úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | Le Mans Serie | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Slovakia Matador Baba - Entrylist

Předběžná startovní listina

 112  JOZKOWICZ Michal        PL  Fiat Seicento          A - 1400  Jozkowicz Michal
 201  LIEDL Marcel            SK  Š - Fabia              A - 1400  Auto Sport Team PRESSKAM
 203  VALOVIČ Jozef           SK  Š - Fabia              A - 1400  Auto Sport Team PRESSKAM
 204  LEHOTSKÝ Ján            SK  Š - Fabia              A - 1400  Auto Sport Team PRESSKAM
 205  VAŇO Ivan               SK  Š - Fabia              A - 1400  Auto Sport Team PRESSKAM
 206  KRAMÁR Maroš            SK  Š - Fabia              A - 1400  Auto Sport Team PRESSKAM
 207  KOTUĽA Peter            SK  Š - Fabia              A - 1400  Auto Sport Team PRESSKAM
 208  RÁCZOVÁ Barbora         SK  Š - Fabia              A - 1400  Auto Sport Team PRESSKAM
 209  DANAJKA Martin          SK  Š - Fabia              A - 1400  Auto Sport Team PRESSKAM
 210  KYSUCKÝ Maroš           SK  Š - Fabia              A - 1400  Auto Sport Team PRESSKAM
 211  JEZERČÁK Martin         SK  Š - Fabia              A - 1400  Auto Sport Team PRESSKAM
 212  KUBALA Milan            SK  Š - Fabia              A - 1400  Auto Sport Team PRESSKAM
 213  LEDNÁR Vladimír         SK  Š - Fabia              A - 1400  MAIKO Motorsport
 214  PILNÝ Ondrej            SK  Š - Felicia            A - 1400  MATADOR Pneusport
 136  RIGOLET André           AUT Peugeot 106 S16        A - 1600  MSC Rottenegg
 137  FISCHER Alfred          AUT Peugeot 106 Kitcar     A - 1600  MSC Rottenegg
 138  FISCHER Martin          AUT Peugeot 106 Kitcar     A - 1600  Fischer Martin
  86  MALÝ Jaromír            CZ  Ford Esort Kit Car     A - 2000  Czech National Team
  87  THEIMER Jiťí            CZ  Peugeot 306            A - 2000  Jiťí Theimer
  88  SCHWEIGER Christian     AUT Renault Megane Coupe   A - 2000  Schweiger Christian
  89  MICHL Dan               CZ  S - Octavia Kit Car    A - 2000  Czech National Team
  90  PATERA Ed               CZ  Ford Escort KIT        A - 2000  ÚAMK Racing
  98  RITZBERGER Kurt         AUT Peugeot 306            A - 2000  MSC Rottenegg
  46  LOEBER Thorsten          D  BMW 325i               A - 3000  Loeber Thorsten
 133  LÍBAL Petr              CZ  BMW M3                 A + 2000  Líbal Petr
  75  HILGER Alfred            D  BMW M3                 A + 3000  MC LAUF e.V.ADAC
  78  HERNÁDI LÁSZLÓ          HUN BMW M3                 A + 3000  Fonix Motorsport
  79  LIŠKA Vladimír          CZ  BMW M3                 A + 3000  Czech National Team
  83  BEDINI Piergiorgio      HC  BMW M3                 A + 3000  BMW Krámský Team
  7   FAGIOLI Simone          ITA Osella PA21S           CN - 2000 Osella Engineering srl
  8   ZAUNER Johann           AUT Osella PA 21           CN - 2000 Zauner Johann
  74  ZERLA Adriano           ITA Osella PA21S           CN - 2000 Zerla Adriano
  1   MERLI Christian         ITA Osella PA 20S          CN - 3000 Tschager Motorsport
  3   BORMOLINI Fausto        ITA Osella PA 20S          CN - 3000 Tschager Motorsport
  4   REGOSA Giulio           ITA Osella PA 20S          CN - 3000 Scuderia ATENEO
  5   KRÁMSKÝ Otakar          CZ  Osella BMW K - 05      CN - 3000 Czech National Team
  6   BORMOLINI Luigi         ITA Osella PA 9            CN - 3000 Bormolini Luigi
  68  BENEŠ Miloš             CZ  Lucchini P 396M        CN - 3000 GMS Racing Team
  26  DAL BEN Luciano         ITA Lola T 96/50           E - 3000  Tschager Motorsport
  27  NAPIONE Renzo           ITA Reynard 01/L           E - 3000  Tschager Motorsport
  53  VILARINO Ander          ESP Reynard Honda          E - 3000  Vilarino Motorsport
 108  KRAJČI Jaroslav         SK  Lola F 3000 Zytek      E - 3000  Incar Motorsport Team
 109  NEVEŘIL Dušan           CZ  Lola F 3000 Zytek      E - 3000  Czech National Team
  23  SZILÁGYI Ondrej st.     SK  Fiat Sinquecento       E1 - 2000 Szilágyi Ondrej st.
  24  SZILÁGYI Ondrej ml.     SK  Fiat Panda             E1 - 2000 Szilágyi Peter
  29  NEMETH Milan            CZ  Fiat Sinquecento       E1 - 2000 Szilágyi Peteer
  52  RÁCZ Patrik             SK  Peugeot 306 S16        E1 - 2000 Rácz Patrik
  54  PURŠ Jaroslav           SK  Honda Civic            E1 - 2000 Purš Jaroslav
  55  PROKOP Matej            SK  Ford Puma              E1 - 2000 Matador Pneu sport
  57  HOMOLA Jaro             SK  Citroen C2 S1600       E1 - 2000 Team Citroen Slovakia
  58  MARTINEK Rene           AUT Renault Clio RS        E1 - 2000 MSC Rottenegg
  61  GROSSAUER Jurgen        AUT Suzuki Baleno          E1 - 2000 Grossauer Jurgen
  66  BLASL Hermann           AUT Opel C - Kadett        E1 - 2000 Blasl Hermann
 140  KMEŤ František          SK  VW Golf                E1 - 2000 Autošport Kmeť
 141  ZÁHLAVA Miroslav        SK  Peugeot 205 GTi        E1 - 2000 Záhlava Miroslav
 142  SUCHÝ Dan               CZ  BMW M3                 E1 - 2000 D M racing
 143  MANDAK Koloman          SK  Opel Kadett GSI        E1 - 2000 Mandak Koloman
 145  SPÁL Jozef              SK  Honda Civic            E1 - 2000 Spál Jozef
  25  KONČEK Julo             SK  BMW M3 E30 DTM         E1 + 2000 JUKO Racing Scuderia
  28  PREGARTNER Herbert      AUT Porsche 911 GT2        E1 + 2000 Pregartner Herbert
  91  LIEDL Viliam st.        SK  Audi A4                E1 + 2000 Auto Sport Team PRESSKAM
  92  GAŠPAROVIČ Ivan         SK  Seat Leon 1,9 tdi      E1 + 2000 Auto Sport Team PRESSKAM
  93  VETEŠKA Viliam          SK  Seat Leon 1,9 tdi      E1 + 2000 Auto Sport Team PRESSKAM
  94  LIEDL Viliam ml.        SK  Seat Leon 1,9  tdi     E1 + 2000 Auto Sport Team PRESSKAM
  95  BARÁNEK Jaroslav        SK  Seat Leon 1,9 tdi      E1 + 2000 Auto Sport Team PRESSKAM
  96  HESSEL Thomas           SK  Seat Leon 1,9 tdi      E1 + 2000 Auto Sport Team PRESSKAM
  97  PÁL Peter               SK  Seat Leon 1,9 tdi      E1 + 2000 Auto Sport Team PRESSKAM
 101  JANŽO Emil              SK  Ford Escort Cosworth   E1 + 2000 Janžo Emil
 103  SZILASI Jozef           SK  Ford Escort Cosworth   E1 + 2000 Szilasi Jozef
 104  DIMOV Vladimír          SK  Seat Ibiza Cupra TDI   E1 + 2000 SEAT Sport Slovakia
 180  ROSINA Štefan           SK  BMW M3                 E1 + 3000 Matador Pneusport
 181  ŠENKÝŘ Robert           CZ  BMW M3 GTR             E1 + 3000 Matador Pneusport
  2   FRIEDL Vladimír         SK  Dallara Formula 3      E2 - 2000 PRO RACING TEAM
  56  STOLLNBERGER Andreas    AUT Renault Swift SC 95    E2 - 2000 Stollnberger Andreas
  59  FAJKUS Miroslav         CZ  Dallara/F393           E2 - 2000 Miroslav Fajkus - Racing
 144  SLÁDEČKA Juraj          SK  Opel Lotus             E2 - 2000 Incar Motorsport Team
 146  MAUHART Florian         AUT Renault Ermolly        E2 - 2000 Mauhart Florian
 102  WALDY Hermann           AUT Formel 3000 Reynard    E2 + 2000 MSC Rottenegg
  30  FASERL Michael          AUT VW Polo                F - 1400  MSC Rottenegg
  50  ROSENMAYR Tibor         AUT Mazda RX - 7           F - 1400  Rosenmayr Tibor
  51  RETSCHITZEGGER Johann   AUT Peugeot 205            F - 1400  MSC Rottenegg
  67  NOMAYR Erich            AUT Opel Kadett C Coupe    F - 1600  Nomayr Erich
  69  MARKO Andreas           AUT VW Golf                F - 1600  Marko Andreas
  60  LEINHOLZ Robert         AUT VW Golf                F - 2000  Leinholz Robert
  62  ROSINA Miroslav Ing.    SK  Ford Puma              F - 2000  Matador Pneu Sport
 150  RAJNOHA Marián          SK  Ford Cosworth 4x4 turboF + 2000  Autošport - Rajnoha
 151  KOIŠ Martin             SK  Ford Escort Cosworth   F + 2000  Auto Koiš
 155  PAILER Felix            AUT Lancia Integrale       F + 3000  Pailer Felix
 202  DI FEO Silvana          ITA Mazda MX 5             GTM       Di Feo Silvana
 225  BRANDI Silvano          ITA Mazda RX7              GTM       Brandi Silavno
  65  BYSTRICKÝ Hubert        SK  Lada 1600              H - 1600  Hubert Racing Team
 217  ENDRESS Michael          D  AUDI 80C               H - 2000  Endress Michael
 220  ĎUROVKIN Marek          SK  Ford Escort Cosworth   H + 2000  Incar Motorsport Team
  9   RENNER Karin            AUT Formel Ford            HISTORIC  Historic Racing Team Austria
  10  TAUBLANDER Heinrich     AUT Steyr - Puch           HISTORIC  Historic Racing Team Austria
  11  NEUHAUSER Helmut        AUT VW Golf GTi Classic    HISTORIC  Historic Racing Team Austria
  12  KREMEL Gunther          AUT Steyr Puch             HISTORIC  Historic Racing Team Austria
  13  SIEGMANN Lars            D  Triumph                HISTORIC  Siegmann Lars
  14  ČEČIL František         CZ  Hakar                  HISTORIC  Czech National Team
  15  STARÁ Kamila            CZ  Formula Easter MTX 1 - HISTORIC  SK Industrietechnik Modřice
  16  MICHL Josef             CZ  S - 130 RS             HISTORIC  Czech National Team
  17  FORAL Lubomir           CZ  Š - 120 S              HISTORIC  Honda Klub ACR
  18  SPIEGELSBERGER Toni      D  Opel Kadett - B        HISTORIC  RG-Rosenheim
  19  HOCHECKER Adi           AUT Opel Kadett C Coupe    HISTORIC  Historic Racing Team
  20  TYKAL Petr              CZ  F - Easter MTX 1 - 03  HISTORIC  SK Industrietechnik Modřice
  21  DRAGÚŇ Alexander Ing.   SK  Formula Metalex 1-01   HISTORIC  Dragúň Alexander
  22  RENNER Franz            AUT Formel Ford            HISTORIC  Historic Racing Team Austria
  63  OSLADIL Jan             CZ  Formula Easter         HISTORIC  Motorsport Sekanina
  64  VALKO Ľubomír           SK  Š - 130 RS             HISTORIC  Valko Racing Team
  70  NIKORJAK Martin         CZ  Š - 130 LR             M - 1600  ASK Náměšť nad Oslavou
  43  URBAN Bohuslav          CZ  Š - Octavia            M - 2000  Camurra s.r.o.
  45  JUPA Jiří               CZ  Š - Octavia            M - 2000  KŔENEK Motorsport
  48  NOVOTNÝ MARTIN          CZ  Opel Speedster         M - 2000  Novotný Martin
  49  RYBNÍČEK Marek          CZ  VW Golf                M - 2000  ASK Námésť nad Oslavou
  40  VAVŘINEC Tomáš          CZ  Lancia Integrale EVO V.M + 2000  Motorsport Vavřinec
  41  VRABEC Vladimír         CZ  BMW M3                 M + 2000  Auto Kelly Racing Team
  44  KOMÁREK Josef           CZ  Mitsubishi Evo 550     M + 2000  Evocars Klub
  47  SEDLÁČEK Jiří           CZ  BMW M3                 M + 2000  Motorsport Sekanina
 160  WINDSTEIG Werner        AUT Citroen Saxo VTS       N - 1600  Windsteig Werner
 116  KARY Franz              AUT Opel Astra - OPC       N - 2000  MSRR Neulengbach
 117  GRÓF Marián             SK  Peugeot 306 S16        N - 2000  Tyché Žilina
 118  CIBULKA Jaroslav        SK  Honda Civic            N - 2000  Cibulka Jaroslav
 119  STRUCKMANN Walter       AUT Honda Type R           N - 2000  Walter Struckamnn
 120  SZILÁGYI Peter          SK  Fiat Punto             N - 2000  Szilágyi Peter
 121  GASSLER Bernhard        AUT Peugeot 306            N - 2000  Gassler Bernhard
 122  BOHÁČ Milan             CZ  Renault Clio           N - 2000  Boháč Milan
 123  KNAPEK Matej            SK  Nissan Sunny           N - 2000  MAX Motorsport
 124  ČIKOR Rado              SK  Honda Civic Type R     N - 2000  MAX Motorsport
  80  LOSMAN David            CZ  Subaru Impreza WRX     N + 2000  Cardo Racing
  81  STRNAD Branislav        SK  Mitsubischi Evo 6      N + 2000  Autopark s.r.o.
  82  STRNAD Anton            SK  Mitsubishi Evo 7       N + 2000  Autopark s.r.o.
  84  ŠČIBRAVÝ Miroslav       SK  BMW M3                 N + 2000  Ščibravý Miroslav
  85  ŠEVČÍK Edo              SK  BMW M3                 N + 2000  AS Motorsport
 129  MEDO Rudolf             CZ  BMW M3                 N + 2000  Medo Rudolf
  42  VOVES Jiří              CZ  Subaru Impreza         N + 3000  Czech National Team
  99  JUREŇA Peter            SK  Mitsubishi Lancer Evo  N + 3000  Matador Pneusport
 100  WEIDINGER Joerg          D  BMW M3                 N + 3000  MC LAUF e.V.ADAC
 170  HRBÁČ Jiří              CZ  Delta III              NF        Vítek Petr
  31  JERMAN Martin           CZ  Opel Astra OPC         SP        Auto Kelly RacingTeam
  32  JERMANOVÁ Gabriela      CZ  Ford Escort RS 2000    SP        Auto Kelly Racing Team
  33  LOS Jiří                CZ  Opel Astra OPC         SP        Auto Kelly Racing Team
  34  VOJÁČEK Petr            CZ  BMW 302i               SP        Czech National Team
  35  LOS Jiří                CZ  Citroen Xara           SP        Auto Kelly Racing Team
  36  SAMEK Martin            CZ  Ford Escort RS 2000    SP        Auto Kelly Racing Team
  37  REIDL Libor             CZ  Ford Escort RS 2000    SP        Auto Kelly Racing Team
  38  KOLLER Josef            CZ  Ford Escort RS 2000    SP        Auto Kelly Racing Team
  39  VOJÁČEK Lukáš           CZ  Opel Astra OPC         SP        Auto Kelly Racing Team
 130  KUSÝ Tomáš              CZ  Peugeot 306            SP        Kusý Tomáš
 131  DOUBEK Vladimír         CZ  Peugeot 306 S16        SP        Czech National Team
 200  ROSINA Štefan jun.      SK  Audi A4                ST        Bohemia Racing Team




Literatura, odkazy, zdroje

Závodu se zúčastní také česká profesionální firma FTJ, která zde bude natáčet závod a v premiéře bude k zakoupení rovněž tolik očekávané DVD ze závodech Ecce Homo - 100 let!! Více na www.ftj-video.cz

Autor: Stanislav Koiš/SK  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 21.7.2005
Přečteno: 4314 x
Stránka aktualizována: 29.3.2011

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2006


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist