úvod | hledej | debata | forum | MMČR | MČR HA | foto | foto Fryba | video | LeMans/WEC | piloti a týmy | Evropa | inzerce | motorshop | historie | okruhy | odkazy

Rechberg Entry list 2017

Seznam přihlášených jezdců

  1   Merli Christian              Osella FA30                     Best Lap SSD                              E2-SS
  2   Macario Paride               Osella FA30                                                               E2-SS
  3   Benes Milos                  Osella FA30                                                               E2-SS
  4   Napione Renzo                Reynard K02                                                               E2-SS
  5   Bormolini Fausto             Reynard K02                                                               E2-SS
  6   Galli jun. Hubert            Lola B 99/50                                                              E2-SS
  7   Hin Alexander                Reynard Judd                    MSRT Freiamt                              E2-SS
  8   Waldy Hermann                Tatuus Formel Master S 2000                                               E2-SS
  9   Stollnberger Andreas         Dallara F302                                                              E2-SS
  10  Vondrak Martin               Tatuus NT07 Honda               Auto Vondrak Czech National Team          E2-SS
  11  Waldy jun. Hermann           Dallara F306                                                              E2-SS
  12  Tarmann Josef                Dallara - Mercedes F 302                                                  E2-SS
  13  Kaufmann Hannes              Dallara F307                                                              E2-SS
  14  Scherf Martin                Tatuus Formel Renault 2.0                                                 E2-SS
  15  Kramer Gottfried             Tatuus Formula S 2000                                                     E2-SS
  16  Cossetto Igor                Formula Opel Lotus                                                        E2-SS
  17  Liber Federico               Gloria C8P-EVO                                                            E2-SS
  18  Bormolini Andrea             Osella PA20S                                                                 CN
  19  Gradischnig Bernhard         Osella PA20S                                                                 CN
  20  Frank Alexander              PRC S4                                                                       CN
  21  Capucci Marco                Osella PA21S                                                                 CN
  22  Crespi Stefano               Osella PA21S                                                                 CN
  23  Bouvier Christian            Wolf GB08                                                                    CN
  24  Terschl Wolfgang             ProSport LM3000                 Team Terschl Austria                      E2-SC
  25  Faggioli Simone              Norma M20FC                                                               E2-SC
  26  Madrian Ferdinand            Norma M20F                      MSC Rottenegg                             E2-SC
  27  Neveril Dusan                Norma M20FC                     Speedmaster racing team s r.o.            E2-SC
  28  Stankovic Vladimir           Gibson RME04                    AMD Zvezda                                E2-SC
  29  Wilhelm Philipp              Norma M20F                      MSC Rottenegg                             E2-SC
  30  Brebsom Nicolas              Norma M20FC                                                               E2-SC
  31  Öppinger Erich               Osella PA16                     Automobil Club München                    E2-SC
  32  Galli sen. Hubert            TORK BRS                        Team Terschl Austria                      E2-SC
  33  Bouduban Fabien              Norma M20FC                     ECURIE DES ORDONS                         E2-SC
  34  Vondrak Petr                 Osella PA21S                                                              E2-SC
  35  Trnka Petr                   Ligier JS53 Evo2                 Czech Defence System Czech National Tea  E2-SC
  36  Beres Jozef                  Tatuus PY 012                    Slovak National Hillclimb Team           E2-SC
  37  Berto Franco                 Norma M20F                                                                E2-SC
  38  Lampert Christoph            Osella PA 2000 EVO              Czech Defence System Czech National Team  E2-SC
  39  Dvorak Pavel                 Norma M20                                                                 E2-SC
  40  Hasler Andreas               Radical SR4                                                               E2-SC
  41  Vitver Vladimir              Audi TT-R DTM                                                             E2-SH
  42  Rybnicek Marek               Ford Fiesta WRC Evo              Liqui Moly Racing Team                   E2-SH
  43  Los Jiri                     Mitsubishi Lancer EVO IX        Los Czech National Team                   E2-SH
  44  DUBAI                        Mitsubishi Lancer Berg Monster                                            E2-SH
  45  Perekovic Domagoj            Mitsubishi Lancer EVO IX                                                  E2-SH
  46  Michl Dan                    Lotus Elise                                                               E2-SH
  47  Lenz Bernhard                BMW M3 E36                                                                E2-SH
  48  Theimer Jiri                 Peugeot 306 Maxi                AMK Ecce homo Sternberk                   E2-SH
  49  Auer Michael                 VW Scirocco                                                              E1-OSK
  50  Marchegger Ronny             Fiat 500 BMW Proto                                                        E2-SH
  51  Strnad Petr                  Škoda 130LR                                                               E2-SH
  52  Drotar Igor                  Škoda Fabia R5                                                               E1
  53  Taus Kerstin                 Škoda Fabia WRC                                                              E1
  54  Ambruz Peter                 Vauxhall Vectra ST              Slovak National Hillclimb Team               E1
  55  Schena Damiano               Renault Clio Cup                                                             E1
  56  Schagerl Karl                VW Golf Rallye TFSI-R                                                    E1-OSK
  57  Schwaiger Rupert             Porsche 911 3,5 Biturbo                                                  E1-OSK
  58  Karl Werner                  Audi S2R quattro                                                         E1-OSK
  59  Pailer Felix                 Lancia Integrale 16V                                                     E1-OSK
  60  Wiedenhofer Stefan           Mitsubishi Mirage R5 WRT  Evo II                                         E1-OSK
  61  Hofer Werner                 Ford Escort Cosworth                                                     E1-OSK
  62  Seidl Manuel                 Porsche 997 GT3 Cup                                                      E1-OSK
  63  Bubnic Milan                 Lancia Delta HF Integrale                                                E1-OSK
  64  Zlatkov Nikolay              Audi Quattro S1                                                          E1-OSK
  65  Weberhofer Thomas            Opel Lotus Omega 3,6 BI-Turbo                                            E1-OSK
  66  Cvrcek Veroslav              Škoda Fabia S2000                                                         E1-SK
  67  Juhas Martin                 BMW M3                                                                    E1-SK
  68  Holzmann Thomas              Mitsubishi Evo 4                                                         E1-OSK
  69  Binder Markus                Ford Cosworth                                                            E1-OSK
  70  Hochreiter Markus            Seat Leon Supercopa                                                      E1-OSK
  71  Schauperl Karl Heinz         VW Käfer                                                                 E1-OSK
  72  Müllner Andreas              BMW M3 E36                                                               E1-OSK
  73  Kremener Mario               BMW M3 E36                                                               E1-OSK
  74  Duboczi Jaroslav             Seat Leon Supercopa TDI                                                   E1-SK
  75  Oberdorfer Dietmar           Fiat Bravo HGT                                                           E1-OSK
  76  Sternad Diethard             Alfa Romeo 156 STW                                                       E1-OSK
  77  Neumayr Christopher          Ford IRS Escort 16V             MSC Schlössl                             E1-OSK
  78  Blasl Hermann                Opel Kadett C Coupe                                                      E1-OSK
  79  Nickel Patrik                Opel Gerent Kadett C                                                     E1-OSK
  80  Mayer Patrick                VW Golf I 16V                                                            E1-OSK
  81  Strasser Thomas              VW Scirocco                                                              E1-OSK
  82  Wels Michael                 VW Scirocco 16V                                                          E1-OSK
  83  Halbartschlager Jürgen       VW Golf                                                                  E1-OSK
  84  Endress Michael              Audi 80 Coupe                                                            E1-OSK
  85  Krivak Stanislav             Peugeot 306                                                               E1-SK
  86  Sutor Robert                 Škoda Octavia                                                             E1-SK
  87  Auer Rene                    VW Scirocco                                                              E1-OSK
  88  Majkovski Manfred            Renault Megane Maxi Kitcar                                               E1-OSK
  89  Jud Werner                   VW Golf 2 16V                                                            E1-OSK
  90  Daurer Harald                VW Golf 1 16V                                                            E1-OSK
  91  Müllner Markus               VW Golf 1 GTI                                                            E1-OSK
  92  Fiausch Heiko                Opel Astra STW                                                           E1-OSK
  93  Trammer Patrick              VW Golf 1 16V                                                            E1-OSK
  94  Povoden Martin               Renault Megane                                                           E1-OSK
  95  Roider Franz                 Ford Mondeo STW                 MSC Lochen                               E1-OSK
  96  Probst Franz                 VW Golf 2 R1170T 4x4                                                     E1-OSK
  97  Burghart Markus              VW KW Golf GTI 1 16V                                                     E1-OSK
  98  Ogris Gottfried              Alfa Romeo 147 GTA Cup                                                   E1-OSK
  99  Reiter Nicolas               Ford Escort MK I                                                         E1-OSK
 100  Ruzzier Patrik               Fiat Cinqucento EVO 2                                                    E1-OSK
 101  Cuden Matevz                 Renault Clio                                                             E1-OSK
 102  Speckl Christian             VW Golf 1 16V                                                            E1-OSK
 103  Schneider Christian          Peugeot 205 RS 16 evo II                                                 E1-OSK
 104  Maier Helmut                 VW Spiess Golf 16 V              H+R Spezialfedern                       E1-OSK
 105  Pyringer Florian             VW Golf 1                                                                E1-OSK
 106  Hutter Gregor                Alfa Romeo 145                                                           E1-OSK
 107  de Cillia Michael            Ford Fiesta RS                                                           E1-OSK
 108  Klaus Robert                 Peugeot 205 RS 16               MSC Rottenegg                            E1-OSK
 109  Cambal Mojmir                Citroen Saxo VTS                 Car Zone s.r.o.                          E1-SK
 110  Purs Patrik                  Honda Civic                                                               E1-SK
 111  Suppan Manfred               VW Golf 17                                                               E1-OSK
 112  Zamberger Martin             Peugeot 106 GTI EVO II                                                   E1-OSK
 113  Faserl Michael               VW Polo                                                                  E1-OSK
 114  Schermann Gerhard            Suzuki Swift                                                             E1-OSK
 115  Kurz Walter                  Simca 1000 Rally 2                                                       E1-OSK
 116  Löffler Jakob                Suzuki Swift GTi                                                         E1-OSK
 117  Roziak Julius                Škoda Felicia                                                             E1-SK
 118  Strohmeier Günter            Alfa Sud Ti                                                              E1-OSK
 119  Blecha Johann                Suzuki Swift                                                             E1-OSK
 120  Vlacic Bencic David          Citroen AX GTI                                                           E1-OSK
 121  Tavcar Primoz                Renault Clio 1,4 16V                                                     E1-OSK
 122  Olbert Dominik               KTM X-BOW RR                                                             E1-OSK
 123  TESSITORE                    Porsche 997 GT3 RGT                                                          GT
 124  Peruggini Lucio              Ferrari 458 GT3                 SCUDERIA AB MOTORSPORT                       GT
 125  Jerman Martin                Lamborghini Gallardo GT3        Jerman Czech National Team                   GT
 126  Milon Jan                    BMW Z4                                                                       GT
 127  Hernadi Laszlo               Mitsubishi Lancer Evo IX R4                                                   A
 128  Vojacek Lukas                Subaru Impreza Sti                                                            A
 129  Taus Reinhold                Subaru Impreza WRX STI                                                        A
 130  Perhofer Andreas             Subaru Impreza WRX STI                                                        A
 131  Hartl Roland                 Mitsubishi Lancer Evo 6                                                       A
 132  Duller Benjamin              Mitsubishi Lancer EVO                                                         A
 133  Hausleitner Christoph        Mazda 323 GT-R                                                                A
 134  Liptak Jan                   Mini John Cooper Works WRC      L Racing s.r.o.                               A
 135  Ritzberger Kurt              Peugeot 306 gti                 MSC Rottenegg                                 A
 136  Prek Ales                    Honda Civic TYPE R                                                            A
 137  Lorenser Patrick             Honda Civic                                                                   A
 138  Harrer Helmut                Honda Civic TYPE-R                                                            A
 139  Cambalik Bohumir             Honda Civic TYPE-R                                                            A
 140  Lickel Thomas                Opel Kadett GSi                                                               A
 141  Podmajersky Vladimir         Peugeot 206 RC                                                                A
 142  Zuurbier Luca                Honda Civic Type R                                                            A
 143  Ramic Ado                    Honda Civic Type R              MSC Mühlbach                                  A
 144  Paireder Franz               Peugeot 206 RC                                                                A
 145  Gasser Markus                VW Golf 3 GTI                                                                 A
 146  Kmet Frantisek               Honda Civic 1,6                                                               A
 147  Großauer Jürgen              Suzuki Swift S1600                                                            A
 148  Pucher Martin                Citroen Saxo                                                                  A
 149  Pavl Denis                   Peugeot 208                     L Racing s.r.o.                               A
 150  Ehrmann Pascal               Peugeot 207 RC                                                                A
 151  Maly Jaromir                 Mitsubishi Lancer EVO                                                         N
 152  Jurena Peter                 Mitsubishi Lancer EVO IX                                                      N
 153  Vavrinec Tomas               Mitsubishi Lancer EVO IX        CRC Czech National Team                       N
 154  Marc Peter                   Mitsubishi Lancer EVO IX        AMD SLovenija avto                            N
 155  Holzer Dieter                Mitsubishi Lancer Evo 8                                                       N
 156  Florek Peter                 Mitsubishi Lancer EVO IX                                                      N
 157  Sajler Filip                 Mitsubishi Lancer EVO X          Liqui Moly Racing Team                       N
 158  Sajlerova Gabriela           Mitsubishi Lancer EVO X          Liqui Moly Racing Team                       N
 159  Kozar Yevhen                 Renault Megane RS                                                             N
 160  Probhardt Peter              Mitsubishi Lancer Evolution IX                                                N
 161  Lajci Shkelzen               Mitsubishi Lancer EVO IX                                                      N
 162  Mayer Chris-Andre            Honda Civic Type R                                                            N
 163  Raith Markus                 Honda Civic Type R                                                        N-OSK
 164  Cossu Giovanni Antonio       Honda Civic Type R                                                        N-OSK
 165  Schutting Wolfgang AUT       Renault Clio Williams                                                     N-OSK
 166  Kacvinsky Peter              Renault Clio RS                                                            N-SK
 167  Flechl Patrick               Opel Astra GSI 16 V                                                       N-OSK
 168  Huber Birgit                 Renault Clio B FSport                                                     N-OSK
 169  Großauer Thomas              Suzuki Swift Sport                                                        N-OSK
 170  Gänsdorfer Ales              MTX 1-10                                                                     HA
 171  Ciliak Miroslav              MTX 1-06                                                                     HA
 172  Haas Johann                  Van Diemen Formel Ford                                                       HA
 173  Weigl Peter                  Techno Ford Formel 2                                                         HA
 174  Landmann Jochen              Tecno Lotus Formel Atlantic                                                  HA
 175  Tykal Petr                   MTX 1-03                        SK Industrietechnik Czech National Team      HA
 176  Chytil Ondrej                MTX 1-03                                                                     HA
 177  Kogler Helmut                Lotus 22 Formel Junior                                                       HA
 178  Zemsauer Patrick             Austro Porsche Formel Vau                                                    HA
 179  Marelli Walter               Lucchini SN 88                                                               HA
 180  Gorni Roberto                Osella PA N                                                                  HA
 181  Neuhauser Helmut             BMW 635 CSi                                                                  HA
 182  Di Fulvio Stefano            Osella PA9/90                                                                HA
 183  Bonucci Uberto               Osella PA9/90                                                                HA
 184  Di Fulvio Simone             Osella PA9/90                                                                HA
 185  Turriziani Roberto           Osella PA9/90                                                                HA
 186  Rutter Christian             PRC S2000                                                                    HA
 187  Neubauer Herbert             Lancia Integrale                                                             HA
 188  Sonnleitner Reinhard         VW Rallyegolf G60               MSC Mühlbach                                 HA
 189  Korosec Matjaz               BMW 325 i                                                                    HA
 190  Jud Hans                     Jaguar XK120                                                                 HA
 191  Windsteig Werner             Citroen AX Sport                                                             HA
 192  Ralser Gernot                Opel Corsa A GSi                                                             HA
 193  Neuherz Harald               Audi Quattro S1                                                              HA
 194  Freudenschuß Willi           BMW 323i E30                    Team Terschl Austria                         HA
 195  Pieber Wolfgang              BMW 323 i                       MSC Mühlbach                                 HA
 196  Warmuth Rene                 VW Golf 2 GTI                   MSC Mühlbach                                 HA
 197  Almeras Jean-Marie           Porsche 935                                                                  HA
 198  Gratzer August               Lancia Beta Montecarlo           MSC Mühlbach                                HA
 199  Ulz Patrick                  Alfa Romeo Sud TI                                                            HA
 200  Obermoser Oliver             Alfa Romeo Sprint Veloce 1,5                                                 HA
 201  Glinzner Gerald              Porsche 911 SC Carrera                                                       HA
 202  Prantl Reinhold              Porsche 911                                                                  HA
 203  Hochecker Adolf              Opel Kadett C Coupe                                                          HA
 204  Krenn Mario                  Ford Escort RS2000                                                           HA
 205  Stranner Karlheinz           Fiat 131 Abarth                                                              HA
 206  Obermoser Josef              Alfa Romeo Sud TI 1,5i                                                       HA
 207  Benik Tomas                  Lancia Beta Coupe                                                            HA
 208  Renner Christian             OPEL Ascona B                    MSC Mühlbach                                HA
 209  Tkaletz Thomas               VW Golf GTI                                                                  HA
 210  Kubicek Jiri                 Škoda 130RS                      Czech National Team                         HA
 211  Matusek Lukas                Škoda 130RS                      SK Industrietechnik Czech National Team     HA
 212  Neumann Dominik              Mini BMC Cooper S               MSC Mühlbach                                 HA
 213  Ralser Bernhard              BMC MINI                                                                     HA
 214  Pointner Wolfgang            Austin Mini                                                                  HA
 215  Lernpaß Philipp              VW Derby                                                                     HA
 216  Strozic Bojan                Autobianchi A112 Abarth                                                      HA
 217  Pristavec Nik                Autobianchi A112 Abarth                                                      HA
 218  Ondrejka Jan                 Škoda 200RS                                                                  HA
 219  Palmieri Giuliano            Porsche Carrera RS                                                           HA
 220  Pratlong Michel              Mercedes 350 SLC Coupe                                                       HA
 221  Sporer Rudolf                Alfa Romeo Giulia Super                                                      HA
 222  Lena Enrico                  Lancia Fulvia Coupe HF 1.6                                                   HA
 223  Stietka Walther              VW 1302                                                                      HA
 224  Adamek Miroslav              NSU TT                                                                       HA
 225  Michl Josef                  Škoda 130RS                                                                  HA
 226  Kremel Günther               Ford Escort 1300GT                                                           HA
 227  Fischer Gerd                 Ford Escort 1300GT               FORD RACING CLUB                            HA
 228  Mandl Erwin                  NSU TT                                                                       HA
 229  Bock Friedrich               Ford Escort 1300GT                                                           HA
 230  Rottonara Florian            Fiat Giannini 650 NP                                                         HA
 231  Pichler Horst                Abarth 2000 SE021                                                            HA
 232  Mössler Harald               Steyr Puch Bergspyder           Historic Racing Team Austria-HRTA            HA
 233  Unterweger Rene              NSU TT                          MSC Mühlbach                                 HA
 234  Gleissner Andreas            NSU Bergspyder                                                               HA
 235  Labner Reinhard              Ferrari 250 GT                                                               HA
 236  Lampelmaier Max              Ford Escort RS1600 BDA                                                       HA
 237  Konicar Vladimir             BMW 2002 Ti                                                                  HA
 238  Prugger Georg                Alta Sports                                                                  HA
 239  Grasso Angela                Lotus 23B                                                                    HA
 240  Frötscher Gregor             Austin Mini Cooper S                                                         HA
 241  Sterba Josef                 Fiat Abarth 1000 TC                                                          HA
 242  Pagliarello Giovanni         Abarth 1000 Bialbero                                                         HA
 243  Camilli Tonino               Fiat 1100 ALA DORO                                                           HA
 244  Pachteu Jürgen               Steyr Puch 650TR                                                             HA
 245  Holzer Christian             Steyr Puch 650TR                Historic Racing Team Austria                 HA
 246  Esterbauer Johannes          Steyr Puch 650TR                Historic Racing Team Austria                 HA
 247  Seethaler Alexander          Steyr Puch 650TR                                                             HA
  H1  Vidmar Andrej                MG Midget                                                                    HA
 H2   Vrhunc Boris                 Alfa Romeo GT 1600 Junior                                                    HA
  H4  Popek Domen                  Fiat Abarth 1000 Berlina                                                     HA
  H5  Popek Anton                  Fiat X1/9 Bertone                                                            HA
  H6  Jese Milos                   Peugeot 205 GTI                                                              HA


Autor: Roman Krejčí  (Všechny články autora)
Rubrika: Evropa  (Všechny články rubriky)




Článek publikován: 20.04.2017
Přečteno: 473 x
Stránka aktualizována: 08.06.2017

Související články:



REDAKCE: Roman Krejčí All rights reserved, Ó 2002-2017


Stránky vrchy.com jsou nezávislým informačním zdrojem o závodech do vrchu a na okruzích

[CNW:Counter] TOPlist