úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Brněnský drak - Entrylist

Předběžná startovní listina prvního závodu MČR

  20  Milan Boháč            Renault Boháč              Renault Clio                 N       do 2000
  21  Petr Záruba            Horácký autoklub           Honda Civic Type-R           N       do 2000
  30  David Losman           Cardo Racing               Subaru Impreza WRX           N      nad 2000
  31  Jiří Voves             JV Autosport               Subaru Impreza WRX           N      nad 2000
  32  Rudolf Medo            Vonka Racing               BMW M3                       N      nad 2000
  39  Peter Jureňa           Matador Pneusport          Mitsubishi Evo VII           N      nad 2000
  90  Petr Vojáček           Auto Kelly Racing Team     BMW 320i                     SP
  91  Martin Jerman          Auto Kelly Racing Team     Opel Astra OPC               SP
  92  Lukáš Vojáček          Auto Kelly Racing Team     Opel Astra OPC               SP
  93  Gabriela Jermanová     Auto Kelly Racing Team     Ford Escort RS 2000          SP
  94  Milan Zahradníček      Kart Arena Brno            Peugeot 306                  SP
  95  Petr Benedikt          ÚAMK Racing                Opel Astra Gsi 16V           SP
  96  Jiří Los               Auto Kelly Racing Team     Opel Astra OPC               SP
  97  Miroslav Jakeš         Cardo Racing               Peugeot 306 s16              SP
  98  Jiří Los jun.          ÚAMK Racing                Citroen Xsara                SP
  99  Tomáš Kusý             Kart Arena Brno            Peugeot 306                  SP
 100  Josef Koller           Auto Kelly Racing Team     Ford Escort RS 2000          SP
  40  Tomáš Kašpárek         AMK Ecce Homo              Škoda Felicia                A       do 1400
  9   Jaromír Malý           Czech National Team        Ford Escort Kit Car          A       do 2000
  51  Petr Kochta            AMK Ecce Homo              Ford RS 2000                 A       do 2000
  52  Dan Michl              Josef Michl                Škoda Octavia                A       do 2000
  55  Zdeněk Kuba            ÚAMK Racing                Ford Focus Kit Car           A       do 2000
  11  Václav Janík                                      BMW M3                       A      nad 2000
  12  Eduard Patera          ÚAMK Racing                Subaru Impreza               A      nad 2000
  59  Krampota Ivo           Krampota Ivo               BMW M3                       A      nad 2000
  60  Petr Líbal             Petr Líbal                 BMW M3                       A      nad 2000
 119  Straková Martina       Jaster Sport Klub          Škoda Felicia Pick - up      M       do 1600
 120  Radim Ježek            ARC Prostějov              Škoda Favorit                M       do 1600
  14  Marek Rybníček         ASK Náměšť                 VW Golf IV                   M       do 2000
 121  Bohuslav Urban         Camurra s.r.o.             Škoda Octavia                M       do 2000
 122  Martin Novotný         Martin Novotný             Opel Speedster               M       do 2000
 123  Milan Kašpárek         AMK Ecce Homo              Škoda Fabia                  M       do 2000
 124  Jiří Jupa              Křenek Motorsport          Škoda Octavia                M       do 2000
  4   David Komárek          Komvet Racing Team         Mitsubishi Evo 550           M      nad 2000
  6   Josef Komárek          Komvet Racing Team         Mitsubishi Evo 550           M      nad 2000
  13  Tomáš Vavřinec         Motorsport Vavřinec        Lancia Integrale EVO V       M      nad 2000    
  16  Robert Šenkýř          Šenkýř Robert              BMW M3 GTR                   M      nad 2000
 130  Vladimír Vrabec        Auto Kelly Racing Team     BMW M3                       M      nad 2000
 132  Marek Fried            Šenkýř Robert              BMW M3                       M      nad 2000
 133  Dan Suchý              D+M Racing                 BMW M3                       M      nad 2000
  65  Krakovič Radek         Krakovič Radek             FIKS 01                      NF
  66  Jiří Hrbáč             Petr Vítek                 Delta III                    NF
  67  Patrik Hájek           Auto Schwarz               Delta II                     NF
  68  Wani Finkbohner        Křenek Motorsport          FIKS 03                      NF
  69  Adam Kout              Křenek Motorsport          FIKS 03                      NF
  70  Josef Král             Mičánek Motorsport         Van Diemen                   NF
  3   Milan Svoboda          JSC Racing                 Dallara 302                  E       do 2000
  7   Miroslav Fajkus        Miroslav Fajkus            Dallara 393                  E       do 2000
  83  Miloš Zmeškal          Zmeškal Miloš              Ralt 032                     E       do 2000
  1   Otakar Krámský         BMW Krámský Team           Osella K-05                  CN
  2   Miloš Beneš            GMS Racing Team            Lucchini P3 96M              CN
 209  Josef Michl            Josef Michl                Škoda 130 RS                 HA           K1
 212  Milan Galáš            Milan Galáš                BMW 2002Ti                   HA           K1
 267  Kamila Stará           SK Industrietechnik        F Easter MTX 1-03            HA           K2
 268  Klus Adam              Klus Adam                  Avia AE-2                    HA           K2




Literatura, odkazy, zdroje

Děkujeme pořadatelům za zaslání startovní listiny.

Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 6.4.2005
Přečteno: 3050 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist