford Sierra Cosworth Beteta Competición 7:07,150 3:35,528 3:31,622 SA 6 3:51,597 39. 104 Rafael Bustelo Simca 1000 Rallye Automóvil Club Vegadeo 7:07,385 3:36,015 3:31,534 H 16 4:00,407 40. 63 Ramon Andres Citroen Saxo S.I.F. Motor 7:09,994 3:35,819 3:49,761 9. N 2 23. 3:40,501 41. 44 Gregorio Castro / E Volvo S 60 Auto Mercado Astur 7:11,613 3:39,909 3:31,704 12. A 10 24. 3:45,195 42. 56 Ramon Garcia Peugeot 106 GTi ARJ Motorsport 7:13,902 3:37,666 3:15,104 13. A 7 25. 3:58,921 43. 47 Juan Luis Amador Renault Clio Williams Automóvil Club Lorca 7:17,736 3:38,631 3:39,105 14. A 8 26. 3:54,163 44. 114 Daniel Villanueva Renault 5 GT Turbo Auto Mercado Astur 7:18,635 3:44,196 3:34,439 XS 8 45. 43 Roberto Gonzalez Renault Clio Sport Auto Mercado Astur 7:19,946 3:42,376 3:11,235 15. A 8 27. 3:55,501 46. 55 Miguel Garcia / E Peugeot 106 Rallye S.I.F. Motor 7:21,450 3:41,185 3:40,265 10. N 1 28. 4:09,742 47. 117 Julio Cesar Mendez / E Peugeot 205 Rallye Gaitero Competición 7:21,549 3:41,885 3:39,664 SA 4 4:05,839 48. 38 Achim Kreim / D Mitsubishi Lancer Evo VIII MSC Rodenstein 7:28,933 3:20,523 3:10,416 16. A 10 29. 3:28,297 49. 113 Alejandro Suarez Peugeot 205 Nava Racing 7:29,103 3:45,085 3:44,018 XS 7 3:53,902 50. 111 Julian Vazquez Peugeot 106 Rallye Turón Arráss 7:33,686 3:48,607 3:45,079 XS 7 4:07,768 51. 54 Roberto Alvarez / E Citroen AX GTi Club Automóvil Siero 7:34,172 3:46,262 3:47,910 17. A 6 30. 4:04,644 52. 119 Jose Luis Alvarez / E Opel Kadett GSi Gaitero Competición 7:39,148 3:50,610 3:48,538 SA 6 3:57,940 53. 64 Ignacio del Valle Huerta / E Peugeot 106 Rallye S.I.F. Motor 7:41,452 3:51,691 3:32,298 11. N 1 31. 4:01,394 54. 115 Isidro Barro Citroen AX Sport Gaitero Competición 7:42,126 3:52,505 3:49,621 SA 4 3:58,985 55. 52 Javier Antonio Diaz Citroen Saxo VTS 16v Club Automóvil Siero 7:44,164 3:44,753 3:59,411 18. A 7 32. 3:58,047 56. 67 Guzman Del Pino Nissan Almera GTi FG Racing Team 7:55,708 3:58,418 12. N 2 33. 4:09,881 57. 53 Juan Carlos Merino Peugeot 205 GTi Gaitero Competición 7:59,098 4:02,484 3:56,614 19. A 8 34. 4:09,477 58. 116 Daniel Sanchez Citroen AX Sport Gaitero Competición 8:05,081 4:15,694 3:49,387 SA 4 4:11,212 Did not finish: 108 Gabino Gonzales Fernandez / Renault 11 Turbo Mallacina Sport 3:45,908 XS 9 3:43,102 112 Jonatan Montes Mortera / E Peugeot 205 Rallye ARJ Motorsport 3:43,676 XS 7 3:52,278 107 José Antonio Insausti / E Opel Kadett Escudería Lagun Artea 3:24,265 3:41,710 XA 9 3:53,251 31 Petr Vojáèek / CZ Alfa Romeo 147 Czech National Team 3:30,487 3:38,079 SP 13 3:50,903 32 Gabriela Jermanová / CZ Opel Astra OPC Dekra Racing Team 3:45,337 SP 13 4:19,105 34 Martin Jerman / CZ Alfa Romeo 147 Czech National Team 3:36,406 SP 13 4:10,811 125 Roman Holoch / CZ Alfa Romeo 147 SP Czech National Team 3:31,926 SP 13 3:59,837 121 Josetxu Guezuraga Ford Sierra Cosworth 4x4 Zamudio Racing Elkartea 3:50,312 3:48,089 SA 6 4:02,307 68 Corsino Torre Daewoo Lanos 1.6 FG Racing Team 2:57,522 N 2 3:29,641 124 Pelayo Beteta Peugeot 205 GTi Beteta Competición 4:01,913 N 3 4:11,669 99 Antonio Testillano Porsche 911 Carrera 3.0 Auto Mercado Astur 3:30,250 H 16 4:38,605 100 Antonio Noguera Lotus Elan Automóvil Club Alcalans 3:55,244 3:50,305 H 16 4:14,391 101 Julian Bornas Simca Rallye 3 Automóvil Club Lorca 3:50,863 3:34,455 H 16 102 Julio Martin Simca Rallye Escudería Gredos 3:37,211 3:45,318 H 16 4:14,248 103 Juan Carlos Encinas Simca Rallye Troncomóvil Sport 3:48,524 H 16 3:54,462 19 Bernardo J. Cardin / E Ferrari 360 GT Gaitero Competición 3:28,979 3:30,752 GT 20 51 Daniel Fernandez / E Peugeot 205 Rallye Laciana Motor 3:41,698 3:39,130 FA 4 3:49,466 69 Pedro Siquier Roca / E SilverCar Escudería Urbasa 2:59,414 2:58,584 CM 3:22,556 71 Egoi Eder Valdes SilverCar Escudería Mendi Racing 3:26,761 3:01,825 CM 3:19,870 72 Jordi Martinez / E SpeedCar GT R Escudería Mollerusa 3:05,282 2:59,967 CM 3:24,481 73 Jose Antonio Roman / E BRC 05 Evo Automóvil Club Almería 2:58,338 CM 3:26,884 74 Francisco Pancho Egozkue / E SpeedCar GT R Escudería Mendi Racing 3:02,764 3:04,499 CM 3:22,352 75 Juan Carlos Pena San Martin BRC 05 Evo Langreo Motor Club 3:06,110 CM 3:24,062 76 Victor Manuel Molina / E BRC 05 Escudería del Mármol 3:17,770 CM 3:35,883 77 Jose Fermin Busta / E BRC 05 Evo Langreo Motor Club 3:05,444 3:06,636 CM 3:29,220 79 Juan Carlos Cueva / E SpeedCar GT 1000 Club Automóvil Siero 3:11,151 3:02,396 CM 3:32,008 82 Francisco Fontanellas SpeedCar GT 1000 Moto Club Igualada 3:08,730 3:16,670 CM 3:32,997 83 Fernando Fontanellas SilverCar Moto Club Igualada 3:16,047 3:43,475 CM 3:39,765 85 Juan Samperio Carlos BRC 02 C. D. Adal Sport 3:20,776 CM 3:46,938 86 Edgar Vigo BRC 05 Evo Scratch Fene 3:22,882 CM 4:05,833 87 Luis Iglesias Angel BRC 02 Mar Competición 3:07,803 CM 3:39,998 90 Jesus Fernandez BRC 05 Evo C. D. Adal Sport 3:07,107 3:29,108 CM 3:29,134 91 Francisco Perez SpeedCar GT 1000 Escudería Carthago 3:31,395 3:17,533 CM 3:47,967 92 David Ceballos BRC 02 Mar Competición 3:20,934 3:17,521 CM 4:07,592 96 Raul Toca SpeedCar GT 1000 Mar Competición 3:22,422 3:22,331 CM 3:47,396 21 Raul Borreguero / E Audi A4 ST Escudería Bengala 3:05,792 3:03,314 A2 13 3:33,361 22 Jose Antonio Anzar Audi A4 ST Escudería del Mármol 3:14,902 3:10,994 A2 13 3:27,343 25 Jose Maria Martinez / E Renault Megane Trophy Escudería Ourense 3:13,683 3:09,271 A2 15 4:10,508 27 Felipe Palomino Renault Clio Sport Auto Mercado Astur 3:50,961 3:34,898 A2 13 4:07,113 29 Jose Manuel Castro Renault Megane Coupé Escudería Chantada 3:40,802 3:24,476 A2 13 3:47,145 Did not start: 118 Amadeo Lopez Peugeot 309 GTi 16v B9 Racing SA 6 4:02,549 120 Fermin Galan Renault 11 Turbo Pravia Autocompetición SA 6 3:53,899 14 Leonardo Isolani / I Ferrari 575 GTC Isolani Racing Team GT 20 4:08,012 15 Giacomo Fiertler / I Ferrari 360 Challenge Isolani Racing Team GT 20 3:28,987 16 Stefano Pierdomenico / I Ferrari 360 NGT Isolani Racing Team GT 20 3:38,473 1 Denny Zardo / I Reynard Scuderia Villorba Corse SRL E2 26 3 Fausto Bormolini / I Reynard 95D Fira Motorsport E2 26 4 Otakar Krámský / CZ Reynard K 08 Czech National Team E2 26 3:47,634 5 Renzo Napione / I Reynard K02 Fira Motorsport E2 26 3:32,189 6 Simone Faggioli / I Osella PA27 Osella Engineering SRL E2 26 3:13,628 7 Lionel Regal / F Reynard 01L Lionel Regal E2 26 3:14,967 10 Evans Lanfranco / I Osella PA20S Fira Motorsport CN 23 3:31,279 11 Lionel Champelovier / F Norma M20 FIA Lionel Champelovier CN 22 3:44,055 12 Maurizio Roasio / I Osella PA21S Honda Mauricio Roasio CN 22 3:36,855


Autor: Roman Krejèí  (Všechny èlánky autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny èlánky rubriky)




Èlánek publikován: 15.5.2008
Pøeèteno: 2771 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související èlánky:



REDAKCE: Roman Krejèí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informaèním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist