úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Ecce Homo - Race results

Unnoficial race result - Neoficiální výsledky

 1.   4  BORMOLINI Fausto        I  LOLA F3000                  Tschager Motorsport          E2  3000 3:38,97 3:04,68 06:43,65
 2.   3  REGOSA Giulio           I  LOLA F3000                  Tschager Motorsport          E2  3000 3:43,93 3:00,65 06:44,58
 3.  12  SVOBODA Milan           CZ DALLARA 302                 Czech National Team          E2  1998 3:34,37 3:14,17 06:48,54
 4.   5  NAPIONE Renzo           I  REYNARD F3000               Tschager Motorsport          E2  3000 3:46,95 3:03,79 06:50,74
 5.  10  KRÁMSKÝ Otakar          CZ REYNARD                     Czech National Team          E2  3000 3:48,36 3:07,92 06:56,28
 6.   7  NEV??IL Du?an           CZ LOLA-JUDD T96-50            Czech National Team          E2  2998 3:50,86 3:06,71 06:57,57
 7.   8  WALDY Hermann           A  REYNARD 94 F3000            MSC Rottenegg                E2  2994 3:54,80 3:05,42 07:00,22
 8.  31  FAJKUS Miroslav         CZ LUCCHINI P3-95M             Miroslav Fajkus - Racing     CN  3000 3:55,28 3:17,41 07:12,69
 9.  41  PAILER Felix            A  LANCIA INTEGRALE            Pailer Felix                 E1  4223 3:52,23 3:25,30 07:17,53
10.  242 ROKYTA Petr             CZ MTX SPIDER 2-03             MTX Praha                     I  1900 3:37,74 3:40,53 07:18,27  HA  1.
11.  27  BALLATORI Pietro Angelo I  OSELLA PA 21/S              Ballatori Pietro Angelo      CN  2000 3:56,23 3:22,82 07:19,05
12.  26  CAMARLINGHI Michele     I  OSELLA PA 21/S              Camarlinghi Michele          CN  2000 4:03,83 3:16,93 07:20,76
13.   9  SLÁDE?KA Juraj          SK LOLA F3000                  Incar Motorsport Team        E2  2998 4:03,80 3:18,13 07:21,93
14.  75  KOMÁREK David           CZ MITSUBISHI LANCER EVO VI    Komvet Racing Team            A  3398 3:52,63 3:31,44 07:24,07
15.  80  MICHL Dan               CZ ?KODA OCTAVIA KIT-CAR       Czech National Team           A  1998 3:52,68 3:33,84 07:26,52
16.  15  VILARINO Angela         E  COLONI F2000                Vilari?o motorsport          E2  1998 4:00,70 3:26,58 07:27,28
17.  45  NOVOTNÝ Martin          CZ OPEL SPEEDSTER              Novotný Martin               E1  2000 3:55,91 3:32,69 07:28,60
18.   2  SZÁSZ László            H  REYNARD - ZYTEK F3000       Szász Racing Team            E2  3000 3:52,37 3:38,21 07:30,58
19.  47  ?UROVKIN Marek          SK AUDI A4 ST                  Incar Motorsport Team        E1  2000 3:52,03 3:39,52 07:31,55
20.  76  MALÝ Jaromír            CZ FORD ESCORT KIT CAR         Czech National Team           A  1998 3:56,90 3:35,50 07:32,40
21.  49  LANDL Gerhard           A  BMW 318 IS                  Landl Gerhard                E1  1998 3:57,16 3:36,43 07:33,59
22.  51  MARKO Andreas           A  VW LEDINEGG GOLF GTI 16V    Marko Andreas                E1  1598 3:59,80 3:35,13 07:34,93
23.  121 WEIDINGER Jörg          D  BMW M3                      ADAC Team NordBayern          N  3201 3:56,22 3:42,34 07:38,56
24.  44  KA?PÁREK Milan          CZ ?KODA FABIA MM 02           AMK Ecce Homo                E1  1998 4:04,97 3:34,74 07:39,71
25.  127 JURE?A Peter            SK MITSUBISHI LANCER EVO VII   Matador Pneusport             N  3396 3:54,40 3:45,89 07:40,29
26.  46  RYBNÍ?EK Marek          CZ ?KODA OCTAVIA               K?enek Motorsport            E1  1998 4:02,99 3:37,99 07:40,98
27.  73  LI?KA Vladimír          CZ BMW M3                      Klub Fox Racing               A  3201 3:59,71 3:41,45 07:41,16
28.  122 DOUBEK Vladimír         CZ BMW M3                      Czech National Team           N  3201 3:57,56 3:43,62 07:41,18
29.  70  JANÍK Václav            CZ BMW M3                      Czech National Team           A  3201 4:00,20 3:43,14 07:43,34
30.  123 VODI?KA Richard         CZ BMW M3                      AMK Ecce Homo                 N  3201 3:53,37 3:49,99 07:43,36
31.  39  SEDLÁ?EK Ji?í           CZ BMW M3                      AMK Ecce Homo                E1  3800 4:09,58 3:35,64 07:45,22
32.  241 VONDRÁK Petr            CZ MTX 2-01 BMW                Vondrák Zden?k                G  2000 4:02,43 3:45,37 07:47,80  HA  2.
33.  129 VOVES Ji?í              CZ SUBARU IMPREZA WRX STI      Czech National Team           N  3390 3:55,92 3:52,27 07:48,19
34.  128 JAKE? Miroslav          CZ MITSUBISHI LANCER EVO IX    ÚAMK Racing                   N  3400 3:57,37 3:51,89 07:49,26
35.  52  MAIER Helmut            D  VW SPIESS GOLF              MSC Rottenegg                E1  1599 4:03,10 3:46,49 07:49,59
36.  104 BEDINI Piergiorgio      MC ALFA ROMEO 147              Bedini Piergiorgio           SP  1969 3:59,71 3:50,54 07:50,25
37.  24  HRBÁ? Ji?í              CZ DELTA III                   Vítek Petr                   NF  1400 4:10,90 3:40,47 07:51,37
38.  17  STOLLNBERGER Andreas    A  RENAULT SWIFT SC 95         Stollnberger Andreas         E2  1998 4:12,06 3:39,42 07:51,48
39.  18  ZME?KAL Milo?           CZ DALLARA 399                 Zme?kal Milo?                E2  1998 4:20,21 3:31,32 07:51,53
40.  90  HOMOLA Jaro             SK CITROEN C2                  Team Citroen Slovakia         A  1600 4:09,23 3:46,40 07:55,63
41.  81  MARTINEK Rene           A  HONDA CIVIC TYPE R          MSC Rottenegg                 A  1998 4:06,48 3:49,63 07:56,11
42.  72  LÍBAL Petr              CZ BMW M3                      ?enký? Motorsport             A  3201 4:11,75 3:44,66 07:56,41
43.  79  KRAMPOTA Ivo            CZ BMW M3                      AK Vsetín                     A  2990 4:12,18 3:45,23 07:57,41
44.  38  KON?EK Julo             SK VAUXHALL VECTRA STC         Juko & Company Racing ScuderiE1  1996 4:11,57 3:47,35 07:58,92
45.  48  URBAN Bohuslav          CZ ?KODA FABIA                 Cammura Racing Team          E1  1998 4:14,91 3:44,40 07:59,31
46.  106 KUSÝ Tomá?              CZ PEUGEOT 306                 Kart Arena Brno              SP  1999 4:06,51 3:53,22 07:59,73
47.  86  SCHWEIGER Christian     A  VW GOLF IV KIT CAR          Schweiger Christian           A  1999 4:12,58 3:47,85 08:00,43
48.  125 STRNAD Anton            SK MITSUBISHI LANCER EVO VII   Autopark s.r.o.               N  3396 4:01,39 3:59,13 08:00,52
49.  95  FISCHER Martin          A  PEUGEOT 106 KIT-CAR         MSC Rottenegg                 A  1587 4:13,13 3:48,90 08:02,03
50.  30  BREBSOM Nicolas        LUX OSELLA PA 20 S              Brebsom Nicolas              CN  2969 4:20,58 3:41,48 08:02,06
51.  109 VOJÁ?EK Luká?           CZ OPEL ASTRA OPC              Auto Kelly Racing Team       SP  1998 4:05,71 3:56,83 08:02,54
52.  107 VOJÁ?EK Petr            CZ ALFA ROMEO 147              Czech National Team          SP  1998 4:11,42 3:52,70 08:04,12
53.  20  HORÁK Jakub             CZ FIKS 03                     K?enek Motorsport            NF  1400 4:14,37 3:51,58 08:05,95
54.  261 KLUS Adam               CZ AVIA AE-2 EASTER            Klus Adam                     I  1300 3:59,29 4:07,45 08:06,74  HA  3.
55.  111 LOSMAN David            CZ PEUGEOT 306 S16             Cardo Racing                 SP  1998 4:10,96 3:58,29 08:09,25
56.  203 KONE?NÝ Zden?k          CZ BMW 2002 Ti                 Conetol s.r.o.                G  1998 4:05,08 4:05,99 08:11,07  HA  4.
57.  162 THEURETSBACHER Leo      A  BMW 2002 Ti                 Historic Racing Team Austria  G  1990 4:03,69 4:07,86 08:11,55  HA  5.
58.  116 GIOBBI Claudio          I  BMW 320                     Giobbi Claudio               SP  2000 4:06,24 4:06,24 08:12,48
59.  201 KRÁL Oskar              CZ ?KODA 130 RS                ARC Prost?jov - Klub v A?R    H  1300 3:59,67 4:12,91 08:12,58  HA  6.
60.  85  THEIMER Ji?í            CZ PEUGEOT 306 MAXI            Theimer Ji?í                  A  1998 4:17,48 3:56,14 08:13,62
61.  206 VONDRÁK Martin          CZ ?KODA 130 RS                Vondrák Zden?k                I  1289 4:06,44 4:07,84 08:14,28  HA  7.
62.  77  PATERA Eduard           CZ SUBARU IMPREZA 555          ÚAMK Racing                   A  3396 4:14,02 4:02,88 08:16,90
63.  131 PTAK Maciej             PL SUBARU IMPREZA STI          Ptak Maciej                   N  3390 4:10,63 4:06,29 08:16,92
64.  53  PROKOP Mat?j            SK FORD PUMA                   Matador Pneusport            E1  1997 4:17,34 4:00,17 08:17,51
65.  218 MICHL Josef             CZ ?KODA 130 RS                Czech National Team           H  1299 4:06,37 4:11,18 08:17,55  HA  8.
66.  62  ROSENMAYR Tibor         A  MAZDA RX 7                  Rosenmayr Tibor              E1  1308 4:24,15 3:56,61 08:20,76
67.  19  KRAJ?I Andrej           CZ OPLE LOTUS                  Incar Motorsport Team        E2  1998 4:21,13 4:00,01 08:21,14
68.  271 TYKAL Petr              CZ MTX 1-03 FORMULE EASTER     SK Industrietechnik Mod?ice   H  1289 4:08,99 4:13,29 08:22,28  HA  9.
69.  100 KA?PÁREK Tomá?          CZ ?KODA FELICIA KIT-CAR       AMK Ecce Homo                 A  1398 4:21,53 4:04,31 08:25,84
70.  82  LOEBER Thorsten         D  BMW 325i                    Loeber Thorsten               A  2493 4:22,02 4:04,21 08:26,23
71.  14  KOSTRUH David           CZ DALLARA F393                Miroslav Fajkus - Racing     E2  1998 4:51,29 3:35,17 08:26,46
72.  133 BOHÁ? Milan             CZ RENAULT CLIO                Bohá? Milan                   N  1998 4:14,16 4:12,30 08:26,46
73.  207 SEKYRKA Zden?k          CZ ?KODA 130 RS                ?enký? Motorsport             I  1295 4:09,01 4:18,82 08:27,83  HA 10.
74.  78  GRÓF Marián             SK ?KODA OCTAVIA KIT CAR       Tyché ?ilina                  A  1970 4:23,87 4:05,03 08:28,90
75.  64  POPOV Georgi            CZ ?KODA FELICIA PICK-UP       Georgi Popov                 E1  1490 4:19,96 4:09,02 08:28,98
76.  23  NOVICKÝ Michal          CZ FORD FASTER                 Novitech Autotransport Ondru?E2  1600 4:31,29 3:58,13 08:29,42
77.  166 BORMOLINI Luigi         I  PORSCHE 914/6               Bormolini Luigi               G  2462 4:13,24 4:17,97 08:31,21  HA 11.
78.  110 JERMANOVÁ Gabriela      CZ OPEL ASTRA OPC              Auto Kelly Racing Team       SP  1998 4:23,83 4:09,27 08:33,10
79.  202 KOLÁ? Pavel             CZ ?KODA 130 RS                Autosport Pegas               H  1298 4:09,20 4:24,16 08:33,36  HA 12.
80.  136 BLAHOUT Filip           CZ HONDA CIVIC                 Blahout Franti?ek             N  1600 4:19,41 4:19,20 08:38,61
81.  63  JE?EK Radim             CZ ?KODA FAVORIT               ARC Prost?jov - Klub v A?R   E1  1500 4:31,39 4:08,95 08:40,34
82.  74  TÓTH Josef              SK BMW M3                      BMW Krámský Team              A  3201 4:31,65 4:09,44 08:41,09
83.  99  TRNKA Jan               CZ ?KODA FELICIA KIT-CAR       ÚAMK Racing                   A  1400 4:30,32 4:12,41 08:42,73
84.  28  CAPPELLI Domenico       I  OSELLA PA 21/S              Cappelli Domenico            CN  2000 4:49,82 3:53,05 08:42,87
85.  89  SAMEK Martin            CZ FORD ESCORT RS 2000         Auto Kelly Racing Team        A  1998 4:35,63 4:09,21 08:44,84
86.  61  PATO?KA Karel           CZ ?KODA FELICIA PICK-UP       AMK - Jesenný                E1  1598 4:40,82 4:11,34 08:52,16
87.  55  ?AMBÁLIK Bohumír        SK OPEL ASTRA GSI              AC Racing Team               E1  1998 4:42,07 4:11,93 08:54,00
88.  199 VALKO Lubomír           SK ?KODA 130 RS                Valko Lubomír                 H  1298 4:31,08 4:25,58 08:56,66  HA 13.
89.  135 ROZUM Ctirad            SK PEUGEOT 306                 Rozum Ctirad                  N  1998 4:33,40 4:26,56 08:59,96
90.  221 STEJSKAL Milan          CZ FIAT 128 SC                 GMS Racing Team               H  1289 4:30,70 4:36,55 09:07,25  HA 14.
91.  222 TÁBORSKÝ Radovan        CZ FIAT 128 RALLY              GMS Racing Team               H  1300 4:30,87 4:37,75 09:08,62  HA 15.
92.  213 NEUBAUER Arno?t         CZ PORSCHE 911                 Czech National Team           F  1991 4:33,61 4:42,17 09:15,78  HA 16.
93.  231 ANDRI?EKOVÁ Gabriela    SK ?KODA 130 RS                AFZ Sport Team Valaská        I  1289 4:40,61 4:38,61 09:19,22  HA 17.
94.  205 RA?KA Stanislav         CZ VW GOLF 1,6 GTi             ?t?rba Václav                 H  1588 4:40,91 4:40,95 09:21,86  HA 18.
95.  114 ?I?KOVSKÝ Petr          CZ FORD ESCORT RS 2000         ?i?kovský Petr               SP  1998 4:52,10 4:33,16 09:25,26
96.  33  BRANDI Silvano          I  CHEVROLET CORVETTE          Brandi Silvano               GT  5700 5:02,36 4:25,76 09:28,12
97.  230 ENZBERGER Erich         A  FORD ESCORT 1300 GT         Historic Racing Team Austria  G  1299 4:44,34 4:47,54 09:31,88  HA 19.
98.  65  UDR?AL Ladislav         CZ ?KODA FELICIA PICK-UP       Georgi Popov                 E1  1490 5:06,54 4:30,01 09:36,55
99.  267 STARÁ Kamila            CZ MTX 1-03 FORMULE EASTER     SK Industrietechnik Mod?ice   H  1289 4:52,74 4:44,65 09:37,39  HA 20.
100. 170 PACHTEU Jürgen          A  STEYR-PUCH 650 TR           Pachteu Jürgen                G  676  4:48,29 4:55,01 09:43,30  HA 21.
101. 102 DANAJKA Martin          SK ?KODA FABIA                 Autopark s.r.o.               A  1390 5:08,26 4:38,89 09:47,15
102. 161 BOCK Friedrich          A  FORD ESCORT 1300 GT         Historic Racing Team Austria  G  1297 4:53,03 4:56,61 09:49,64  HA 22.
103. 97  HROBA Oto               SK ?KODA FABIA                 Incar Motorsport Team         A  1400 5:10,85 4:44,88 09:55,73
104. 228 INDROVÁ Michaela        CZ ?KODA 120 S                 Indra Jind?ich                H  1172 5:03,65 5:11,62 10:15,27  HA 23.
105. 223 ?TERBA Václav           CZ FIAT 127 A                  ?t?rba Václav                 G  903  5:07,80 5:09,96 10:17,76  HA 24.
106. 245 ?E?IL Franti?ek         CZ HAKAR                       Czech National Team           E  1089 5:25,85 5:32,31 10:58,16  HA 25.
     163 LAMPELMAIER Max         A  FORD ESCORT RS 1800         Ford Racing Club              H  1853 0:00,00 0:00,00 00:00,00  HA
     11  STANKOVIC Vladimir     SLO LOLA F3000 ZYTEK            Stankovi? Vladimír           E2  2998 3:56,31   DNF   00:00,00
     94  KO?ÍNEK Petr            CZ ?KODA FELICIA               ARC Prost?jov - Klub v A?R    A  1400 4:43,40   DNF   00:00,00
     105 ZAHRADNÍ?EK Milan       CZ PEUGEOT 306                 Kart Arena Brno              SP  1999 4:02,38   DNF   00:00,00
     108 JERMAN Martin           CZ ALFA ROMEO 147              Czech National Team          SP  1998 4:23,82   DNF   00:00,00
     209 KONICAR Vladimír        CZ BMW 2002 Ti                 SK Industrietechnik Mod?ice   G  1990 4:33,59   DNF   00:00,00  HA
      6  ROASIO Maurizio         I  LOLA F3000                  Tschager Motorsport          E2  3000   DNS     DNS   00:00,00
     32  BENE? Milo?             CZ LUCCHINI P3-B2              GMS Racing Team              CN  3000   DNS     DNS   00:00,00
     37  KOMÁREK Josef           CZ MITSUBISHI EVO 550          Komvet Racing Team           E1  3398   DNS     DNS   00:00,00
     50  KME? Franti?ek          SK VW GOLF GTI 16V             Auto?port Kme?               E1  1998   DNS     DNS   00:00,00
     54  NÖMAYR Erich            A  OPEL KADETT                 Nömayr Erich                 E1  1598   DNF     DNS   00:00,00
     101 KUSÝ Karel              CZ ?KODA FELICIA               AMK Ecce Homo                 A  1400   DNS     DNS   00:00,00
     103 LEDNÁR Vladimír         CZ ?KODA FABIA                 Maiko Motorsport              A  1400   DNS     DNS   00:00,00
     115 REJLEK Jakub            CZ FORD ESCORT RS 2000         Auto Kelly Racing Team       SP  1998   DNF     DNS   00:00,00
     124 KRUG Rainer             D  BMW M3                      Krug Rainer                   N  3201 4:02,64   DNS   00:00,00
     130 VARDANEGA Lino          I  BMW M3                      Vardanega Lino                N  3201   DNS     DNS   00:00,00
     139 KLESTIL Ivo             CZ SUBARU IMPREZA STI          ÚAMK Racing                   N  3390 4:11,70   DNS   00:00,00
     171 STOESSEL Michael        D  STEYR PUCH 650 TR II        Stoessel Michael              F  680    DNF     DNS   00:00,00  HA
     208 GALÁ? Milan             CZ BMW 2002 Ti                 Klub racing team Znojmo       G  1999   DNS     DNS   00:00,00  HA
     219 FORAL Lubomír           CZ MTX 1-02                    Czech National Team           H  1299   DNS     DNS   00:00,00  HA
     220 PATERA Michal           CZ FIAT 128 SC                 GMS Racing Team               H  1289   DNF     DNS   00:00,00  HA


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 5.6.2006
Přečteno: 5590 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist