úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Ecce Homo 2007 - Entrylist

Předběžná startovní listina

  1  BORMOLINI Fausto          I   Bormolini Fausto                REYNARD 95D                          E2   2996 cm3
  2  VILARIŇO Ander            E   Vilariňo Motorsport             REYNARD F3000                        E2   2998 cm3
  3  SZÁSZ László              H   Szász Racing Team               REYNARD - ZYTEK F3000                E2   3000 cm3
  4  NAPIONE Renzo             I   Napione Renzo                   REYNARD F. NIPPON                    E2   2996 cm3
  5  KRAJČI Jaroslav           SK  Krajči Jaroslav                 REYNARD F3000                        E2   2998 cm3
  7  NEVĚŘIL Dušan             CZ  Speedmaster Racing Team s.r.o.  LOLA-JUDD T96-50                     E2   2998 cm3
  8  WALDY Hermann             A   MSC Rottenegg                   REYNARD 94D F3000                    E2   3490 cm3
  9  BENEŠ Miloš               CZ  GMS Racing Team                 RALT RT23 F3000                      E2   2998 cm3
 10  STANKOVIČ Vladimir       SLO  In Šport                        LOLA FORD F3000                      E2   3000 cm3
 14  ROKYTA Petr               CZ  Alfa Klub u AČR                 MARTINI F2                           E2   2000 cm3
 15  SVOBODA Milan             CZ  Czech National Team             DALLARA STV 302                      E2   1998 cm3
 16  KOSTRUH David             CZ  Miroslav Fajkus - Racing        DALLARA F393                         E2   1998 cm3
 17  KRAKOVIČ Radek            CZ  Kovosteel Novitech              REYNARD 032                          E2   1999 cm3
 18  STOLLNBERGER Andreas      A   Stollnberger Andreas            FORMEL OPEL LOTUS                    E2   1998 cm3
 19  HRBÁČ Jiří                CZ  AG Motorsport                   DELTA III                            NF   1400 cm3
 20  ZMEŠKAL Miloš             CZ  Zmeškal Miloš                   DALLARA 399                          E2   1999 cm3
 21  TÓTH Jozef                CZ  JSC Racing Pelhřimov            DALLARA STV 302                      E2   1998 cm3
 22  PRÁŠKOVÁ Edita            CZ  JSC Racing Pelhřimov            DALLARA F 301                        E2   1999 cm3
 23  EVANS Lanfranco           I   Evans Lanfranco                 OSELLA PA20 S                        CN   2996 cm3
 24  VILARIŇO Andrés           E   Vilariňo Motorsport             NORMA M 20                           CN   1998 cm3
 25  KRÁMSKÝ Otakar            CZ  Czech National Team             OSELLA K-06 BMW                      CN   2990 cm3
 26  FAJKUS Miroslav           CZ  Miroslav Fajkus - Racing        LUCCHINI P3-95M                      CN   3000 cm3
 27  CHAMPELOVIER Lionel       F   LCM Sport Car                   NORMA M 20                           CN   1998 cm3
 30  BREBSOM Nicolas          LUX  Brebsom Nicolas                 OSELLA PA 20 S                       CN   2969 cm3
 32  VÍTEK Petr                CZ  AG Motorsport                   PRC OPEL                             CN   2000 cm3
 33  BORMOLINI Luigi           I   Bormolini Luigi                 OSELLA PA9                           C3   1996 cm3
 39  PAILER Felix              A   Pailer Felix                    LANCIA INTEGRALE                     E1   4223 cm3
 40  FRIED Marek               CZ  Šenkýř Motorsport               BMW M3 GTR                           E1   3201 cm3
 41  KOMÁREK David             CZ  Komvet Racing Team              MITSUBISHI COLT EVO                  E1   3995 cm3
 42  JELINEK Michael           A   Michael Jelinek                 SUBARU IMPREZA 2.0GT WRX             E1   3400 cm3
 43  TOMÁŠEK Petr              CZ  Tomášek Petr                    SUBARU ENTERPRISE                    E1   3499 cm3
 44  LUGU Roland               A   Lugu Roland                     OPEL OMEGA EVO 500                   E1   3998 cm3
 45  KAŠPÁREK Milan            CZ  Czech National Team             ŠKODA FABIA MK1                      E1   1998 cm3
 46  KAŠPÁREK Tomáš            CZ  AMK Ecce Homo                   VOLKSWAGEN GOLF                      E1   1998 cm3
 47  KONČEK Julo               SK  Juko & Company Racing Scuderia  VAUXHALL VECTRA STC                  E1   1988 cm3
 48  MICHL Dan                 CZ  Czech National Team             LOTUS MICHL 07/01                    E1   1999 cm3
 49  LANDL Gerhard             A   Landl Gerhard                   BMW 318 IS                           E1   1998 cm3
 50  LOS Jiří ml.              CZ  Auto Kelly Racing Team          BMW M3                               E1   2998 cm3
 51  URBAN Bohuslav            CZ  Cammura Racing Team             ŠKODA FABIA                          E1   1998 cm3
 52  GROSSAUER Jürgen          A   Grossauer Jürgen                SUZUKI BALGUO                        E1   1994 cm3
 53  VONŠÁK Jakub              CZ  Vonka Racing                    BMW M3 E30                           E1   1998 cm3
 54  RYBNÍČEK Marek            CZ  Křenek Motorsport               OPEL SPEEDSTER                       E1   1998 cm3
 55  MARKO Andreas             A   Marko Andreas                   VW LEDINEGG GOLF GTI 16V             E1   1598 cm3
 56  LEHNER Gerhard            A   Lehner Gerhard                  WV GOLF GTI 16V                      E1   1595 cm3
 60  MYSLIVEC Vladimír         CZ  Myslivec Miroslav               Škoda Felicia Pick-Up                E1   1490 cm3
 61  PATOČKA Karel             CZ  AMK - Jesenný                   ŠKODA VW CADDY                       E1   1597 cm3
 62  UDRŽAL Ladislav           CZ  Georgi Popov                    ŠKODA FELICIA PICK-UP                E1   1498 cm3
 63  CHLUM Pavel               CZ  AMK - Jesenný                   ŠKODA FELICIA PICK-UP                E1   1592 cm3
 64  POPOV Georgi              CZ  Georgi Popov                    ŠKODA FELICIA PICK-UP                E1   1490 cm3
 65  KAŠPÁREK Jan              CZ  AMK Ecce Homo                   ŠKODA FELICIA                        E1   1298 cm3
 66  RETSCHITZEGGER Johann     A   MSC Rottenegg                   PEUGEOT 205                          E1   1391 cm3
 67  JEŽEK Radim               CZ  ARC Prostějov - Klub v AČR      ŠKODA FELICIA                        E1   1390 cm3
 70  PULIĆ Niko               CRO  BMW Krámský Team                BMW M3                                A   3201 cm3
 71  HILGER Alfred             D   Hilger Alfred                   BMW M3                                A   3201 cm3
 72  LIŠKA Vladimír            CZ  Klub Fox Racing v AČR           BMW M3                                A   3201 cm3
 73  LÍBAL Petr                CZ  Šenkýř Motorsport               BMW M3                                A   3201 cm3
 74  JANÍK Václav              CZ  Czech National Team             BMW M3                                A   3201 cm3
 75  KOMÁREK Josef             CZ  Komvet Racing Team              MITSUBISHI LANCER EVO VI              A   3398 cm3
 76  PATERA Eduard             CZ  Sunoco Racing                   SUBARU IMPREZA 555                    A   3396 cm3
 77  MALÝ Jaromír              CZ  Malý Jaromír                    SUBARU IMPREZA WRX                    A   3391 cm3
 78  PONÍŽIL Petr              CZ  Ponížil Petr                    FORD ESCORT RS COSWORTH               A   3397 cm3
 79  KURKA Tomáš               CZ  Kurka Tomáš                     MITSUBISHI LANCER EVO VII             A   3397 cm3
 83  RITZBERGER Kurt           A   MSC Rottenegg                   PEUGEOT 306                           A   1999 cm3
 84  KREMAIER Rainer           A   MSC Rottenegg                   PEUGEOT 306                           A   1999 cm3
 85  MARTINEK Rene             A   MSC Rottenegg                   HONDA CIVIC TYPE R                    A   1998 cm3
 86  SCHWEIGER Christian       A   Schweiger Christian             VW GOLF IV KIT CAR                    A   1999 cm3
 87  THEIMER Jiří              CZ  Theimer Jiří                    PEUGEOT 306 MAXI                      A   1998 cm3
 89  SAMEK Martin              CZ  Auto Kelly Racing Team          FORD ESCORT RS 2000                   A   1998 cm3
 90  SKOUPIL Jiří              CZ  Roto Plzeň                      NISSAN ALMERA                         A   1998 cm3
 95  FISCHER Martin            A   MSC Rottenegg                   PEUGEOT 106 KIT-CAR                   A   1597 cm3
 96  FISCHER Alfred            A   MSC Rottenegg                   PEUGEOT 106 KIT-CAR                   A   1597 cm3
 100 GIOBBI Claudio            I   Giobbi Claudio                  ALFA ROMEO 156 GTA SUPER 2000        S20  2000 cm3
 102 ZAHRADNÍČEK Milan         CZ  Kusý Tomáš                      PEUGEOT 306                          SP   1999 cm3
 103 KUSÝ Tomáš                CZ  Kusý Tomáš                      PEUGEOT 306                          SP   1999 cm3
 104 BEDINI Piergiorgio        MC  Bedini Piergiorgio              ALFA ROMEO 147                       SP   1969 cm3
 105 VOJÁČEK Petr              CZ  Czech National Team             ALFA ROMEO 147                       SP   1998 cm3
 106 VOJÁČEK Lukáš             CZ  Auto Kelly Racing Team          OPEL ASTRA OPC                       SP   1998 cm3
 107 LOSMAN David              CZ  Czech National Team             PEUGEOT 306 S16                      SP   1999 cm3
 108 JERMAN Martin             CZ  Auto Kelly Racing Team          ALFA ROMEO 147                       SP   1998 cm3
 110 JERMANOVÁ Gabriela        CZ  Auto Kelly Racing Team          OPEL ASTRA OPC                       SP   1998 cm3
 111 LOS Jiří                  CZ  Auto Kelly Racing Team          OPEL ASTRA OPC                       SP   1998 cm3
 114 ŽIŽKOVSKÝ Petr            CZ  Žižkovský Petr                  FORD ESCORT RS 2000                  SP   1998 cm3
 120 JUREŇA Peter              SK  Matador Motorsport              MITSUBISHI LANCER EVO IX              N   3403 cm3
 121 BRAUN Milan               CZ  Braun Milan                     BMW M3 E36                            N   3201 cm3
 122 DOUBEK Vladimír           CZ  Czech National Team             BMW M3                                N   3200 cm3
 123 VODIČKA Richard           CZ  Buggyra International Racing SysBMW M3                                N   3201 cm3
 124 VOVES Jiří                CZ  JV Autosport                    SUBARU IMPREZA WRX STI                N   3390 cm3
 125 STRNAD Anton              SK  Autopark s.r.o.                 MITSUBISHI LANCER EVO VII             N   3396 cm3
 126 JAKEŠ Miroslav            CZ  Karel Jakeš                     MITSUBISHI LANCER EVO IX              N   3400 cm3
 127 OTTO Ludvík               CZ  Ludvík Otto                     SUBARU IMPREZA N12                    N   3398 cm3
 128 LEHER Petr                CZ  Ludvík Otto                     SUBARU IMPREZA STI                    N   3398 cm3
 129 BLAHOUT Filip             CZ  Blahout František               MITSUBISHI LANCER EVO VI              N   3400 cm3
 134 ZAUNER Johann             A   MSC Rottenegg                   HONDA CIVIC TYPE R                    N   1998 cm3
 135 GASSLER Bernhard          A   MSC Rottenegg                   PEUGEOT 306 S16 BASE                  N   1999 cm3
 136 WINDSTEIG Werner          A   Windsteig Werner                CITROEN SAXO VTS                      N   1588 cm3
 160 DOBLHOFER Hannes          A   Historic Racing Team Austria    PORSCHE 911 RSR (RV 1975)           per.  2687 cm3
 162 THEURETSBACHER Leo        A   Historic Racing Team Austria    BMW 2002 Ti (RV 1970)               per.  1990 cm3
 170 KREMEL Günther            A   Historic Racing Team Austria    STEYR PUCH 650 TR (RV 1963)         per.   676 cm3
 171 PACHTEU Jürgen            A   Pachteu Jürgen                  STEYR-PUCH 650 TR (RV 1967)         per.   676 cm3
 172 ŠTĚRBA Josef              CZ  Štěrba Václav                   FIAT ABARTH 1000 TC (RV 1965)       per.   982 cm3
 198 KÖNIG Hans-Anton          D   MSC Fränk-Schweiz               AUDI 50 GLS (RV 1975)               per.  1124 cm3
 199 MICHL Josef               CZ  Czech National Team             ŠKODA 130 RS (RV 1975)              per.  1299 cm3
 200 KRÁL Oskar                CZ  Czech National Team             ŠKODA 130 RS (RV 1976)              per.  1300 cm3
 201 KOLÁŘ Pavel               CZ  Autosport Pegas                 ŠKODA 130 RS (RV 1976)              per.  1298 cm3
 202 VONDRÁK Martin            CZ  Vondrák Petr                    MTX 2-01 BMW Alpine (RV 1974)       per.  2000 cm3
 203 ENZBERGER Erich           A   Historic Racing Team Austria    FORD ESCORT 1300 GT (RV 1971)       per.  1299 cm3
 204 HOCHECKER Adolf           A   Historic racing team Austria    OPEL KADETT C-COUPE (RV 1978)       per.  1978 cm3
 205 DENZLER Erich             D   Denzler Erich                   OPEL ASCONA B (RV 1978)             per.  1956 cm3
 206 GALÁŠ Milan               CZ  Klub racing team Znojmo IV v AČRBMW 2002 Ti (RV 1969)               per.  1999 cm3
 207 TÁBORSKÝ Radovan          CZ  GMS Racing Team                 FIAT 128 A RALLY (RV 1972)          per.  1300 cm3
 208 PATERA Michal             CZ  Czech National Team             FIAT 128 SC (RV 1972)               per.  1300 cm3
 209 KONICAR Vladimír          CZ  Kamila Stará                    BMW 2002 Ti (RV 1971)               per.  1990 cm3
 211 ADÁMEK Miroslav           CZ  Adámek Miroslav                 NSU TT 1300 (RV 1970)               per.  1300 cm3
 212 BELLI Guido               I   Belli Guido                     LANCIA FULVIA ZAGATO (RV 1968)      per.  1288 cm3
 216 INDROVÁ Michaela          CZ  Indra Jindřich                  ŠKODA 120 S (RV )                   per.  1172 cm3
 217 INDRA Jindřich            CZ  Indra Jindřich                  ŠKODA 110L (RV 1970)                per.  1144 cm3
 220 SEKYRKA Zdeněk            CZ  Šenkýř Motorsport               ŠKODA 2000 MI (RV )                 per.  2000 cm3
 221 STEJSKAL Milan            CZ  GMS Racing Team                 FIAT 128 SC (RV 1972)               per.  1300 cm3
 222 OBERMOSER Josef           A   Obermoser Josef                 ALFA ROMEO SPRINT (RV 1979)         per.  1496 cm3
 225 JELÍNEK Libor             CZ  Válek Autosport                 BMW 3.0 CSL (RV 1971)               per.  3003 cm3
 241 VONDRÁK Petr              CZ  Vondrák Petr                    MARCH 752 (RV 1975)                 per.  1999 cm3
 242 VONDRÁK Pavel             CZ  Vondrák Petr                    DANGEL SIMCA JRD (RV 1972)          per.  1999 cm3
 245 ČEČIL František           CZ  Czech National Team             HAKAR (RV 1950)                     per.  1089 cm3
 246 ČERNÝ Miloš               CZ  Černý Miloš                     AERO MINOR II S (RV 1949)           per.   637 cm3
 260 GRATZER August            A   August Gratzer                  LANCIA BETA COUPE 2000 (RV 1977)    per.  1994 cm3
 261 KLUS Adam                 CZ  Klus Adam                       AVIA AE-2 (RV 1978)                 per.  1300 cm3
 263 PRÁŠEK Jaroslav           CZ  Klub racing team Znojmo IV v AČRCHEVRON B42 F2 (RV 1978)            per.  1999 cm3
 267 STARÁ Kamila              CZ  Kamila Stará                    MTX 1-03 FORMULE EASTER (RV 1975)   per.  1300 cm3
 268 TYKAL Petr                CZ  Kamila Stará                    MTX 1-03 FORMULE EASTER (RV 1975)   per.  1300 cm3
 269 MIKOV Ondřej              CZ  Mikov Ondřej                    MTX 1-03 (RV 1975)                  per.  1299 cm3
 270 FRIEDRICH Gerhard         D   Friedrich Gerhard               FORMEL EASTER (RV 1977)             per.  1300 cm3
 271 KLESNIL Dan               CZ  AG Motorsport                   MTX 1-06 F. EASTER (RV 1981)        per.  1300 cm3
 272 SIEBER Hans K.            D   Sieber Hans                     MTX 1-03 (RV 1976)                  per.  1298 cm3




Literatura, odkazy, zdroje

více www.eccehomo.cz

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 30.5.2007
Přečteno: 4303 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist