úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | LeMans/WEC | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Ecce Homo Entrylist

Neoficiální seznam přihlášených

    1     Christian MERLI /ITA         Christian Merli                      Osella FA 30                    E2-SS
    2     BENEŠ Miloš /CZE             GMS ACCR CZECH TEAM                  Osella FA 30                    E2-SS
    3     Robin FAUSTINI /CHE          Ecurie Des 13 Etoiles Valais         Osella FA 30                    E2-SS
    4     Fausto BORMOLINI /ITA        Fausto Bormolini                     Reynard 2KL                     E2-SS
    5     Renzo Maria NAPIONE /ITA     Renzo Maria Napione                  Reynard 01L                     E2-SS
    6     Laszlo SZASZ /HRV            "AK ""Dubrovnik Racing"""            Reynard 01L                     E2-SS
    7     SVOBODA Jiří /CZE            NUTREND ACCR CZECH TEAM              Lola B 03/51                    E2-SS
    8     JUHAS Martin /SVK            Ambruz racing                        Lola B 02/50                    E2-SS
    9     Vladimir STANKOVIČ /SVN      Vladimir Stankovič                   Lola B09 F3                     E2-SS
    10    FERSTL Christian /AUT        MSC ROTTENEGG                        Tatuus Formula Masters S2000    E2-SS
    11    MALÍK Lukáš /CZE             AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK       Renault FR 2000                 E2-SS
    12    Joel BURGERMEISTER /CHE      Joel Burgermeister                   Tatuus F4 T014                  E2-SS
    13    WALDY JUN. Hermann /AUT      MSC ROTTENEGG                        Tatuus Formula Masters S2000    E2-SS
    14    Georg LANG /DEU              Georg Lang                           Tatuus FR2000 Evo               E2-SS
    15    Benjamin NOLL /DEU           Benjamin Noll                        Tatuus FR2000                   E2-SS
    16    FERSTL Sigrid Eva /AUT       MSC ROTTENEGG                        Tatuus Formula Masters S2000    E2-SS
    17    AMBRUZ Anna /SVK             Ambruz racing                        Renault FR 2000                 E2-SS
    18    CHUDOBA Zdeněk /CZE          AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK       Norma M 20 F Evo                E2-SS
    19    NOVÁK Tomáš /CZE             NOVÁK Tomáš                          Opel Lotus                      E2-SS
    20    CHYTIL Ondřej /CZE           CHYTIL Ondřej                        Martini F2                      E2-SS
    21    NECKÁŘ Libor /CZE            AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK       Tatuus Formula Masters S2000    E2-SS
    22    TARMANN Josef /AUT           TARMANN Josef                        Dallara F302                    E2-SS
    23    KOPEČEK Jiří /CZE            AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK       Opel Lotus                      E2-SS
    24    Michele FATTORINI /ITA       Michele Fattorini                    Wolf GB08 Thunder               E2-SS
    25    HLAVINKA Josef /CZE          AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK       Gloria C8F                      E2-SS
    26    NOVÁK Marek /CZE             NOVÁK Marek                          Gloria C8F                      E2-SS
    27    STUDENÝ Lukáš /CZE           ALCORE MOTORSPORT, o.s.              Gloria B4/5                     E2-SS
    28    TRNKA Petr /CZE              ACCR CZECH TRNKA RACING TEAM         Norma M 20 FC                   E2-SC
    29    Sébastien PETIT /FRA         Sébastien Petit                      Nova NP 01-2                    E2-SC
    30    VÍTEK Petr /CZE              CLIMART RACING TEAM                  Osella PA 30                    E2-SC
    31    MADRIAN Ferdinand /AUT       MSC ROTTENEGG                        Norma M 20 FC                   E2-SC
    32    Stefan ARMBRUSTER /DEU       Stefan Armbruster                    Osella PA 30                    E2-SC
    33    Joseba IRAOLA LANZAGORTA /ESPEuskadi Automobilismo Enak Kluba     Nova NP 01                      E2-SC
    34    Gazmend DEMOLLI /KOS         Gazmend Demolli                      Radical SR8                     E2-SC
    35    Alexander HIN /DEU           Alexander Hin                        Osella PA 30                    E2-SC
    36    DĚDEK David /CZE             NUTREND ACCR CZECH TEAM              Norma M 20 FC                   E2-SC
    37    FRANK Alexander /AUT         Msc Rottenegg                        PRC S5                          E2-SC
    38    MLEJNEK Aleš /CZE            MLEJNEK Aleš                         Norma F 20                      E2-SC
    39    MACHOVÁ Tereza /CZE          GMS CZECH RACING TEAM                Norma F 20                      E2-SC
    40    AMANN Peter /AUT             AMANN Peter Amann                    Osella PA 30                    E2-SC
    41    VONDRÁK Martin /CZE          VONDRÁK Martin                       Tatuus PY12                     E2-SC
    42    BERGER Karel /CZE            AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK       Osella PA21 JrB                 E2-SC
    43    Gonzalo CABA?AS FERNÁNDEZ-CAPHill Climb Team Spain                Nova NP 03                      E2-SC
    44    KRÁČMAR Zdeněk /CZE          AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK       Demon Car CM 1000               E2-SC
    45    DLOUHÝ Petr /CZE             DLOUHÝ Petr                          Radical SR4                     E2-SC
    46    KARL Schagerl /AUT           MSC Mühlbach am Hochkönig            Volkswagen Golf               FIA-PF1
    47    Domagoj PEREKOVIĆ /HRV       Domagoj Pereković                    Mitsubishi Lancer Evo IX      FIA-PF1
    48    Dan MICHL /CZE               Michl ACCR Czech Team                Lotus Elise                   FIA-PF1
    49    KARL Werner /AUT             KARL Werner                          Audi Coupe S2                 FIA-PF1
    50    PROMOK Stefan /AUT           MSC Mühlbach                         Mitsubishi Lancer Evo III     FIA-PF1
    51    Liridon KALENDERI /KOS       Liridon Kalenderi                    Mitsubishi Lancer Evo IX      FIA-PF1
    52    TAUS Kerstin /AUT            TAUS Kerstin                         Subaru Impreza STI            FIA-PF1
    53    Bernhard WILHELM /AUT        Bernhard Wilhelm                     Steyr Puch 650 TR             FIA-PF1
    54    KRAMPOTA Ivo /CZE            KRAMPOTA Ivo                         BMW M3                        FIA-PF1
    55    GRÜNER František /CZE        GRÜNER František                     BMW E30                       FIA-PF1
    56    ŠUBA Ladislav /CZE           gt2 motorsport s.r.o.                BMW M3                        FIA-PF1
    57    PAILER Felix /AUT            PAILER Felix                         Lancia Delta Integrale Evo    FIA-PF1
    58    Nicolas WERVER /FRA          Nicolas Werver                       Porsche 997 GT3R              FIA-PF1
    59    JERMAN Martin /CZE           LIQUI MOLY RACING TEAM KLUB v AČR    Lamborghini Huracán GT3       FIA-PF2
    60    FILLOVÁ Kristýna /CZE        KRTZ motorsport                      Mitsubishi Lancer Evo IX      FIA-PF2
    61    RYBNÍČEK Marek /CZE          LIQUI MOLY RACING TEAM KLUB v AČR    KTM X-BOW                     FIA-PF2
    62    Tomislav MUHVIĆ /HRV         Tomislav Muhvić                      Mitsubishi Lancer Evo IX      FIA-PF2
    63    MADZIARA Bartłomiej /POL     MADZIARA Bartłomiej                  Porsche 911                   FIA-PF2
    64    MEIXNER Richard /CZE         MEIXNER Richard                      Mitsubishi Lancer WRC         FIA-PF2
    65    KMÍNEK Zdeněk /CZE           KMÍNEK Zdeněk                        Lamborghini Gallardo GT3      FIA-PF2
    66    KOTEK Pavel /CZE             AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK       BMW M3                        FIA-PF2
    67    BEJDA Vojtěch /CZE           BEJDA Vojtěch                        Porsche 911                   FIA-PF2
    68    WÜRCHER Andre /AUT           WÜRCHER Andre                        Porsche 997 GT3               FIA-PF2
    69    GLINZNER Gerald /AUT         Glinzner Gerald                      Porsche 997 GT3               FIA-PF2
    70    SZABO Tamas /AUT             SZABÓ Tamas                          BMW M3                        FIA-PF2
    71    DUDA Grzegorz /POL           DUDA Grzegorz                        Hyundai i20 Coupe WRC         FIA-PF2
    72    BEJDA Pavel /CZE             BEJDA Pavel                          Porsche 911                   FIA-PF3
    73    Tomas VAVRINEC /CZE          ACCR Czech CRC Team                  Mitsubishi Lancer Evo IX RS   FIA-PF3
    74    HARTL Roland /AUT            Team FS Motorsport                   Mitsubishi Lancer Evo IV      FIA-PF3
    75    BLASL Hermann /AUT           BLASL Hermann                        Opel Kadett Coupe             FIA-PF3
    76    STERNAD Diethard /AUT        STERNAD Diethard                     Alfa Romeo Giulia             FIA-PF3
    77    Antonino MIGLIUOLO /ITA      Antonino Migliuolo                   Mitsubishi Lancer Evo IX      FIA-PF3
    78    JANÍK Václav /CZE            NUTREND ACCR CZECH TEAM              Hyundai i30N TCR              FIA-PF3
    79    MALÝ Jaromír /CZE            HYUNDAI I Janík Motorsport           Hyundai i30N TCR              FIA-PF3
    80    THEIMER Jiří /CZE            AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK       Peugeot 306 Maxi              FIA-PF3
    81    Igor STEFANOVSKI /MKD        Igor Stefanovski                     Hyundai I30 TCR               FIA-PF3
    82    STEHLIK Karel /CZE           KV MOTOR TEAM s.r.o.                 Mitsubishi Lance Evo IX       FIA-PF3
    83    WARMUTH Rene /AUT            MSC-Mühlbach                         Volkswagen Polo 16V           FIA-PF3
    84    JINDRA Michal /CZE           GMS CZECH RACING TEAM                Porsche 997 GT3               FIA-PF3
    85    Valdet KAÇANDOLLI /KOS       Valdet Kaçandolli                    Suzuki Swift                  FIA-PF3
    86    Matija JURISIC /HRV          Matija Jurisic                       Skoda Fabia S2000             FIA-PF3
    87    VOJÁČEK Lukáš /CZE           AUTO RACING TEAM PRAHA               Mitsubishi Lancer Evo X       FIA-PF3
    88    SAJLEROVA Gabriela /CZE      LIQUI MOLY RACING TEAM KLUB v AČR    Mitsubishi Lancer Evo X       FIA-PF3
    89    DATZREITER Stefan /AUT       DATZREITER stefan                    Volkswagen Polo 16V           FIA-PF4
    90    LOVÁSZ Zoltán /SVK           LOVÁSZ Zoltán                        Peugeot 308 N5                FIA-PF4
    91    HRUBÝ Milan /CZE             KV MOTOR TEAM s.r.o.                 Chevrolet Corsa               FIA-PF4
    92    DUBÓCZI Jaroslav /SVK        JANTAR TEAM s.r.o.                   Seat Leon Tdi Supercopa       FIA-PF4
    93    Peter SZEPESI /HUN           Peter Szepesi                        BMW 320IS E30                 FIA-PF4
    94    DOHNÁLEK Josef /CZE          AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK       Citroën C2 VTS                FIA-PF4
    95    OŠMERA Jiří /CZE             OŠMERA Jiří                          Volkswagen Scirocco           FIA-PF4
    96    Norbert NAGY /HUN            NNR Team Hungary KFT                 BMW 330Ci E46                 FIA-PF4
    97    Vasilije JAKSIC /MNE         Vasilije Jakšić                      Mitsubishi Lancer Evo IX RS   FIA-PF4
    98    AMBRUZ Peter /SVK            Ambruz racing                        Mitsubishi Lance Evo IX       FIA-PF4
    99    EIBISBERGER Peter /AUT       EIBISBERGER Peter                    Škoda Fabia S2000             FIA-PF4
   100    Janusz GRZYB /POL            Janusz Grzyb                         Honda Civic Type-R EP3        FIA-PF4
   101    MACHÁČEK Kamil /SVK          MACHÁČEK Kamil                       Opel Astra                    FIA-PF4
   102    RITZBERGER Kurt /AUT         MSC Rottenegg                        Peugeot 306 S16               FIA-PF4
   103    Piotr ILNICKI /POL           Piotr Ilnicki                        Honda Civic Performance       FIA-PF5
   104    PLUHAŘ Jindřich /CZE         AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK       Nissan Sunny                  FIA-PF5
   105    MAYER Chris-Andre /AUT       MAYER Chris-Andre                    Honda Civic Type R            FIA-PF5
   106    Aleš PREK /SVN               Športni Klub Vrhnika                 Honda Civic Type-R            FIA-PF5
   107    KRIVÁK Stanislav /SVK        KRIVÁK Stanislav                     Peugeot 306 S16               FIA-PF5
   108    ČAMBAL Mojmír /SVK           RS-team                              Citroën Saxo VTS              FIA-PF5
   109    POPOVÁ Eliška /CZE           POPOVÁ Eliška                        Suzuki Swift GTi              FIA-PF5
   110    Maciej SERAFIN /POL          Maciej Serafin                       Renault Clio Sport 2.0 16V    FIA-PF5
   111    MICHL Josef /CZE             MICHL Josef                          Škoda 130 RS                  FIA-PF5
   112    ŠEBESTA Pavel /CZE           ŠEBESTA Pavel                        Ford Focus ST                 FIA-PF5
   113    MÜLLER Lukáš /CZE            ALCORE MOTORSPORT, o.s.              Škoda Octavia Cup             FIA-PF5
   114    DUDA Karol /POL              DUDA Karol                           Citroën C2 S1600              FIA-PF5
   115    OGRIS Gottfried /AUT         OGRIS Gottfried                      Alfa Romeo 147                FIA-PF5
   116    OGRIS Stephan /AUT           OGRIS Stephan                        Alfa Romeo 147                FIA-PF5
   117    MAIER Helmut /AUT            H&RvSpezialfedern                    Volkswagen Spiess Golf 16 V   FIA-PF5
   118    ŠPILKA Michal /CZE           AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK       Škoda Felicia Pick-Up Freest  FIA-PF5
   119    JEŽEK Radim /CZE             JEŽEK Radim                          Škoda Felicia                 FIA-PF5
   120    Faton RAMA /KOS              Faton Rama                           Renault Clio RS               FIA-PF5
   121    MLEJNEK Štěpán /CZE          JANTAR TEAM s.r.o.                   Seat Ibiza Gti                FIA-PF5
   122    KRÁLÍK Adam /CZE             KRÁLÍK Adam                          Seat Leon TDi                 FIA-PF5
   123    Lendrim DOGANI /KOS          Lendrim Dogani                       Peugeot 106                   FIA-PF5
   124    Arjeta RYSHA /KOS            Arjeta Rysha                         Peugeot 106                   FIA-PF5
   125    VĚTVIČKA Jaroslav /CZE       VĚTVIČKA Jaroslav                    MTX 1-01                      FIA-PF5
   150    DVOŘÁK Pavel /CZE            DVOŘÁK Pavel                         Reynard F3                     E2H-SS
   151    HLAVINKA Josef /CZE          AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK       Opel Lotus                     E2H-SS
   152    OSLADIL Jan /CZE             AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK       Renault FR 2000                E2H-SS
   153    GOLIS Jan /CZE               GOLIS Jan                            Konig E2                       E2H-SS
   154    KNAPEK Tomáš /CZE            KNAPEK Tomáš                         MTX Faster                     E2H-SS
   155    GOLIS Jaroslav /CZE          GOLIS Jaroslav                       Konig E2                       E2H-SS
   156    OSLADIL Jan /CZE             AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK       MTX 2-03 Spider                E2H-SC
   157    BLAŽEK Roman /CZE            BLAŽEK Roman                         Mitsubishi Lancer                E1-H
   158    SVOZIL Michal /CZE           SVOZIL Michal                        BMW M3                           E1-H
   159    PALUCH Michal /CZE           PALUCH Michal                        Mitsubishi Lancer Evo IX         E1-H
   160    RŮŽIČKA Martin /CZE          AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK       Škoda Fabia S2000                E1-H
   161    ŠTELC Lukáš /CZE             ŠTELC Lukáš                          Mitsubishi Lancer Evo IX         E1-H
   162    ŠENOLD Jan /CZE              ŠENOLD Jan                           Škoda Octavia Cup                E1-H
   163    ČEPIČKA Darek /CZE           ČEPIČKA Darek                        Mitsubishi Lancer Evo X          E1-H
   164    HEJL Vladimír /CZE           ALCORE MOTORSPORT, o.s.              Škoda Octavia Cup                E1-H
   165    SLÁDEK Petr /CZE             SLÁDEK Petr                          Honda Civic Vti                  E1-H
   166    FURIŠ Pavel /CZE             ALCORE MOTORSPORT, o.s.              Peugeot 205 MI 16                E1-H
   167    BOHÁČ Milan /CZE             BOHÁČ Milan                          Renault Clio Sport               E1-H
   168    MATULA Michal /CZE           MATULA Michal                        Honda S2000                      E1-H
   169    HÁJEK Marek /CZE             HÁJEK Marek                          BMW E36                          E1-H
   170    HLAVÁČEK Josef /CZE          HLAVÁČEK Josef                       Škoda Octavia                    E1-H
   171    VAŠEK Jiří /CZE              VAŠEK Jiří                           Škoda Octavia Cup                E1-H
   172    WINTER Jaroslav /CZE         AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK       Honda Civic Type R               E1-H
   173    MACH Jan /CZE                MACH Jan                             Škoda Octavia Cup                E1-H
   174    NAVRÁTIL František /CZE      NAVRÁTIL František                   Honda Civic                      E1-H
   175    MACEK Vojtěch /CZE           MACEK Vojtěch                        Škoda 110 R                      E1-H
   176    ŠTILEC Roman /CZE            ŠTILEC Roman                         Honda Civic Vti                  E1-H
   177    HORT Martin /CZE             HORT Martin                          Peugeot 106                      E1-H
   178    TOMEČEK Lukáš /CZE           AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK       Škoda Fabia                      E1-H
   179    NASTOUPIL Lukáš /CZE         NASTOUPIL Lukáš                      Honda CRX                        E1-H
   180    SVOBODA Libor /CZE           SVOBODA Libor                        Honda Civic Vti                  E1-H
   181    ZOUFALÝ Karel /CZE           AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK       Škoda Felicia Pick-Up Freest     E1-H
   182    ŽÁK Josef /CZE               AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK       Škoda 100                        E1-H
   183    FURIŠ Filip /CZE             ALCORE MOTORSPORT, o.s.              Honda Civic                      E1-H
   184    KOČIŘÍK David /CZE           AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK       Škoda Rapid                      E1-H
   185    HRADIL Vladimír /CZE         HRADIL Vladimír                      Škoda 110 R                      E1-H
   186    DOBEŠ Václav /CZE            DOBEŠ Václav                         Škoda Favorit 136 L              E1-H
   187    VAVROCH Petr /CZE            VAVROCH Petr                         Volkswagen Polo Fox              E1-H
   188    HIMMER Petr /CZE             ALCORE MOTORSPORT, o.s.              Škoda 130 LR                     E1-H
   189    PLEVA Martin /CZE            Automotoklub Vrbno v AČR             Škoda 100                        E1-H
   190    FILIPÍN Jiří /CZE            FILIPÍN Jiří                         Suzuki Swift GTi                 E1-H
   191    KRÁL Jakub /CZE              KRÁL Jakub                           Škoda Felicia                    E1-H
   200    DOLEŽAL Lubomír /CZE         DOLEŽAL Lubomír                      MTX 1-06 B                      HA-SS
   201    ZMEŠKAL Miloš /CZE           ZMEŠKAL Miloš                        Ralt 032                        HA-SS
   202    PRÁŠEK Jaroslav /CZE         gt2 motorsport s.r.o.                Chevron B42 F2                  HA-SS
   203    MAUHART Florian /AUT         MAUHART Florian                      Van Diemen RF 82                HA-SS
   204    GÄNSDORFER Aleš /CZE         GÄNSDORFER Aleš                      MTX 1-10                        HA-SS
   205    KOPEČEK Pavel /CZE           AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK       MTX 1-02                        HA-SS
   206    DEBEAUNE JEAN MARC /FRA      DEBEAUNE JEAN MARC                   Van Diemen RF 82                HA-SS
   207    TYKAL Petr /CZE              TYKAL Petr                           MTX 1-03                        HA-SS
   208    PAUSCHER Michael /AUT        PAUSCHER Michael                     PRC S5                          HA-SC
   209    KMEŤ František /SVK          AUTOŠPORT KMEŤ                       MTX 1-03                        HA-SS
   210    KLUS Adam /CZE               KLUS Adam                            March HSS Audi Turbo Can Am     HA-SS
   211    SMUTNÝ Ivo /CZE              SMUTNÝ Ivo                           Maserati 4CM                       HA
   212    HEDA Jiří /CZE               ALCORE MOTORSPORT, o.s.              Lola 598                        HA-SC
   213    DI FANT Ivan /ITA            DI FANT Ivan                         OLMAS SN2500                    HA-SC
   214    GRASSO angela /ITA           GRASSO ANGELA                        Osella PA10 SN2500              HA-SC
   215    LOTTINI Piero /ITA           LOTTINI Piero                        Osella Pa 9/90                  HA-SC
   216    SONNLEITNER Reinhard /AUT    MSC Muehlbach am Hochkoenig          Volkswagen Golf G60 Rally          HA
   217    NEUBAUER Herbert /AUT        Historic Racing Team Austria         Lancia Delta HF Integrale          HA
   218    STEJSKAL Milan /CZE          ACCR CZECH GMS RACING TEAM           Lada VFTS                          HA
   219    SEDLÁČEK Michal /CZE         ACCR CZECH GMS RACING TEAM           Lada VFTS                          HA
   220    ILLÉŠ Vojtěch /SVK           MTB Racing Team                      BMW 320i                           HA
   221    GORNI roberto /ITA           GORNI ROBERTO                        Osella PAN SN3000               HA-SC
   222    JEAN MARIE ALMERAS /FRA      JEAN MARIE ALMERAS                   Porsche 935                        HA
   223    PRANTL Reinhold /AUT         Historic Racing Team Austria HRTA    Porsche Carrera RS                 HA
   224    CZAPKA Marian /POL           Katrex Karolina Autosport            Porsche 928                        HA
   225    TESSORE Giorgio /ITA         TESSORE Giorgio                      Porsche 911 SC                     HA
   226    BENÍK Tomáš /SVK             MTB Racing Team                      Lancia Beta Coupe                  HA
   227    OBERMOSER Josef /AUT         OBERMOSER Josef                      Alfa Romeo Alfasud                 HA
   228    BROŽ Robert /CZE             BROŽ Robert                          Škoda 130 RS                       HA
   229    KUBÍČEK Jiří /CZE            KUBÍČEK Jiří                         Škoda 130 RS                       HA
   230    ONDREJKA Ján /SVK            ONDREJKA Ján                         Giom 01                         HA-SC
   231    MOTTI BRANDO /ITA            MOTTI BRANDO                         Porsche Carrera RS                 HA
   232    DOKOUPIL Roman /CZE          DOKOUPIL Roman                       Škoda 130 RS                       HA
   233    STRNAD Petr /CZE             STRNAD Petr                          Škoda 130 RS                       HA
   234    KUBÍČEK Jiří /CZE            KUBÍČEK Jiří                         BMW 2002 TI                        HA
   235    MIKEŠ Jaroslav /CZE          ACCR Mikeš racing Czech Team         Škoda 130 RS                       HA
   236    MÖSSLER Harald /AUT          MÖSSLER Harald                       Daren MK3                       HA-SC
   237    KONICAR Vladimír /CZE        KONICAR Vladimír                     BMW 2002 TI                        HA
   238    BENÍK Marcel /SVK            MTB Racing Team                      BMW 2002 TI                        HA
   239    PHILIPPE VERNAY /FRA         PHILIPPE VERNAY                      Ford Cortina Lotus MK 1            HA
   240    SMUTNÝ David /CZE            SMUTNÝ David                         Renault R8 Gordini                 HA
   241    KOZAR Yevhen /CZE            KOZAR Yevhen                         Renault Mégane RS                  HA
   242    HANS Jud /AUT                HANS Jud                             Jaguar XK120                       HA
   243    HOLZER Christian /AUT        Historic Racing Team Austria         Steyr Puch 650 TR                  HA
   244    JENSEN Anders /SWE           JENSEN Anders                        Saab Sport                         HA
   245    SEETHALER Alexander /AUT     Historic Racing Team Austria         Steyr Puch 650 TR                  HA


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 23.05.2022
Přečteno: 2074 x
Stránka aktualizována: 11.07.2022

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2017


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist