úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Ecce Homo - Entrylist

Předběžná startovní listina

  1  SZÁSZ László                H   Szász Racing Team            REYNARD - ZYTEK F3000                E2  3000
  2  KRAJČI Jaroslav            SK   Incar Motorsport Team        LOLA F3000 ZYTEK                     E2  2998
  3  NEVĚŘIL Dušan              CZ   Czech National Team          LOLA-ZYTEK T96-50                    E2  2998
  4  NAPIONE Renzo               I   Tschager Motorsport          REYNARD 01/L                         E2  3000
  5  D´ALPAOS Fausto             I   Tschager Motorsport          LOLA T96/50                          E2  3000
  6  VILARIŇO Ander              E   Vilariňo motorsport          REYNARD-HONDA                        E2  3000
  7  MARTINEZ Inigo              E   Vilariňo motorsport          REYNARD-HONDA                        E2  3000
  8  WALDY Hermann               A   MSC Rottenegg                REYNARD 94D F3000                    E2  3490
  9  VIARINO Gerard              F   Viarino Gerard               LOLA F3000                           E2  3000
 10  REGAL Lionel                F   Regal Lionel                 REYNARD 95D                          E2  3000
 11  FAJKUS Miroslav            CZ   Miroslav Fajkus - Racing     DALLARA F393                         E2  1998
 12  SVOBODA Milan              CZ   Czech National Team          DALLARA 302                          E2  1998
 13  SEMLBAUER Patrik           CZ   Semlbauer Jan                OPEL LOTUS                           E2  1998
 14  STOLLNBERGER Andreas        A   Stollnberger Andreas         RENAULT SWIFT SC 95                  E2  1998
 15  MAUHART Florian             A   Mauhart Florian              FORMEL RENAULT ERMOLLI FRE 080       E2  1998
 16  SLÁDEČKA Juraj             SK   Incar Motorsport Team        OPEL LOTUS                           E2  1998
 17  HRBÁČ Jiří                 CZ   Vítek Petr                   DELTA III                            NF  1400
 18  HORA Roman                 CZ   Hora Roman                   NF MTX 1-10                          NF  1300
 19  REGOSA Giulio               I   Scuderia SCA Teneo           OSELLA PA 20 S                       CN  3000
 20  BORMOLINI Fausto            I   Tschager Motorsport          OSELLA PA 20 S                       CN  3000
 21  MERLI Christian             I   Tschager Motorsport          OSELLA PA 20 S                       CN  3000
 22  KRÁMSKÝ Otakar             CZ   BMW Krámský Team             OSELLA BMW K-05                      CN  2990
 23  BENEŠ Miloš                CZ   GMS Racing Team              LUCCHINI P3-B1                       CN  2998
 24  ZERLA Adriano               I   Zerla Adriano                OSELLA PA 21 S                       CN  2000
 25  FAGGIOLI Simone             I   Osella Engineering SRL       OSELLA PA 21 S                       CN  2000
 27  OLBRICH Georg               D   Olbrich Georg                OSELLA PA 9 NOUVO                    CN  2000
 28  BREBSOM Nicolas            LUX  Brebsom Nicolas              OSELLA PA 20 S                       CN  2969
 29  ZAUNER Johann               A   Zauner Johann                OSSELA P 21 / HONDA                  CN  1998
 30  KOMÁREK David              CZ   Evocars - Komvet             MITSUBISHI EVO 550                   E1  3740
 31  KOMÁREK Josef              CZ   Evocars - Komvet             MITSUBISHI EVO 550                   E1  3400
 32  VRABEC Vladimír            CZ   Auto Kelly Racing Team       BMW M3                               E1  3000
 33  VAVŘINEC Tomáš             CZ   Motorsport Vavřinec          LANCIA DELTA INTEGRALE EVO V         E1  3398
 34  STOLZ Herbert               A   Stolz Herbert                PORSCHE 935 DP II                    E1  4850
 35  KUNZE Anton                 A   Kunze Anton                  RENAULT CLIO V6                      E1  5008
 36  KONČEK Julo                SK   Juko Racing Scuderia         BMW M3                               E1  2494
 37  KOIŠ Martin                SK   Auto Koiš                    FORD ESCORT RS COSWORTH              E1  3395
 38  SUCHÝ Dan                  CZ   D+M Racing                   BMW M3                               E1  3200
 39  SEDLÁČEK Jiří              CZ   AMK Ecce Homo                BMW M3                               E1  3800
 40  KAŠPÁREK Milan             CZ   AMK Ecce Homo Team           ŠKODA FABIA MM 02                    E1  1998
 41  RYBNÍČEK Marek             CZ   ASK Náměšt nad Oslavou       VW GOLF IV                           E1  1998
 42  NOVOTNÝ Martin             CZ   Novotný Martin               OPEL SPEEDSTER                       E1  2000
 43  RÁCZ Patrik                SK   Rácz Patrik                  PEUGEOT 306 S16                      E1  1999
 44  URBAN Bohuslav             CZ   Cammura                      ŠKODA OCTAVIA                        E1  1999
 45  RAJNOHA Marián             SK   Autošport Rajnoha            FORD ESCORT COSWORTH 4x4 TURBO       E1  3396
 46  MARTINEK Rene               A   MSC Rottenegg                RENAULT CLIO RS                      E1  1998
 47  NÖMAYR Erich                A   Nömayr Erich                 OPEL KADETT                          E1  1598
 48  KMEŤ František             SK   Autošport Kmeť               VW GOLF GTI 16V                      E1  1998
 49  PALLER Felix                A   Paller Felix                 LANCIA INTEGRALE                     E1  4223
 50  MARKO Andreas               A   Marko Andreas                LEDINEGG GOLF GTI 16V                E1  1598
 51  HOMOLA Jaro                SK   Team Citroen Slovakia        CITROEN C2 SUPER 1600                E1  1600
 52  MAIER Helmut                D   MSC Rottenegg                VW SPIESS GOLF                       E1  1599
 53  SOPUCH Martin              CZ   MS Autoteam                  FORD PUMA                            E1  1598
 54  ROSENMAYR Tibor             A   Rosenmayr Tibor              MAZDA RX 7                           E1  1308
 55  SZŐKE Štefan               CZ   Szoke Štefan                 ŠKODA FELICIA PICK-UP                E1  1490
 56  UDRŽAL Ladislav            CZ   Georgi Popov                 ŠKODA FELICIA PICK-UP                E1  1500
 57  POPOV Georgi               CZ   Georgi Popov                 ŠKODA FELICIA PICK-UP                E1  1500
 58  PATOČKA Karel              CZ   AMK - Jesenný                ŠKODA FELICIA PICK-UP                E1  1548
 59  STRAKOVÁ Martina           CZ   Jaster Sport Klub            ŠKODA FELICIA PICK-UP                E1  1500
 60  JEŽEK Radim                CZ   ARC Prostějov                ŠKODA 136 L                          E1  1570
 61  CHLUM Pavel                CZ   AMK - Jesenný                ŠKODA FELICIA PICK-UP                E1  1490
 62  DVOŘÁK Pavel               CZ   Alfa Klub Olomouc            LADA 1900 VFTS                       E1  1900
 63  RETSCHITZEGGER Johann       A   MSC Rottenegg                PEUGEOT 205                          E1  1391
 64  LEWE Manfred                D   Lewe Manfred                 VW GOLF I 16 V                       E1  1598
 65  MALÝ Jaromír               CZ   Czech National Team          FORD ESCORT KIT CAR                  A   1998
 66  JANÍK Václav               CZ   Czech National Team          BMW M3                               A   3201
 67  BRADARIČ Robert            HR   BMW Krámský Team             BMW M3                               A   3201
 68  LIŠKA Vladimír             CZ   Czech National Team          BMW M3                               A   3201
 69  HERNÁDI László              H   Fönix Motorsport             BMW M3                               A   3201
 70  KRAMPOTA Ivo               CZ   Krampota Ivo                 BMW M3                               A   2990
 71  PATERA Eduard              CZ   ÚAMK Racing                  SUBARU 555                           A   3396
 72  LOEBER Thorsten             D   Loeber Thorsten              BMW 325i                             A   2493
 73  PASTVA Zdenko              SK   MIP Racing Team              ŠKODA OCTAVIA KIT-CAR                A   1998
 74  PASTOREK Pavol             SK   MIP Racing Team              ŠKODA OCTAVIA                        A   1998
 75  MICHL Dan                  CZ   Czech National Team          ŠKODA OCTAVIA KIT-CAR                A   1999
 76  PTAK Maciej                PL   Ptak Maciej                  HONDA INTEGRA R                      A   1787
 77  MUHLBACHER Friedrich        A   Muhlbacher Friedrich         SEAT IBIZA                           A   1998
 78  SCHWEIGER Christian         A   Schweiger Christian          RENAULT MEGANE COUPE                 A   1998
 79  KOCHTA Petr                CZ   AMK Ecce Homo Team           FORD ESCORT RS 2000                  A   1998
 80  MARTINEK Rene               A   MSC Rottenegg                RENAULT CLIO RS                      A   1998
 81  FISCHER Martin              A   Fischer Martin               OPEL ASTRA GSi 16V                   A   1998
 82  RITZBERGER Kurt             A   MSC Rottenegg                PEUGEOT 306 GTi BASE                 A   1999
 83  THEIMER Jiří               CZ   Theimer Jiří                 PEUGEOT 306 S16                      A   1998
 85  NIKORJAK Martin            CZ   ASK Náměšť nad Oslavou       ŠKODA 130 LR                         E1  1498
 89  FISCHER Alfred              A   MSC Rottenegg                PEUGEOT 106 KIT CAR                  A   1587
 90  RIGOLET Andre               A   MSC Rottenegg                PEUGEOT 106 S16                      A   1598
 91  LÍBAL Petr                 CZ   Líbal Petr                   BMW M3                               A   3201
 92  PREGARTNER Herbert          A   Pregartner Herbert           WEITEC - PORSCHE GT2                 E1  3600
 93  ĎUROVKIN Marek             SK   Incar Motorsport Team        FORD ESCORT COSWORTH                 E1  3390
 94  FRIED Marek                CZ   Šenkýř Robert                BMW M3                               E1  3201
 95  KOČIŠ Jan                  CZ   Resl Racing                  ŠKODA FELICIA                        A   1400
 96  TRNKA Jan                  CZ   Resl Racing                  ŠKODA FELICIA KIT-CAR                A   1400
 97  BAŽANT Michal              CZ   Resl Racing                  ŠKODA FABIA                          A   1400
 98  PILNÝ Ondrej               SK   Matador Pneusport            ŠKODA FELICIA                        A   1400
 99  KAŠPÁREK Tomáš             CZ   AMK Ecce Homo Team           ŠKODA FELICIA KIT-CAR                A   1398
 100 VONKA Jan                  CZ   Czech National Team          PORSCHE 996 GT3 RS                   GT  3598
 101 VOJÁČEK Petr               CZ   Czech National Team          BMW 320i                             SP  1999
 102 JERMAN Martin              CZ   Auto Kelly Racing Team       OPEL ASTRA OPC                       SP  1998
 103 LOS Jiří                   CZ   Auto Kelly Racing Team       OPEL ASTRA OPC                       SP  1998
 104 VOJÁČEK Lukáš              CZ   Auto Kelly Racing Team       FORD ESCORT RS 2000                  SP  1998
 105 JERMANOVÁ Gabriela         CZ   Auto Kelly Racing Team       FORD ESCORT RS 2000                  SP  1998
 106 SAMEK Martin               CZ   Auto Kelly Racing Team       FORD ESCORT RS 2000                  SP  1998
 107 LOS Jiří ml.               CZ   Auto Kelly Racing Team       CITROEN XARA VTi                     SP  1998
 108 KOLLER Josef               CZ   Auto Kelly Racing Team       FORD ESCORT RS 2000                  SP  1998
 109 RAJDL Libor                CZ   Auto Kelly Racing Team       FORD ESCORT RS 2000                  SP  1998
 110 DOUBEK Vladimír            CZ   Czech National Team          FORD ESCORT RS 2000                  SP  1998
 111 JAKEŠ Miroslav             CZ   Cardo Racing                 PEUGEOT 306 S16                      SP  1999
 112 KUSÝ Tomáš                 CZ   Kusý Tomáš                   PEUGEOT 306                          SP  1999
 113 ZAHRADNÍČEK Milan          CZ   Kusý Tomáš                   PEUGEOT 306                          SP  1999
 119 VOVES Jiří                 CZ   Czech National Team          SUBARU IMPREZA WRX STI               N   3390
 120 ESTEVE Bruno                F   Esteve Bruno                 BMW M3                               N   2990
 121 LOSMAN David               CZ   Cardo Racing                 SUBARU IMPREZA WRX                   N   3390
 122 ŠČIBRAVÝ Miroslav          SK   Ščibravý Miroslav            BMW M3                               N   2990
 123 WEIDINGER Jörg              D   Motorsportclub Lauf e.V.     BMW M3                               N   3200
 124 ŠEVČÍK Edo                 SK   AS Motorsport                BMW M3                               N   3200
 125 JUREŇA Peter               SK   Matador Pneusport            MITSUBISHI LANCER EVO VII            N   3396
 130 BOHÁČ Milan                CZ   Boháč Milan                  RENAULT CLIO                         N   1998
 131 ROLÍK Vladimír             SK   V.R. Pico Racing             HONDA CIVIC TYPE R                   N   1998
 132 STRUCKMANN Walter           A   Struckmann Walter            HONDA TYPE R                         N   1998
 133 GRÓF Marián                SK   Tyché Žilina                 PEUGEOT 306 S16                      N   1999
 134 GASSLER Bernhard            A   MSC Rottenegg                PEUGEOT 306 S16 BASE                 N   1999
 135 CIBULKA Jaroslav           SK   Cibulka Jaroslav             HONDA CIVIC                          N   1595
 136 ROZUM Ctirad               SK   MIP Racing Team              PEUGEOT 306 RS                       N   1998
 137 KUBICA Boris               SK   MIP Racing Team              PEUGEOT 306 RS                       N   1998
 138 STRNAD Anton               SK   Autopark s.r.o.              MITSUBISHI LANCER EVO VII            N   3396
 139 STRNAD Branislav           SK   Autopark s.r.o.              MITSUBISHI LANCER EVO VI             N   3396
 150 VONDRÁK Petr               CZ   Vondrák Zdeněk               MTX 2-01 BMW                         G   2000
 151 EISENHUT Ueli              CH   GHS                          LOLA T492                            I   1998
 152 ROKYTA Petr                CZ   MTX Praha                    MTX SPIDER 2-03                      I   1900
 155 KLUS Adam                  CZ   Klus Adam                    AVIA AE-2 EASTER                     I   1300
 156 HUBER Friedrich             A   Historic Racing Team Austria LOLA T328 SV                         H   1800
 158 STARÁ Kamila               CZ   SK Industrietechnik Modřice  MTX 1-03 FORMULE EASTER              H   1289
 159 TYKAL Petr                 CZ   SK Industrietechnik Modřice  MTX 1-03 FORMULE EASTER              H   1289
 160 OSLADIL Jan                CZ   AMK Ecce Homo                MTX 1-03 FORMULE EASTER              H   1289
 161 MIKOV Ondřej               CZ   Mikov Ondřej                 MTX 1-03                             H   1299
 162 HNILIČKA Zdeněk            CH   AK Tišnov                    MTX 1-03                             H   1300
 163 RENNER Franz                A   Historic Racing Team Austria FORMULA FORD VAN DIEMEN RF77         H   1600
 174 SEKYRKA Zdeněk             CZ   Prášek Jaroslav              ŠKODA 130 RS                         H   1295
 175 STEJSKAL Milan             CZ   GMS Racing Team              FIAT 128 RALLY                       H   1290
 176 PATERA Michal              CZ   Autosport Pegas              FIAT 128 COUPE                       H   1290
 177 DOBLHOFER Hannes            A   Historic Racing Team Austria PORSCHE 911 RSR                      H   2700
 178 ANDRIŠEKOVÁ Gabriela       SK   AFZ Sport Team               ŠKODA 130 RS                         I   1389
 179 VONDRÁK Martin             CZ   Vondrák Zdeněk               ŠKODA 130 RS                         I   1289
 180 STRAKA Jaroslav            CZ   Jaster Sport Klub            BMW 3.0 CSL                          H   3200
 181 MICHL Josef                CZ   Czech National Team          ŠKODA 130 RS                         H   1299
 183 VALKO Lubomír              SK   Valko Racing Team            ŠKODA 130 RS                         H   1300
 184 KRÁL Oskar                 CZ   ARC Prostějov                ŠKODA 130 RS                         H   1300
 185 NEUHAUSER Helmut            A   Historic Racing Team Austria VW GOLF GTi 8V                       H   1588
 186 BOSCH Hermann               A   Bosch Hermann                LOTUS 69                             G   1600
 187 ŠTERBA Václav              CZ   Štěrba Václav                FIAT 127                             G   903
 188 MIKULENKA Jaroslav         CZ   Alfa Klub Olomouc            BMW 2002Ti                           G   1977
 189 KONEČNÝ Zdeněk             CZ   Conetol s.r.o.               BMW 2002 Ti                          G   1998
 190 PAPEŽ Metod                SLO  AD-Studenec Sevnica          FORD ESCORT RS 2000                  G   1993
 192 ENZBERGER Erich             A   Historic racing team Austria FORD ESCORT 1300 GT                  G   1299
 193 BOCK Friedrich              A   Historic racing team Austria FORD ESCORT 1300 GT                  G   1297
 194 FICHER Gerd                 A   Historic Racing Team Austria FORD ESCORT                          G   1298
 196 KUNC Jiří                  CZ   BMW Profi Klub               BMW 2002 Ti                          G   1977
 197 GALÁŠ Milan                CZ   Klub racing team Znojmo      BMW 2002 Ti                          G   1999
 198 THEURETSBACHER Leo          A   Historic Racing Team Austria BMW 2002 Ti                          G   1990
 199 KONICAR Vladimír           CZ   SK Industrietechnik Modřice  BMW 2002 Ti                          G   1990
 200 ADÁMEK Miroslav            CZ   Adámek Miroslav              NSU TT 1300                          G   1300
 201 NEUBAUER Arnošt            CZ   Czech National Team          PORSCHE 911                          F   1991
 202 KREMEL Gunter               A   Historic Racing Team Austria STEYR PUCH 650 TR                    F   660
 203 ŠTĚRBA Josef               CH   Stěrba Josef                 FIAT ABARTH 1000 TC                  F   982
 204 UDERZO Livio                I   Uderzo Livio                 NSU SPORT PRINZ COUPE BERTONE        F   598
 205 SIEGMANN Lars               D   Siegmann Lars                TRIUMPH                              F   2198
 206 SOVIAR Pavel MUDr.         CZ   Alfa Klub Olomouc            FORD CORTINA 1500 GT                 F   1499
 208 VONDRÁK Zdeněk             CZ   Vondrák Zdeněk               AUSTIN HEALEY                        E   960
 209 ČERNÝ Miloš                CZ   Černý Miloš                  AERO MINOR II S                      E   700
 210 ČEČIL František            CZ   Czech National Team          HAKAR                                E   1089
 211 TAUBLÄNDER Heinrich         A   Historic Racing Team Austria STEYR PUCH 500 DH                    E   643
 222 PACHTELI Jürgen             A   Pachteli Jürgen              STEYR-PUCH 650 TR                    G   676
 225 STOITZNER Alfred            A   Stoitzner Alfred             LOTUS 41 F2                          G   1598
 230 KOMORNIK Walter             A   Historic Racing Team Austria MC NAMARA SEBRING FV                 G   1192
 233 VANIN Roberto              CZ   Vanin Roberto                BMW 2002 Ti                          H   1990
 235 BERTOLAZZI Guido            I   Bertolazzi Guido             FIAT 128 BERLINA                     G   1290
 255 PRÁŠEK Jaroslav            CZ   Prášek Jaroslav              ŠKODA SPIDER BAGHIRA                 I   1800
 259 PRÁŠEK Pavel               CZ   Prášek Jaroslav              CHEVRON B38 F3                       I   1998
 262 PRÁŠKOVÁ Edita             CZ   Prášek Jaroslav              CHEVRON B42 F2                       I   1998
 263 VONDRÁK Pavel              CZ   Vondrák Zdeněk               ŠKODA 1000 MB - B5                   G   1608




Literatura, odkazy, zdroje

www.eccehomo.cz

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 31.5.2005
Přečteno: 4644 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist