úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Rampa Serra da Estrela - Entrylist

Předběžná startovní listina

  1   Ander Vilariňo                E    Reynard F 3000             Vilariňo M. Sport           2      D/E2      23
  2   Fausto Bormolini              I    Reynard 95 D               Fausto Bormolini            2      D/E2      23
  3   László Szász                  H    F 3000 Reynard             László Szász                2      D/E2      23
  4   Renzo Napione                 I    Reynard K02                Renzo Napione               2      D/E2      23
  5   Milan Svoboda                 CZ   Dallara Stv 302            Czech Nat. Team             2      D/E2      22
  6   Christian Zekte                    Nissan F 2000              Szasz Motorsport            2      D/E2      22
  10  Andrés Vilariňo               E    Norma Cn                   Vilariňo M. Sport           2       CN       19
  11  Otokar Krámský                CZ   Osella BMW                 Czech Nat. Team             2       CN       20
  12  Lanfranco Evans               I    Osella Pa 20               Lanfranco Evans             2       CN       20
  14  Lio. Champelovier             F    Norma M 20                 Lcm Sport Car               2       CN       19
  18  António Nogueira              P    Porsche 911 Turbo          António Nogueira            1       GT       17
  19  Stef. Pierdomenico            I    Ferrari 360 Ngt            Isolani Racing Team         1       GT       17
  20  Giacomo Fiertler              I    Ferrari 360 Ngt            Isolani Racing Team         1       GT       17
  22  Leonardo Isolani              I    Ferrari 575                Isolani Racing Team         1       GT       17
  25  Claudio Giobbi                I    Alfa Romeo 156             Claudio Giobbi              1      S 20      12
  26  David Losman                  CZ   Peugeot 306                Czech Nat. Team             1       SP       11
  27  Gabriela Jermanová            CZ   Opel Astra Opc             Auto Kelly R T              1       SP       11
  28  Jiri Los                      CZ   Opel Astra Opc             Auto Kelly R T              1       SP       11
  29  Petr Vojacek                  CZ   Alfa Romeo 147             Czech Nat. Team             1       SP       11
  30  Martin Jerman                 CZ   Alfa Romeo 147             Czech Nat. Team             1       SP       11
  31  Petr Zizkovsky                CZ   Ford Escort Rs             Zizkovsky Petr              1       SP       11
  32  Niko Pulic                   CRO   BMW M3                     Bmw Krámský Team            1        A       10
  33  Vaclac Janik                  CZ   BMW M3                     Czech Nat. Team             1        A       10
  34  Gregorio Castro               E    Volvo S 60                 Astur A. Mercado            1        A       10
  35  Angel Castro                  E    Volvo S 60                 Astur A. Mercado            1        A       10
  36  Ruben Bayo                    E    Seat Cupra R               Astur A. Mercado            1        A       10
  37  Ricardo Lima                  P    Vw Golf Iii Kit Car        Ricardo Lima                1        A        8
  38  Peter Jurena                  ZK   Mitsubishi Lancer Ev       Matador Motorsport          1        N        5
  39  Miroslav Jakes                CZ   Mitsubishi Lancer Ev       Karel Jakes                 1        N        5
  40  Rainer Krug                   D    BMW M3                     Rainer Krug                 1        N        5
  41  Vladimir Doubek               CZ   BMW M3                     Czech Nat. Team             1        N        5
  42  Jiri Voves                    CZ   Subaru Impreza             Jv Autosport                1        N        5
  43  Richard Vodicka                    BMW M3                     Buggyra Int.R. System       1        N        5
  44  Miguel F. Da Silva            P    Toyota Corolla T Sp        Miguel Ferreira Silva       1        N        3
  45  Celmo Guicho                  P    Renault Clio               Celmo A Guicho              1        N        3
  46  Martine Pereira               P    Toyota Corolla T Sp        Martine Pereira             1        N        3
  60  Manuel F. Da Silva            P    Ford Cosworth              Manuel F. Da Silva          I        P       12
  61  Agostinho Oliveira            P    Citroen Zx 2000 16V        Agostinho  Oliveira         I       VSH      22
  62  Nuno Guimarňes                P    Mazda Mx5                  Nuno  Guimarňes             I        P       11
  63  Óscar Pardal                  P    Ford Xr 4 I                Óscar  Pardal               I        P       12
  64  Luís Prazeres                 P    Citroen Saxo Cup           Luís Prazeres               I        P       11
  65  António Coimbra               P    Audi S 2                   Team Vodafone               I        P       12
  68  Pedro Gomes                   P    Ford Escort Rs 2000        José Pedro Gomes            I       VSH      23
  69  Rui Raposo                    P    Opel Astra                 Vr2 Motorsport              I       OF       18
 101  Pedro Salvador                P    Brc Cm 05                  Pedro Salvador             II       CM       25
 102  Joaquim Rino                  P    Brc 05                     Joaquim F Rino             II       CM       25
 103  Joňo Fonseca                  P    Prm                        Multitécnica Comp.         II       CM       24
 104  Joňo Portinha                 P    Brc Cm-02                  Mult.  Competiçňes         II       CM       24
 105  Joaquim Teixeira              P    Brc Cm-02                  Joaquim  Teixeira          II       CM       24
 106  David Saraiva                 P    Brc 02                     Kanguru Challenge          II       CM       24
 107  A.Joaquim Pereira             P    Adr Ii                     António  Pereira           II       CM       25
 108  Paulo Ramalho                 P    Juno Sse                   Paulo Ramalho              II       C4       28
 110  Antonio Mosteiro              E    Outeda Racing Cm           Antonio Buceta             II       CM       25
 111  Juan Espéron                  E    Outeda Racing Cm           Juan Dominguez             II       CM       25
 112  Benito Varela                 E    Outeda R. Cm Mini          Benito Garcia              II       CM       24
 117  Carlos  Rodrigues             P    Cvo Ro2                    Carlos Rodrigues           II       C4       28
 301  Luís Alegria                  P    Opel Manta                 Luís Alegria               III      H71      39
 302  Luís Nóvoa                    P    BMW 2002 Ti                Luís Miguel                III      H71      39
 410  António Barros                P    Porsche 911 Rsr            António  Barros            III      H76      45
 412  Armando Sainhas               P    Ford Escort Rs 2000        Armando  Sainhas           III      H76      44
 413  Alberto Santos                P    Ford Escort Rs 2000        Alberto Santos             III      H76      44
 414  Carlos Inácio                 P    Ford Escort Rs 2000        Carlos Inácio              III      H76      44
 702  Daniel Vidal                  P    Chevron B 19               Daniel Vidal               III       B       66


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 14.5.2007
Přečteno: 3470 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist