úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Brezno - výsledky NE

Neoficiální výsledky závodu

 1.  1  Krajči Jaroslav      SK Lola F3000                  4:23,612  2:11,903 2:11,709 E-3000
 2.  21 Krámský Otakar       CZ Osella BMW-K03              4:28,872  2:14,107 2:14,765 CN-3000
 3. 121 Beneš Miloš          CZ Lucchini P3 96M             4:29,456  2:14,686 2:14,770 CN-3000
 4.  5  Ruisl Peter          SK Lucchini P35-95             4:36,883  2:17,970 2:18,913 CN-3000
 5.  13 Svoboda Milan        CZ Reynard 032                 4:50,678  2:26,817 2:23,861 E-2000
 6.  3  Friedl Vlado         SK F3 Dallara                  4:52,141  2:26,023 2:26,141 E-2000
 7.  31 Koiš Martin          SK Ford Escort RS Cosworth     5:22,227  2:40,853 2:41,374 A+2000
 8. 101 Konček Julo          SK BMW M3 Sport Evo DTM        5:22,244  2:41,121 2:41,123 F+2000
 9.  51 Jureňa Peter         SK Mitsubishi Lancer Evo VII   5:27,974  2:43,708 2:44,266 N+2000
10.  66 Homola Jaroslav      SK Citroen Xsara               5:31,581  2:45,137 2:46,444 F-2000
11.  30 Pastva Zdenko        SK Škoda Octavia Kit Car       5:31,938  2:45,887 2:46,051 A-2000
12.  56 Janík Václav         CZ BMW M3                      5:32,432  2:47,165 2:47,165 A+2000
13.  53 Patera Eduard        CZ Ford Escort Kit Car         5:32,691  2:46,146 2:46,745 A-2000
14.  71 Čiliak Miro          SK Ford Escort RS Cosworth     5:33,864  2:46,587 2:47,277 F+2000
15.  73 Maliniak Peter       SK Ford Sierra Cosworth        5:35,624  2:48,336 2:47,288 F+2000
16. 125 Rybníček Marek       CZ VW Golf IV                  5:40,216  2:48,926 2:51,290 M-2000
17.  87 Fellner Roland       SK Peugeot 306                 5:44,072  2:51,625 2:52,447 F-2000
18.  28 Ševčík Eduard        SK BMW M3                      5:44,667  2:51,318 2:53,349 N+2000
19.  46 Rolík Vladimír       SK Honda Civic TYPE-R          5:45,067  2:54,278 2:50,789 N-2000
20. 296 Klus Adam            CZ AVIA AE-2                   5:48,858  2:54,602 2:54,256 HK II
21.  50 Bažant Michal        CZ Škoda Felicia Kit Car       5:51,095  2:55,970 2:55,125 A-1600
22.  96 Rybníček Martin      CZ Ford Escort RS 2000         5:51,629  2:56,400 2:55,229 SP
23.  52 Ďurovkin Marek       SK Ford Escort RS Cosworth     5:53,566  2:58,179 2:55,387 N+2000
24.  41 Jakeš Miroslav       CZ Škoda Felicia Kit Car       5:57,060  2:59,603 2:57,457 A-1400
25.  98 Zahradníček Milan    CZ Peugeot 306                 5:57,089  2:58,742 2:58,347 SP
26. 120 Podhájecký Augustin  SK Škoda Fábia TDI RS          5:58,490  2:58,583 2:58,907 A+2000
27.  36 Baránek Jaroslav     SK Seat Leon                   5:58,535  2:59,417 2:59,118 F+2000
28.  43 Badik Peter          SK Nissan Sunny Gti            5:58,777  2:58,928 2:59,849 N-2000
29.  49 Gróf Marián          SK Peugeot 306 S16             5:59,170  2:59,562 2:59,608 N-2000
30.  2  Pilný Ondrej         SK Škoda Felicia               5:59,598  2:59,659 2:59,939 A-1400
31.  54 Strnad Anton         SK Opel Astra                  6:01,307  2:58,633 3:02,674 F-2000
32.  48 Kašpárek Milan       CZ Škoda Felicia Kit Car       6:02,016  3:01,287 3:00,729 A-1400
33. 123 Patočka Karel        CZ Škoda Felicia Pick-up       6:02,057  3:01,870 3:00,187 M-1600
34.  42 Cibulka Jaroslav     SK Honda Civic 1.6 Vti         6:03,447  3:02,340 3:01,107 N-2000
35.  32 Kiaba Peter          SK Seat Leon                   6:03,646  3:00,834 3:02,812 F+2000
36.  94 Benedikt Petr        CZ Opel Astra                  6:08,016  3:09,840 2:58,176 SP
37. 189 Valko Lubomír        SK Škoda 130 RS                6:08,661  3:05,384 3:03,277 HK I
38.  60 Bystrický Hubert     SK Lada 2105 VFTS              6:13,244  3:08,124 3:05,120 F-1600
39.  57 Podhájecký David     SK Škoda 100 Evo               6:13,347  3:07,272 3:06,065 F-1600
40.  65 Spál Jozef           SK Honda Civic 1.6             6:13,403  3:03,858 3:09,545 F-1600
41.  68 Kmeť František       SK VW Golf Gti 16V             6:13,820  3:07,269 3:06,551 F-2000
42. 143 Trnka Jan            CZ Škoda Felicia Kit Car       6:15,635  3:06,969 3:08,666 A-1400
43.  23 Solár Miki           SK Škoda Felicia               6:18,308  3:10,286 3:08,022 A-1400
44.  11 Szilágyi Peter       SK Fiat Cinquecento            6:21,105  3:10,177 3:10,928 F-1150
45.  88 Ščibravý Miroslav    SK Škoda 130 RS                6:24,637  3:12,741 3:11,896 HK I
46.  81 Škultéty Peter       SK Peugeot 306                 6:25,759  3:13,494 3:12,265 A-2000
47.  86 Šorman Samuel        SK Škoda 120 LS                6:26,693  3:13,644 3:13,049 F-1600
48.  77 Szabo Štefan         SK Fiat Seicento               6:30,345  3:14,913 3:15,432 F-1150
49.  85 Šorman Jozef st.     SK Škoda 130 RS                6:32,509  3:17,987 3:14,522 HK I
50.  12 Németh Milan         CZ Fiat Cinquecento            6:40,769  3:20,967 3:19,802 F-1150
51.  47 Klimko Juraj         SK                             6:42,008  3:21,601 3:20,407 A-2000
52. 110 Szilágyi Ondrej      SK Fiat Seicento               6:42,581  3:22,410 3:20,171 F-1150
53. 141 Nikorjak Martin      CZ Škoda 130 LR                6:47,004  3:35,796 3:11,208 M-1400
54.  69 Ludwig Branislav     CZ Fiat Seicento               6:47,948  3:24,229 3:23,719 F-1150
55.  17 Kontra Martin        SK Škoda Fábia                 6:49,780  3:27,180 3:22,600 A-1400
56.  24 Myslivec Vladimír    CZ Škoda Felicia Pick-up       6:50,059  3:42,249 3:07,810 M-1600
57. 187 Šorman Jozef st.     SK Škoda 120 LS                6:51,910  3:26,736 3:25,174 F-1600
58.  22 Danajka Martin       SK Škoda Fábia                 6:54,769  3:28,913 3:25,856 A-1400
59.  16 Liedl Marcel ml.     SK                             6:57,899  3:29,166 3:28,733 A-1400
60.  89 Marton Pavol         SK Fiat Seicento               6:58,788  3:28,179 3:30,609 F-1150
61.  17 Bušanský Peter       SK                             7:01,221  3:32,926 3:28,295 A-1400
62.  72 Ráczová Barbora      SK Peugeot 106                 7:05,314  3:32,394 3:32,920 F-1400
63.  90 Andrišeková Gabriela SK Škoda 1000 MB               7:08,850  3:33,508 3:35,342 HK I
64.  14 Surový Slavomír      SK Škoda Fábia                 7:11,405  3:39,125 3:32,280 A-1400
65.  91 Križovský Ján        SK                             9:22,339  5:17,407 4:04,932 F-1400
     7  Fajkus Miroslav      CZ Dallara F393                                            E-2000
    311 Urban Bohuslav       CZ Škoda Octavia                           DNF             M-2000
     9  Hrbáč Jiří           CZ Delta III                               DNF             NF-1400
     33 Liedl Viliam ml.     SK Seat Leon                             2:57,952          F+2000
     63 Nagy Richard         SK VW Golf                               3:10,272          F-2000
     62 Sládečka Juraj       SK ETN 25                                3:06,666   DNF    E-1600
     58 Nagy Tibor           SK Peugeot 206                           3:05,839   DNF    F-1600
     37 Janžo Emil           SK Ford Escort RS Cosworth               2:58,306          A+2000


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Mezinárodní mistrovství ČR  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 31.8.2004
Přečteno: 2839 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist