úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Brněnský Drak 2011 - kompletní startovní listina

Kompletní seznam přihlášených MMČR i Liqui Moly Berg Cupu

      MMČR ZAV 2011

St.č. Jezdec                    Nár.  Soutěžící                              Vozidlo                              Skupina Třída  MMČR    MČR  MČR HA   ČMP

  32  Malý Jaromír               CZ   Jaromír Malý                           Subaru Impreza Sti                      A   A+2000    X      X
  33  Vojáček Lukáš              CZ   Ennoble Racing Klub v AČR              Mitsubishi Lancer EVO VIII              A   A+2000    X      X
  30  Blaho Dan                  CZ   Ennoble Racing Klub v AČR              Alfa Romeo 147                          A   A-2000    X      X
  31  Samek Martin               CZ   3L Racing Team                         Ford Focus Kit Car                      A   A-2000    X      X
  35  Benešová Dominika          CZ   Ennoble Racing Klub v AČR              Alfa Romeo 147                          A   A-2000    X      X
  38  Pohner Karel               CZ   Marius Pedersen Team - klub v AČR      Honda Civic Type R                      A   A-2000    X      X
  39  Hlouch Lukáš               CZ   KT Motorsport                          Peugeot 306                             A   A-2000    X      X
  17  Vítek Petr                 CZ   Petr Vítek                             Osella PA20S                            C             X      X
  16  Rokyta Petr                CZ   Alfa klub v AČR                        Ligier JS49                             C
  6   Michl Dan                  CZ   Josef Michl                            Opel Michl 2.8                         E1   E1+2000   X      X
  67  Hubáček Karel              CZ   Nutrend Racing                         BMW M3 E93 GTR                         E1   E1+2000   X      X
  68  Tomášek Petr               CZ   Petr Tomášek                           Subaru Enterprise                      E1   E1+2000   X      X
  77  Kusý Tomáš                 CZ   KT Motorsport                          Lotus Exise GT                         E1   E1+2000   X      X
  66  Ježek Radim                CZ   Automotoklub Jesenný v AČR             Škoda Felicia                          E1   E1-1400   X      X
  62  Chlum Pavel                CZ   Automotoklub Jesenný v AČR             Škoda Felicia Pick-up                  E1   E1-1600   X      X
  72  Los Jiří sen.              CZ   3L Racing Team                         Škoda Pick-up KLBR II                  E1   E1-1600   X      X
  11  Vitver Vladimír            CZ   SVC Náchod Motorsport                  Lotus WR-12                            E1   E1-2000   X      X
  64  Mužík Petr                 CZ   Petr Mužík                             Renault Clio                           E1   E1-2000   X      X
 300  Schwan Roman               CZ   Roman Valenta                          Renault Clio Williams                  E1H  E1H-2000                       X
  1   Svoboda Milan              CZ   JSC Racing Pelhřimov                   Lola T96/50                            E2   E2+2000   X      X
  3   Krámský Otakar             CZ   Otakar Krámský                         Reynard K-11                           E2   E2+2000   X      X
  4   Janík Václav               CZ   Nutrend Racing                         Lola B02/50                            E2   E2+2000   X      X
  5   Krajči Jaroslav            CZ   Nutrend Racing                         Lola B02/50                            E2   E2+2000   X      X
  9   Beneš Miloš                CZ   Czech National Team                    Ralt RT23                              E2   E2+2000   X      X
  44  Ulmann Silvestr            CZ   Elsev s.r.o.                           ELUS 01K                               E2   E2-1400   X      X
  2   Nevěřil Dušan              CZ   Speedmaster Racing Team                Norma M20F                             E2   E2-2000   X      X
  15  Nový Lubor                 CZ   JSC Racing Pelhřimov                   Dallara JSC 302                        E2   E2-2000   X      X
  88  Vojáček Petr               CZ   Ennoble Racing Klub v AČR              Nissan 350Z                            GT             X      X
  20  Los Jiří jun.              CZ   Czech National Team                    Subaru Impreza WRX STI                  N   N+2000    X      X
  22  Jerman Martin              CZ   Evolution Racing                       Mitsubishi Lancer EVO X                 N   N+2000    X      X
  23  Beneš Oskar                CZ   Ennoble Racing Klub v AČR              Mitsubishi Lancer EVO X                 N   N+2000    X      X
  27  Sajler Filip               CZ   Evolution Racing                       Mitsubishi Lancer EVO X                 N   N+2000    X      X
  50  Kozar Yevhen               CZ   3L Racing Team                         Ford Focus Kit Car                     SP             X      X
 204  Klícha Ivan                CZ   Ivan Klícha                            Volvo 544 Sport                 S1     HA     A5                    X
 202  Adámek Miroslav            CZ   Miroslav Adámek                        NSU TT                                 HA     B3                    X
 201  Michl Josef                CZ   Josef Michl                            Porsche 911 S                   C2     HA     B4                    X
 210  Kubíček Jiří               CZ   Automotoklub Jesenný v AČR             Škoda 130 RS                    S1     HA     C3                    X
 246  Doležal Lubomír            CZ   Lubomír Doležal                        MTX 1-06B                       S3     HA     H19                   X
 244  Klesnil Dan                CZ   Dan Klesnil                            MTX 1-06                               HA                           X


      Předjezdec
  0   Stollnberger Andreas       A    Alfa klub v AČR                        Martini                                E2   E2-2000   X


      Liqui Moly Berg Cup 2011

  HA1-1300
  #   Jezdec                  PrioritaVozidlo                                Tým                                    Den
 950  Matušek Lukáš              A     Škoda 120 LS B6                        R9 Team                                1 
 956  Maz Piotr                  B     Fiat 128 CL                            AMK Tarnow                             1 
 962  Stryja Jaroslav            B     Škoda 130 LR                           PM Autosport                           1 
 963  Hervert Tomáš              B     Škoda 130 RS                           PM Autosport                           1 
 977  Molčan Petr                B     Škoda 120S Rally                       PM Autosport                           1 
 978  Volný Lukáš                B     Škoda 130 RS                           PM Autosport                           1 
 980  Kalig Martin               B     Škoda 130 MK1                          PM Autosport                           1 
 991  Dokoupil Roman             A     Škoda 130 RS                           R9 Team                                1 

  HA1-2000
  #   Jezdec                  PrioritaVozidlo                                Tým                                    Den
 903  Němec Petr                 B     Lada 2105 VFTS                         NC Power                               1 
 912  Dudek Grzegorz             A     VW Golf I                              Dudek Auto Sport                       1 
 913  Šváb Petr                  B     Škoda 120                              HL Motorsport                          1 
 924  Staniak Marcin             B     BMW E30 318iS                          Autoelektronika Balicka Motorsport     1 
 944  Kaszynski Jaroslaw         A     BMW 318 GTR                            Prosound                               1 

  HA1+2000
  #   Jezdec                  PrioritaVozidlo                                Tým                                    Den
 850  Jelínek Libor              A     BMW 3.5 CSL                            Auto Jelínek                           1 
 888  Janků Josef                B     Lancia Delta HF Integrale              Motokáry Bruntál                       1 
 898  Janík Lukáš                A     Lancia Delta                           Motokáry Bruntál                       1 
 899  Ondrejka Ján               B     Škoda 200 RS                           JOSK Racing Team                       1 

  HA2
  #   Jezdec                  PrioritaVozidlo                                Tým                                    Den
 800  Rýzek Milan                A     Formule Van Diemen                     Steelmet Team                          1 
 803  Roguski Rafal              B     Promot Polonia 75                      Polonia Racing Team                    1 
 849  Sucharda Zbigniew          B     March 703                              Muzeum SAS                             1 

  S1-1600
  #   Jezdec                  PrioritaVozidlo                                Tým                                    Den
 750  Gáborik Ladislav           B     Honda Civic                            Gaborik Racing Team                    1 
 751  Kvasnička Vladimír         B     Citroen Saxo VTS                       Falco Motorsport                       1 
 755  Málek Dan                  B     Škoda Felicia                          Málek-Motorsport                       1 
 761  Fikota Jaroslav            B     Honda Civic VTi                        AMK Týn nad Vltavou                    1 
 770  Maleňák Dušan              A     Škoda 136 GL                           Automotoklub Masarykův okruh           1 
 777  Ázsóth Ladislav            A     Citroen Saxo VTS                       Decam Motorsport                       1 
 789  Zimák Martin               A     Citroen Saxo VTS                       Steelmet Team                          1 

  S1-2000
  #   Jezdec                  PrioritaVozidlo                                Tým                                    Den
 700  Čábela Martin              B     Honda Integra Type R                   Motor Art Racing                       1 
 702  Kretz Michal               B     Renault Clio Sport                     Kretz Motorsport                       1 
 703  Slováček Michal            B     Honda Civic Type R                     Slomak Sport                           1 
 718  Satek Jakub                A     Honda Civic Type R                     Network24 Racing                       1 
 727  Mitánek Petr               A     Opel Astra GSi                         DKP Racing                             1 
 730  Šabík Martin               A     Ford Focus ST                          Decam Motorsport                       1 
 737  Loubal Lubomír             A     VW Golf IV TDi                         Vetcars                                1 
 743  Chazelle Francois          B     Peugeot 205 GTi                        DKP Racing                             1 
 747  Kropáč Miroslav            A     Nissan Sunny GTi                       Vetcars                                1 

  S1+2000/2WD
  #   Jezdec                  PrioritaVozidlo                                Tým                                    Den
 699  Ančík František            A     Chevrolet Corvette Z06 GT              Kovosteel Novitech Sudoměřice          1 

  S1+2000/4WD
  #   Jezdec                  PrioritaVozidlo                                Tým                                    Den
  5   Šubert Drahoslav           A     Mitsubishi Lancer Evo IX               Liqui Moly Komvet Racing               1 
 600  Fučík Aleš                 A     Mitsubishi Lancer Evo VIII             Klub Racing Team Znojmo IV             1 
 601  Čepička Vlastimil          A     Mitsubishi Lancer Evo X                SELM Motor Racing team                 1 
 602  Hrouzek Karel              B     Mitsubishi evo 9                                                              1 
 603  Miniberger Tomáš           B     Mitsubishi Lancer Evo VIII             Liqui Moly Komvet Racing               1 
 606  Hanuš Vladimír             A     Mitsubishi Lancer Evo X                VHWRC Autoservis Hanuš                 1 
 610  Doseděl Dušan                    Subaru Impreza WRX STi N14             DK Mont                                1 
 622  Fillová Katarína           A     Mitsubishi Lancer Evo VIII             Silárd Racing Team                     1 
 626  Vahančík Peter             A     Mitsubishi Lancer Evo VIII             Badabing                               1 
 648  Stehlík Karel              B     Mitsubishi Lancer Evo IX               KV Motorsport Team                     1 

  NA-2000
  #   Jezdec                  PrioritaVozidlo                                Tým                                    Den
 555  Pilař Rostislav            B     Ford Escort RS2000                     Steelmet Team                          1 

  E1-1400
  #   Jezdec                  PrioritaVozidlo                                Tým                                    Den
 403  Mr. Cimbu                  B     MG Metro 4R2                           Racing ATS Trutnov                     1 
 435  Trnka Jakub                A     Suzuki Swift GTi                       Kovosteel Novitech Sudoměřice          1 
 444  Pokorný Milan              B     Škoda Fabia                            HillclimB Racing Team                  1 

  E1-1600
  #   Jezdec                  PrioritaVozidlo                                Tým                                    Den
 302  Němec Zdeněk               B     VW Golf I                              NC Power                               1 
 303  Toman Martin               A     Ford Fiesta                            MKT Motorsport                         1 
 305  Nešpor Robert              B     Škoda Fabia Kit Car                    Autonešpor Olomouc                     1 
 310  Štilec Roman               A     Honda Civic                            RRT s.r.o.                             1 
 316  Fikota Jaroslav jr.        B     Honda CRX II                           Motor Art Racing                       1 
 317  Staněk Vojtěch             A     Peugeot 106 Maxi                       Liqui Moly Komvet Racing               1 
 330  Skowroński Szymon          B     Opel Astra GT                          Progres                                1 

  E1-2000
  #   Jezdec                  PrioritaVozidlo                                Tým                                    Den
 222  Balík Petr                 A     BMW E36 320iS                          B&B Elektro Racing Team                1 
 229  Boháč Milan                A     Renault Clio Sport                     Liqui Moly Komvet Racing               1 
 287  Špunda Michal              B     BMW E36 320i                                                                  1 

  E1+2000/2WD
  #   Jezdec                  PrioritaVozidlo                                Tým                                    Den
 150  Duchoň Oldřich             B     BMW M3                                 Auto Duchoň Racing Team                1 
 151  Dvořák Vojtěch             B     BMW 336i                               Šenkýř Motorsport                      1 
 171  Erdélyi Tomáš              B     BMW M3 GTR                             Šenkýř Motorsport                      1 
 173  Kotek Pavel                A     BMW M3                                 PK Tuning                              1 

  E1+2000/4WD
  #   Jezdec                  PrioritaVozidlo                                Tým                                    Den
  3   Špalek Jiří                A     Mitsubishi Lancer WRC 05               Liqui Moly Komvet Racing               1 
  4   Zeman Martin               A     Mitsubishi Lancer Evo VI               Liqui Moly Komvet Racing               1 
 102  Filip Vladimír             B     Mitsubishi Lancer Evo                  Filip Racing Team                      1 
 117  Koraszewski Jacek                Audi TT Quattro                        Koraszewski AutoSport                  1 

  E2SH
  #   Jezdec                  PrioritaVozidlo                                Tým                                    Den
  6   Rybníček Marek             A     Mitsubishi Eclipse Evo 650             Liqui Moly Komvet Racing               1 
  75  Kolbábek Radek             B     Ford Sierra 4000                       Steelmet Team LPG Servis Nedvědice     1 

  E2/C-1600
  #   Jezdec                  PrioritaVozidlo                                Tým                                    Den
  44  Krakovič Radek             B     FiKS 09RK                              Kovosteel Novitech Sudoměřice          1 
  46  Steć Irena                 A     Intech Suzuki GSXR 1000                Polonia Racing Team                    1 
  49  Ryš Aleš                   A     Jema 630 GT                                                                   1 

  E2/C-2000
  #   Jezdec                  PrioritaVozidlo                                Tým                                    Den
  7   Novický Michal             A     Reynard 032 F3                         Kovosteel Novitech Sudoměřice          1 
  22  Rabelhofer Stefan          B     Ermolli Renault F 2000                 Austria Hillclimbracing                1 
  28  Steć Robert                A     Dallara 394 F3                         Polonia Racing Team                    1 

  E2/C+2000
  #   Jezdec                  PrioritaVozidlo                                Tým                                    Den
  1   Mlejnek Aleš               A     Formule Lotus                          Steelmet Team                          1 
  2   Komárek David              A     Norma M20F                             Liqui Moly Komvet Racing               1 
  10  Zmeškal Miloš              A     Reynard 97D F3000                      Zmeškal Motorsport                     1 


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 7.4.2011
Přečteno: 3031 x
Stránka aktualizována: 15.4.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2011


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist