úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Serra da Estrela 2008 - Results

Výsledky závodu ME

Rampa Int. Serra da Estrela 18.5.2008

Estrela - EHC

Race: AVG: 119,990 km/h Position NO Driver / Nationality Car Entrant Time 1.heat 2.heat 3.heat Group Class EM Practice
Classified: 1. 3 Lionel Regal / F Reynard 01L Lionel Regal 5:00,635 2:29,946 2:30,689 3:13,341 1. E2 1. 3.0 1. 2. 6 Simone Faggioli / I Osella PA27 Osella Engineering SRL 5:07,245 2:33,429 2:33,816 2:58,421 2. E2 2. 3.0 2. 3. 1 László Szász / H Reynard Szász Motorsport KFT 5:11,809 2:35,884 2:35,925 3:20,679 3. E2 3. 3.0 3. 4. 2 Fausto Bormolini / I Reynard Fausto Bormolini 5:14,420 2:35,771 2:38,649 4. E2 4. 3.0 4. 5. 4 Otakar Krámský / CZ Reynard K 08 Czech National Team 5:17,053 2:38,093 2:38,960 3:41,918 5. E2 5. 3.0 5. 6. 5 Renzo Napione / I Reynard Renzo Napione 5:17,803 2:37,640 2:40,163 3:35,489 6. E2 6. 3.0 6. 7. 11 Evans Lanfranco / I Osella PA20S Lanfranco Evans 5:27,407 2:45,772 2:41,635 3:16,555 1. CN 1. +2.0 7. 8. 113 Pedro Siquier Roca / E Silver Car CM 2008 Escuderia Urbasa 5:35,662 2:49,918 2:48,438 2:47,224 1. CM 1. I 9. 115 Enrique Ramos Cruz / E BRC CM-05 EVO Langreo Motor Club 5:37,505 2:49,034 2:48,471 2:50,096 2. CM 2. I 10. 16 Paulo Gomes Ramalho / P Juno SSE-CN Paulo José Gomes Ramalho 5:40,756 2:52,084 2:48,672 3:46,063 2. CN 1. 2.0 8. 11. 116 Jose Antonio Roman Fernandez BRC CM-05 EVO Langreo Motor Club 5:41,889 2:51,652 2:50,723 2:51,166 3. CM 3. I 12. 111 Antonio Buceta Mosteiro / E Dicode RCF CM Antonio Mosteiro Buceta 5:43,501 2:52,916 2:50,585 2:54,627 4. CM 1. II 13. 112 Benito Garcia Varela / E Dicode RCF CM Benito Varela Garcia 5:44,224 2:52,984 2:51,240 2:54,590 5. CM 2. II 14. 107 Joao Portinha / P Silver Car CM 2008 Joao Carlos Carvalho Portin 5:46,190 2:55,510 2:53,071 2:53,119 6. CM 4. I 15. 14 Lionel Champelovier / F Norma M20 Lionel Champelovier 5:48,050 2:54,383 2:53,667 4:00,555 3. CN 2. 2.0 9. 16. 17 Luis Pedro Martins / P CVO RC2 Rodrive Competiçoes 5:49,563 2:55,307 2:54,256 4:05,732 4. CN 3. 2.0 10. 17. 24 Antonio Monteiro Nogueira / Porsche 911 Turbo GT 2 António Nogueira 5:49,941 2:54,304 2:55,637 3:30,933 1. GT 11. 18. 15 Maurizio Roasio / I Osella PA21S Honda Maurizio Roasio 5:55,744 2:56,950 2:58,794 3:40,435 5. CN 4. 2.0 12. 19. 109 Antonio Barros / P BCR CM02 Antonio Carlos T Pinto Barr 5:55,985 3:02,842 2:57,182 2:58,803 7. CM 5. I 20. 103 Joaquim Teixeira / P Radical SR3 Joaquim Belmiro A O Teixeir 5:56,153 2:59,594 2:56,559 3:08,112 1. C3 26 21. 105 Joao Fonseca / P BRC CM-02 Joao Fonseca 5:56,170 2:59,307 2:56,863 3:00,688 8. CM 3. II 22. 104 Joaquim Rino / P BRC 05 Joaquim Rino 5:58,346 2:59,297 2:59,049 3:17,681 9. CM 4. II 23. 39 Niko Pulič / CR BMW M3 BMW Krámský 6:00,782 2:59,014 3:01,768 3:53,873 1. A 1. +3.0 13. 24. 38 Alfred Hilger / D BMW E36 M3 Alfred Hilger 6:01,833 3:01,238 3:00,595 3:32,984 2. A 2. +3.0 14. 25. 108 Luis Novoa / P BRC CM-02 Luis Manuel Nóvoa 6:02,776 3:01,138 3:01,638 10. CM 6. I 26. 26 Angel Castro / E Porsche 996 GT3 Auto Mercado Astur 6:10,042 3:05,616 3:04,426 3:51,293 2. GT 15. 27. 48 Miroslav Jakeš / CZ Mitsubishi Lancer EVO Czech National Team 6:10,863 3:04,765 3:06,098 3:50,583 1. N 1. +3.0 16. 28. 114 Ivan Martinez Costa / E Speed Car GT Ivan Costa Martinez 6:10,970 3:08,057 3:02,913 11. CM 7. I 29. 12 Pedro Salvador / P Juno SSS - CN Juno Racing Ibérica 6:11,595 2:44,626 3:26,969 6. CN 5. 2.0 17. 30. 23 Leonardo Isolani / I Ferrari 575 GTC Isolani Racing Team srl 6:11,814 2:50,853 3:20,961 3. GT 18. 31. 51 Jiří Voves / CZ Subaru Impreza Czech National Team 6:14,729 3:06,391 3:08,338 3:42,050 2. N 2. +3.0 19. 32. 40 Achim Kreim / D Mitsubishi EVO VIII MSL Rodenstein e.v.im ADAC 6:16,619 3:07,302 3:09,317 3:53,329 3. A 3. +3.0 20. 33. 9 Joffrey Didier / F Tattus Formula Renault Rodrive Competiçoes 6:16,916 3:09,504 3:07,412 3:53,833 7. E2 1. 2.0 21. 34. 42 Antoine Da Cunha / F BMW M3 VR2 Motorsport 6:17,537 3:09,003 3:08,534 4:07,454 4. A 4. +3.0 22. 35. 41 Václav Janík / CZ Mitsubishi EVO VIII Czech National Team 6:18,654 3:02,164 3:16,490 5. A 5. +3.0 23. 36. 49 Rainer Krug / D BMW M3 MSC Ehlbalten 6:20,821 3:11,080 3:09,741 4:08,906 3. N 3. +3.0 24. 37. 31 Petr Vojáček / CZ Alfa Romeo Czech National Team 6:22,882 3:12,270 3:10,612 4:28,506 1. SP 25. 38. 34 Roman Holoch / CZ Alfa Romeo TS147 Petr Zizkovský 6:24,244 3:13,070 3:11,174 3:59,564 2. SP 26. 39. 30 Martin Jerman / CZ Alfa Romeo Czech National Team 6:24,897 3:12,480 3:12,417 4:40,301 3. SP 27. 40. 54 Xavier Garcia Garcia / E Mitsubishi EVO VI Majoracua 6:30,176 3:13,474 3:16,702 3:45,924 4. N 4. +3.0 28. 41. 43 Gregorio Castro / E Volvo S 60 Auto Mercado Astur 6:33,277 3:16,748 3:16,529 4:25,326 6. A 1. 3.0 29. 42. 27 Stefano Pierdomenico / I Ferrari 360 NGT Isolani Racing Team srl 6:34,205 2:56,744 3:37,461 4. GT 30. 43. 32 Gabriela Jermanová / CZ Opel Astra OPC Dekra Racing Team 6:35,052 3:17,966 3:17,086 4:34,309 4. SP 31. 44. 203 Carlos Inacio / P Ford Escort Carlos Inácio 6:41,759 3:23,213 3:19,614 3:22,145 1. HA 1. H 81 45. 61 André Marques / P Caterham André dos Santos Marques 6:41,979 3:22,560 3:19,419 3:59,834 1. P Class 46. 57 Antonio Rodrigues / P Toyota Corolla T Sport Antonio Rodrigues 6:43,633 3:23,246 3:20,387 3:54,302 2. P Class 47. 206 Armando Sainhas / P Ford Escort Armando Saínhas 6:53,451 3:25,968 3:44,980 3:27,483 2. HA 1. H 74 48. 25 Giacomo Fiertler / I Ferrari 360 Challenge Isolani Racing Team srl 6:56,563 3:09,639 3:46,924 5. GT 32. 49. 35 Martin Rybníček / CZ Ford Escort Petr Zizkovský 7:01,490 3:31,904 3:29,586 4:06,521 5. SP 33. 50. 45 Ricardo Lima / P Renault Megane Ricardo Lima 7:04,183 3:33,690 3:30,493 4:21,311 7. A 1. 2.0 34. 51. 205 Alberto Miguel Santos / P Ford Escort Alberto Miguel Santos 7:11,347 3:43,982 3:35,290 3:36,057 3. HA 2. H 74 52. 59 Oscar Pardal / P Ford Sierra XR4i Oscar Joao Pardal 7:12,750 3:34,044 3:38,706 4:17,146 3. P Class 53. 53 Jesus Garcia Martinez / E Mitsubishi EVO IX Escuderia 1000 Lagos 7:14,460 3:21,493 3:52,967 5. N 5. +3.0 35. 54. 56 Nuno Guimaraes / P Mazda MX5 Nuno Jorge A Ferreira Guima 7:33,367 3:31,431 4:01,936 4. P Class Did not finish: 65 Rui Duarte Raposo / P Opel Astra VR2 Motorsport 3:51,411 OF Class 110 David Vilela Costa / E Speed Car GT David Costa Vilela 3:10,917 CM I Did not start: 64 Pedro Gomes / P Ford Escort Pedro Gomes OF 204 Antonio Coimbra / P Ford Escort António Coimbra HA H 74


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 22.5.2008
Přečteno: 2970 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist