úvod | hledej | debata | forum | MMÈR | MÈR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Al Fito - Results

Výsledky závodu

 1.   10  Ingo Martínez               Vilarino Motorsport        Reynard 93D                   1. D/E  1. 26   2:40,103    2:42,185    5:22,288
 2.    1  Giulio Regosa               Tschager Motor Sport       Lola SC Ateneo F3000          2. D/E  2. 26   2:42,166    2:40,461    5:22,627
 3.    4  Renzo Napione               Tschager Motor Sport       Reynard F3000                 3. D/E  3. 26   2:42,545    2:41,853    5:24,398
 4.    3  Laszlo Szasz                Szazs Motorspot Kpt        Reynard Zytec F3000           4. D/E  4. 26   2:48,154    2:48,965    5:37,119
 5.   102 Lauren García               Langreo Motor Club         BRC                           1. CM   1. CM   2:49,375    2:50,506    5:39,881
 6.    6  Milan Svoboda               Czech National Team        Dallara F302                  5. D/E  1. 25   2:49,511    2:50,588    5:40,099
 7.   95  Iván Suárez                 A,C,P,A,                   Silver Car                    2. CM   2. CM   2:50,254    2:51,133    5:41,387
 8.    8  José Ramón Fernández        Auto Mercado Astur         Martini MK39                  6. D/E  2. 25   2:51,223    2:51,526    5:42,749
 9.   92  Gorka Apalantza             Vilarino Motorsport        Speed-Car                     3. CM   3. CM   2:49,932    2:53,005    5:42,937
 10.  11  Angel Candás                Gaitero Competición        Fórmula Nissan                7. D/E  3. 25   2:53,170    2:49,961    5:43,131
 11.   5  Angela Vilarino             Vilarino Motorsport        Coloni F2000                  8. D/E  4. 25   2:52,314    2:51,222    5:43,536
 12.  99  Víctor Manuel Pardeiro      Langreo Motor Club         BRC                           4. CM   4. CM   2:52,049    2:53,910    5:45,959
 13.  97  Francisco Egózcue           Francisco Egózcue          Speed-Car                     5. CM   5. CM   2:54,475    2:54,816    5:49,291
 14.  93  Alberto García              C, D, Circuito de Jerez    Speed-Car GT                  6. CM   6. CM   2:54,560    2:56,331    5:50,891
 15.  96  Josep María Guitart         Langreo Motor Club         BRC                           7. CM   7. CM   2:55,338    2:57,530    5:52,868
 16.  104 José María Castro           Turón Arrass               Speed-Car                     8. CM   8. CM   2:55,364    2:57,972    5:53,336
 17.  14  Víctor Abrahám              Escuduería Lugones         Osella PA20/8                 1. CN   1. 14   2:55,651    2:58,629    5:54,280
 18.   7  Kramsky Otakar              Czech National Team        Reynard F3000                 9. D/E  5. 26   2:57,389    2:58,032    5:55,421
 19.  98  Xuán Sanmartín              Langreo Motor Club         BRC                           9. CM   9. CM   2:58,188    2:58,731    5:56,919
 20.  108 Cristian Villar             Gaitero Competición        Speed-Car                    10. CM  10. CM   2:59,141    2:58,533    5:57,674
 21.  18  Xavier Riera                Riera Racing               BMW 320 ST                    1. A2   1. 13   2:57,915    3:00,378    5:58,293
 22.  17  José Antonio López-Fombona  Auto Mercado Astur         Audi A4 ST                    2. A2   2. 13   3:01,083    2:57,809    5:58,892
 23.  100 Antonio Ruíz                Escudería Sur              BRC                          11. CM  11. CM   2:58,864    3:00,758    5:59,622
 24.  109 Jesús Alvarez               Gaitero Competición        Speed-Car                    12. CM  12. CM   3:00,072    3:02,311    6:02,383
 25.  103 Carlos Villanueva           Escudería Arteixo          Speed-Car                    13. CM  13. CM   3:01,203    3:02,955    6:04,158
 26.  19  Angel Castro                Auto Mercado Astur         Nissan Primera ST             3. A2   3. 13   3:01,544    3:04,310    6:05,854
 27.  15  Adolfo Posada               Auto Mercado Astur         Osella PA20/8                 2. CN   2. 14   3:05,467    3:02,181    6:07,648
 28.  107 Jesús Fernández             Langreo Motor Club         BRC                          14. CM  14. CM   2:58,475    3:10,343    6:08,818
 29.  66  Joerg Weindinger            Adac Tam                   BMW M3                        1.  N   1.  5   3:03,743    3:05,120    6:08,863
 30.  39  Dan Michl                   Czech National Team        Skoda Octavia Kit Car         1.  A   1.  8   3:04,426    3:04,475    6:08,901
 31.  101 Javier Alday                Langreo Motor Club         BRC                          15. CM  15. CM   3:11,965    2:57,427    6:09,392
 32.  40  Jaromir Maly                Czech National Team        Ford Escort Maxi Kit Car      2.  A   2.  8   3:05,848    3:05,709    6:11,557
 33.  72  Peter Jurena                Matador Pneusport Racing   Mitsubishi Lancer Evo         2.  N   2.  5   3:05,791    3:06,093    6:11,884
 34.  105 Fernando Altamira           Motor Club Manresa         BRC                          16. CM  16. CM   3:07,149    3:06,627    6:13,776
 35.  20  Raúl Borreguero             Escudería Bengala          BMW 320 ST                    4. A2   4. 13   3:04,935    3:09,084    6:14,019
 36.  111 Borja Villar                Gaitero Competición        BRC CM02                     17. CM  17. CM   3:07,460    3:08,517    6:15,977
 37.  79  Lino Vardanega              Lino Vardanega             BMW M3 E36                    3.  N   3.  5   3:07,695    3:08,305    6:16,000
 38.  68  Rainer Krug                 Rainer Krug                BMW M3                        4.  N   4.  5   3:08,380    3:08,111    6:16,491
 39.  110 Rafael Arias                Gaitero Competición        Speed-Car GT1000             18. CM  18. CM   3:07,487    3:09,154    6:16,641
 40.  57  Marcelino Hevia             A,C,P,A,                   Fiat Punto S1600              3.  A   1.  7   3:08,105    3:08,665    6:16,770
 41.  67  Vladimir Doubek             Czech National Team        BMW M3                        5.  N   5.  5   3:09,852    3:08,777    6:18,629
 42.  75  Carlos Márquez              E,M,R, Competición         Mitsubishi Evo IX             6.  N   6.  5   3:09,344    3:09,403    6:18,747
 43.  42  Manuel Maldonado            Automóvil Club Almería     Seat Ibiza Kit Car            4.  A   3.  8   3:10,839    3:10,244    6:21,083
 44.  30  Piergiorgio Bedini          Piergiorgio Bedini         Alfa Romeo 147                1. SP   5. 13   3:12,285    3:09,012    6:21,297
 45.  25  Pedro Luis Castanón         Langreo Motor Club         Seat León Supercopa           5. A2   1. 15   3:10,988    3:10,804    6:21,792
 46.  117 Roberto Fueyo               Auto Mercado Astur CompeticSpeed Car                    19. CM  19. CM   2:56,247    3:26,119    6:22,366
 47.  23  Javier Fernández            Auto Mercado Astur         Audi A4 ST                    6. A2   6. 13   3:11,517    3:12,351    6:23,868
 48.  34  Claudio Giobbi              Claudio Giobbi             BMW 320                       2. SP   7. 13   3:12,041    3:12,380    6:24,421
 49.  24  José Antonio Aznar          Escudería del Mármol       Audi A4 ST                    7. A2   8. 13   3:08,016    3:16,494    6:24,510
 50.  44  José Carlos Lirola          Automóvil Club Almería     BMW M3                        5.  A   1. 10   3:10,783    3:15,812    6:26,595
 51.  74  Jiri Voves                  Czech National Team        Subaru Impreza                7.  N   7.  5   3:14,207    3:13,284    6:27,491
 52.  58  Pablo Castelos              Troncomóvil Sport          Ford Puma Super               6.  A   2.  7   3:14,763    3:13,949    6:28,712
 53.  70  Francisco Javier Jiménez    Escudería Milenio          Mitsubishi Lancer Evo IX      8.  N   8.  5   3:13,830    3:16,323    6:30,153
 54.  76  Rubén González              Mallacina Sport            Mitsubishi Evo VII            9.  N   9.  5   3:15,965    3:15,734    6:31,699
 55.  69  Rafael Ruíz                 Automóvil Club Almería     Mitsubishi Lancer Evo VI     10.  N  10.  5   3:16,970    3:15,413    6:32,383
 56.  48  Gregorio Castro             Auto Mercado Astur         Volvo S60                     7.  A   2. 10   3:16,542    3:15,960    6:32,502
 57.  77  Félix Alvarez               Auto Mercado Astur         Mitsubishi Lancer            11.  N  11.  5   3:17,177    3:16,117    6:33,294
 58.  43  Julián Marigil              Club Apolo XI              Citroen Saxo VTS              8.  A   3.  7   3:17,572    3:16,934    6:34,506
 59.  36  Lukas Vojacek               Czech National Team        Opel Astra OPC                3. SP   9. 13   3:17,711    3:19,551    6:37,262
 60.  73  Sergio López-Fombona        A,C,P,A,                   Subaru Impreza Spec-C        12.  N  12.  5   3:16,797    3:20,495    6:37,292
 61.  35  Martin Jerman               Czech National Team        Alfa Romeo 147                4. SP     X.13  3:15,832    3:21,876    6:37,708
 62.  49  Miguel Angel Trigo          Gaitero Competición        Ford Escort WRC               9.  A   3. 10   3:19,350    3:18,466    6:37,816
 63.  121 Alejandro Martínez          SIF Motor                  Renault 5 GT Turbo            1. S/A  1.  9   3:20,999    3:18,315    6:39,314
 64.  81  José Joaquín Fernández      Automóvil Club Ibiza       Renault Clio Sport           13.  N   1.  3   3:19,620    3:21,842    6:41,462
 65.  122 Gabino Fernández            Mallacina Sport            Renault 11 Turbo              2. S/A  2.  9   3:20,955    3:21,770    6:42,725
 66.  80  Germán Ferrao               Auto Mercado Astur         Renault Clio Sport 16v       14.  N   2.  3   3:21,672    3:22,191    6:43,863
 67.  32  David Losman                Cardo Racing               Peugeot 306 S16               5. SP    XI.13  3:23,341    3:22,212    6:45,553
 68.  112 Javier Otero                Bimenes Motorsport         Speed-Car GT1000             20. CM  20. CM   3:27,685    3:18,576    6:46,261
 69.  84  Mario Pérez                 Escudería Nervión          Citroen Saxo VTS 16v         10.  A   4.  7   3:23,458    3:23,827    6:47,285
 70.  61  Roberto Flórez              Escudería Villa de Llanes  Peugeot 206 XS               11.  A   5.  7   3:24,956    3:23,170    6:48,126
 71.  113 Ignacio Fragale             SIF Motor                  Speed-Car GT1000             21. CM  21. CM   3:24,790    3:23,992    6:48,782
 72.  33  Gabriela Jermanova          Auto Kelly Racing Team     Opel Astra OPC                6. SP   XII.13  3:23,690    3:25,201    6:48,891
 73.  123 Amador Jaén                 C, D, Circuito de Jerez    Renault Supercinco GT Turbo   3. S/A  3.  9   3:26,202    3:23,954    6:50,156
 74.  131 Isidoro Beteta              Beteta Competición         Ford Sierra Cosworth          1. S/N 13.  5   3:24,293    3:26,442    6:50,735
 75.  56  David Caldevilla            Bimenes Motorsport         Renault Clio Williams        12.  A   4.  8   3:25,545    3:26,140    6:51,685
 76.  28  Silvano Brandi              Silvano Brandi             Chevrolet Corvette CS         1. GT   1. 20   3:24,233    3:27,997    6:52,230
 77.  89  David García                Turón Arrass               Citroen AX GTi               13.  A   1.  6   3:26,454    3:26,275    6:52,729
 78.  53  Ernesto González            Escudería Villa de Llanes  Renault Clio Williams        14.  A   5.  8   3:26,537    3:26,596    6:53,133
 79.  65  José María Martínez         Escudería Ourense          Mitsubishi Evo VII           15.  A   4. 10   3:31,338    3:22,458    6:53,796
 80.  125 Daniel Villanueva           ARJ Motor Sport            Renault 5 GT Turbo            4. S/A  4.  9   3:27,031    3:27,716    6:54,747
 81.  126 José Antonio Insausti       Lagun Artea                Opel Kadett GSi               5. S/A  6.  8   3:27,733    3:27,272    6:55,005
 82.  114 Julio Gargallo              Julio Gargallo             Porsche 911 Carrera RS        1.  H   1.  H   3:27,721    3:28,097    6:55,818
 83.  129 Julio César Méndez          Gaitero Competición        Peugeot 205 Rallye            6. S/A  2.  6   3:28,819    3:27,966    6:56,785
 84.  82  Alvaro del Cueto            Auto Mercado Astur         Citroen Saxo VTS             15.  N   1.  2   3:29,675    3:27,397    6:57,072
 85.  128 José Ignacio Madrera        Gaitero Competición        Renault Clio 16v              7. S/A  7.  8   3:27,900    3:29,612    6:57,512
 86.  85  Javier Antonio Díaz         Club Automóvil Siero       Citroen Saxo VTS             16.  N   2.  2   3:30,442    3:28,469    6:58,911
 87.  87  Jairo Alvarez               Turón Arrass               Peugeot 106 Rallye           17.  N   3.  2   3:30,469    3:31,762    7:02,231
 88.  132 Josetxu Guezuraga           Zamudio Racing Elkartea    Ford Sierra Cosworth 4x4      8. S/A  5. 10   3:33,740    3:35,809    7:09,549
 89.  86  Ramon Andrés                SIF Motor                  Citroen Saxo                 18.  N   4.  2   3:35,931    3:34,041    7:09,972
 90.  63  Roberto Alvarez             Automóvil Club del Norte   Citroen AX                   16.  A   3.  6   3:37,143    3:33,606    7:10,749
 91.  55  José Luis Alvarez           Gaitero Competición        Fiat Punto HGT               17.  A   8.  8   3:38,010    3:34,836    7:12,846
 92.  27  Antonio Casal               Mallacina Sport            Renault Clio Sport            8. A2  13. 13   3:36,968    3:36,174    7:13,142
 93.  88  Jonathan Menéndez           ARJ Motor Sport            Peugeot 106 Rallye           19.  N   5.  2   3:37,055    3:36,495    7:13,550
 94.  83  Ignacio Huerta              Bimenes Motorsport         Peugeot 106 Rallye           20.  N   6.  2   3:36,857    3:39,066    7:15,923
 95.  91  Raimundo de la Concepción   Bimenes Motorsport         Peugeot 106 XSi              21.  N   1.  1   3:38,169    3:39,657    7:17,826
 96.  90  Felipe Puente               Club Automóvil Siero       Peugeot 106 Rallye           22.  N   2.  1   3:38,709    3:41,446    7:20,155
 97.  60  Daniel García               Escudería Villa de Llanes  Peugeot 206 XS               18.  A   6.  7   3:40,799    3:41,030    7:21,829
 98.  45  Jozef Toth                  BMW Kramsky Team           BMW M3                       19.  A   6. 10   3:42,163    3:41,845    7:24,008
 99.  124 Fermín Galán                Club Automóvil Siero       Renault 11 Turbo              9. S/A  5.  9   3:44,030    3:40,389    7:24,419
100.  134 Raúl Sánchez                Bimenes Motorsport         Opel Corsa GSi                2. S/N  7.  2   3:43,971    3:42,729    7:26,700
101.  133 Pablo González              Club Automóvil Siero       Opel Corsa GSi                3. S/N  8.  2   3:41,195    3:45,555    7:26,750
102.  127 Daniel Crespo               Gaitero Competición        Opel Kadett GSi              10. S/A  9.  8   3:43,510    3:43,273    7:26,783
103.  54  Adrián Santirso             A,C,P,A,                   Renault Clio                 20.  A  10.  8   3:41,821    3:45,179    7:27,000
104.  136 Pelayo Beteta               Beteta Competición         Peugeot 205 Rallye            4. S/N  3.  1   3:44,647    3:44,171    7:28,818
105.  115 Ildefonso García            Club Porsche Espana        Porsche 911 E                 2.  H   2.  H   3:44,153    3:49,289    7:33,442
106.  120 Luis Miguel Blanco          Team Repauto               Lancia Delta Integrale       11. S/A  7. 10   3:54,632    3:40,653    7:35,285
107.  130 José Manuel Granda          Gaitero Competición        Citroen AX Sport             12. S/A  4.  6   3:54,450    3:54,045    7:48,495
108.  29  Silvana di Feo              Sivana di Feo              Mazda RX5                     2. GT   1. 18   3:56,734    3:57,618    7:54,352
109.  135 Sergio Martínez             Langreo Motor Club         Opel Corsa GSi                5. S/N  9.  2   4:03,071    3:58,202    8:01,273
 AB    2  Fausto Bormolini            Tschager Motor Sport       Lola F3000                     D/E2           mimo tra
 AB    9  Roasio Maurizio             Tschager Motor Sport       Lola F3000                     D/E2           2:57,632     porucha
 AB   22  Sergio Díaz                 Auto Mercado Astur         Audi A4 ST                       A2           3:06,181     porucha
 AB   41  Alfred Hilger               Alfred Hilger              BMW E36/M3                        A           3:05,323     porucha
 AB   62  Miguel García               Bimenes Motorsport         Peugeot 106                       A            porucha    3:31,091
 AB   94  José Antonio Román          Automóvil Club Almería     Speed-Car GT                     CM            porucha    2:55,779
 AB   116 Juan Ramón Suárez           ARJ Motor Sport            Seat 124                          H           3:34,600     porucha
 AB   137 Jonathan Mortera            ARJ Motor Sport            Peugeot 205 Rallye              S/N            porucha
 NS   31  Petr Vojacek                Czech National Team        Alfa Romeo 147                   SP           4:23,820       NS
 NS   51  Alfonso Fernández           Grandas Sport Competición  Subaru Impreza                    A           3:40,407       NS
 NS   64  Jorge Gallego               Club Automóvil Siero       Citroen AX GTi                    A              NS
 NS   71  Rubén Bayo                  Auto Mercado Astur         Seat León Cupra R                 N              NS
 NS   106 Antonio Aguado              Escudería Talavera         Speed-Car                        CM           2:57,924       NS
 NS   118 Rubén Bulnes                Bimenes Motorsport         Citroen AX Sport                              3:19,856       NS
 NS   119 Angel Luis Puig             A,C,P,A,                   Lancia Delta Integrale          S/A              NS


Autor: Roman Krejèí  (Všechny èlánky autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny èlánky rubriky)




Èlánek publikován: 17.5.2006
Pøeèteno: 3929 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související èlánky:



REDAKCE: Roman Krejèí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informaèním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist